HAON-ÉLŐ – Videoton vs. DVSC-TEVA 1-0 (1-0)

Videoton vs. DVSC-TEVA - © Fotó: Kovács Péter
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga huszonkilencedik fordulójában a DVSC-TEVA a Videoton csapatához látogatott kedden 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

1 – 0 (1 – 0)

HAON-LIVE – Videoton vs. DVSC-TEVA – 2016. 04. 05., 18.00
20:25 | live

A védekezést megoldottuk, csak a támadások nem mentek

Debrecen, Felcsút - A Videoton vs. DVSC-TEVA (1-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Horváth Ferenc és Kondás Elemér értékelte a látottakat.
19:51 | live

Vége a mérkőzésnek. Videoton - DVSC-TEVA 1-0.

90+2' Loki-bedobás egy pontatlan átadás miatt.
19:50 | live

Szakály és Nego ütközött a hazai tizenhatos előterében, kifelé szabad.

90+1' Bedobásnál húzza az időt Stopira.
19:49 | live

Két perc a hosszabbítás.

90' Bódi sárgát kapott egy visszahúzás miatt. A felezővonalon történt.
19:48 | live

89' Szakályt buktatják a középkörben. Bódi beívelését kifejelték.
19:46 | live

Szakály kap sárgát, Suljicot vágta fel egy keresztezés közben.

87' Beszorulóban a Vidi.
19:45 | live

86' Cserél a hazai csapat Haraszti le, Sejben fel.
19:44 | live

85' Tetszetősen játszik a Loki, gyorspasszos játékkal hozzák fel a labdát, most már a beadásig is eljutnak.
19:43 | live

84' Varga indította Takácsot 40 méteres passzal, de a labda gyorsabb volt, a kifutó kapus biztosan fogta a labdát.
19:42 | live

Bódi nem tudni, mit akart, mert elemi erővel lőtte el a kapu fölött és előtt.
19:41 | live

83' Loki-szabadrúgás a tizenhatossal egy magasságban, szélről.

82' Több ígéretes labdaszerzése is volt a Lokinak, de nem jutottak el lövésig, a tizenhatos előterében jól zártak a védők.
19:39 | live

81' A beívelt labdát a Vidi-játékosok szabálytalanul szerezték meg, kifelé szabad.
19:38 | live

80' Korhut előzte meg a támadót és fejelte szögletre a beadást.
19:37 | live

79' Bódi szabadrúgására a tizenhatoson belül senki nem mozdult, jól fedezték a támadókat a védők, az alapvonalon túlra gurult a labda.

78' Holman és Suljic rúgott össze a félpályánál, Loki-szabadrúgás.
19:35 | live

76' Bódi vesztett labdát a félpályán, majd Simon vezette a szélen végig a játékszert, lőni azonban nem tudott a jó ütemben keresztező Mészáros miatt.
19:34 | live

Cserél a Vidi. Géresi le, Nego fel.

75' Holman cselezte magát a kapuval szemben lövőhelyzetig, 16 méterről lőtt, de elég gyengén. A kapus könnyen védte a lapos löketet.
19:33 | live

73' Horváth beadását Bódi elől kanalazták szögletre a házigazdák.
19:32 | live

71' Előbb Haraszti lövése vágódott le Mészárosról, majd Suljic lőtt laposan a bal alsó felé. Verpecz biztosan fogta a labdát.
19:30 | live

70' Holman előbb szerelte Suljicot az alapvonalnál, majd simán odapasszolt a tőle 20 méterre álló Stopirának.
19:29 | live

69' Vargát aprítják, ismét felvágták a felezővonal előtt. Bódi szabadrúgását Horváth továbbította a tizenhatoson lévő Takácsnak, aki nem tudott megharcolni a labdáért, mert a védő egy ügyes testcsel után könnyedén levette.
19:27 | live

68' Cserél a Vidi. Feczesin le, Tischler fel.
19:26 | live

67' Vargát szerelték a felezővonalon egy gyors ellentámadásban.
19:24 | live

Korhut lesre futott a szélen Máté indításából. Újabb lehetőség ment fuccsba.

65' Simon sárgát kapott, Vargát rántotta le a félpályán.
19:23 | live

1006 a hivatalos nézőszám.

