Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 22. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Paksi FC együttesével játszott szombaton 17 órától a Paksi FC Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a Paksi FC vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – Paksi FC vs. DVSC – 2019. 02. 23., 17.00
19:34 | live

A Paksi FC vs. DVSC (2-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Csertői Aurél és Herczeg András értékelte a látottakat.

18:54 | live

796 néző hivatalosan.
18:50 | live

Vége a mérkőzésnek. Paks-Debrecen 2-1

Varga szögletét 5 méterről a kapu mellé fejelték a Loki játékosok.
18:49 | live

Még van idő egy Loki szögletre.

Sárgát kapott Kecskés reklamálásért. Loki szabad 40 méterre a kaputól, Nagy kifutva öklözte ki a labdát.
18:48 | live

Gyors Loki kontra, Kinyik beadását kifejelték, majd Kinyikhez került, aki 16 méterről gyengén a kapus kezébe lőtt.
18:47 | live

Ferenczi beadását Szécsi fejelte vissza lövésre Vargának a tizenhatoson, de a védők megelőzték a Loki játékosát.
18:46 | live

Debreczeni jön, Zsidai le a hazaiaknál.

4 perc hosszabbítás.
18:45 | live

Szögletből Szatmári pörgetett 3 méterről a kapu mellé.

89' Hiába támad a Loki, nem jut helyzetig, foggal-körömmel védekeznek kapujuk előtt a hazaiak.
18:43 | live

Könyves badására azonban nem volt érkező a kis szabadrúgás után.
18:42 | live

87' Hazai szabadrúgás a kaputól 27 méterre.

Ferenczi pontos beadását Takács fejelte a kapu fölél 10 méterről. Legalább ez már helyzet volt.
18:41 | live

86' Nagy Gergely sárgát kapott időhúzásért.
18:40 | live

Damásdi beadását Haris 17 méterről magasan a kapu fölé lőtte.

85' Varga szabadja akadt meg a sorfalban.
18:39 | live

84' Loki szabadrúgás a kaputól 25 méterre.

Közben Simon szabálytalankodott a támadásnál, sárgát kapott.
18:38 | live

83' A Loki tizenhatosán akadt el egy támadás Kinyik és Szatmári jóvoltából.
18:37 | live

Zsóri kapott sárgát az ütközés után.
18:36 | live

A hazai játékost is ápolni kell.

80' Egy ütközés után a földön maradt, a térfele közepén Kusnyír. Kifelé lesz szabadrúgás.

18:34 | live

79' Szécsi futott lesre egy hosszú indítás után. Képtelen a tizenhatosig eljutni a Loki.
18:33 | live

78' A hazaiak tördelik a játékot, sok a szabálytalanság, esett az iram.
18:32 | live

77' Cserél a Loki. Tőzsér le, Zsóri fel.
18:31 | live

75' Próbálkozik a Loki, viszont helyzetig nem jutnak el, ellenben a hazaiak mintha vért ittak volna, lendületesen, ötletesen játszanak.
18:29 | live

74' Könyves rázta le védőit, gyengén lőtt 15 méterről, Nagy fogta.
18:28 | live

73' cserél a Loki Avdijaj le, Takács fel.
18:26 | live

68' Szécsi félfordulatból lőtte 11 méterről kapura Avdijaj beadását, a középen álló Nagy fogta.

Gévay is sárgát kapott az előbbi ütközéskor, Ferenczivel együtt.

A beadott labdát kivágják a védők.

18:25 | live

69' Ferenczi sárgát kapott, közben Loki szöglet.

18:23 | live

És megfordította a meccset Hahn. A tizenegyesből a kapu jobb oldalába lőtt elemi erővel. A labdán rajta volt Nagy. Paks-Debrecen 2-1
18:22 | live

Tizenegyeshez jutott a Paks, Könyvest vágták fel a tizenhatoson éppen belül.

67' Mit fogott Nagy! Egy beadás után 2 méterről fejeltek kapura, Nagy reflexből fogta.
18:19 | live

63' Hazai szöglet és egyenlít a Paks. A rövidre lőtt labdát Gévay a kapufa mellől pofozta a kapushoz, aki beütötte a labdát a hálóba. Öngól. Paks-Debrecen 1-1
18:18 | live

62' Avdijaj ajtó-ablak helyzete. Szécsi és Avdijaj a kapu felé, egy védő, Szécsi önzetlenül keresztbe adta a labdát Avdijajnak, aki a kaputól 13 méterre nem tudta lekezelni a labdát, a védő utolérte és szerelte.
18:17 | live

61' Könyves a jobb szélen lefutotta Ferenczit, beadását a kapu mellé perdítették a védők.
18:15 | live

60' Csere a hazaiaknál. Bartha le, Könyves fel.
18:14 | live

59' Gyors Loki kontra: Varga-Szécsi-Haris, aki 19 méterről a kapu fölé rúgta a labdát.
18:13 | live

Közben egy Loki játékost ápolni kell a pályán. Haris esett el.

