Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

november 7., szombat:

Kézilabda

Férfi Provident Kupa, Debrecen, 2. játéknap:
Magyarország-Fehéroroszország 14.30 (+FOTÓ)
Női BL, B csoport, 4. forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Thüringer HC (német), Syma Csarnok 18.00 (+FOTÓ)
Női NB I:
Fehérvár KC-Érd 17.00
Siófok – Ipress Center-Vác 18.00
MTK Budapest – Mosonmagyaróvár 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I: MAFC – Falco-Trend Optika KC Szombathely 16.00 Egis Körmend-MARSO Nyíregyháza 18.00 Kaposvári KK-Szolnoki Olaj KK 18.00 KTE-Duna Aszfalt – Atomerőmű SE 18.00 Női NB I: Vasas Akadémia-Ceglédi EKK 17.00 Atomerőmű KSC Szekszárd – ELTE-BEAC Újbuda 18.00

Labdarúgás

Merkantil Bank NB II, 13. forduló:
Vác-Ajka 13.30
BFC Siófok-Csákvár 13.30
Balmazújváros-Soroksár 13.30
Soproni Vasutas-Szeged 13.30
Dunaújváros-Szigetszentmiklós 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Budaörs 17.00
Szolnoki MÁV FC-Gyirmót 17.00
Kisvárda-ZTE FC 18.30

Röplabda

Férfi NB I:
FINO Kaposvár SE – PTE-PEAC Andragora 14.00
Dunaferr SE-DEAC 17.00
Női NB I:
MTK-Budapest – Jászberényi RK 17.00
TEVA Gödöllői RC-RÖPKE SE 18.00

Szabadidősport

BBU Halloween Run a kőbányai pincerendszerben (X., Halom u. 42.) 15.00

Vízilabda

E.ON férfi ob I:
A csoport:
EBP Tatabánya – BVSC-Zugló 16.45
PannErgy-MVLC – Szeged Diapolo 19.00
Szolnoki Dózsa-Közgép -ZF-Eger 20.30
B csoport:
RacioNet-Honvéd – KSI SE 18.30
PVSK-Mecsek Fűszért – Debreceni VSE 19.00
UVSE-Hunguest Hotels – VasasPlaket 19.00

november 8., vasárnap:

Kézilabda

Férfi Provident Kupa, Debrecen, 3. játéknap:
Magyarország-Argentína 13.00 (+FOTÓ)
Női BL, C csoport, 4. forduló:
Győri Audi ETO KC-Hypo NÖ (osztrák) 17.00 (+FOTÓ)
Női NB I:
Dunaújvárosi Kohász KA – Eubility Group-Békécsaba 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I:
JP-TOP COP Jászberény – Sopron KC 18.00
Zalakerámia ZTE KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 19.00
Női NB I:
ZTE Női Kosárlabda Klub-UNIQA Sopron 16.45
CMB CARGO UNI GYŐR-Aluinvent DVTK Miskolc 19.00
PINKK-Pécsi 424 – PEAC-Pécs 19.30

Labdarúgás

Merkantil Bank NB II, 13. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Budaörs 15.00

Röplabda

Férfi NB I:
Pénzűgyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 15.00
Sümegi RE-Dág KSE 15.30
MAFC-BME – Szolnoki Főiskola RKSI 16.00
Női NB I:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Budaörsi DSE 16.00

Vízilabda

E.ON férfi ob I:
B csoport:
A-Híd OSC Újbuda – FTC-PQS Waterpolo 18.00

– MTI –



Sporthírek






hirdetés