Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

március 19., szombat:

Asztalitenisz
Országos bajnokság, Celldömölk 10.00

Autósport
Terep-rali ob, 1. futam, Bugac 9.00

Kézilabda
K&H férfi liga, rájátszás:
a 7-14. helyért:
Sport36-Komló – PLER-Budapest 18.00
Orosháza-Linamar – Eger SBS-Eszterházy 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Egis Körmend – Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
JP-TOP COP Jászberény – PVSK-PANNONPOWER 18.00
Kaposvári KK-Sopron KC 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Szolnoki Olaj KK 18.00
MAFC-Atomerőmű SE 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – TLI-Alba Fehérvár 18.00
Zalakerámia ZTE KK – MARSO Nyíregyháza 18.00
Női NB I:
ELTE-BEAC Újbuda – Vasas Akadémia 15.00
ZTE Női Kosárlabda Klub-Aluinvent DVTK Miskolc 15.45
PEAC-Pécs – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
Budapest Honvéd-Paksi FC 15.30
Puskás Akadémia-Videoton FC 15.30
Békéscsaba 1912 Előre-Újpest FC 15.30
Diósgyőri VTK – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 15.30
Vasas-Ferencváros 18.00 (+FOTÓ)
Merkantil Bank NB II, 20. forduló:
Szeged-Ajka 15.00
ZTE FC-Vác 15.00
Csákvár-Budaörs 15.00
Swietelsky-Soproni VSE – Dunaújváros 18.00
Szolnoki MÁV FC-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Gyirmót-Szigetszentmiklós 18.00
Balmazújváros-BFC Siófok 18.00

Műkorcsolya
Junior világbajnokság, Debrecen (Főnix Csarnok), női kűr 13.00, jégtánc kűr 18.30

Súlyemelés
Savaria Kupa, Szombathely 9.30

Vívás
WestEnd párbajtőr Grand Prix, Budapest (MOM Sport) – női selejtező 9.30

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
Középszakasz, alsóház:
KSI SE-EBP Tatabánya 16.00
Debreceni VSE – PannErgy-MVLC 17.00
Valdor Szentes – PVSK-Mecsek Fűszért 18.00
UVSE-Hunguest Hotels – Kaposvár 19.00

március 20., vasárnap:

Asztalitenisz
Országos bajnokság, Celldömölk 10.00

Autósport
Terep-rali ob, 1. futam, Bugac 10.00

Kézilabda
Férfi BL, nyolcaddöntő, első mérkőzés:
MOL-Pick Szeged – THW Kiel (német) 18.30 (+FOTÓ)
K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6. helyért:
Csurgó – Grundfos-Tatabánya 19.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
MTK Budapest – DVSC-TEVA 15.30
Merkantil Bank NB II, 20. forduló:
Kisvárda-Soroksár 15.00

Röplabda
Férfi NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzés:
Dág KSE – MAFC-BME 18.00
Női NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzés (ha szükséges):
Vasas Óbuda – Fatum-Nyíregyháza 20.00

Vívás
WestEnd párbajtőr Grand Prix, Budapest (MOM Sport) – férfi verseny 64-es tábla 8:30, női verseny 64-es tábla 10.00; férfi és női négyes döntő 19.00

– MTI –



Sporthírek






hirdetés