Újpest FC vs. DVSC - © Fotó: Kovács Péter
Debrecen, Felcsút – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 8. fordulójában a Debreceni VSC csapata az Újpest FC együtteséhez látogatott szombaton 17.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz az Újpest vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – Újpest FC vs. DVSC – 2018. 09.15., 17.00
19:25 | live

Az Újpest FC vs. DVSC (1-0) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Nebojsa Vignjevics és Herczeg András értékelte a látottakat.

18:52 | live

Ezzel ért véget az Újpest-DVSC mérkőzés. Nagy 22. percben szerzett góljával az Újpest 1-0-ra nyert a debreceniek ellen.
18:51 | live

Hatalmas ünneplés a stadionban, hazai bedobás.
18:50 | live

Kusnyír labdát szerez, de képtelen megtartani a félpályán.

Továbbra is a hazai csapat szorongat.

A lepasszolt szabad után a Loki-védők kihozták a labdát a tizenhatos előteréből.
18:48 | live

Hazai szabadrúgás a bal oldalról, a kaputól 25 méterre.
18:47 | live

Négy perc a hosszabbítás.
18:46 | live

Diallo sárgát kapott időhúzás miatt.

89' Burekovics szöglete Loki-védőkhöz ment, majd onnan Nagy kezébe pattant.
18:45 | live

A szöglet előtt Burekovics beadásába lépett bele Kusnyír.
18:44 | live

88' Újpest-szöglet, előtte csere: Novothny le, Diallo fel.
18:43 | live

86' Bereczki ment el szép csellel a szélen, beadását azonban kivágták az ötösről.
18:42 | live

85' Hazai szabadrúgás 36 méterre a kaputól. A távoli lövést Nagy könnyen védte.
18:41 | live

84' Nagyon hajt a Loki az egyenlítésért, a passzok azonban most is pontatlanok, hamar labdát veszítenek, így a tizenhatosig sem jutnak el.
18:39 | live

82' Obinna szép indítása után Beridze lőtt jobb szélről 28 méterről Nagy kezébe.
18:38 | live

81' Kusnyír szemfüles csellel ment el védője mellett a felezővonalon, Takácsnak passzolt, aki nem tudta beadni.
18:37 | live

80' Burekovics szögletét Szatmári fejelte ki az ötösről.
18:36 | live

Újabb szöglet.

A kapu elé ívelt labdát Takács fejelte a másik oldalon ki a játéktérről.
18:35 | live

A szabadrúgást kapura bólintották, de egy Loki-játékos beleért, szöglet.

78' Kinyik buktatta a hazai játékost a bal szélen a kaputól 27 méterre.
18:34 | live

Bódi viseli a csapatkaptányi karszalagot Tőzsér cseréje után.
18:33 | live

Cserélt a Loki: Tőzsér le, Bereczki fel.

76' Tőzsér szabadrúgása a félpályáról, bedobásra fejelték a labdát a kapu elől.
18:32 | live

75' A hazai játékos hosszas előkészület után legalább 10 méterrel a kapu fölé lőtt.

Csere: Nagy D. megsérült, Balázs váltja.
18:31 | live

74' Obinna nagy cselei szélen, és középre a kaputól 24 méterre buktatták, szabadrúgás nagyon jó helyről.
18:29 | live

72' Pauljevics szánta lövésre magát 30 méterről. Éppen Nagy kezébe emelte a labdát.
18:28 | live

71' Nagy D. elől (Obinna indítása után) Barna piszkálta oldalra a labdát. Közben Nagy rosszul lépett, ápolni kell.
18:26 | live

69' Gyors Loki-kontra, Bódi, Varga, Takács a labda útja. A Loki csatára a kaputól 6 méterre nem tudta a gólvonalon túlra piszkálni a labdát, igaz, két védő is előtte volt.
18:25 | live

68' Barna ismét pontosan adott be a bal szélről. A labdát azonban Takács a kaputól 12 méterre nem tudta megjátszani a védőkkel a nyakán, inkább kipasszolta lövésre - méghozzá egy hazai játékosnak.
18:24 | live

2591 fő a hivatalos nézőszám.
18:23 | live

66' Cserél az Újpest. Zsótér le, Beridze fel.
18:21 | live

64' Hihetetlen mennyiségű pontatlan passz a Lokinál, most a szerencsén múlott, hogy a kapu előtt Varga és Kinyik nem hozott össze egy gólhelyzetet a hazaiaknak.
18:20 | live

A szabadot Tőzsér végezte el, a tizenhatosról kifejelték a védők a labdát.
18:19 | live

62' Burekovics sárgát kapott lökésért.
18:17 | live

Takács és egy védő találkozott a kaputól 19 méterre, a közelükben lévő kapusról oldalra pattant a labda, a kapu üres volt, de Varga oldalhálót lőtt.
18:15 | live

59' Novothny kevergetett a tizenhatos előtt, majd a labdát lövésre kínálta Nagynak, aki 22 méterről fölé lőtt.
18:14 | live

Cserél a Loki: Ferenczi le, Calvente fel.

