Paks vs. DVSC-TEVA - © Fotó: Kovács Péter
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójában a DVSC-TEVA a Paks csapatához látogatott szombaton 18:00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Paksi FC vs. DVSC-TEVA

1 – 1 (1 – 0)

HAON-LIVE – Paks vs. DVSC-TEVA – 2015. 09. 26., 18:00
20:43 | live

A szombat esti, 1-1-es döntetlennel végződött Paks-DVSC-TEVA bajnoki találkozót értékelte a két csapat vezetőedzője, Csertői Aurél és Kondás Elemér.

19:49 | live

Hamarosan jövünk az edzői nyilatkozatokkal.
19:48 | live

Vége a mérkőzésnek. Paks-DVSC 1-1.

90+3' Paksi támadás, hősiesen védekező Debrecen. Nem tudnak a kapu közelébe jutni a hazaiak.
19:47 | live

90+2' Balogh fejéről szedte le a labdát Molnár.
19:46 | live

Loki-szöglet. A füsttől nem látni pontosan, de az bizonyos, hogy a beívelt labdát egy Loki-játékos erősen a kapu mellé fejelte 10 méterről.
19:45 | live

90+1' Piros füst a vendégszektorból.

3 perc a hosszabbítás.

Tisza szabadja megpattant a sorfalon.
19:44 | live

90' Loki-szabadrúgás a kaputól 32 méterre.

89' A Paks erőlteti a támadást, de nincs átütő erő a játékukban. A Loki-védők igen jól állják a sarat - szó szerint is.
19:42 | live

88' Hahn elől szedte össze a labdát a Loki hálóőre.

87' Radosevic nagyot védett, a kapu előtti kavarodást ezúttal jó ütemben kifutva oldotta meg.
19:41 | live

Mészáros okosan belépve rúgta bedobásra a labdát a szélen a nagy lendülettel kapu felé hajtó paksi játékos elől.
19:40 | live

85' Cserél a Paks is, Bertus le, Bor fel.
19:39 | live

84' Ismét a Loki percei, előbb Sidibe fejelt kapura, majd Bódi lőtt 2 méterről. Mindkétszer blokkolták a védők.
19:38 | live

83' Cserél a Loki. Ferenczi le, Kulcsár fel.
19:37 | live

81' Ismét a Paks irányít, beszorulóban a Loki. A tizenhatoson összerúgott Korhut és Kecskés. A Loki-játékos nagyot kiáltva terült el, lesántikál a pályáról.
19:35 | live

80' Sárga lapot kapott Balogh, a felezővonalon gáncsolta az egyik hazai játékost.
19:34 | live

79' Bertus szabadrúgását Zsidai fejelte ki a tizenegyesről.
19:33 | live

78' Bódi buktatta Barthát a kaputól 36 méterre.
19:32 | live

77' Cserél a Paks. Koltai le, Hahn fel. Koltai nagy tapsot kap.
19:30 | live

75' Korhut nagy elánnal ment a kapu felé, a tizenhatoson szerelték.
19:29 | live

A szögletet Radosevic bravúrral tolta a kapu fölé.
19:28 | live

74' Paksi támadás. Balázs lövésébe ért bele Máté. Szöglet.
19:27 | live

Beszorult a Paks. "Ébresztő!" - hallatszik a nézőtérről.

72' Bódi szögletét kivágták.
19:26 | live

71' Ferenczi szöglete. A laposan belőtt labdát kirúgták a védők, Korhut 25 méterről bombázott, de a jobb felsőbe tartó játékszert Molnár látványosan védte. Újabb sarokrúgás.
19:25 | live

Tisza erősen belőtt kiflije a kapu másik oldalán elhagyta a játékteret. Senki sem ért bele.
19:24 | live

70' Baloghot elgáncsolták az alapvonal mellett, befelé szabad.
19:23 | live

69' Ismét támad a Paks, de Máté és Tisza higgadtan kihozták a labdát a tizenhatosuk előteréből.

