Hétvégi és ünnepi sportműsor

Budapest – A hétvégi és pünkösdhétfői fontosabb hazai események:

május 14., szombat:

Atlétika
Csapatbajnokság, selejtező, Debrecen, Szekszárd

Birkózás
Kötöttfogású országos bajnokság, Miskolc 10.30

Kézilabda
– K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6. helyért:
Grundfos-Tatabánya – Vác 18.00
MVM Veszprém – MOL-Pick Szeged 18.15
a 7-14. helyért:
Sport36-Komló – Mezőkövesd 17.00
Kőnig Trade-Balmazújváros – Eger SBS-Eszterházy 17.00
– K&H női liga, rájátszás:
a 9-12. helyért:
MTK Budapest-Budaörs 18.00

Kickbox
Világkupa, MOM Sport Uszoda és Sportközpont

Labdarúgás
– Merkantil Bank NB II, 27. forduló:
Vác-Soroksár 17.30
Mezőkövesd-Szigetszentmiklós 19.00
Dunaújváros-Ajka 19.00
Soproni VSE-Gyirmót 19.00
ZTE FC-Szeged 19.00
Szolnoki MÁV FC-Csákvár 19.00
BFC Siófok-Budaörs 19.00
– Puskás-Suzuki Kupa, Felcsút:
Puskás Akadémia-Panathinaikosz (görög) 11.00
Budapest Honvéd-Hagi Akadémia (román) 13.00

Röplabda
III. Alba Regia férfi nemzetközi torna (Székesfehérvár):
Bulgária-Ausztria 16.30
Magyarország-Svédország 19.00

Szabadidősport
– Keszthelyi Kilóméterek futófesztivál, Keszthely
– McDonald’s BringaMánia Tour de Balaton kerékpártúra, Balatonföldvár 6.00

Vízilabda
– E.ON férfi ob I:
a 3. helyért, 2. mérkőzés:
FTC-PQS Waterpolo – A-Híd OSC Újbuda 18.00
a 15. helyért, 2. mérkőzés:
KSI SE-EBP Tatabánya 11.00
– Női ob I, döntő, 3. mérkőzés:
UVSE-Dunaújváros 20.30

Teke
Férfi országos bajnokság, Győr 9.00
Női országos bajnokság, FTC-pálya 9.00

május 15., vasárnap:

Kézilabda
K&H férfi liga, rájátszás:
a 7-14. helyért:
B.Braun Gyöngyös – PLER-Budapest 18.00
Orosháza-Linamar – Cegléd 18.00

Kickbox
Világkupa, MOM Sport Uszoda és Sportközpont

Kosárlabda
– Férfi NB I, negyeddöntő, 5. mérkőzések (ha szükségesek):
Atomerőmű SE-Sopron KC 18.00
Egis Körmend – Zalakerámia ZTE KK 18.00

Labdarúgás
– Női NB I, döntő, 1. mérkőzés: Ferencvárosi TC-MTK Hungária 16.15
– Merkantil Bank NB II, 27. forduló:
Balmazújváros-Kisvárda 18.15
– Puskás-Suzuki Kupa, Felcsút:
Genk (belga)-Panathinaikosz (görög) 11.00
Real Madrid (spanyol)-Hagi Akadémia (román) 13.00

Röplabda
III. Alba Regia férfi nemzetközi torna (Székesfehérvár):
Magyarország-Bulgária 16.30
Ausztria-Svédország 19.00

Szabadidősport
– Keszthelyi Kilóméterek futófesztivál, Keszthely, félmaraton, maraton 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
döntő, 2. mérkőzés:
ZF-Eger – Szolnoki Dózsa-Közgép 20.30

Teke
Férfi országos bajnokság, Győr 9.00
Női országos bajnokság, FTC-pálya 9.00

május 16., hétfő:

KÉZILABDA
K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6. helyért:
MVM Veszprém – Vác 18.00

LABDARÚGÁS
Puskás-Suzuki Kupa, Felcsút:
az 5. helyért 12.00
a 3. helyért 14.00
döntő 16.00

– MTI –








hirdetés