57' Sárgát kapott Szécsi hátrahúzásáért Fejes. Ez a térfele közepén történt.

18:11 | live

56' Kecskés lőtte 23 méterről laposan, erősen a bal alsó felé, éppen a kapufa mellett ment el a labda.

A második félidőre egy harapósabb Loki jött ki.
18:10 | live

54' Vezet a Loki! Egy villámgyors támadás végén Varga Kevin a kaputól 5 méterre kapta a labdát, Fejes hiába csúszott be, Varga a hálóba továbbította a labdát. Paks-Debrecen 0-1

18:08 | live

53' A sorfalról levágódott a labda. Kinyik kap sárgát, a meglóduló paksit a kettes mezt viselő játékos elkaszálta a félpályán.
18:07 | live

52' Damásdit buktatták a kaputól 27 méterre. Tőzsér készül.
18:05 | live

50' A 47. percben a hazaiaknak is volt egy lehetősége a szabadrúgás után, a tizenhatoson belülre lőtt labdát Simon tűzte rá 15 méterről, Szatmári blokkolta.
18:03 | live

48' Varga lövése csattant a keresztlécen, előtte Tőzsér készítette le neki a labdát.
18:01 | live

46' Hahn lódult meg a jobb szélen, Windecker érkezett a beadásra, aki 20 méterről 10 méterrel a kapu fölé lőtt.

A Loki kezdi a játékot.

17:58 | live

Megérkeztek a csapatok a második félidőre.
17:47 | live

45+2' Kusnyír bedobás a hazai érfél közepén, majd lefújja az első félidőt a játékvezető.
17:45 | live

45+1' Lenzsér sárgát kapott. Elkaszálta a félpályán a kapu felé induló Damásdit.
17:44 | live

2 perc hosszabbítás. Cserél a Loki. Bódi le, Damásdi fel.

Bódi nagyon húzza a lábát az előző sérülés után.
17:42 | live

43' Percek elteltével a Loki átjutott a paksi térfélre, Ferenczi középre adta a labdát Bódinak, aki nem tudott lőni 20 méterről, szélen Szécsi nem érte el Bódi labdáját, kirúgás.
17:41 | live

Kecskés szabadrúgását Nagy kifutva fogta.
17:40 | live

41' Paksi szabadrúgás a bal oldalról, szélről 26 méterre a kaputól.

17:39 | live

40' Gévay 3 méterről a kapu fölé rúgta a kapu elé lőtt szögletből.
17:38 | live

39' Paksi szöglet, Ferenczi vette le mellel a beadást és csorgott a labda szögletre.
17:37 | live

38' Fejes hámozta át magát Kusnyíron az alapvonal mellett, beadását Tőzsér rúgta a mezőnybe.
17:35 | live

36' Bódi ütközött a félpálya előtt a térfelén, bent az eü-stáb, nagyon fájlalja a lábát.
17:33 | live

Közben egy macska szaladt keresztbe a pályán, nagy derültség a lelátón.

34' A helyzet óta nyom a Paks, Hahn beadását Bartha elől a kifutó Nagy szedte össze.
17:31 | live

32' Windecker ajtó-ablak helyzeten a kapu mellél lőtt a kifutó Nagy mellett 14 méterről. Előtte lefordult védőjéről.
17:30 | live

31' Szögletet kifejelték, majd az ismétlésben Zsidai 24 méterről gyengén lőtt kapura, Nagy könnyedén védte.
17:29 | live

30' Kusnyírt táncoltatta meg Bartha a szögletzászló előtt, beadásába a Loki játékos beleért, szöglet.
17:27 | live

28' Körbepasszolásból a hazai csapat is jó, lemásolták a Loki előző produkcióját, majd egy beadás a kapu mellé szállt, kirúgás.
17:25 | live

A fű vagy inkább a talaj nem jó, már többedik játékos csúszik el, most éppen egy hazai védő, az alapvonal előtt.
17:23 | live

25' A labdatartásban nagyon jó a Loki, oda-vissza körbe passzolja a tizenhatost, félpálya környékét, de nincs áttörés, lefordulás, bepassz.
17:21 | live

22' Bartha elől Tőzsér becsúszva mentett a tizenhatoson belül, bedobás.
17:19 | live

20' Loki szabad 29 méterről, jobb szélről. A kapu elé lőtt labdáját Szatmári elől kifejelték a védők.
17:18 | live

18' Windecker vezette végig a támadást a bal szélen, beadását kifejelték a védők. Villámgyors kontra volt. A másik oldalon Tőzsér jutott lövéshez 19 méterről. A kapu fölé lőtt.
17:15 | live

16' A Loki nagyon fent védekezik, a jobb oldalon mögéjük tudtak kerülni a hazaiak, a beadást Kinyik rúgta szögletre.
17:14 | live

14' Lenzsér jött a sérült Szabó helyére.

17:13 | live

13' A Loki nem tud a tizenhatoson belülre kerülni. Egy beadás után Fejes és Avdijaj ütközött, Fejes lent maradt a gyepen.
17:11 | live

12' Kecskés tűzte kapura 15 méterről, a bal felsőbe tartó labdát Nagy fogta.
17:10 | live

Cserét kér a sérült játékos.

Közben a hazai B-közép Atomic Strike tagjai dobolnak, énekelnek, vannak vagy 15-en. A paksi cseréket elküldte Csertői melegíteni.
17:09 | live

10' A kapu elé lőtt szabadrúgást Nagy Gergely kifutva hárította a tizenegyes pont előtt. Közben ráugrott egyik játékostársára, Szabó Jánosra, akit ápolni kell.
17:08 | live

9' Vargát buktatták a kaputól 32 méterre. Ez Tőzsér szöge.
17:07 | live

Ebből 3 méterről fejelte a hazai csatár kapura, Avdijaj szögletre fejelte a gólba tartó labdát.
17:06 | live

Még egy szöglet, Kusnyír fejelte ki.
17:05 | live

6' Szabó kapu elé dobta oldalról a labdát, Simon elől Szatmári vágta szögletre a labdát.
17:04 | live

5' Kusnyírtól kapott Haris jó labdát a kaputól 18 méterre, lefordult ellenfeléről, a centerezés nem sikerült, mert elcsúszott.
17:03 | live

3' Gyors kontrával a Loki kapuja elé jutott a Paks, és Simon 17 méterről megeresztett lapos lövését Nagy fogta.
17:00 | live

1' A hazaiak nagyon bekezdtek, a jobb szélen vezette támadást a kapu elé tették, ott Kinyik kivágta, majd a bal szélen Szabó ugratta ki a csatártársát, ő viszont lesen kapta a labdát.
16:59 | live

A hazaiak kezdik a meccset.
16:58 | live

A pályán vannak a csapatok. A kezdés előtt kis házi ünnep, Bartha László 250. NBI-es meccse volt a Haladás ellen. A Loki tiszta fehérben, a hazaiak tiszta zöldben.
16:52 | live

Kiürült a pálya, megtelt a keleti lelátó, percek múlva kezdődik a mérkőzés.
16:45 | live

Nagy a mozgás a stadionban, a pályán kapura lőnek a játékosok, a lelátók pedig szépen telnek. A hazai B-középben kevesebben vannak, mint a vendégek szektorában.
16:38 | live

Paks belvárosában, mintegy két kilométerre a stadiontól, nyoma sem volt annak, hogy a városban NBI-es labdarúgó mérkőzés lesz. A stadion körül viszont temérdek biztonsági őr és rendőr. No, meg érkezésünkkor még kevés drukker. Kíváncsiak voltunk a véleményükre a meccset illetően. Tartanak a Lokitól, szerintük a debreceniek bármelyik hazai csapatot meg tudják verni, annyira jók. Összességében szoros eredményt várnak. Hozzáteszik, ha döntetlenre kihozza a Paks, az már jó lesz.