57' Takács cselei után be tudta adni a labdát, érkező azonban most sem volt.
18:13 | live

56' Bedobásokkal jön előre a Loki: már a kapu elé is hajította Kusnyir a labdát, onnan kifejelték a védők.
18:11 | live

53' Burekovics indítását Obinna kezelte le az alapvonalnál, beadásába a védő belecsúszott, szöglet. A kornert a tizenegyespontra lőtték be, onnan a kapu fölé fejelte az egyik hazai játékos.
18:09 | live

52' Bódi kapura tekerte a szabadot, Pajovics kipiszkálta a jobb felsőből, majd az ismétlésben Tőzsér 8 méterről egy védőt talált el.

51' Varga cselezgetett a szélen, csak szabálytalanul tudták megállítani, az ötössel egy magasságban, bal oldalról szabadrúgás.
18:08 | live

49' Lesre futott egy beadás előtt Nagy, kifelé szabadrúgás a Loki tizenhatosáról.
18:05 | live

Tőzsér ötösre érkező labdájára Takács startolt, a kapu mellé fejelte.
18:04 | live

47' Loki-szabadrúgás, Kusnyírt rúgták meg a kaputól 27 méterre.
18:02 | live

46' Az Újpest kezdte a játékot.
18:01 | live

Csősz bejött, Könyves lement.

Megérkezett a Loki a második félidőre. Csősz készül beállni. Utána jöttek a lila-fehérek.
17:47 | live

Vége az első félidőnek. Újpest-DVSC 1-0.
17:46 | live

45+1' Barna mellett húzta meg a szélt Obinna, a beadására jó ütemben vetődött Nagy.

Egy perc hosszabbítás.

45' Varga cselezte magát lövőhelyzetbe a bal szélen, majd 17 méterről laposan a kapu közepében álló Pajovics kezébe lőtt.
17:44 | live

43' Folytatódik a labdakergetés a Loki részéről, a rövid újpesti passzokkal szemben nincs ellenszerük, ha labdát szereznek, hamar pontatlanul passzolják tovább. Helyzet egyik oldalon sincs.
17:42 | live

41' Könyves beadását kivágták a védők, de csak Ferencziig jutott a labda, ő viszont nem értette meg magát Tőzsérrel, a semmibe passzolt.
17:41 | live

Kisszöglet, majd beadás a hosszúra, kavarodás és egy pöckölés után kapufa, de a játékvezető kifelé fújt szabadot.
17:39 | live

39' Szabálytalanságok, bedobások tördelik a játékot. Egy beadásnál Szatmári szerelt és rúgta alapvonalon túlra a labdát.
17:38 | live

37' Sárga lapos figyelmeztetést kapott Zsótér és Kinyik is. Nagyot reklamáltak a játékvezetőnél egy bedobás előtt.
17:36 | live

36' Eseménytelen percek: a Loki védekezik, a hazaiak gurigáznak. A két szurkolótábor továbbra is hangos.
17:34 | live

33' Esernyőcselek, biciklicselek - parádézik az Újpest a Loki térfelén. Passzolgattak, majd Zsótér 18 méterről a kapu mellé gurított.
17:32 | live

30' Obinna ment át a Loki-védelmen, 12 méterről nem lőtt, inkább beadta, Onovo lemaradt a labdáról az ötösön.
17:31 | live

29' Varga tört be két játékos között a tizenhatoson belülre, utolérték, majd szerelték a kaputól 7 méterre. Szabályos volt, bár a Loki 21-ese nagyot esett.
17:30 | live

Pauljevics végigfutott a labdával a szélen, Barnát egy csellel csapta be, tizenhatoson belüli centerezését Nagy rúgta 13 méterről a kapu mellé.
17:28 | live

28' Loki-szabad a kaputól 29 méterre, Tőzsér a kapu elé tekerte a labdát, onnan a védők a mezőnybe rúgták.
17:27 | live

27' Megint Újpest-támadás. Hosszas passzolgatás a tizenhatos körül, majd túlkombinálták, és a beadás-kapura rúgás messze a kapu mellé ment.
17:25 | live

25' Ismét hazai helyzet. Egy beadás centikkel ment el az ötösre robbanó Obinna előtt, így kirúgás.
17:22 | live

22' Megszerezte a vezetést a hazai csapat. 1-0. A bal oldalon Kusnyír mellett elment Nagy D., majd 17 méterről kilőtte a hosszú felsőt. Szó se róla, szép gól volt.
17:21 | live

A hazai szabadrúgásból Obinna emelt 12 méterről kapura, Nagy S. biztosan fogta.

