HAON-ÉLŐ – Vasas vs. DVSC-TEVA 0-1 (0-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójában a DVSC-TEVA a Vasas csapatához látogatott szombaton 18:00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

HAON-LIVE – Vasas vs. DVSC-TEVA – 2015. 09. 19., 18:00
19:52 | live

Vége a találkozónak, nyert a Loki! A végeredmény: 0-1.
19:51 | live

90+3' Jovanovic helyett Szécsi érkezik a Debrecennél.

19:50 | live

A Loki húzza az időt, nincs nagy játék már.
19:49 | live

90' Három perc ráadás következik.
19:47 | live

89' Könyves lövése nem talált kaput, marad a 0-1.
19:46 | live

85' Ádám Martin sárgult be.
19:45 | live

84' Bódi közeli lövését védte Nagy Gergely.

84' Vukaszovics helyett Czvitkovics a pályán.
19:43 | live

Lehet, hogy a visszafogottabb teljesítmény is három pontot hoz majd a DVSC-nek.
19:38 | live

80' Majdnem itt az egyenlítés, de Bódi hibája után Pajovics mellé lőtt kiszorított helyzetből.
19:36 | live

78' Góóól, 0-1! Bódi adott Kulcsárhoz, aki 6 méterről bevágta a hosszúba a labdát, vezet a Debrecen!

19:32 | live

72' Szöglet után kavarodás, Pajovics azonban közelről nem talál be a debreceni kapuba.
19:31 | live

70' Pajovics és Castillion kakaskodott, mindketten sárgát kaptak érte.
19:30 | live

70' Ez is kimaradt! Castillion adott vissza a kapuval szemben érkező Bódinak, aki 16-ról mellé lőtt.
19:28 | live

69' Csere a másik oldalon is, Castillion kapott szerepet Ferenczi helyett.
19:26 | live

68' Cserél a Vasas: Novákot Ádám Martin váltja.
19:24 | live

64' Kulcsár elől mentettek a hazai védők becsúszva, majdnem helyzet volt.
19:22 | live

61' Könyves Norbertet hatástalanította a védelem, oda a helyzet.
19:18 | live

57' Pavlov váltja Adamovicsot a Vasasban.
19:15 | live

A debreceniek a kezdeményezőbbek, de viharos támadásokról nem beszélhetünk.
19:10 | live

51' Bódi tüzelt messziről, de ebből sem született gól.

49' Szöglet után Varga csúsztatott fölé.
19:07 | live

Horváthot Kulcsár váltotta a Lokiban.
19:06 | live

46' Ismét útjára indult a labda.
18:49 | live

Vége van az első félidőnek.
18:47 | live

Egy perc hosszabbítás jön.

44' Könyves fejelt mellé.
18:43 | live

42' Megvan az első debreceni lap is, Ferenczi gyűjtötte be lerántásért.

39' Adamovics volt túl szigorú, sárga lap a jutalma.
18:42 | live

Felmerül a kérdés: miként akarják megnyerni ezt a mérkőzést a csapatok? Kevés a tudatos megoldás.
18:38 | live

34' Könyves Norbert próbálkozott, nem sok vizet zavart távoli lövése.
18:33 | live

Némileg megélénkült a játék, mindkét csapat veszélyesebben futballozik.

30' Itt a válasz, Sidibe lőtt kapura éles szögből, Nagy a helyén volt.
18:31 | live

27' Berecz lőtt 22 méterről, Radosevicnek kapaszkodnia kellett, nagy védés volt.
18:28 | live

24' Ismét Mészáros volt veszélyes, akárcsak a meccs elején, most pár méterről mellé fejelt.
18:26 | live

20' Itt az első sárga: Vukaszovics durvult Vargával szemben.

"Hajrá Vasas" - süvít bele az éterbe az angyalföldi törzsszurkoló hangja, miközben megérkeznek a stadionba a debreceni ultrák is.
18:19 | live

14' Könyves elől mentett Radosevic, igazán ez sem volt helyzet.
18:18 | live

A hazai kispadon ott ül az a Czvitkovics Péter, aki korábban hosszú éveket töltött a Lokiban.
18:16 | live

10' Nagynak akadt védeni valója, Bódi tüzelt jó 20-ról, de nem volt túl erős, a Vasas hálóőre hárított.
18:13 | live

8' Éledezik a hazai gárda, de Osváth beadása nem okoz gondot a védőknek, könnyedén felszabadítanak.
18:08 | live

Jobban kezd a DVSC.

A debreceni középpályás lehetőségét megelőzően Mészáros volt gólhelyzetben, azt védte Nagy Gergely.
18:06 | live

4' Az első lehetőség: Varga fejelt mellé egy szögletet követően.
18:04 | live

1' Elindult a meccs, a házigazdák kezdtek.
18:02 | live

Mivel Lázár Pál továbbra is sérült, Mészáros Norbert lesz a jobbhátvéd a Lokiban.
17:57 | live

Az összecsapást Pintér Csaba vezeti majd.

Kondás Elemér ezúttal a Sidibe-Horváth duónak szavazott bizalmat a csatársorban, Kulcsár, Castillion és Tisza csak a padon kapott helyet.
17:56 | live

Az eddig három győzelmet és öt verséget jegyző Vasas fogadja ma este a Lokit, az újonc kimondva, kimondatlanul megelégedne az egy ponttal is a DVSC ellen, a vendégeken igazán csak a győzelem lendítene.
16:39 | live

Debrecen - A DVSC a legutóbbi NB II-es bajnokcsapat, a Vasas otthonában lép pályára szombaton este.

16:38 | live

Budapest, 2015. szeptember 15., kedd (MTI) - Kétmillió forintos bírsággal és szektorbezárással büntette az Újpestet a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.

16:37 | live

Debrecen - A csapat erejét, tartását mutatja, hogy emberhátrányban sem kaptak gólt az MTK-tól.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 9. forduló

Budapest, Ilovszky-stadion. V.: Pintér Csaba (Varga Zsolt, Márkus Tamás)

Vasas: Nagy, Osváth, Grúz, Pajovics, Hangya, Adamovics, Vukaszovics, Berecz, Könyves, Novák, Vida. Vezetőedző: Simon Antal.

DVSC-TEVA: Radosevic, Ferenczi, Mészáros, Máté, Brkovics, Sidibe, Bódi, Varga, Korhut, Jovanovic, Horváth. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Kulcsár a 78. (0-1) percben.

Sárga lap: Vukaszovics a 20., Adamovics a 39., Ferenczi a 42., Pajovics és Castillion a 70., Ádám a 85. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Horváth helyett Kulcsár a félidőben, Adamovics helyett Pavlov az 57., Novák helyett Ádám a 68., Ferenczi helyett Castillion a 69., Vukaszovics helyett Czvitkovics a 84., Jovanovic helyett Szécsi a 90+3. percben.

Ön szerint mi lesz a Vasas - DVSC-TEVA mérkőzés végeredménye?

• Szoros meccsen győz a Debrecen (56.79%, 92 szavazat)
  • Fölényes Loki-siker születik (12.96%, 21 szavazat)
  • Simán nyer a Vasas (12.35%, 20 szavazat)
  • Döntetlen (9.88%, 16 szavazat)
  • Egy találattal lesznek jobbak a hazaiak (8.02%, 13 szavazat)

Összes szavazó: 162

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)