Hétvégén beindul a megye II. is, íme a párosítások

Akt.:
Hétvégén beindul a megye II. is, íme a párosítások
© Illusztráció: HBN-archív
Hajdú-Bihar – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Szertár Sportbolt megye II. két csoportjának őszi menetrendjét.

Szertár Sportbolt megye II. Északi csoport
A 2015/16-os bajnokság őszi szezonjának menetrendje

1. forduló

Augusztus 15., szombat 17 óra: Tiszacsege–Polgár, Egyek–DSC, Józsa SE–Hajdúhadház, Álmosd–Vámospércs, Nyírmártonfalva–Fülöp

Augusztus 16., vasárnap 17 óra: Nyírábrány–Görbeháza, Nyíracsád–Ebesi SBKE, Létavértes–DASE

2. forduló

Augusztus 22., szombat 17 óra: Vámospércs–Józsa SE, Hajdúhadház–Egyek, Polgár–Nyíracsád, Ebesi SBKE–Nyírábrány, Görbeháza–Nyírmártonfalva, Tiszacsege–DSC

Augusztus 23., vasárnap 17 óra: DASE–Álmosd, Fülöp–Létavértes

3. forduló

Augusztus 29., szombat 17 óra: Tiszacsege–Hajdúhadház, Egyek–Vámospércs, Józsa SE–DASE, Álmosd–Létavértes

Augusztus 30., vasárnap 17 óra: Fülöp–Görbeháza, Nyírmártonfalva–Ebesi SBKE, Nyírábrány–Polgár, Nyíracsád–DSC

4. forduló

Szeptember 5., szombat 15.30: Vámospércs–Tiszacsege, Hajdúhadház–Nyíracsád, Polgár–Nyírmártonfalva, Ebesi SBKE–Görbeháza, Nyírábrány–DSC, Álmosd–Fülöp

Szeptember 6., vasárnap 15.30: Létavértes–Józsa SE, DASE–Egyek

5. forduló

Szeptember 12., szombat 15.30: Tiszacsege–DASE, Egyek–Létavértes, Józsa SE–Álmosd, Görbeháza–Polgár

Szeptember 13., vasárnap 15.30: Fülöp–Ebesi SBKE, Nyírmártonfalva–DSC, Nyírábrány–Hajdúhadház, Nyíracsád–Vámospércs

6. forduló

Szeptember 19., szombat 15 óra: Józsa SE–Fülöp, Álmosd–Egyek, Vámospércs–Nyírábrány, Hajdúhadház–Nyírmártonfalva, Polgár–Ebesi SBKE, Görbeháza–DSC

Szeptember 20., vasárnap 15 óra: Létavértes–Tiszacsege, DASE–Nyíracsád

7. forduló

Szeptember 26., szombat 15 óra: Tiszacsege–Álmosd, Egyek–Józsa SE, Ebesi SBKE–DSC, Görbeháza–Hajdúhadház

Szeptember 27., vasárnap 15 óra: Fülöp–Polgár, Nyírmártonfalva–Vámospércs, Nyírábrány–DASE, Nyíracsád–Létavértes

8. forduló

Október 3., szombat 14 óra: Egyek–Fülöp, Józsa SE–Tiszacsege, Álmsod–Nyíracsád, Vámospércs–Görbeháza, Hajdúhadház–Ebesi SBKE, Polgár–DSC

Október 4., vasárnap 14 óra: Létavértes–Nyírábrány, DASE–Nyírmártonfalva

9. forduló

Október 10., szombat 14 óra: Tiszacsege–Egyek, Polgár–Hajdúhadház, Ebesi SBKE–Vámospércs, Görbeháza–DASE

Október 11., vasárnap 14 óra: Fülöp–DSC, Nyírmártonfalva–Létavértes, Nyírábrány–Álmosd, Nyíracsád–Józsa SE

10. forduló

Október 17., szombat 13.30: Tiszacsege–Fülöp, Egyek–Nyíracsád, Józsa SE–Nyírábrány, Álmosd–Nyírmártonfalva, Vámospércs–Polgár, Hajdúhadház–DSC

Október 18., vasárnap 13.30: Létavértes–Görbeháza, DASE–Ebesi SBKE

11. forduló

Október 24., szombat 13.30: Polgár–DASE, Ebesi SBKE–Létavértes, Görbeháza–Álmosd, Vámospércs–DSC

Október 25., vasárnap 13.30: Nyírmártonfalva–Józsa SE, Nyírábrány–Egyek, Nyíracsád–Tiszacsege, Fülöp–Hajdúhadház

12. forduló

Október 31., szombat 13.30: Tiszacsege–Nyírábrány, Egyek–Nyírmártonfalva, Józsa SE–Görbeháza, Álmosd–Ebesi SBKE, Vámospércs–Hajdúhadház

November 1., vasárnap 13.30: Nyíracsád–Fülöp, Létavértes–Polgár, DASE–DSC

13. forduló

November 7., szombat 13.30: Hajdúhadház–DASE, Polgár–Álmsod, Ebesi SBKE–Józsa SE, Görbeháza–Egyek, Létavértes–DSC

November 8., vasárnap 13.30: Nyírmártonfalva–Tiszacsege, Nyírábrány–Nyíracsád, Fülöp–Vámospércs

14. forduló

November 14., szombat 13.30: Tiszacsege–Görbeháza, Egyek–Ebesi SBKE, Józsa SE–Polgár, Álmosd–DSC

November 15., vasárnap 13.30: Létavértes–Hajdúhadház, DASE–Vámospércs, Nyírábrány–Fülöp, Nyíracsád–Nyírmártonfalva