20' Egy hazai játékost kell a pályán ápolni, az orvos és két csapattárs segítségével felállt, és kisétált az oldalvonalon túlra a Loki-térfél közepén. Burekovics az.
17:20 | live

19' Ismét hatalmas Loki-helyzet. Barna vitte végig a labdát a szélen, pontosan adott be, az érkező Könyves 7 méterről a kapu fölé lőtt.
17:18 | live

18' Egy beadás után 14 méterről fejeltek a hazaiak, több méterrel a kapu mellé.
17:17 | live

Tőzsér ugyancsak a hosszúra lőtte, ott egy védő hátáról a kapus kezébe pattant a labda.,
17:16 | live

16' Loki szabadrúgás pontosan onnan, mint az előbb, bal oldalról.
17:15 | live

15' Takács centerezett, de Varga nem tudta lekezelni a labdát, szerelték.
17:14 | live

13' Bojan Szankovics érkezett egy beadásra, de 14 méterről nagyon fölé lőtt.
17:12 | live

11' Bódit lökték a kaputól 35 méterre a bal szélen. Tőzsér szabadrúgása a kapu elé szállt, fejről fejre pattant a labda, majd Takács 6 méterről fölé lőtte. Nagy helyzet volt.
17:10 | live

10' Ismét Nagy villant, 14 méterről lőtt a Loki-kapus kezébe, előtte két védőn is könnyedén ment át.
17:09 | live

9' A labdát a hazaiak birtokolják, de a tizenhatosig nem tudnak eljutni a Loki-védelem miatt, kiugratásokkal próbálkoznak, de ezek rendre hosszúak.
17:08 | live

A pontosan az ötösre ívelt labdát Nagy rúgta a kapu fölé, utána lerántást reklamált, kirúgás.
17:07 | live

7' Újpest-szöglet, Nagy beadásába léptek bele.
17:06 | live

5' Éledezik a Loki. Tőzsér indítását Varga vette át a jobb szélen, befelé cselezett a térfél közepén, majd a kapu elé passzolt, a labda átszállt a kapu előtt, bedobás a túloldalon a hazaiaknak.
17:05 | live

3' Obinna vitte végig a labdát a jobb szélen - Szatmári és Barna csak követte, illetve fedezte a labda útját a beadás elől -, végül sikerült a kapu elé tenni a labdát a hazai középpályásnak, de ott a kapu mellé pöckölte csapattársa.
17:03 | live

2' A hazaiak léptek fel támadóbban, a kezdőrúgás után a Loki-támadást térfelük közepén megállították, majd Obinna bedobást harcolt ki, beadását azonban kipöckölték védők.
17:01 | live

1' A Loki kezdte a mérkőzést.
16:58 | live

Megérkeztek a csapatok. A hazaiak lila felsőben és fehér alsóban, míg a debreceniek fehér felsőben és piros alsóban.
16:49 | live

Már negyed óra sincs a kezdésig, a játékosok és a játékvezetők (Farkas Ádám dirigálja a meccset) már az öltözőkben. A nézőtéren továbbra is kevesen vannak. A vendégszektorban már több mint ötvenen vannak, döntő többségben fekete pólóban.
16:47 | live

Térjünk még vissza a meccsre kiadott füzetecskére. Ebben hasznos infók is vannak a két csapat eddigi találkozóiról. Eddig 97 alkalommal találkozott a Debrecen az Újpesttel. 46 újpesti és 20 debreceni győzelem mellett 31-szer született döntetlen eredmény. 2013 ősze óta sorozatban öt meccsen veretlenek a Loki ellen.
16:44 | live

A Lila-fehér drukkerek természetesen győzelmet várnak csapatuktól. Eredményjóslásba nem bocsátkoztak, mondván, a Loki masszív hátul, elöl pedig bárkinek képesek gólt lőni, még a Videotonnak is - mondták, hozzátéve, hogy a hazaiaknak eggyel többet kell rúgni a vendégeknél.
16:42 | live

