Hatalmas verésbe szaladt bele az Újváros

© Fotó: Derencsényi István, archív
Balmazújváros - A jobbára szerényebb teljesítményt nyújtó Gyöngyös otthonában vendégszerepelt szerdán este a férfi kézilabda NB I. alsóházi rájátszásának 12. fordulójában a Balmazújváros.

Jobban kezdtek a hazaiak, már 3–0-ra vezettek, mikor éledezni kezdtek Füzesi Ferenc tanítványai. A 11. percben már csak egy góllal ment a Gyöngyös, 7–6, azonban a folytatásban újra meg tudott lépni Debre Viktor alakulata, három perccel a szünet előtt 15–10-et mutatott az eredményjelző – félidőben 16–12 volt az állás.

Fordulás után csak romlott a helyzet, egyre csak hízott a Heves megyeiek előnye, az újvárosiak pedig ezúttal tehetetlenek voltak. Már csak tíz perc volt hátra, és a különbség is tíz volt, 26–16-ra vezetett a Gyöngyös. A hajrában sem tudott csodát tenni a Balmaz – nem várt, 27–20-as vereség lett a vége.