16:33 | live

A mérkőzésre a Paksi FC egy fényeslapú színes vékonyka füzetet adott ki. Ebben hosszú interjú olvasható az atomvárosba hónap elején visszatért Windeckerrel, majd a következő két oldal az utánpótlás nevelés vezetőjének a gondolataival van tele. Középen Hahb János poszter, majd a paksiak és a debreceniek játékoskerete, és végre elérkezünk az edzői nyilatkozatokhoz. Csertői Aurél hangsúlyozza, hogy a Debrecen egy hatalmas hazai bravúr után érkezik Paksra. Dicséri a DVSC játékoskeretét, a dinamikus játékát. Úgy véli, a múlt heti meccsükhöz képest kicsit továbbfejlődve meglehet a három pontjuk. Optimistán várja a találkozót. Herczeg András szűkszavúbb; nehéz, kiélezett meccsre számít az egységes és masszív Paks ellen, amelyik minden ellenfelére veszélyes. Ennek megfelelően készültek.
16:26 | live

A DVSC posztonként a következő összeállításban kezd: Nagy - Ferencsi, Szatmári, Kinyik, Kusnyír - Bódi,Haris, Tőzsér, Varga - Avdijaj, Szécsi.
16:23 | live

Közben vessünk néhány pillantást a pályára, a hazai csapat már percek óta melegít, míg a vendégek pár perccel később érkeztek csak meg. A Loki játékosait immár 7 drukker köszöntötte tapssal.
16:21 | live

Essen akkor néhány szó a Paks és a DVSC eddig lejátszott mérkőzéséről, ami a debrecenieknek hízelgő. Vendégként, tehát Pakson a Loki kétszer szenvedett vereséget, 8 döntetlen és 6 győztes meccset vívott. Debrecenben a Paks ugyancsak kétszer győzött, négyszer játszott döntetlent és tízszer kapott ki.
16:18 | live

A DVSC játékosai már jó ideje itt vannak, a szakmai stáb bejárta a pályát, megnézték milyen a fű, beszélgettek, majd az öltözőbe vonultak. A kapusok háromnegyed órával a meccs kezdete előtt érkeztek melegíteni. A vendégszektorban ülő kettő loki-sálas drukker tapssal köszöntötte Nagyot és Kosickyt.
16:14 | live

A pályaáról annyit, hogy szinte teljesen be van szorítva a két lelátó közé, az alapvonal és az első nézősor között nincs 3 méter. Háló védi a nézőket a kapu mellé találó lövésektől.
16:13 | live

Verőfényes focidélutánt kívánok mindenkinek Paksról, a Paksi FC épülőben lévő stadionjából. A lelátók háromnegyed része már elkészült, a nyugati fronton azonban még romok vannak, oda kerül a főépület. A sajtó, gondolom én, ideiglenesen a keleti részen kapott helyett, nappal szemben hunyorítunk az egyébként szélcsendes, kellemes kora tavaszi napsütésben.

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 20. forduló

Paks, Paksi FC Stadion, 796 néző. V.: Pintér Cs. (Bognár T., Kulcsár K.).

Paksi FC: Nagy G., Gévay, Kecskés, Hahn, Fejes, Windecker, Kővári, Zsidai, Szabó, Bartha, Simon. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Debreceni VSC: Nagy S. – Kusnyír, Kinyik, Szatmári, Ferenczi – Varga K., Haris, Tőzsér, Bódi – Szécsi, Avdijaj. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Varga (0-1) az 54., Nagy S. (1-1) a 63., Hahn (2-1) a 68. percben.

Sárga lap: Lenzsér a 45+1., Kinyik az 53., Fejes az 57., Ferenczi és Gévay a 69., Zsóri a 80., Simon a 83., Nagy G. a 86., Kecskés a 90+3. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Szabó helyett Lenzsér a 14., Bódi helyett Damásdi a 45., Bartha helyett Könyves a 60., Avdijaj helyett Takács a 73., Tőzsér helyett Zsóri a 77., Zsidai helyett Debreczeni a 90+1. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Debrecen - A debreceniek a két héttel ezelőtti, kisvárdai vereség óta egy bajnokit és egy kupameccset is megnyertek. Sokakat megdöbbentett két héttel ezelőtt, hogy a DVSC sima, 3–0-s vereséget szenvedett az újonc Kisvárda otthonában. Akkor sokan azt mondták, hogy a Debrecen támadósora gólképtelen...

Debrecen - A DVSC labdarúgócsapata február 26-án, kedden 17 órától az FC Ajka együttesét fogadja a Magyar Kupa visszavágóján a Nagyerdei Stadionban. Az első mérkőzésen Mészárosék 3-2-re verték az NB III nyugati csoportját veretlenül vezető ajkai alakulatot, így a piros-fehér gárda előnyösebb hely...