64' Vidi-szabadrúgás a jobb szélről, 30 métere a kaputól. A kapu előtti kavarodásból Bódi vezette ki a labdát, majd a gyors indítását Takács nem érte .
19:21 | live

63' Cserél a Loki. Kulcsár le, Takács fel.
19:20 | live

Mintha éledezne a Loki, a védelem biztos, és már a Vidi térfelére is eljutnak a fehér mezesek.
19:19 | live

60' Bódi beadását Holman nem érte el a kaputól 12 méterre, elfejelték elől, ráadásul szabálytalankodott is a Loki-játékos.
19:17 | live

59' Horváth indítását pöckölték Kulcsár elől bedobásra.
19:16 | live

57' Bódi igen hatékony a védekezésben, nehezen tudnak mellőle beadni, most is a becsorgó labdát Verpecz könnyen tudta hárítani.
19:15 | live

56' Haraszti kapta volna lesen a labdát egy 20 méteres indítás után a Loki tizenhatosán belül.
19:14 | live

54' Stopira kapott sárgát, Mészáros lábát taposta meg az ötössel egy magasságban.
19:12 | live

53' Négy folyamatos passz a Lokitól a Vidi térfelén, ám a végkifejlet előtt Varga Kulcsár mögé adta a labdát és a tizenhatosról jöhetnek a hazaiak.
19:11 | live

52' Suljic próbálkozott 27 méterről, a kapu mellett és fölött szállt el a lefelé csapódó lövés.
19:10 | live

51' Géresihez pattant a szöglet, ő pedig 16 méterről a kapu mellé lőtt jó fél méterrel.
19:09 | live

50' Géresinek sikerült megverni Korhutot a szélen, beadását Mészáros rúgta szögletre.
19:08 | live

49' Horváth elől bedobásra tisztáztak a hazaiak egy ígéretes támadás közben.
19:07 | live

48' A Loki egyelőre állja a tempós rohamokat, sőt a szervezett védekezés eredményeként a tizenhatosig engedik csak a Vidit.
19:06 | live

Ott folytatódik a meccs, ahol abbamaradt az első félidőben, nyom a hazai csapat.
19:04 | live

46' Elindult a második játékrész.

Loki-csere a félidőben: Ferenczi helyett Horváth Zsolt folytatja.
18:49 | live

Vége az első félidőnek. Videoton - DVSC-TEVA 1-0.
18:48 | live

A beívelt labdát a hazaiak kivágták, de csak Bódiig jutott, aki 22 méterről bombázott laposan. A labda elakadt egy védőben.

45+1' Korhut beadásába csúszott be a Szolnoki, szöglet.
18:47 | live

Egy perc hosszabbítás jön.

45' Suljic beadására Feczesin és Máté startolt, a Loki-védő a 11-esről kifejelte.
18:45 | live

43' Loki-szabad 40 méterről. A kapu elé ívelést Kovácsik az ötösön könnyen fogta.
18:43 | live

42' Verpecz védett bravúrral, 15 méterről lőtt Géresi.
18:42 | live

40' Loki-bedobás a félpályánál. Majd szabad 40 méterre a kaputól. Ferenczi kapu elé ívelése szállt el a fejek felett.
18:40 | live

39' Pölöskei a rövid oldalon lőtt kapura, egy Loki-védő belenyúlt, szöglet.

38' Haraszti beadását Bódi tolta fejjel szögletre a kapu előteréből.
18:39 | live

37' Feczesin megszerzi a vezetést a Videotonnak. Suljic futott el a szélen, éles szögből beadta a labdát, a halálpontosan érkező Feczesin pedig 3 méterről a kapu bal oldalába kotorta azt. 1-0.
18:37 | live

36' Szakály szerelte Suljicot a tizenhatos előtt, majd egy látványos Loki-akció után Ferenczi beadására nem mozdultak a fehér mezesek.
18:36 | live

34' Vargát tarolta le a Loki-kaputól 28 méterre Pölöskei. Sárgát kapott.
18:35 | live

Brkovics kiállítása után Bódi lépett vissza egy sorral hátrébb.
18:34 | live

33' Stopira a beívelt labdát 10 méterről a kapu fölé fejelte.
18:33 | live

32' Verpecz ejtett ki egy biztosnak kinéző labdát, szöglet a Vidinek.

