Vége a meccsnek, nyert a Loki!
18:47 | live

Kettő perc hosszabbítás jön.
18:46 | live

88' Takács lőtt a hálóba, de lesen állt, marad a 2-5.
18:43 | live

A paksiak hitehagyottan szövik támadásaikat.
18:41 | live

84' Cserél a DVSC: Varga Kevin helyett Bereczki Dániel a pályán.
18:40 | live

Csendesen csordogál a meccs, nagyjából már minden kérdés eldőlt.
18:37 | live

80' Bertus vágta fel Jovanovicot, sárga lap.
18:32 | live

76' Takács terült el a védője mellett az ellenfél térfelén, de nem látott szabálytalanságot a bíró.
18:29 | live

73' A meccs hőse, Könyves megy le, jön helyette Filip.
18:27 | live

70' Harasztit Fejes váltja a Paksban.

Bartha adott be a jobb szélről, Nagy még védte Hahn fejesét, de az ismétlés már bement a hálóba.
18:25 | live

69' Gól, 2-5!
18:22 | live

66' Kiállítás! Kulcsár Dávid vesztette el a türelmét, a játékvezető kiállította a paksi játékost.
18:21 | live

Könyves fantasztikus! Elment a védője mellet, betört a 16-oson belülre, majd beadott, Takács 5 méterről a hálóba lőtt. Könyves két gól, két gólpassz eddig!
18:20 | live

64' Góóóóóól, 1-5!
18:19 | live

63' Nikházi durvult, sárga lap.

62' Barna nagy bedobását Takács csúsztatta meg, üggyel-bajjal tisztáztak csak a védők.
18:17 | live

60' Bódi beadása volt veszélyes, Verpecz alig tudta kiütni szögletre.
18:13 | live

56' A meghúzódott Tabakovicot Takács váltja a Lokiban.
18:12 | live

Könyves adta a labdát a középen kilépő Tabakovicnak, aki magabiztosan elrúgta a labdát a kapu közepébe a hálóőr mellett!
18:11 | live

55' Góóól, 1-4!
18:10 | live

53' Bódit rántotta le Szabó János a mezénél fogva, sárga lap jár érte.
18:09 | live

52' Hahn kanalazta be a labdát a kapu elé, de már kint volt.
18:08 | live

Gyorsan gólváltásba keveredtek a csapatok.
18:06 | live

Varga Kevin centerezett a bal oldalról, Tabakovic a kapust megelőzve 2 méterről a hálóba belsőzött!

50' Góóóóól, 1-3!!!!!

Hahn lőtt kapura 20 méterről, és beakadt a bal sarokba!
18:05 | live

49' Góóóól, 1-2!
18:03 | live

47' Hahn vitte el a jobb szélen a labdát, de a beadás előtt már kivitte a vonalon túl, kirúgás.
18:01 | live

46' A paksiak indították útjára a labdát.

Már kint vannak a csapatok, hamarosan indul a 2. félidő.

Vége az első félidőnek.

44' Vági került majdnem helyzetbe, de Kinyik szerelt a legjobb pillanatban.
17:44 | live

42' A meccs két góljának szerzője kapott sárga lapot, kicsit túl szigorú ítélet volt ez.
17:43 | live

Jól megy a Loki támadójának az idén.

Kicselezte a kapust és higgadtan a bal sarokba gurított.

Könyves már 5 meccsen 7 gólnál tart!

40' Góóóóóóól, 0-2!

38' Könyves volt szabálytalan, ezért nem tudott támadást indítani a szögletzászlónál.
17:39 | live

Most sok a hiba mindkét oldalon, csapkodó a játék.
17:37 | live

35' Haraszti vállalt el egy lövést a tizenhatoson belülről, jócskán fölé szállt a labdája.
17:36 | live

A csatár kedden háromszor is eredményes volt a kupában a Honvéd ellen, de a tavaszi bajnokikon sem először talál a hálóba.
17:35 | live

A tavasszal bombaformában futballozó Könyves Norbert ismét eredményes volt!
17:34 | live

Bódi beadása pattant Könyves elé, aki rögtön bevágta a kapuba a labdát, mintegy 7 méterről! 0-1!
17:33 | live

30' Góóóól, vezet a Loki!
17:32 | live

Egy maroknyi hajdúsági szurkoló ott van a paksi stadionban és drukkol.
17:31 | live

29' Hahn fejelt, jóval a kapu mellé.
17:30 | live

A Paks a kezdeményezőbb, a Loki próbál stabil maradni.

28' Szabó János ment volna el a jobb oldalon, de hosszú labdát kapott.
17:28 | live

25' Hahn beadását Nagy Sándor öklözte ki, így oda a hazai helyzet.
17:26 | live

24' Könyves kezezett, de előnyszabályt alkalmazott a játékvezető.
17:25 | live

Most jobbára mezőnyjáték zajlik a pályán.
17:22 | live

20' Könyves rossz passza után halt el a DVSC támadása, nem volt pedig veszélytelen szituáció.
17:20 | live

17' Tőzsér lőtt szabadrúgást kapura 19-ról, Verpecz nagyot védett!
17:19 | live

A Paks kapuját a régi lokista, Verpecz védi.
17:18 | live

13' Barna mehetett volna el a bal oldalon, de hosszú labdát kapott, így elhalt a támadás.
17:17 | live

Bartha nagyon eltalálta, de a szerencse a debreceniekkel volt ezúttal.
17:14 | live

11' Barta, a Loki egyik mumusa unta meg a tétlenséget, és lőtt távolról, kapufa!

9' Bényei visszagurít a jobb szélről, Bódi nem mer lőni 17-ről, alibiből az ötösre ível, Gévayé. Vági kontrázna, de Varga gyorsan feldönti.
17:13 | live

6' Haraszti megy el Barna mellett a jobbon, a beadás azonban Szatmárié. Barna is keményen fogta a szélsőt annak a csele után, testtel lökött.
17:08 | live

1' Elindult az összecsapás.

2 – 5

Paks, Paksi FC Stadion. V.: Bognár T. (Szilasi Sz., Urbán E.).

Paksi FC: Verpecz – Vági, Lenzsér, Gévay Zsolt, Szabó – Papp, Kecskés, Bertus – Haraszti, Hahn, Bartha. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Debreceni VSC: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Szatmári, Barna – Varga K., Jovanovic, Tőzsér, Bódi – Könyves, Tabakovic. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Könyves (0-1) a 30., Könyves (0-2) a 40., Hahn (1-2) a 49., Tabakovic (1-3) az 50., Tabakovic (1-4) az 55., Takács (1-5) a 64., Hahn (2-5) a 69. percben.

Sárga lap: Könyves a 42., Szabó az 53., Nikházi a 63., Bertus a 80. percben.

Kiállítás: Kulcsár a 66. percben.

Csere: Tabakovic helyett Takács az 56., Haraszti helyett Fejes a 70., Könyves helyett Fejes a 73., Varga helyett Bereczki a 84. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

Bódi Ádám Herczeg András vezetőedzővel
Debrecen - Bódi Ádám szerint nehéz összecsapás elé néznek, ennek ellenére jó esélyt lát a sikerre. A hétközi kupasiker után újabb bajnoki vár a DVSC-re: az OTP Bank Liga 25. fordulójában Paksra látogatnak Herczeg András tanítványai, az együttesek szombaton 17 órától feszülnek egymásnak. Az atomvá...