HAON-ÉLŐ – Puskás Akadémia vs. DVSC-TEVA 1-1 (0-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga tizenharmadik fordulójában a DVSC-TEVA a Puskás Akadémia csapatához látogatott szombaton 15:30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

HAON-LIVE – Puskás Akadémia vs. DVSC-TEVA – 2015. 10. 24., 15:30
17:24 | live

Itt a vége, Puskás Akadémia-DVSC-TEVA 1-1.
17:23 | live

90+4' Dinjar leszédelgett a pályáról, Kocsis érkezett helyette, de túl korán ment be a pályára, így egyből besárgult.

17:19 | live

Letelt a rendes játékidő, 2 percet hosszabbít Andó-Szabó.
17:16 | live

87' Korhut becsavarta, egyenlít a DVSC, 1-1!
17:15 | live

86' Castillionnal szemben szabálytalankodtak, szabadrúgással jöhet a Loki körülbelül 18 méterre a kaputól.
17:11 | live

82' Vezet a Puskás Akadémia, 1-0. Egy kontra után Nagy passzolt az érkező Lencse elé, aki hét méterről nem hibázott.
17:09 | live

79' Ismét változtat Kondás Elemér: Castillion folytatja Sidibe helyett.
17:05 | live

75' Cserél a Puskás Akadémia: Fodor megsérült, helyette Herceg folytatja.
16:54 | live

65' Sidibe is sárga lapos.
16:52 | live

64' Balogh is besárgult.
16:51 | live

62' Fiola kap sárgát reklamálásért.
16:49 | live

60' Cserél a DVSC: Szakály Péter váltja Tisza Tibort.
16:46 | live

56' Sidibe is elvállalt egy távoli lövést, Pogacsics fogta.
16:44 | live

55' Sallai gondolt egyet, és eresztett el egy lövést olyan 27 méterről, jóval kapu mellé ment.
16:39 | live

50' Bacelic-Grgic tűzte rá, de Radosevics hárított.
16:34 | live

46' A Loki kezdte a játékot.
16:33 | live

Jönnek a csapatok, pillanatokon belül kezdődik a második játékrész.
16:19 | live

Vége az első félidőnek, az állás 0-0.
16:18 | live

Letelt az első 45 perc, de még egyet ráhúznak a csapatok.
16:15 | live

43' Hatalmas helyzet maradt ki: Balogh ment el a szélen, majd Sidibéhez passzolt, aki eltörte a labdát.
16:13 | live

41' Közben Zsidai és Korhut is visszatért.
16:12 | live

40' Korhut lebicegett az oldalvonal mellé, és ott ápolják.
16:11 | live

39' Most Korhut maradt lent, Fiola lépett rá a lábára.
16:10 | live

38' Máté kapott sárgát.

37' A jobb bokája fordult ki egy ütközés során Zsidainak, aki szerencsére a saját lábán tudta elhagyni a pályát.
16:08 | live

36' Zsidai maradt lent a földön, ápolni kell.
16:06 | live

33' Egy szöglet után Sidibe fejelte le a labdát, azonban Pogacsics rávetődött a játékszerre.
16:04 | live

31' Tisza indította Kulcsárt, akinek még igazítani is volt ideje, de lövésébe végül Pogacsics bravúrral bele tudott érni.
15:58 | live

26' Fiola került ziccerbe, de nem tudott élni vele, maradt a 0-0.
15:57 | live

25' Bacelic-Grgic kínálta meg Radosevicset, de ez csemege volt a debreceniek hálóőrének.
15:56 | live

24' Ígéretes szögből, 32 méterről végezhetett el szabadot a Loki, Tisza azonban nem igazán találta el jól a labdát, kirúgás.
15:55 | live

23' Egyértelmű a Loki fölénye, azonban a támadásokban nincs nagy átütőerő.
15:51 | live

18' Szabadrúgással jöhet a Puskás, Zsidai csúszott be úgy, hogy Lencsét buktatta.
15:48 | live

15' Pauljevics újra szabálytalankodott Tiszával, de egyelőre nem kapta meg második sárgáját.
15:42 | live

10' Kontrával jöhetett a hazai gárda, a támadás végén Bacelic-Grgic csúníán fölé durrantotta.
15:38 | live

6' Pauljevics kapott sárgát, amiért Tisztát felrúgta.
15:34 | live

2' Balogh harcolt ki szögletet, melyet Korhut végzett el, Sidibe végül kifejelte a labdát, jöhet a Puskás.
15:32 | live

1' Szép, napsütéses időben indult útjára a labda, a hazaiak kezdték a játékot.
15:31 | live

A meccset Andó-Szabó vezeti, segítői Erős és Farkas lesznek.
15:30 | live

A Puskás kék felsőben és fehér alsóban, míg a Loki fehér felsőben, valamint piros alsóban fog játszani.
15:29 | live

Érkeznek a csapatok a pályára, hamarosan kezdődik a találkozó.
15:15 | live

A vendégeknél sérülés miatt nem léphet pályára Balogh János, Bódi Ádám, Ludánszki Bence, Novakovics és Verpecz István, míg a hazaiaktól Polonkai és Zsótér maródi.
15:12 | live

A tabellán jelenleg a Loki a második helyen áll, öt győzelem, négy döntetlen és három vereség szerepel a Kondás Elemér irányította cívisvárosi gárda neve mellett. Robert Jarni tanítványai a tizedikek, csak kétszer tudtak diadalmaskodni, emellett ötször ikszeltek és ötször alulmaradtak.
15:11 | live

A két együttes eddig ötször találkozott az első osztályban, négy debreceni siker mellett egyszer ikszeltek a felek.
15:10 | live

Üdvözöljük kedves olvasóinkat! Húsz perc múlva kezdődik a Puskás Akadémia-DVSC-TEVA mérkőzés.
14:30 | live

Debrecen - A labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójában Felcsútra látogat a Loki, hogy összecsapjon a jelenleg 10. helyen álló Puskás Akadémiával. A találkozót 15:30-tól élőben közvetítjük portálunkon. Ön mit tippel a meccs végeredményére?

14:29 | live

Debrecen - Az elmúlt hétvégén 7–0-ra verte az OTP Bank Ligában a DVSC-TEVA az egyik ősi riválisát, a Békéscsabát, vagyis biztató formában vághatnak neki a lokisták a szombaton esedékes újabb bajnokinak.

Debrecen - A DVSC korábbi csatára, Adamo Coulibaly nagy valószínűséggel visszatér Debrecenbe. A francia támadó szerdán már a csapattal edzett, és ha nem jön közbe semmi, akkor csütörtökön aláírja szerződését a klubhoz – írta a Loki honlapja.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 13. forduló

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna. V.: Andó-Szabó Sándor (Erős Gábor, Farkas Balázs)

Puskás Akadémia: Pogacsics, Fiola, Fodor, Kelic, Dinjar, Bacelic-Grgic, Márkvárt, Pauljevics, Sallai, Pekár, Lencse. Vezetőedző: Robert Jarni.

DVSC-TEVA: Radosevics, Zsidai, Balogh, Mészáros, Máté, Brkovics, Sidibe, Varga, Tisza, Korhut, Kulcsár. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Lencse a 82. (1-0), Korhut a 87. (1-1) percben.

Sárga lap: Pauljevics a 6., Máté a 38., Fiola a 62., Balogh a 64., Sidibe a 65., Kocsis a 90+4. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Tisza helyett Szakály a 60., Fodor helyett Herceg a 75., Sidibe helyett Castillion a 79., Dinjar helyett Kocsis a 90+4. percben.

Ön szerint mi lesz a Puskás Akadémia - DVSC-TEVA mérkőzés végeredménye?

• Minimális különbségű debreceni siker (62.30%, 76 szavazat)
  • Fölényesen nyer a Loki (15.57%, 19 szavazat)
  • Döntetlen (9.02%, 11 szavazat)
  • Egy találattal lesznek jobbak a hazaiak (8.20%, 10 szavazat)
  • Sima felcsúti győzelem (4.92%, 6 szavazat)

Összes szavazó: 122

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)