31' Brkovicsot kiállította a játékvezető, az egyedül a kapu felé törő Géresit húzta vissza. A kaputól 30 méterre történt az eset.
18:31 | live

30' Kulcsár iramodott meg a szélen, a középen vele együtt tartó Holmant egyszerűen leterítették a középkörben, a síp nem szólt.

29' Stopira elfutása után a szögletzászló mellől adott be, Brkovics szögletre fejelte a labdát.
18:30 | live

Simont figyelmezteti a játékvezető egyelőre szóban, Ferenczit gyalulta le a szélen.
18:29 | live

27' Szolnoki most Ferenczi eszén járt túl, beadásába Mészáros ugrott bele.
18:28 | live

Korhut lőtte az ég aljára a labdát, 40-45 méteres indítására nem volt, aki startoljon.
18:27 | live

26' Szakály próbálkozott 28 méterről lövéssel, a rövidre laposan, pattogósan szálló labdát Kovácsik védte.
18:26 | live

25' Feczesin kapott lesen labdát a kaputól 18 méterre, kifelé szabadrúgás.
18:25 | live

Egy szabálytalanság a hazai térfélen, máris a kék-pirosak jönnek.

Ismét ők támadnak.

Úgy tűnik, kijött a Loki a szorításból.

Ferenczi beadását Máté 10 méterről fejelte 5 méterrel a kapu fölé.
18:24 | live

Gyors ellentámadás és Loki-szöglet.

24' Vidi-szöglet. Feczesin fejesét védte Verpecz.
18:23 | live

22' Cserél a Loki, Lázár helyett Máté a pályán.

Suljic csodaszép ollóval próbálta bevenni Verpecz kapuját 15 méterről, a labda a kapu mellé szállt, de szép volt a mozdulat.
18:22 | live

20' Szolnokit nem tudják tartani a szélen, most Mészáros mellet ment el simán és adott a kapu elé. Brkovics szögletre felejt.
18:21 | live

Szakály szerelt a tizenhatoson belül, majd Vargának passzolt, akit lerántottak a kaputól 20 méterre, a Loki-térfélen.
18:20 | live

19' Vidi-szöglet: Haraszti beívelését Varga bedobásra pattintotta.

Szakály labdát veszített: Juhász vezette a kapura a labdát, kivárt, odaért Mészáros, így belelépett a bombaerős lövésbe.
18:19 | live

17' Máté elment melegíteni, remélhetőleg nem komoly a baj Lázárral.
18:18 | live

Pályán kívül ápolják Lázárt.

Lázárnak nem jó ómen a Pancho Aréna, tavaly márciusban itt kapott a fejére egy hatalmas lövést, miután heteket ki kellett hagynia.
18:17 | live

16' Lázár maradt a földön a tizenhatoson belül, összefejelt az ellenfél egyik játékosával.
18:16 | live

15' Szolnoki etette meg a szélen Szakályt, majd a beadást Brkovics csúsztatta szögletre.

14' Suljic indítását Mészáros csípte el még a tizenhatos előtt. Lassan tud csak építkezni a térfele közepén falként felálló hazai védők miatt a Loki.
18:14 | live

Megszólalt a hazai B-közép, énekelnek, dobolnak.

13' Suljic laposan lőtt 15 méterről, Verpecznek nem okozott gondot.
18:13 | live

Bedobásokkal jutott a hazai alapvonalig a Loki, ott azonban Ferenczi rosszul passzolt vissza egy labdát Korhutnak - már a Vidi jöhet.
18:12 | live

11' Az ötödik Loki-bedobás egy percen belül, a beadásba belelépnek a hazaiak.

Hazai szöglet, Brkovics fejelte ki. Az utána beívelt labdát Ferenczi vezette ki, ám Holman indítása hosszú volt.
18:07 | live

6' Jól zár a Loki-védelem, a tizenhatos közelébe nem kerül a hazai csapat.
18:06 | live

5' Korhut indította volna Kulcsárt, ám a védő megelőzte a gyors csatárt, a tizenhatosról kivágta a labdát a mezőnybe.