Ugyanebben a kiadványban és szintén a harmadik oldalon, de alul olvasható Herczeg András nyilatkozata. Ebben az elmúlt idényre emlékezik először, amikor a három meccsből az Újpest ellen egy döntetlenre futotta csak csapata erejéből. Az is idegenben és ősszel esett meg, míg a két hazai meccsen egyaránt 2-1 lett a lila-fehérek javára. "Mi azonban szeretnénk pontot, pontokat gyűjteni, és kellemes meglepetést szerezni a szurkolóinknak"- zárta nyilatkozatát Herczeg András.
16:39 | live

A mérkőzésre megjelentett tetszetős kiadvány harmadik oldalán Nebojsa Vignjevics vezetőedző nyilatkozatából kiderül: a Honvéd ellen jól játszottak, javítani kell a helyzetkihasználást, és ha az egyébként jó formában lévő csapata erre a meccsre is átmenti harcosságát, taktikusságát, no meg a helyzeteket is jól használja ki, akkor nem kétséges a három pont otthon tartása.
16:37 | live

A tabellán elfoglalt helyezés alapján a Loki a meccs esélyese. A Debreceniek 10 ponttal a 4., míg az Újpest 7 ponttal a 7. helyen foglal helyet. Mindkét csapatnak négy döntetlenje van, a Lokinak 2 győzelme és egy veresége, az Újpestnél egy győzelem és egy vereség van a listában. A hazaiak egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak.
16:34 | live

Megérkeztek a Loki-drukkerek, a kapu mögötti lelátó kerítésén ott vannak a molinók, és egy fickó hatalmas zászlót lenget. Úgy harmincan lehetnek szemben a hazai "vérmesek", jó ötvenen "festik lilára" az egyébként is lila színű szektort. A stadion többi részén nagyon kevesen vannak még.
16:32 | live

Az OTP Bank Liga 8. fordulójában az Újpest FC a DVSC együttesét fogadja a Szusza Ferenc Stadionban. A mérkőzés 17 órakor kezdődik, de a pályán már ott van mind a két gárda. A lila-fehérek érkeztek előbb, az akkor mintegy 100 néző hatalmas üdvrivalgással fogadta kedvenceiket. Az Újpest már javában a labdás gyakorlatoknál tart, míg a vendégek éppen most kezdték azt. (Fotó: Kovács Péter)
16:24 | live

A DVSC kezdőcsapata:

Nagy S. - Kusnyír, Kinyik, Szatmári Barna - Könyves, Varga, Tőzsér, Bódi, Ferenczi - Takács.

Az Újpest kezdőcsapata:

Pajovics - Litauszki, Obinna, Zsótér, Szankovics, Bojovics, Nagy D., Onovo, Pauljevics, Burekovics, Novothny.
16:17 | live

A labdarúgó NB I 8. fordulójában Újpestre látogat a DVSC, a találkozó 17 órakor kezdődik.

1 – 0

Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 2591 néző. V.: Farkas Á. (Bornemissza N., Csatári T.).

Újpest FC: Pajovic – Litauszki, Obinna, Zsótér, Szankovics, Bojovics, Nagy D., Onovo, Pauljevics, Burekovics, Novothny. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics.

Debreceni VSC: Nagy S. – Kusnyír, Kinyik, Szatmári Barna – Könyves, Varga, Tőzsér, Bódi, Ferenczi – Takács. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Nagy D. a 22. (1-0) percben.

Sárga lap: Zsótér és Kinyik a 37., Burekovics a 62., Diallo a 89. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Könyves helyett Csősz a félidőben, Ferenczi helyett Calvente az 57., Zsótér helyett Beridze a 66., Nagy D. helyett Balázs a 74., Tőzsér helyett Bereczki a 76., Novothny helyett Diallo a 88. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Könyves Norbert kiélezett, taktikus csatára számít
Debrecen - Könyves Norbert szerint a beadásoknál kiemelt figyelemre lesz szükség. A válogatott szereplése miatt beiktatott bajnoki szünet után a hétvégén folytatódnak az OTP Bank Liga NB I. küzdelmei. A nyolcadik fordulóban a DVSC az Újpest otthonába utazik, a felek szombaton 17 órától csapnak ös...

Fotó: Derencsényi István
Debrecen - Egy hét bajnoki szünetet követően hétvégén folytatódik a bajnokság az OTP Bank Ligában, a DVSC az Újpest otthonában lép pályára szombaton 17 órakor. A lila-fehérek a Vidi elleni összecsapásuk halasztása miatt eddig hat mérkőzésen vannak túl a bajnokságban. Mérlegük egy győzelem, négy d...