67' Nagy hazai helyzet, Egy beadás után Szabó és Radosevic nézett farkasszemet a kaputól nem messze, de a vizes talaj itt is közbeszólt. A lelassult labdát a Loki kapusa el tudta kotorni, majd Mészáros a mezőnybe vágta.
19:21 | live

Továbbra is a Loki irányítja a játékot.

66' Bódi beadását Sidibe fejelte 14 méterről a kapu fölé.
19:20 | live

65' Ferenczi futotta meg a szélt, beadását kivágták a védők.
19:18 | live

Érett már a gól, mezőnyfölényben volt a Loki.

63' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Tisza Ferenczi szöglete után 13 méterről laposan, nagy erővel a jobb alsóba lőtt. 1-1.
19:17 | live

62' Loki-helyzet. Bódi-Sidibe összjáték után a hórihorgas csatár beadására senki sem érkezett, elment a kapu előtt.

61' Ismét Sidibe elől mentettek fejjel a hazai védők a kaputól 12 méterre. Az ellentámadást megint Brkovics akadályozta meg egy szereléssel.
19:15 | live

Sidibébe rúgott bele a középkörben Lenzsér, sárga a jutalma.

60' Balázs akciójába lépett bele okosan Korhut a tizenhatoson, az indítása azonban nem jutott messzire. A Loki játékosai rendre elveszítik a labdát.
19:14 | live

59' Fokozatosan átvette a játék irányítását a Debrecen.
19:13 | live

Erőtlenek a DVSC támadásai.

57' Loki-támadás, Sidibét nem érte el Tisza indítása.
19:11 | live

A szögletből beívelt labdát Máté fejelte 12 méterről a kapu mellé.

56' Saját szöglete előtt cserél a Loki. Jovanovic le Tisza fel.
19:10 | live

55' Balázs nagy lendülettel tört kapura a kapott labdával, de a nyomában lévő Brkovics okosan, becsúszva szerelte a tizenegyesponton.
19:08 | live

53' Valamelyest csillapodott a hazaiak lendülete, a Loki okosan védekezik térfele közepén.
19:07 | live

Koltai szöglete a másik oldalról: kisszöglet, a Loki védői bedobásra piszkálták a labdát.
19:06 | live

Az ötösre berobbanó Szabó elől Balogh fejelte a labdát kapu fölé.

51' Balázs és Korhut párharcából szöglet lett. Bertus rúgja majd a kornert.
19:05 | live

50' Sárga lapot kapott Zsidai, a középkörben szerelt ütemkéséssel.
19:04 | live

49' Hatalmas lendülettel kezdte a félidőt a Paks, a Loki okosan, türelmesen passzolgat a megszerzett labdákkal.
19:03 | live

47' Lesgólt lőtt a Paks. Egy szabadrúgásból Bertus csúsztatta a hálóba a labdát. A találat érvénytelen.
19:01 | live

46' Bartha 14 méterről lőtt labdáját blokkolta Mészáros a kaputól úgy 7 méterre.
19:00 | live

46' Elindult a második játékrész, a hazaiak kezdtek.
18:59 | live

Pályán a csapatok, hamarosan kezdődik a második félidő.
18:46 | live

Vége a félidőnek. A Paks egy góllal vezet a Loki ellen.
18:45 | live

45' Balázs sárga lapot kapott reklamálásért.
18:44 | live

43' Máté a félpályáról próbálta indítani a tizenhatoson lévő Sidibét, a labda azonban hosszú lett, két védő akadályozta a Loki támadóját.
18:42 | live

41' Gyors Loki-akció halt el a tizenhatoson, Sidibét verte át a vizes talajon lelassuló labda.
18:41 | live

40' Sárga lapot kapott Kecskés, mert buktatta Ferenczit a középkörben.
18:40 | live

39' Sidibe keresztlabdáját Korhut éppen nem érte el a másik oldalon, a tizenhatossal egy magasságban.
18:38 | live

38' Koltai szabadrúgását Lenzsér csúsztatta meg a tizenegyesen, a kapu jobb oldalába tartó labdát Radosevic fogta.
18:37 | live

37' Bartát buktatták a kaputól 3 méterre a szélen, hazai szabadrúgás jön.