15. forduló

November 21., szombat 13 óra: Vámospércs–Létavértes, Hajdúhadház–Álmosd, Polgár–Egyek, Ebesi SBKE–Tiszacsege, Görbeháza–Nyíracsád, Józsa SE–DSC

November 22., vasárnap 13 óra: Nyírmártonfalva–Nyírábrány, Fülöp–DASE

Szertár Sportbolt megye II. Déli csoport
A 2015/16-os bajnokság őszi szezonjának menetrendje

1. forduló

Augusztus 15., szombat 17 óra: Pocsaj–Debreceni EAC II., Nagyrábé–Kaba, Nádudvar–Komádi, Biharkeresztes–Szentpéterszeg, Ebes KKSE–Hajdúszovát, Báránd–Földes

Augusztus 16., vasárnap 17 óra: Szerep–Kismarja

2. forduló

Augusztus 22., szombat 17 óra: Kismarja–Báránd, Földes–Nádudvar, Komádi–Ebes KKSE, Hajdúszovát–Nagyrábé, Debreceni EAC II.–Konyár

Augusztus 23., vasárnap 17 óra: Szentpéterszeg–Szerep, Kaba–Pocsaj

3. forduló

Augusztus 29., szombat 17 óra: Konyár–Kaba, Pocsaj–Hajdúszovát, Nagyrábé–Komádi, Nádudvar–Kismarja, Ebes KKSE–Földes, Báránd–Szentpéterszeg

Augusztus 30., vasárnap 17 óra: Szerep–Biharkerszetes

4. forduló

Szeptember 5., szombat 15.30: Kismarja–Ebes KKSE, Földes–Nagyrábé, Komádi–Pocsaj, Hajdúszovát–Konyár, Biharkeresztes–Báránd

Szeptember 6., vasárnap 15.30: Szentpéterszeg–Nádudvar, Kaba–Debreceni EAC II.

5. forduló

Szeptember 12., szombat 15.30: Konyár–Komádi, Pocsaj–Földes, Nagyrábé–Kismarja, Nádudvar–Biharkeresztes, Debreceni EAC II.–Hajdúszovát, Ebes KKSE–Szentpéterszeg, Báránd–Szerep

6. forduló

Szeptember 19., szombat 15 óra: Kismarja–Pocsaj, Földes–Konyár, Komádi–Debreceni EAC II., Hajdúszovát–Kaba, Biharkeresztes–Ebes KKSE

Szeptember 20., vasárnap 15 óra: Szentpéterszeg–Nagyrábé, Szerep–Nádudvar

7. forduló

Szeptember 26., szombat 15 óra: Konyár–Kismarja, Pocsaj–Szentpéterszeg, Nagyrábé–Biharkeresztes, Nádudvar–Báránd, Debreceni EAC II.–Földes

Szeptember 27., vasárnap 15 óra: Ebes KKSE–Szerep, Kaba–Komádi

8. forduló

Október 3., szombat 14 óra: Kismarja–Debreceni EAC II., Földes–Kaba, Komádi–Hajdúszovát, Biharkeresztes–Pocsaj

Október 4., vasárnap 14 óra: Szentpéterszeg–Konyár, Báránd–Ebes KKSE, Szerep–Nagyrábé

9. forduló

Október 10., szombat 14 óra: Konyár–Biharkeresztes, Pocsaj–Szerep, Nagyrábé–Báránd, Hajdúszovát–Földes, Debreceni EAC II.–Szentpéterszeg

Október 11., vasárnap 14 óra: Ebes KKSE–Nádudvar, Kaba–Kismarja

10. forduló

Október 17., szombat 13.30: Nádudvar–Nagyrábé, Biharkeresztes–Debreceni EAC II., Kismarja–Hajdúszovát, Földes–Komádi

Október 18., vasárnap 13.30: Szerep–Konyár, Szentpéterszeg–Kaba, Báránd–Pocsaj

11. forduló

Október 24., szombat 13.30: Konyár–Báránd, Pocsaj–Nádudvar, Nagyrábé–Ebes KKSE, Komádi–Kismarja, Hajdúszovát–Szentpéterszeg, Debreceni EAC–Szerep

Október 25., vasárnap 13.30: Kaba–Biharkeresztes

12. forduló

Október 31., szombat 13.30: Nádudvar–Konyár, Biharkeresztes–Hajdúszovát, Kismarja–Földes, Ebes KKSE–Pocsaj

November 1., vasárnap 13.30: Szerep–Kaba, Szentpéterszeg–Komádi, Báránd–Debreceni EAC II.

13. forduló

November 7., szombat 13.30: Konyár–Ebes KKSE, Pocsaj–Nagyrábé, Földes–Szentpéterszeg, Komádi–Biharkeresztes, Hajdúszovát–Szerep, Debreceni EAC–Nádudvar

November 8., vasárnap 13.30: Kaba–Báránd

14. forduló

November 14., szombat 13.30: Nagyrábé–Konyár, Ebes KKSE–Debreceni EAC II., Nádudvar–Kaba, Biharkeresztes–Földes

November 15., vasárnap 13.30: Szentpéterszeg–Kismarja, Szerep–Komádi, Báránd–Hajdúszovát

15. forduló

November 21., szombat 13 óra: Konyár–Pocsaj, Kismarja–Biharkeresztes, Földes–Szerep, Komádi–Báránd, Hajdúszovát–Nádudvar, Debreceni EAC II.–Nagyrábé

November 22., vasárnap 13 óra: Kaba–Ebes KKSE



Sporthírek






hirdetés