Hétvégi országos sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

október 17., szombat:

Asztalitenisz

Férfi Extraliga:

  • Békési Torna Egylet-Egri COOP SC I. 11.00
  • Komló Sport Kft. I. – BVSC-Zugló SI I. 11.00
  • Floratom Szeged AC Probart-TURRIS SE Sopron 16.00
  • Pénzügyőr SE – CVSE-Swietelsky-Wewalka 18.00

Női Extraliga:

  • Budaörsi 2i SC – HUFBAU-AKKER Soltvadkerti TE 11.00
  • MTK Budapest-Budapesti ERDÉRT SE 11.00

Autósport

  • Mecsek-rali, az ob 7., utolsó futama, Pécs 8.30

Kézilabda

Férfi BL, 5. forduló, A csoport:

  • MVM Veszprém – THW Kiel 15.15

Férfi EHF Kupa, 2. forduló (a 32 közé jutásért), visszavágó:

  • Csurgó – Pogon Szczecin (lengyel), Nagyatád 18.00

Férfi NB I:

  • Kőnig Trade-Balmazújváros – PLER Budapest 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I:

  • Szolnoki Olaj KK-MARSO Nyíregyháza 16.00
  • JP-TOP COP Jászberény – Egis Körmend 18.00
  • Kaposvári KK-MAFC 18.00
  • KTE-Duna Aszfalt – TLI-Alba Fehérvár 18.00
  • PVSK-PANNONPOWER – Zalakerámia ZTE KK 18.00
  • Sopron KC – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00

Női NB I:

  • Vasas Akadémia – ZTE Női Kosárlabda Klub 17.00
  • Atomerőmű KSC Szekszárd-CMB CARGO UNI Győr 18.00

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 12. forduló:

  • Videoton FC-Budapet Honvéd 18.00
  • Puskás Akadémia-MTK Budapest 18.00
  • DVSC-TEVA – Békéscsaba 1912 Előre 18.00
  • Paksi FC-Újpest FC 18.00
  • Vasas-Diósgyőri VTK 18.00
  • Ferencváros – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 20.30

Merkantil Bank NB II, 10. forduló:

  • Szigetszentmiklós-BFC Siófok 14.30
  • Kisvárda-Dunaújváros 14.30
  • Gyirmót-Balmazújváros 18.00
  • Csákvár-ZTE FC 18.00

Lovassport

  • Díjlovagló világkupa-verseny, Kaposvár 9.00

Röplabda

Férfi NB I:

  • PTE-PEAC Andragora – Kecskeméti RC 16.00
  • Dág KSE-Pénzűgyőr SE 18.00

Női NB I:

  • Albrecht MVSC MVSI – Pincelakat RÖPKE SE 17.00
  • MTK-TEVA Gödöllő 17.00

Szabadidősport

  • Hegyvidéki Fitparádé, MOM Sport 10.00

Vízilabda

Férfi Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, visszavágók:

  • Szolnoki Dózsa-Közgép – CN Marseille (francia) 18.00
  • A-Híd OSC Újbuda – Oradea (román) 19.00

E.ON férfi ob I:

A csoport:

  • EBP Tatabánya – PannErgy-MVLC, Tatabányai Sportuszoda 16.00
  • ZF-Eger – BVSC-Zugló, Bitskey Aladár uszoda 17.00

B csoport:

  • RacioNet-Honvéd – VasasPlaket, Kőér utcai uszoda 16.00
  • PVSK-Mecsek Fűszért – KSI SE, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda 19.00

Női ob I:

felsőház:

  • BVSC-Zugló – DFVE MAARSK GRAPHICS 18.00
  • ZF-Eger – EKF SZNVE 19.00

október 18., vasárnap:

Autósport

  • Mecsek-rali, az ob 7., utolsó futama, Pécs 8.30

Jégkorong

MOL Liga:

  • DVTK Jegesmedvék – MAC Budapest 18.00

Osztrák liga (EBEL):

  • Fehérvár AV19 – Graz 99ers (osztrák) 17.30

Kézilabda

Női BL, B csoport, 1. forduló:

  • FTC-Rail Cargo Hungaria – Podravka Koprivnica (horvát), Dabas 17.15

Női NB I:

  • Budaörs-MTK Budapest 18.00

Férfi NB I:

  • Vác-Mezőkövesd 18.00

Kosárlabda

Női NB I:

  • CEKK Sportegyesület – PEAC-Pécs 18.00
  • PINKK-Pécsi 424 – UNIQA Sopron, Komló 18.00

Labdarúgás

Merkantil Bank NB II, 10. forduló:

  • Szeged-Vác 14.30
  • Soroksár-Mezőkövesd Zsóry FC 15.00
  • Ajka-Budaörs 17.00
  • Szolnoki MÁV FC-Soproni Vasutas 17.00

Lovassport

  • Díjlovagló világkupa-verseny, Kaposvár 9.00

Röplabda

Férfi NB I:

  • Sümegi RE-FINO Kaposvár 15.30
  • Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 17.30

Női NB I:

  • 1. MCM Diamant Kaposvár – Linamar-Békéscsaba 16.00
  • Fatum-Nyíregyháza – Vasas Óbuda 16.00

Szabadidősport

  • Hegyvidéki Fitparádé, MOM Sport 10.00

– MTI –



Sporthírek






hirdetés