Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

január 30., szombat:

Atlétika

Nyílt Budapest bajnokság (Syma Csarnok) 11.00

Jégkorong

MOL Liga:

DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest 18.30

Kézilabda

XIII. Kárpát-Meditop nemzetközi női torna, Balatonboglár 9.00

Női NB I:

MTK Budapest – Siófok KC 18.00
DVSC-TVP – Fehérvár KC 18.00
FTC-Rail Cargo Hungaria – Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
Győri Audi ETO KC – Ipress Center-Vác 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I:

MAFC – TLI-Alba Fehérvár 17.30
JP-TOP COP Jászberény – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Kaposvári KK-Zalakerámia ZTE KK 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Egis Körmend 18.00
Sopron KC – Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
PVSK-PANNONPOWER – MARSO Nyíregyháza 19.00
Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE 19.30

Női NB I:

ELTE-BEAC Újbuda – ZTE Női Kosárlabda Klub 15.00
PEAC-Pécs – UNIQA Sopron 16.30
Atomerőmű KSC Szekszárd-Ceglédi EKK 18.00
CMB CARGO UNI Győr-Vasas Akadémia 18.00
PINKK-Pécsi 424 – Aluinvent DVTK Miskolc 18.00

Röplabda

Férfi NB I:

MAFC-BME – Dág KSE 16.00
Dunaferr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 16.00

Vízilabda

E.ON férfi ob I:

A csoport:
EBP Tatabánya-Valdor Szentes 16.00
Kaposvár – Szolnoki Dózsa-Közgép 16.00
Szeged Diapolo – ZF-Eger 18.00

B csoport:
Debreceni VSE-KSI SE 16.30
RacioNet-Honvéd – FTC-PQS Waterpolo 18.30
VasasPlaket – A-Híd OSC Újbuda 18.30
UVSE-Hunguest Hotels – PVSK-Mecsek Fűszért 19.00

január 31., vasárnap:

Jégkorong

MOL Liga:
Debrecen-Ferencváros 18.30

Osztrák liga (EBEL):
középszakasz, 5. forduló:
Fehérvár AV19 – Villach (osztrák) 17.30

Kézilabda

Női NB I:

Mosonmagyaróvár-Érd 18.00
Budaörs – Eubility Group-Békéscsaba 18.00

XIII. Kárpát-Meditop nemzetközi női torna, Balatonboglár

az 5. helyért 9.00
a 3. helyért 10.45
döntő 12.30

Röplabda

Férfi NB I:

Pénzügyőr SE – PTE-PEAC C-DOKI 15.00
Fino Kaposvár-Szolnoki Főiskola RKSI 17.00
Kecskeméti RC-DEAC 17.00

Női NB I:

Jászberényi RK – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00
MTK-Budapest – Vasas Óbuda 17.00
Budaörsi DSE-Albrecht MVSC MVSI 17.00
UTE-Pincelakat RÖPKE SE 17.00
TFSE – Fatum-Nyíregyháza 18.00
TEVA Gödöllői RC – Linamar-Békéscsaba 18.00

Vízilabda

E.ON férfi ob I:

A csoport:
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – PannErgy-MVLC 20.15

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából






hirdetés