Az eső és a pálya talaja mindkét csapat játékosait rendre megtréfálja. Néha egyszerűen elakad a pályán a játékszer.
18:36 | live

36' Térfele közepén védekezik a Loki, igen hatásosan.
18:35 | live

35' Ferenczi erősen lőtte be a "kiflit" a kapu elé, Brkovics éppen elérte fejjel, a csúsztatást a kapus könnyen védte.
18:34 | live

34' Loki-szabad a szélról.

32' Támad a hazai csapat. Cselezős, passzolós kombináció a kaputól 20-22 méterre, majd Máté jó belépése után Balogh lódult meg, aki a kaputól 23 méterre a szélen elesett. Lehet, hogy ellökte a védő, de a játékvezető nem így látta.
18:31 | live

31' Baloghról Ferenczihez pattant a labda a kaputól 7 méterre, de a lassan lecsorgó játékszert egy védő a kapus elé tolta. Ez is helyzet volt.
18:30 | live

30' Sidibe passzolt Balogh elé, aki a tizenhatoson belül elbotlott a vizes fűben megakadó labdában, így a kaputól 12 méterre szerelték.

29' Átvette a játék irányítását a Loki, folyamatosan a hazai térfélen a labda.
18:29 | live

29' Megérkeztek a Loki-drukkerek. Tiszta fehérben jöttek jó kéttucatnyian,legalább ennyien tiszta feketében.
18:28 | live

28' Máté adott jó labdát Ferenczinek, aki 30 méterről fölé bombázott.

27' Varga sérülhetett meg, lejön a pályáról. Zsidai folytatja a játékot. Varga időnként sántikált.
18:26 | live

Bódi beívelését fejelték ki az ötös sarkáról.
18:25 | live

26' Balog beadásába léptek bele, Loki-szöglet.

24' Paksi helyzet: Papp kapott labdát a bal szélen, ahol a kapu felé tört, de a beadása néhány méterrel elszállt a kapu előtt, senki sem érkezett rá.
18:24 | live

23' Korhut igyekezett a tizenhatoson tisztázni egy hatalmas keresztlabdát, fejjel mellé ért, lábbal viszont eltalálta, Radosevic bravúrral hárított.
18:21 | live

21' Gévay buktatta Vargát a középkörben, Loki-szabadrúgás. Mészáros keresztlabdáját lesen kapta Balogh.
18:20 | live

19' Papp 22 méterről eleresztett lövését fogta Radosevic. Erős volt a lapos löket, ki is pattant a kapusról, ám közelben nem volt játékos.
18:18 | live

18' Ferenczit szerelték lövése előtt becsúszva, a kaputól mintegy 18 méterre. A villámgyors ellentámadást ismét a tizenhatoson állították meg a Loki-védők.
18:17 | live

17' Jovanovic lépett be keményen a félpályánál a hazai támadó elé, szabad befelé.
18:16 | live

16' Körülményesen szövi támadásait a Loki az irreális talajú pályán. A labda elakad a vizes fűben.
18:15 | live

Bódi veszélyesen lefelé csapódó szabadrúgását a kapus védte.
18:14 | live

14' Sárga lapot kapott Szabó is, méghozzá Bódi felvágásáért.
18:12 | live

12' A 42 méterről elvégzett szabadot a Loki védői a tizenhatoson blokkolták.
18:11 | live

11' Korhut sárga lapot kapott. A szélen elrobogó hazai játékost egyszerűen felvágta.
18:09 | live

9' Megszerzi a vezetést a Paks. A kapu előtti kavarodás után Bartha kotorta a labdát az alapvonaltól 6 méterre az előzőleg vert helyzetbe került, fekvő Radosevic mellett laposan a hálóba. 1-0.

18:06 | live

6' Sidibét kaszálták el a hazai térfél közepén. Szabadrúgás, Bódi. 40 méterről pontosan a kapus kezében landolt a nem túl erős, szél által is támogatott lövés.
18:05 | live

5' Koltai beívelését a kapufa tövéből vágta ki Brkovics.
18:04 | live

4' Szabó beadásába lépett bele Máté, hazai szöglet.
18:03 | live

Loki-szöglet. Ferenczi tekerte be a labdát, az ötösről kifejelték a védők.

