HAON-ÉLŐ – MOL Vidi FC vs. DVSC 2-1 (0-0)

MOL Vidi FC vs. DVSC - © Fotó: Kovács Péter
Debrecen, Székesfehérvár – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 26. fordulójában a Debreceni VSC csapata a MOL Vidi FC együtteséhez látogatott szombaton 19.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a Mol Vidi FC vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – MOL Vidi FC vs. DVSC – 2019.03.30., 19.30
21:59 | live

A MOL Vidi FC vs. DVSC (2-1) mérkőzés után a két edző, Marko Nikolics és Herczeg András értékelte a látottakat.

21:21 | live

Vége a mérkőzésnek. MOL Vidi FC vs. DVSC 2-1.
21:20 | live

Loki-kontra végén kezezett egy debreceni játékos, kifelé szabadrúgás a tizenhatosról.
21:19 | live

Huszti szabadrúgását Futács fejelte kapura, Nagy fölé öklözte. Szöglet.
21:18 | live

Negót húzta vissza Ferenczi a tizenhatos sarkánál. Szabadrúgás befelé.
21:15 | live

Öt perc a hosszabbítás.

89' Zsóri sárgát kapott, Stopirával ütközött a tizenhatosán. A Vidi játékosa a fején sérült meg.
21:14 | live

Ferenczi beadását az ötösről fejelték kapura.
21:13 | live

89' Hatalmasat védett Kovácsik.
21:11 | live

86' Cserélt a Loki: Haris le, Takács fel.
21:10 | live

84' Belőtte a másodikat a Vidi. Az első próbálkozás 13 méterről kapufára ment, majd a kipattanót Pátkai lőtte a bal alsóba 5 méterről. 2-1.
21:08 | live

83' Varga helyett Zsóri a pályán.
21:06 | live

81' Vidi-szabadrúgás a szögletzászló mellől. Szól a Hajrá, Vidi.
21:05 | live

Cserél a Loki: Jovanovic le, Csősz fel.

80' Haris sárgát kapott. Szerelte Negót.
21:02 | live

77' Hatalmas potyagóllal egyenlít a Vidi. Scsepovics 18 méterről, nem túl erősen lőtt a jobb alsóba. Nagy ezt benézte. 1-1.

76' Nagy védett hatalmasat, Scsepovics elől szedte össze a labdát a kapuból kifutva. A másik oldalon Varga cselezte be magát középre, és 16 méterről lőtt, a kísérlet a védőkben akadt el.
21:00 | live

75' Nego beadását Hodzsics éppen nem érte el az ötösön becsúszva.

Szécsi fejelte ki a szabadrúgást.

74' Pátkait rúgták meg a tizenhatos sarkától 2 méterre szabadrúgás jó helyről.
20:58 | live

73' Vidi-szöglet. Nagy kiöklözte a belőtt labdát.
20:57 | live

72' Elek le, Hadzsics fel.
20:56 | live

71' Bódit buktatták a kaputól 35 méterre. Tőzsér lapos szabadrúgása a jobb alsóra tartott, a kapus vetődve védett.
20:55 | live

70' Futács lőtt 26 méterről magasan a kapu fölé. Nagyot kell ápolni. fütty a stadionban.
20:54 | live

Ezt Varga vezette ki, majd a félpályánál szerelték.

69' Hazai szöglet, ujjong a közönség. A beadott labdát Scsepovics 3 méterről mellé rúgta, de újabb sarokrúgás jön.
20:51 | live

65' Két csere a hazaiaknál: Kovács helyett Huszti, Milanov helyett pedig Hodzsics érkezik.
20:48 | live

63' Nagyon jól védekezik a Loki, Scsepovics 25 méterről lőtt gyengén, ez is mutatja a bekkelés hatékonyságát.
20:47 | live

62' A Loki tartotta a labdát, majd Vargát ugratták volna ki, de a debreceni játékos lesen tartózkodott.
20:46 | live

Elek lőtt fölé 25 méterről. A Loki hősiesen védekezik, táboruk énekel, buzdítja csapatát.
20:44 | live

60' Újabb Loki-kontra, most Ferenczi futott lesre.
20:43 | live

58' Lesen végződött egy jobb szélen futó Loki-kontra, előtte Varga cselezte be magát a tizenhatosig.
20:42 | live

57' Kovács beadására Nego érkezett, aki 3 méterről a kapu mellé lőtt.
20:39 | live

54' Gól, vezet a Loki! Tőzsér szabadrúgása a bal alsó sarokba vágódott. 0-1.
20:38 | live

Vinicius is sárgát kapott, Vargát buktatta a kaputól 19 méterre. Előtte Varga szépen szerzett labdát, és etette meg a védőket.
20:37 | live

52' Kinyik sárgát kapott, egy szélen meginduló hazai játékost buktatott a félpályán.
20:36 | live

50' Bódi szerzett labdát a saját tizenhatosán, Jovanovic vitte végig a támadást, beadását bedobásra rúgták a hazaiak.
20:33 | live

A második szögletet a védők szelídítették meg az ötösön, a kapus könnyedén vette fel a labdát.

