Hétvégi országos sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

március 12., szombat:

Atlétika
Mezeifutó országos bajnokság, Kecskemét, 10.30

Jégkorong
MOL Liga, döntő, 1. mérkőzés:
DVTK Jegesmedvék – MAC Budapest 17.00

Kézilabda
K&H férfi liga:
alapszakasz, utolsó forduló:
Csurgó – MOL-Pick Szeged 18.00
Kőnig Trade-Balmazújváros – Sport36-Komló 18.00
Cegléd – Eger SBS-Eszterházy 18.00
Orosháza-Linamar – Mezőkövesd 18.00
Grundfos-Tatabánya – B.Braun Gyöngyös 18.00

Kosárlabda
Női Európa Kupa, második negyeddöntő, visszavágó: Aluinvent DVTK Miskolc-Landes (francia) 19.45 Férfi NB I: MAFC – JP-TOP COP Jászberény 16.00 MARSO Nyíregyháza-Atomerőmű SE 16.30 KTE-Duna Aszfalt – Kaposvári KK 17.00 Egis Körmend – PVSK-PANNONPOWER 18.00 Falco-Trend Optika KC Szombathely – TLI-Alba Fehérvár 18.00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Szolnoki Olaj KK 18.00 Zalakerámia ZTE KK-Sopron KC 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 25. forduló:
Újpest FC-Diósgyőri VTK 15.30
Videoton FC-Békéscsaba 1912 Előre, Felcsút 15.30
Paksi FC-Vasas 15.30
MTK Budapest – Szombathelyi-Swietelsky Haladás, Dunaújváros 15.30
DVSC-TEVA – Budapest Honvéd 15.30 (+FOTÓ)
Ferencváros-Puskás Akadémia 18.00
Merkantil Bank NB II, 19. forduló:
Soroksár-Szeged 14.30
Szigetszentmiklós-Csákvár 14.30
Budaörs-Szolnoki MÁV FC 14.30
Vác-Balmazújváros 14.30
Mezőkövesd Zsóry FC – Swietelsky-Soproni VSE 18.00
Gyirmót-Ajka 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
negyeddöntő, első mérkőzések:
Sümegi RE-Fino Kaposvár 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika-Dunaferr SE 17.30
Dág KSE – MAFC-BME 18.00
Kecskeméti RC-Pénzügyőr SE 20.00
Női NB I:
negyeddöntő, első mérkőzések:
UTE-TEVA Gödöllői RC 17.00
Jászberényi RK-MTK Budapest 18.30

Szabadidősport
III. Országfutás

Torna
Férfi csapatbajnokság, 1. forduló, Tornacsarnok 10.30

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló:
A csoport:
ZF Eger-Jadran Herceg Novi (montenegrói) 16.30
B csoport:
Szolnoki Dózsa-Közgép – Galatasaray (török) 18.30
A-Híd OSC Újbuda – Partizan Beograd (szerb) 20.30
E.ON férfi ob I:
középszakasz, felsőház:
ContiTech-Szeged Diapolo – VasasPlaket 18.00
középszakasz, alsóház:
Kaposvár-Debreceni VSE 16.00
Valdor Szentes-KSI SE 18.00
UVSE-Hunguest Hotels – PannErgy-MVLC 19.00

március 13., vasárnap:

Asztalitenisz
Női ETTU Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés: Postás SE-Lille (francia), Róna utca 16.00

Jégkorong
MOL Liga, döntő, 2. mérkőzés
DVTK Jegesmedvék – MAC Budapest 17.00

Kézilabda
Női Eb-selejtező, 5. csoport, 4. forduló:
Magyarország-Lengyelország, Érd 18.30 (+FOTÓ)
K&H férfi liga:
alapszakasz, utolsó forduló:
Balatonfüred – PLER-Budapest 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 19. forduló:
BFC Siófok-Kisvárda 14.00

– MTI –








hirdetés