4' Szakályt buktatták a félpályán.
18:05 | live

3' Vidi-szöglet. Haraszti beívelése után Stopira fejelte mellé a labdát.
18:04 | live

2' A Videoton próbálkozott. Haraszti ugratta ki a Juhászt, hosszú volt a passz.
18:03 | live

Bedobások sorozata az első percben, egyelőre a tizenhatosig sem jutottak el a csapatok.
18:02 | live

1' A Loki kezdte a mérkőzést.
17:57 | live

Megérkeztek a csapatok. A Loki tiszta fehérben, a hazaiakon kék-piros felső, piros alsó.
17:51 | live

A Loki-szektorban 12 piros-fehér drukker van. A Videoton-szurkolók kb. tízszer ennyien vannak.
17:50 | live

A Videoton és a Debrecen már kétszer találkozott ebben az idényben. Mindkét meccset a Videoton nyerte, ősszel Fehérváron 1-0-ra, majd a tavaszi fordulóban Debrecenben 1-2 lett a végeredmény.
17:48 | live

A Loki összeállításában érdekesség, hogy csupán a kispadon kapott helyet a szombati, Fradi elleni meccsen két gólt szerző Takács, míg a gólszerzésben ebben az idényben egyáltalán nem jeleskedő Kulcsár kezdő. A vélhetően az MTK elleni bakija miatt kezdőkapusi pozícióból kiesett Radosevic továbbra is kispados, ugyanakkor a Ferencváros ellen kitűnő teljesítményt nyújtó Verpecz kezd.
17:45 | live

A Fradi mögötti hétcsapatos üldöző bolyban a Loki 42 ponttal a harmadik helyen áll, míg a Videoton 39 ponttal az ötödik. Tehát mindkét csapatnak nagyon fontos a győzelem, a három pont. A Vidi fel tudna zárkózni a dobogóért, így a nemzetközi szerepléséért vívott helyekhez, míg a Loki megerősíthetné dobogós helyét és egyben leszakítaná a székesfehérváriakat.
17:41 | live

De vissza a mérkőzésre. Mivel a Videoton stadionját építik, ezért a székesfehérvári gárda ebben az évben Felcsúton játssza a hazai meccseit. A drukkerek tekintetében nincsenek könnyű helyzetben, főleg most, a hétközi fordulóban.
17:38 | live

A VIP-ben Hernádi Zsolt Mol-vezér jóízűen beszélget Róka Géza klubigazgatóval. Körülöttük néhányan vannak még, akik mosolyaikkal kapcsolódnak a kommunikációba.
17:36 | live

Mint egy sok boltívű templom, olyan az aréna - szép kívül is és belül is. A kék-sárga székek Puskás Akadémia feliratot formázó alakzata szépen kivehető, ugyanis alig van néző a lelátókon.
17:33 | live

Már mindkét csapat a pályán melegít, sőt a játékvezetők is hajlonganak, tekerik a csípőjüket.

Felcsúton, a Pancho Arénában szűk fél óra múlva kezdődik a Videoton-DVSC NB I-es bajnoki labdarúgó mérkőzés.
17:19 | live

Debrecen - A Fradi-verés után kedden a Videotont kellene legyőznie a DVSC-TEVA csapatának az OTP Bank Ligában.

17:18 | live

Debrecen - A DVSC-TEVA vs. Ferencváros (2-1) bajnoki után a két edző, Kondás Elemér és Thomas Doll értékelte a látottakat.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 29. forduló

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna, 1006 néző. V.: Szabó Zsolt (Erős Gábor, Király Krisztián)

Videoton FC: Kovácsik, Vinicius, Pölöskei, Feczesin, Stopira, Juhász, Szolnoki, Simon, Géresi, Haraszti, Suljic. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

DVSC-TEVA: Verpecz, Holman, Ferenczi, Lázár, Mészáros, Brkovics, Bódi, Varga, Szakály, Korhut, Kulcsár. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Feczesin a 37. (1-0) percben.

Sárga lap: Pölöskei a 34., Stopira az 54., Simon a 65., Szakály a 87., Bódi a 90. percben.

Kiállítás: Brkovics a 31. percben.

Csere: Lázár helyett Máté a 22. percben, Ferenczi helyett Horváth a félidőben, Kulcsár helyett Takács a 63., Feczesin helyett Tischler a 68., Géresi helyett Nego a 76., Haraszti helyett Sejben a 86. percben.

Ön szerint mi lesz a Videoton - DVSC-TEVA mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)