HAON-ÉLŐ – Videoton vs. DVSC-TEVA 1-0 (0-0)

Videoton vs. DVSC-TEVA - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga hetedik fordulójában a DVSC-TEVA a Videoton csapatához látogatott vasárnap 19 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

HAON-LIVE – Videoton vs. DVSC-TEVA – 2015. 08. 30., 19:00
20:56 | live

Itt a vége, 1-0-ra nyert a Videoton.
20:55 | live

90+4' Pölöskei váltja Gyurcsót.
20:54 | live

90+3' Danilovicsnak is kiosztottak egy sárgát.
20:53 | live

90+1' Gól, vezet a Vidi. Oliveira 27 méterről lőtt, a labda megpattant Bódin, ez megzavarta Radosevicet, aki már nem tudott védeni. 1-0.
20:51 | live

Letelt a rendes játékidő, 4 perc hosszabbítás következik.
20:49 | live

89' Kovács buktatta Jovanovicot, lap járt érte.
20:46 | live

85' Bódi kapott sárgát.
20:44 | live

84' Videoton-csere: Ivanovszki jön be és Feczesin megy le.
20:37 | live

76' Újabb ziccer maradt ki. Szécsi jól ment el a szélen, középre passzolt, Bereczki érkezett és épp hogy csak lemaradt a labdáról.
20:35 | live

74' Megy tovább a meccs.
20:33 | live

73' Újabb ivószünet, áll a játék.

72' Jó húsz méterről végezhetett el szabadrúgást a Vidi, Gyurcsó lökete az oldalhálót súrolta csak.
20:32 | live

71' Varga József kapott sárgát.

70' Két nagy Loki-helyzet: előbb Bódi lőtt laposan középre, a menteni igyekvő Heffler pedig majdnem saját kapujába passzolt, majd egy szöglet után Sidibe fejelhetett, de Danilovics épp jó helyen állt és hárította a próbálkozást.
20:30 | live

69' Szolnokit kellett ápolni, miután ütközött saját kapusukkal.
20:28 | live

67' Lang beadását fejelte ki Mészáros, nagyon kellett a mentés.
20:26 | live

65' A hazaiak is változtatnak, a Vidi új szerzeménye, Suljic áll be, és Pátkai ment le.
20:22 | live

61' Cserél a Loki: Bereczki váltja Baloghot.
20:17 | live

56' Castillion maradt lent, miután összeakadt Viniciusszal.
20:12 | live

51' Kovács készülődött lövéshez, Sidibe mentett.
20:11 | live

50' Inkább csak a középpályán folyik a játék.
20:06 | live

46' Meg is kezdődött, a Videoton indította útjára a labdát.
20:05 | live

Érkeznek a csapatok a pályára, indul a második játékrész.
19:51 | live

Vad II lefújta az első félidőt, következik a szünet, az állás 0-0.

45+3' Ezúttal Heffler aprította Sidibét, ő is besárgult.
19:49 | live

45+1' Gyurcsó szöglete után Simon ugrott a legmagasabbra és próbálta kapura bólintani a labdát, eredménytelenül.
19:48 | live

Letelt az első 45 perc, hármat még ráhúznak.
19:46 | live

43' Bódit rúgta fel Oliveira, amiért meg is kapta a sárgáját.
19:45 | live

42' Szécsi próbálkozott, kissé gyengécske lett a lövés, a Vidi kapusának nem okozott gondot védeni.
19:42 | live

39' Gyurcsó passzolt laposan középre, Brkovics érkezett és magabiztosan mentett.
19:39 | live

35' Oliveira ívelt keresztbe Feczesinnek, aki nem érte el a labdát.
19:37 | live

34' Gyurcsó egy csel után megindult, de Varga utolérte és szépen szerelte.
19:32 | live

28' Felfrissültek a játékosok, folytatódik a meccs.
19:31 | live

28' Ivószünet következik, még mindig nagy meleg van.
19:27 | live

24' Gyurcsó lövése elszállt a sorfal felett, Radosevics kivárt és könnyedén lehúzta a labdát.
19:26 | live

23' Kezezés miatt szabadrúgáshoz jut a Vidi 19 méterre a kaputól.
19:24 | live

21' Castillion szánta el magát lövésre éles szögből, de Danilovics biztosan védett.
19:22 | live

19' Castillion cserélt lábbelit.
19:19 | live

15' Egy szép Balogh-Varga-Jovanovic összjáték után utóbbi lőtte középre a játékszert, de védők közbeléptek, majd Danilovics ölelte magához a labdát.
19:14 | live

11' Egy szabadrúgás után Heffler iramodott meg, de Radosevic gyorsabb volt, és begyűjtötte előle a labdát.
19:13 | live

10' Gyurcsó kapott remek passzt, öt méterről fejelhetett, de Radosevic bravúrral védett.
19:10 | live

7' Castilliont szöktették a szélen, a támadó befordult és lőtt, mellé.
19:06 | live

3' Egyértelműen a Loki dominál, gyorsan gólt szeretnének szerezni a debreceniek.
19:04 | live

1' Kovács indult meg a szélen majd passzolt középre, de védők a helyükön voltak, Radosevic gyűjtötte be a labdát.
19:03 | live

1' Megkezdődött a találkozó.
19:02 | live

A hazaiak piros-kék, a vendégek tiszta fehér szerelésben fognak játszani.
19:01 | live

A székesfehérváriak nagy hiányzója Juhász Roland, aki eltiltását tölti.
19:00 | live

A csapatok már a pályán, pillanatokon belül indul a derbi.

