Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

április 9., szombat:

Akadályfutás
Spartan Race, Visegrád Sprint 9.00

Kézilabda
Női BL, negyeddöntő, visszavágó: Győri Audi ETO KC – FTC-Rail Cargo Hungaria 17.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz:
felsőház:
Zalakerámia ZTE KK-Szolnoki Olaj KK 17.00
Egis Körmend – TLI-Alba Fehérvár 18.00
középház:
Kaposvári KK-Sopron KC 18.00
alsóház:
MARSO Nyíregyháza-MAFC 16.30
Női NB I, elődöntő, 1. mérkőzés:
Aluinvent DVTK Miskolc-CMB CARGO UNI Győr 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 27. forduló:
Újpest FC-Puskás Akadémia 18.00
Videoton FC-Vasas, Felcsút 18.00
Szombathelyi-Swietelsky Haladás – Békéscsaba 1912 Előre, Sopron 18.00
MTK Budapest-Diósgyőri VTK, Dunaújváros 18.00
Paksi FC – DVSC-TEVA 20.45
Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Szolnoki MÁV FC-Vác 13.00
Szeged-Budaörs 16.30
Kisvárda-Szigetszentmiklós 16.30
Soroksár-Ajka 16.30
Csákvár-Dunaújváros 19.00
ZTE FC-BFC Siófok 19.00

Műkorcsolya
Szinkronkorcsolya-világbajnokság, kűr, Budapest (Syma Csarnok) 15.00

Röplabda
– Férfi NB I:
elődöntő, második mérkőzések:
Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC 17.30
Dág KSE – Fino Kaposvár SE 18.00
az 5-8. helyért, második mérkőzések:
Pénzügyőr SE-Dunaferr SE 16.00 Sümegi RE – MAFC-BME 18.00
a 9-11. helyért:
DEAC – Szolnoki Főiskola 18.00 – Női NB I:
elődöntő, ötödik mérkőzés: Vasas-Óbuda – Újpesti TE 17.00 az 5-8. helyért, harmadik mérkőzés: TEVA-Gödöllői RC – Fatum-Nyíregyháza 18.00
a 9-12. helyért:
Budaörsi DSE – Albrecht-MVSC MVSI 17.00

Tollaslabda
Egyéni ob, Budapest (Hodos Tamás Csarnok) 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
Középszakasz, alsóház:
Kaposvár-KSI SE 16.45
Valdor Szentes-Debreceni VSE 18.00
UVSE-Hunguest Hotels – EBP Tatabánya 19.00
PVSK-Mecsek Fűszért – PannErgy-MVLC 19.00

április 10., vasárnap:

Kézilabda
Női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó:
Dunaújvárosi Kohász KA-Randers HK (dán) 16.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz:
középház:
KTE-Duna Aszfalt – PVSK-PANNONPOWER 18.00
alsóház:
JP-TOP COP Jászberény – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Női NB I:
az 5-8. helyért, 1. mérkőzések:
PEAC-Pécs – ZTE Nő Kosárlabda Klub 18.00
Ceglédi EKK – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.15
9. helyért, 3. mérkőzés:
ELTE-BEAC Újbuda – Vasas Akadémia 16.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Gyirmót-Mezőkövesd 17.00
OTP Bank Liga, 27. forduló:
Ferencváros-Budapest Honvéd 19.00

Tollaslabda
Egyéni ob, Budapest (Hodos Tamás Csarnok) 10.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés