Hat perc alatt lerendezte a Nánás a Nyíradonyt

Nyíradony – A vasárnapi napon a labdarúgó megye I-ben csak egy mérkőzést játszottak, amelyen a Hajdúnánás aratott győzelmet.

Nyíradony VVTK–Hajdúnánás GB. FK 2–3 (1–3)

100 néző Vezette: Dobi Zs. (Gálfi F., Tóth Sz.)

Nyíradony: Farkas B.– Kiss G., Gyurina J., Mercs J., Bodnár P., Furó Zs., Czibere B., Baranyi B., Kerecsen J., Takács A., Vasas T. Edző: Orosz János.

Hajdúnánás: László T.– Kondora K., Fodor T., Kovács M., Mile M., Berán B., Félegyházi Z. (Toronyai L.), Bálint T., Csizmadia Cs. (Szarka I.), Papp R. (Kállai M.), Újvári Zs. Edző: Imrő László.

Gól: Vasas T., Czibere B., illetve Újvári Zs.(2), Takács A.(ög.) Jók: Senki, illetve az egész csapat, Újvári Zs. a mezőny legjobbja. Kiállítás: Vasas T., illetve Berán T. Ifi: 2–2

Orosz János: – Sajnos folytatódott a rossz szériánk. Ellenfelünk hat perc alatt lerendezett bennünket, utána már csak a szépítésre futotta.

Imrő László: – Bár a csapattal nem egyeztettem, de a mai győzelmünket a feleségemnek ajánlanám, ugyanis ma van a tizenhetedik házassági évfordulónk. Az első negyedórában borzasztó nagy nyomást viselt el a csapat. Meglepett minket a Nyíradony harcos és agresszív játéka. Utána viszont kijjebb tudtunk jönni és szereztünk két szép és egy szerencsés gólt. A második félidőben iszonyú nagy mezőnymunkát végzett a csapat, így ha egy picit szerencsével is, de el tudtuk hozni Nyíradonytól a három pontot. Gratulálok a Nyíradonynak és további sok sikert kívánok nekik a folytatásban. Mást nem szeretnék mondani, mert akkor eltiltanak száztíz évre.