A DVSC keretéből Lázár Pál és Kulcsár Tamás is játszott korábban a Videotonban, de most mindketten sérültek, vagyis nem léphetnek pályára egykori csapatuk ellen.
18:59 | live

A mérkőzést Vad II István vezeti majd, segítői Albert István és Medovarszki János lesznek.
18:52 | live

Ez lesz az OTP Bank Liga 7. fordulójának zárómérkőzése, íme az eddigi eredmények: Budapest Honvéd-Puskás Akadémia 0–0, DVTK-Újpest 2–1, Békéscsaba–Haladás 0–1, Vasas–MTK 0–1, Ferencváros–Paks 2–0
18:50 | live

Mindkét gárdának nagyon kellenek a pontok, a Vidi kieső helyen van, csak a tizenegyedik, míg a Loki nyolc ponttal a nyolcadik.
18:25 | live

Videoton: Danilovics – Heffler T., Vinícius, Lang, Szolnoki – Simon Á., Pátkai – Gyurcsó, Kovács I., Oliveira – Feczesin. Megbízott vezetőedző: Pető Tamás

Cserék: Gábor P. (kapus), Pölöskei Zs., Koltai T., Ivanovszki, Trebotic, Kiprich D., Suljic

DVSC-TEVA: Radosevic – Jovanovic, Mészáros, Brkovics, Korhut – Bódi, Varga J., Szécsi – Castillion, Sidibe, Balogh N. Vezetőedző: Kondás Elemér

Cserék: Balogh J. (kapus), Ferenczi J., Sós B., Máté P., Bereczki, Berdó, Horváth Zs.

Megvannak az összeállítások: a Debrecennél a sérülteken (Nenad Novakovics, Nagy Zoltán, Ludánszki Bence, Lázár Pál, Szakály Péter, Tisza Tibor és Kulcsár Tamás) túl Zsidai nem szerepel a névsorban, valamint Verpecz sincs nevezve (ő a kis Loki meccsén véd), a nyáron igazolt, immár felépült Balogh a cserekapus. A Vidinél Asmir Suljic (akit a héten Újpestről igazoltak), a kispadon kezd, míg Kees Luijckx biztosan nem fog játszani, hiszen nem is nevezték a mérkőzésre.
18:21 | live

Szűk negyven perc, és kezdődik az OTP Bank Liga NB I. hetedik fordulójának egyik rangadója, a Videoton – DVSC-TEVA összecsapás. Noha a tavalyi bajnok székesfehérvári együttes finoman fogalmazva sincs a legjobb formában, illetve a Loki is elmaradt a várakozásoktól, mégis egyértelműen slágermeccs elé nézünk.
18:20 | live

Üdvözöljük kedves olvasóinkat!
18:03 | live

Debrecen - A Loki fehérvári vendégjátéka zárja az OTP Bank Liga 7. fordulóját. Tippelje meg, mi lesz az összecsapás végkimenetele!

18:02 | live

Debrecen - Zsidai László szerint van ideje kipihenni magát a Vidinek a csütörtöki EL-meccs után.

18:01 | live

Debrecen - A Debrecen és a Vidi sem rajtolt jól a bajnokságban, mindkét együttesre ráférne a pontgyűjtés.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 7. forduló

Székesfehérvár, Sóstói Stadion. V.: Vad II. István (Albert István, Medovarszki János)

Videoton: Danilovics – Heffler T., Vinícius, Lang, Szolnoki – Simon Á., Pátkai – Gyurcsó, Kovács I., Oliveira – Feczesin.Vezetőedző: Pető Tamás.

DVSC-TEVA: Radosevic – Jovanovic, Mészáros, Brkovics, Korhut – Bódi, Varga J., Szécsi – Castillion, Sidibe, Balogh N. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Oliveira a 90+1. (1-0) percben

Sárga lap: Oliveira a 43., Heffler a 45+3., Varga a 71., Bódi a 85., Danilovics a 90+3. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Balogh helyett Bereczki a 61., Pátkai helyett Suljic a 65., Feczesin helyett Ivanovszki a 84., Kovács a 89., Gyurcsó helyett Pölöskei a 90+4. percben.

Ön szerint mi lesz a Videoton - DVSC-TEVA mérkőzés végeredménye?

• Minimális különbséggel nyernek a hazaiak (30%, 84 Votes)
  • Egy találattal lesz jobb a DVSC (28%, 80 Votes)
  • Döntetlen (20%, 58 Votes)
  • Fölényes Vidi-siker (14%, 41 Votes)
  • Sok gólos debreceni győzelem (7%, 20 Votes)

Total Voters: 283

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44%, 368 Votes)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (30%, 247 Votes)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14%, 119 Votes)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (7%, 57 Votes)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (5%, 38 Votes)