47' Nego beadását Tőzsér rúgta az égbe és a pályán kívülre, szöglet. Milanov sarokrúgását az ötösről fejelték kapura, Nagy hatalmasat védett.
20:31 | live

46' Elkezdődött a második félidő, a hazai csapat indította útjára a labdát.
20:15 | live

Vége az első félidőnek. Vidi-DVSC 0-0.

45' Bódi szögletét Kovácsik öklözte ki, majd a partjelző lest intett, kifelé szabadrúgás.
20:14 | live

44' Ferenczi bűvészkedett a labdával az alapvonal mellett, szögletet ért el.
20:12 | live

42' Egy perc alatt két Vidi-szöglet, helyzet egyikből sem lett, a védők kirúgták, kifejelték a labdát. Ezután az induló Bényeit rántották vissza a hazaiak a térfelük közepén.
20:10 | live

41' Vidi-szöglet, Milanov beadása pattant meg Bódin.

40' Ferenczi beadását vágták ki a védők, majd a második hullámban érkező Bényei kapura emelését fogta Kovácsik.
20:09 | live

39' Nagy rosszul rúgta ki a labdát, Scsepovics 30 méterről kapura tűzte, de Nagy éppen visszaért, és védett. Meleg helyzet volt.
20:07 | live

37' Kinyik szerelte az egyik játékost a tizenhatoson belül, kifelé ítélt szabadrúgást Pintér, méltatlankodik a stadion.
20:06 | live

Kis szöglet után Kovács lőtte a kapu elé a labdát, Kinyik kifejelte.
20:05 | live

35' Stopira beadása Bódiban akadt el, szöglet.
20:04 | live

34' Bódi szögletét Szécsi fejelte 10 méterről a kapu fölé.
20:03 | live

Milanov szabadrúgását blokkolták, majd Haris indult a labdával, a kontrát szögletre mentették a hazaiak.
20:02 | live

32' A szabadrúgás elakadt a sorfalban, majd Szécsi szabálytalankodott a jobb szélen.
20:01 | live

31' Haris odapakolt egy támadónak, 25 méterről, jó helyről jár szabadrúgás a Vidinek.
19:59 | live

29' A hazaiak birtokolják többet a labdát, de a jól védekező Loki esélyt nem ad gólhelyzet kialakítására, Most Bényei szerelt a kaputól 20 méterre.
19:57 | live

27' Bódi beadását az ötösről vágták bedobásra a hazaiak. Majd a bedobás után Varga érkezett a bepasszra, és 6 méterről a kapu mellé lőtt.
19:56 | live

25' Vidi-szabadrúgás Nagy kapujától 30 méterre. Kovács a kapu elé emelte a labdát, Nagy kiöklözte, majd az érkező hazai játékos 15 méterről csúnyán mellé és fölé rúgta a labdát.
19:55 | live

A kis pontrúgásból Bényei indult kapura, szerelték, majd Bódi beadását blokkolták, végül a tizenhatosról kifelé ítélt szabadrúgást Pintér.
19:53 | live

23' Bényeit ütközték le a pálya közepén.
19:52 | live

22' Rést talált a Vidi a Loki védelmén, a beadásra azonban nem volt érkező, a kapu előtt keresztben elcsorgó labda elhagyta a játékteret.
19:51 | live

20' Bódi szögletzászló mellől érkező beadását nem jól találta el Varga a tizenhatoson, a labdát a védők még megszelídítették a kapu előtt.
19:50 | live

18' Ismét Loki-próbálkozás: Jovanovic, Szécsi-Haris-Tőzsér összjátéka a jobb oldalon, helyzet azonban nem alakult ki, mert a középre tett labdára nem volt érkező Loki-játékos.
19:48 | live

17' Szép Loki-támadás végén Ferenczi kapáslövés helyett még megszelídítette a labdát, és egyben el is veszítette azt.
19:46 | live

16' Milanov beadását blokkolták a védők, majd Bényei bedobásra tisztázott.
19:45 | live

15' Tőzsér 40 méteres indítását Szécsi nem érte el a tizenhatoson, a Vidi-védő kivezette a labdát s kapu elől.
19:42 | live

12' Jovanovic szerzett labdát a Vidi-térfél közepén, majd 26 méterről a kapu mellé lőtt.
19:41 | live

Pontatlanul játszik a Loki, 2-3 passz után labdát veszítenek, de a Vidi is inkább csak puhatolózik.
19:40 | live

10' Ismét Vidi-passzolgatás, majd Stopira tűzte kapura 28 méterről. Nagy könnyedén fogta.
19:38 | live