3' Balogh lódult meg a hazai térfél közepén, hosszan szöktette magát, a keresztező védő bedobásra rúgta a labdát.
18:02 | live

2' Balogh fejjel tette a tizenegyespontra robbanó Ferenczinek a labdát, a Loki-középpályás elől bedobásra tisztáztak a hazaiak.
18:01 | live

1' Kecskés lépett be keményen Brkovicsnak a félpályánál, Loki-szabadrúgás.

1' A mérkőzést a Loki kezdte.
18:00 | live

A kedőrúgást Kiszli Anna, Fritz Anett és Koleszár Zoltán végzik el, akik az Atomerőmű kajakos világbajnokai.
17:59 | live

Érkeznek a csapatok, szól a dob. Pirosban a vendég Debrecen csapata. A hazaiak fehér alsóban és fehér, vállukon fekete csíkkal felsőben.
17:57 | live

A cserejátékosok már a pálya szintjére süllyesztett kispadokon. A kezdők árnyai az áttetsző plexi mögött, a kihúzható játékoskijáróban.
17:56 | live

Hamarosan kezdődik a mérkőzés, ezt nem csak az óra jelzi, hanem az is, hogy kihúzták a vashálós játékoskijárót. No meg a pályán már a "Gyűlölet nem pálya" feliratú molinó.
17:53 | live

Az elmúlt Loki-Paks mérkőzéseken az utóbbi években változó eredmények születtek. Tavasszal a Loki otthon 2-0-ra megverte az atomvárosiakat, egy éve ősszel pedig egy drámai meccsen 2-1-re kikapott Pakson. Előtte két döntetlen született.
17:51 | live

Játékosok az öltözőben. Lassan gyülekeznek a nézők. Szemközt tucatnyian esernyők alatt. Körülöttünk, a tető alatt úgy százötvenen vannak. Nem lesznek sokan. Közben megérkeztek a dobbal a hazai vérmesek. Esernyővel, esőkabátban baktatnak a helyükre. A vendégszektorban egy, azaz 1 néző álldogál.
17:47 | live

Kigyulladtak a fények a pálya fölött, megvilágítja a sűrűn szitáló esőcseppeket, ahogyan azokat a szél kergeti keresztbe a pályán.
17:45 | live

Mindeközben már a kapura rúgásoknál tartanak a melegítésben a játékosok.

A kiadványhoz tartozó lapon nyilatkozik Kondás Elemér a mérkőzésről: "Szeretnénk még előrébb lépni, ehhez nyilván az kell, hogy nyerjük folyamatosan a mérkőzéseket. Az utóbbi két bajnoki fordulót sikerrel vettük, és Paksra is úgy készülünk, hogy megszerezzük a három pontot. (...) Támadni kell Pakson, mert a gólszerzéshez erre van szükség."
17:42 | live

A mérkőzésre fényes lapú, színes, tetszetős kivitelű kiadványt tett közzé a Paks. Hajrá! címmel. Ebből tudható, hogy kik játszanak a hazai csapatban, kik dirigálják a meccset, de itt vannak a Loki játékosai is. Köszöntik a 25-én az 50. születésnapját megünneplő Csertői Aurélt, akit meg is szólaltattak. A vezetőedző szerint ismét bravúrra lesz szükség, hiszen a mai ellenfelük kiváló csapat, jó játékosállománnyal, akik az utóbbi fordulókban remek formába kerültek. A mester úgy véli, ennek az összecsapásnak sem ők az esélyesei. Bízik benne, hogy győznek, de ez Csertői szerint a bravúr kategóriájába tartozna.
17:36 | live

Most azonban - 24 perccel a kezdés előtt - teljesen üres a szemközti lelátó. A vendégcsapat képviselőinek és a VIP-szurkolóknak fenntartott fedett részen lassan (ide is becsap az eső) gyülekeznek a nézők. Vannak már legalább ötvenen.
17:35 | live

