Hatot rámolt be az Ebes, négyet a Pocsaj

© Fotó: HBN-archív
Hajdú-Bihar – Három csapatnak sikerült begyűjtenie a három pontot, további két csapat pedig döntetlent játszott a megyei másodosztály negyedik fordulójában szombaton.

Kismarja – Ebes 1-6 (0-3)

150 néző, vezette: Áncsán Gy. ( Gyarmati I., Tóth Á.)

Kismarja: Kiss D.- Tamási S., Farklas I. (Bordás J.), Tamás G., Csuka Zs., Kocsis T., Magyar A. (Vajna A.), Alimán J., Papp Á., Gudácsik M., Magyar Cs. (Fekete Á.) Edző: Tóth Károly

Ebes: Kiss G.- Leiter B., Szabó G., Nagy I. (Dávid T.), Bernáth G., Kelemen L.( Kovács B.), Dávid G., Borúzs T., Leiter K., Bencsik A., Mészáros T. (Katona I.) Edző: Bernáth Lajos

Gól: Papp Á. illetve Mészáros T. (2), Bencsik A., Dávid T., Kelemen L., Nagy I. Jók: Mészáros T., Borúzs T. illetve senki Ifi: 4-1

Tóth Károly:- Az Ebes csapata megérdemelt győzelmet aratott a mai mérkőzésen. Sajnos mind lelkesedésben mind tudásban felülmúltak bennünket. Gratulálok Fekete Ádám első felnőtt mérkőzéséhez.

Bernáth Lajos:- A mérkőzés első felében már meggyőző előnyre tettünk szert, nem hagytuk az ellenfelet kibontakozni, és megérdemelt győzelmet arattunk.

Komádi – Pocsaj 1-4 (1-1)

60 néző, vezette: Gréz B. (Katona L., Fekete L.)

Komádi: Bujdosó D.- Prekup B. (Fábián I.), Simon S., Kirimi P., Miczura Varga T. (Fekete Zs.), Nagy J., Vass Á., Holló J. (Aburdán A.), Kóti R., Balogh S., Fésűs K. (Pataki Zs.) Edző: Szabó Sándor

Pocsaj: Szána Sz.- Kun I., Halász R., Székely K., Szilágyi Cs., Trippon T. (Rézműves A.), Trippon P.,Lakatos R., Ócs S. (Mezei M.), Székely Zs., Nyika J. Edző: Sóvágó Sándor

Gól: Holló J. illetve Székely Zs. (2), Lakatos R., Trippon P. Jók: Prekup B., Fésűs K., Pataki Zs. illetve Szána Sz., Trippon P., Nyika J. Ifi: 5-2

Szabó Sándor:- Beleszaladtunk a késbe. A korai vezetés megzavart minket. A második félidőben egy tíz perces rövidzárlat eldöntötte a mérkőzést az ellenfél javára. Nem tudtuk pótolni az öt hiányzó játékosunkat, amelyből hármat előző héten kiejtettek.

Sóvágó Sándor:- A mérkőzés nagy részében a saját játékunkat tudtuk hozni, dinamikus játékot mutattunk. Ugyanakkor voltak problémáink a felívelésekkel és a beadásokkal amit a egy kis átszervezéssel végül sikerült megoldanunk. Így a második félidő első tíz percében rúgott három góllal el is döntöttük a meccset.

Hajdúszovát – Konyár 1-1 (1-0)

250 néző, vezette: Szűcs A. (Jánvári T., Gyugos B.)

Hajdúszovát: Nagy D.- Nagy A., Kökény R.,Gergely D., Bak Z., Mészáros I., Tóth B., Kaszás S., Rácz P., Nagy Cs. (Serdült B)., Kaszás Z. (Kökény R.) Edző: Budai János

Konyár: Balogh I.- Zanathy Gy., Tasi I., Balogh J.,Rézműves K., Bogdány I.,Varga Z. (Gál D.), Nagy Sz., Horváth Á., Varga D., Kiss Z. Edző: Kiss László

Gól: Tóth B. illetve Bogdány I. Jók: senki illetve mindenkiIfi: 1-6

Budai János:- Az első félidőben nyerhettünk volna de a második félidőben jobban játszott a Konyár és örülhettünk a döntetlennek. A csapatnak minden hibája kijött. Játékvezető urak nagyon jól vezették a mérkőzést.

Kiss László:- Megvan az első kiszenvedett pontunk, ami lehetett volna három is. Úgy gondolom, csak a győzelmet kell megmagyarázni. Köszönöm a srácok hozzáállását, s ezután szeretnék gratulálni az IFI cspatunk győzelméhez. Hajrá Konyár!

Biharkeresztes – Báránd 0-2 (0-0)

70 néző, vezette: Szűcs N. (Lajtos M., Horváth M.)

Biharkeresztes: Rácz S.- Buka Sz., nagy Zs., Kiss A. (Boros Á.), Mező R., Hodosán T., Rinyu B., Buka Á., Varga I. (Szűcs D.), Mohácsi S., Karmazsin Z. Edző: Csendes Károly

Báránd: Tóth S.- Futó G., Bak B., Vass Á., Makra S., Ispán R. (Taricska G.), Ertsey B., jeney D., Juhász Cs., bíró B., Bakonyi J.Edző: Arany László

Gól: Juhász Cs., Bakonyi J. Jók: egész csapat illetve egész csapat Ifi: 1-11

Madarász András:- A listavezető ellen jól játszottunk. Sajnos egy szögletből gólt kaptunk, s ezután kinyílt a csapat, és az utolsó percben két gólra növelte előnyét a Báránd csapata. Ennek ellenére megdicsérem a társaságot, mert jól játszottak, és úgy küzdöttek, ahogy kell. Remélem, a következő fordulóban ugyanilyen létszámmal és hozzáállással vívjuk meg a következő mérkőzést, hogy végre pontokat is szerezzünk.

Kalas János:- Nagyon akartuk ezt a győzelmet, azt hiszem, ezért is sikerült egy kicsit nyögve-nyelősre de ismét szereztünk három pontot. Gratulálok fiatal csapatomnak, ismét nagyot küzdöttek. Köszönöm az ifjúsági csapatnak a nagy arányú győzelmet.

Földes -Nagyrábé 2-2 (0-2)

80 néző, vezette: Mező S. (Karasi T., Csizmadia M.)

Földes: Szabó Gy.- Dede I., Papp B. (Gali M.), Vincze N., Hunyadi L., Király P., Mező B., Móga G. (Földesi A.), Nagy S., Vincze A. (Oláh Sz.), Karacs T. Edző: Karacs Tamás

Nagyrábé: Németh E.- Czirják Cs., Kovács A., Sós P., Máté I., Szabó S., Szilágyi T. (Tiszai G.), Faragó L., Kordás J. (Bende L.), Kolompár R. (Koszorús I.), Balogh M. Edző: Károlyi Zoltán

Gól: Karacs T., Papp B. illetve Balogh M., Kovács A. Jók: első félidőben mindenki, második félidőben senki illetve Czirják Cs., Faragó L. Ifi: 1-5

Karacs Tamás:- Egy félidőnyi előnyt adtunk a Nagyrábé csapatának. Enerváltan, lassan, elképzelés nélkül játszottunk. A második félidőben rendeztük sorainkat, és így ki tudtunk egyenlíteni. További sok sikert a Nagyrábé csapatának.

Károlyi Zoltán:- Első félidőben el kellett volna döntenünk a mérkőzés végkimenetelét a helyzeteket ki kellett volna használni. A Földesnél hagytunk két pontot. További sok sikert nekik.