Hatot vágott a Józsának a Polgár

Hajdú-Bihar – Esélye sem volt a józsai csapatnak a Polgár ellen. A Görbeháza és a Debrecen is három góllal nyert Tiszacsege és Álmosd ellen. Megye II, északi csoport, szombat.

Egyek–Ebes 1–1 (1–0)

30 néző, vezette: Szűcs A. (Vasziliu T., Gréz B.)

Egyek: Domonkos B.–Illés J., Farkas Cs.(Tímár R.), Kovács R., Kiss S., Csala R., Farkas Z., Len Sz., Len Á., Farkas A., Kiss A.(Szabó Cs.) Edző: Farkas Zoltán

Ebes: Kovács I.– Harsányi P., Antal A., Nagy R., Kiss N., Bőde Z., Szabó J., Kovács T., Simon N., Csorvási J., Kiss L. Edző: Nagy Sándor

Gól: Farkas A., illetve Kiss N. Jók: Egész csapat, kiemelkedő Kiss N. Ifi: 1–3

Farkas Zoltán: Egy szépséggóllal sikerült megszerezni a vezetést, de sajnos nem sikerült megtartani. De a tabellán értékes pontot szereztünk a masszaív ebesi csapat ellen. Igazságos döntetlen született.

Nagy Sándor: Igazságos döntetlen, korrekt játékvezetés. Gratulálok a kiscsapatnak akik eljöttek és szívüket, lelküket kiadták a mérkőzésben.

Józsa–Polgár 0–6 (0–3)

50 néző vezette: Takács I. (Vadon T., Hornyák M.)

Józsa: Szász B. – Rostás A., Komáromi I., Novák Á., Bőr I., Kocsis A., Kalina L., Pál P.(Szabó M.), Csige M. (Bucskó I.), Kiss Gy., Jóvér J. (Ilocki Á.) Edző: Szabó László

Polgár: Bodolai B. (Kovács Zs.) – Szitai Z. (Reszegi L.), Bene K., Molnár G. (Csőke M.), Tóth K., Pöstényi I., Visegrádi D., Szajevics P., Molnár D., Áfra T., Polonkai L. (Czimer J.). Edző: Varga Gábor. Gól: Szajevics P.(2), Visegrádi D.(2), Molnár D., Áfra T.Jók: Senki Ifi: 2–0

Szabó László: – A kétszer 45 perc alatt az első félidőben és a második félidőben is volt 15 percünk, amikor kaptunk 3-3 gólt, így kikaptunk 0-6-ra. Gratulálunk az U16-os és az Ifi csapatunknak is, mivel ők nyertek. A csapat gratulál a magyar válogatottnak.

Varga Gábor: – Nem értük el.

Tiszacsege–Görbeháza 1–3 (0–2)

50 néző vezette: Pallai Zs. (Horváth M., Kertész F.)

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Jecs J., Kovács A., Balogh R., Nagy L.(Rácz L.), Simon Z., Papp L., Balogh A.(Bay D.), Rézmüves G., Nagy Á., Monoki A. Edző: Lévai Albert

Görbeháza: Szilágyi K. – Siket Gy., Besenyő P., Tóth A., Nagy T., Ilyés Z., Hajdu R.(Gyöngy I.), Molnár D., Tóth P.(Kiss S.), Toronyai L., Nyakas R. Edző: Szolnoki Attila. Gól: Nagy T., Nyakas R.(2), Molnár D., Jók: Jecs J., Kovács A., illetve az egész csapat Ifi: 4–2

Szolnoki Attila: – Örülök és boldog vagyok, hiszen csapatom újra a régi arcát mutatta játékban, tudásban és akarásban. Ifjúsági csapatomnak sem kell szomorkodni, javítani lehet a jövőhéten.

Lévai Albert: – Görbeháza akaratban, alázatban fölülkerekedett rajtunk és megnyerték a mérkőzést. Az Ifi csapatomnak gratulálok a győzelemhez és Rácz Lászlónak a felnőtt csapatban lévő bemutatkozásához.

Álmosd – Debrecen 1–3

50 néző vezette: Takács A.(Máté I., Szikszai S.)

Álmosd: Baranyi Sz. – Jónás D.(Horváth L.), Horváth S., Balogh K., Paluska J., Virág R., Halász G., Ásztai I.(Rácz I.), Molnár I., Török G., Szilágyi I. Edző: Szabó Béla

Debrecen: Nagy B. – Pocsai G., Csurgó Á., Bai G.(Ungvári M.), Molnár B., Jáger B., Dobrán Cs., Kiss R.(Szabó D.), Tamás A., Fehér J.(Kovács K.), Orosz P. Edző: Nagy Róbert. Gól: Balogh K., illetve Tamás A., Kiss. R., Szabó D.Jók: Senki, illetve Nagy B., Tamás A., Bai G. Kiállítva: Dobrán Cs. Ifi: 1–2

Szabó Béla: – Ezen a mérkőzésen sokkal több gólszerzési lehetőségünk volt, a helyzetek alapján meg kellett volna nyernünk a mérkőzést, de a futball gólra játsszuk, nem helyzetre. Tavasszal remélem, jól szereplő csapat leszünk.

Nagy Róbert: – Érdekes mérkőzésen vagyunk túl. Az első félidőben teljesen megérdemelten szereztünk két gólos előnyt, ez a félidő elfogadható volt. A srácaim a második játékrészben átengedték a területet az Álmosdiaknak, ami majdnem megbosszulta magát. Minden volt ezen a meccsen, szép gólok, szerencsés gólok, kamu 11-es, kiváló partjelzői teljesítmény, szikrázó küzdelem, korrekt egyenlő mércével mérő játékvezetés, ja az nem. Ha a múltkor pokémon volt, akkor ezen a héten az egész dragon ball tiszteletét tette. Szomorúnak tartom, hogy ebben a „szimpatikus játékvezető úr” partner volt. Sóhajtottunk egyet, sárga lappal jutalmazta. Ellenfelünk rúgott, mint a szomjas ló, semmit nem kaptak. Furcsa.