Személyes tapasztalat, hogy a hazai mérkőzéseken 10-12 fős csapat szokta dobbal, kereplőkkel, zászlókkal győzelem felé hajtani kedvenceiket.
17:34 | live

A városban járva nyoma sem volt annak, hogy itt ma NB I-es bajnoki mérkőzés lenne. A megkérdezettek tudják ugyan, hogy élvonalbeli labdarúgócsapata van városuknak, ám mint mondták, a mérkőzés, azaz, a labdarúgás csak egy nagyon szűk kört érdekel Pakson. Szurkolói keménymag sincs.
17:32 | live

Mindeközben megérkezett a játékvezetői ötös. Komótosan róják köreiket a felezővonal mentén. Vad II. István vezeti a mérkőzést, segítői Ring György és Viszokai László.
17:31 | live

Mindkét csapat játékosai a pályán vannak már. Rövid alsóban kergetik a labdát a csúszós gyepen. A Loki kapuját Radosevic védi. Máté-Mészáros-Korhut-Brkovics hátvédsorral kezd a debreceni csapat. A középpályán Jovanovic-Varga-Bódi-Ferenczi négyes szűr és osztogat, míg Sidibe és Balogh lesz leginkább felelős a gólszerzésért elől. A cserepadon három fiatal és három tapasztalt játékos kapott helyet: Slakta, Szatmári, Szilvási, Tisza, Kulcsár és Castillion.
17:26 | live

A játékra alkalmasnak ítéltetett a pálya Pakson, így meg lehet tartani a Paks-DVSC-TEVA NBI-es labdarúgó mérkőzést. A Duna-parti városban egész éjjel, sőt még délelőtt is tisztességesen esett az eső, mi többb, még bő fél órával a meccs kezdete előtt is ködöl. Nyomai szerte láthatók a sportpályán, a játéktéren nem, mellette viszont tócsák felszínét borzolja az egyre erősebb szél. Nagyon hűvös van.
17:16 | live

Debrecen – A tabella negyedik helyén álló Loki a hatodik Pakshoz látogat az OTP Bank Liga 10. fordulójában. Tippelje meg, mi lesz az összecsapás végkimenetele! A meccset 18 órától élőben közvetítjük portálunkon.

Debrecen - Az eltiltását letöltő Balogh Norbert csak a három pontnak tudna felhőtlenül örülni Pakson.

17:15 | live

Debrecen - A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a Magyar Kupa 3. fordulójának sorsolását. Ebben a körben már bekapcsolódnak a küzdelmekbe az európai kupákban szerepelt gárdák is: a DVSC-TEVA, a Videoton, a Ferencváros és az MTK.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 10. forduló

Paks, Városi Sporttelep. V.: Vad II. István (Ring György, Viszokai László)

Paksi FC: Molnár, Gévay, Papp, Kecskés, Bertus, Koltai, Szabó, Bartha, Kulcsár, Balázs, Lenzsér. Vezetőedző: Csertői Aurél.

DVSC-TEVA: Radosevic, Máté, Mészáros, Korhut, Brkovics, Jovanovic, Varga, Bódi, Ferenczi, Sidibe, Balogh. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Bartha a 9. (1-0), Tisza a 63. (1-1) percben.

Sárga lap: Korhut a 11., Szabó a 14., Kecskés a 40., Balázs a 45., Zsidai az 50., Lenzsér a 60., Balogh a 80. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Varga helyett Zsidai a 27., Jovanovic helyett Tisza az 56., Koltai helyett Hahn a 77., Ferenczi helyett Kulcsár a 83., Bertus helyett Bor a 85. percben.

Ön szerint mi lesz a Paks - DVSC-TEVA mérkőzés végeredménye?

• Egygólos Loki-győzelem (38.69%, 53 szavazat)
  • Döntetlen (19.71%, 27 szavazat)
  • Szoros meccsen lesz a hazaiaké a három pont (16.79%, 23 szavazat)
  • Sima hazai siker (16.06%, 22 szavazat)
  • Fölényesen nyer a Loki (8.76%, 12 szavazat)

Összes szavazó: 137

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)