8' Passzolgatás Nagy kapuja előtt 20-25 méterrel, majd Milanov fordult le a védőről, és lőtt kapu fölé.
19:36 | live

6' Loki-ellentámadásból Haris lőtt 16 méterről fölé.
19:35 | live

4' Ferenczi rossz passzt adott középen, Nego ismét meglódult a szélen, beadását az ötösről kapura fejelte Kovács, Nagy bravúrral védett.
19:34 | live

3' Nego kapott remek labdát a bal szélen, aztán sem beadásnak, sem lövésnek nem jó rúgással gurította el a labdát Nagy kapuja előtt. Kirúgás.
19:33 | live

2' Egy beadás után Varga lőtt 20 méterről kapura, a kísérlet egy védőn pattant fel, Kovácsik könnyen fogta.
19:31 | live

1' Az első Loki-támadás a kaputól 30 méterre, a bal szélen halt el, Nego megelőzte Vargát egy indításnál.
19:30 | live

1' A Loki kezdte a meccset.
19:29 | live

Felhangzott a Hej-hej Videoton, Videoton! rigmus, majd a vendégszektorból a Hajrá, Debrecen. A vendégdrukkerek vannak úgy hatvanan.
19:27 | live

Megszólalt a Vidi-induló, a sálakat feltették a drukkerek, érkeznek a csapatok. A Loki tiszta fehérben, a Vidi piros-kék felsőben, kék alsóban és piros sportszárban.
19:25 | live

A Vidi-zászlókkal megérkeztek a piros-kékbe öltözött táncoslányok. a középvonal mentén utat formálnak az érkező játékosoknak.
19:21 | live

A debreceniek közül nem szólaltatnak meg senkit, ugyanakkor ismertetik Tőzsér, Zsóri és Kusnyír pályafutását, valamint emlékeztetik az olvasót Herczeg András korábbi nemzetközi sikereire, melyeket a DVSC-vel ért el.
19:20 | live

A mérkőzésre csodálatos, fényes nyomású, színes magazint adott ki a vendéglátó csapat. Ebben Marko Nikolics, a hazaiak edzője jó mérkőzésre számít, székesfehérvári győzelemmel. Szeretnék folytatni a jó sorozatukat, hiszen az utóbbi hét meccsükből hatot megnyertek.
19:15 | live

Közben mindkét csapat az öltözőbe vonult.

Az utóbbi évtized két legsikeresebb csapata találkozik a mai estén. A MOL Vidi a második, a Loki a harmadik a bajnoki tabellán. A bajnokságban már kétszer találkozott egymással a két csapat. Még augusztusban Felcsúton, a Vidi vendégeként 1-1-et játszott a két gárda, majd Debrecenben 1-0-ra nyertek a székesfehérvériak.
19:13 | live

A stadionban egyelőre nagyon kevés néző foglal helyet, A Vidi-B-középben nagyobb a "szurkolósűrűség". A vendégeknek fenntartott helyen úgy kéttucatnyian vannak, bár oda időnként még érkezik egy-egy drukker.
19:12 | live

A mérkőzés kezdete előtt 20 perccel már mindkét csapat a pályán van, a labdás bemelegítésnél tartanak a játékosok. A Loki kezdőcsapatára tekintve feltűnik Bényei, aki sérülés miatt hosszú időt hagyott ki. Rajta kívül nincs meglepetés a debreceni tizenegyben. (Fotó: Kovács Péter)
19:05 | live

A találkozó játékvezetője Pintér Csaba lesz.
18:50 | live

A DVSC kezdőcsapata:

Nagy S. - Bényei, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi - Jovanovic, Haris, Tőzsér, Varga K. - Szécsi, Bódi.

A MOL Vidi FC kezdőcsapata:

Kovácsik - Nego, Juhász, Vinícius, Stopira - Milanov, Elek, Pátkai, Kovács - Futács, Scsepovics.
18:35 | live

MOL Vidi FC vs. DVSC összecsapást rendeznek szombaton 19.30-tól a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójában. A helyszín a székesfehérvári MOL Aréna Sóstó.

2 – 1 (0 – 0)

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó. V.: Pintér Cs. (Szert B., Kóbor P.).

MOL Vidi FC: Kovácsik – Nego, Juhász, Vinícius, Stopira – Milanov, Elek, Pátkai, Kovács – Futács, Scsepovics. Vezetőedző: Marko Nikolics.

Debreceni VSC: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi – Jovanovic, Haris, Tőzsér, Varga K. – Szécsi, Bódi. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Tőzsér az 54. (0-1), Scsepovics a 77. (1-1), Pátkai a 84. (2-1) percben.

Sárga lap: Kinyik és Vinicius az 52., Haris a 80., Zsóri a 89. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Kovács helyett Huszti és Milanov helyett Hodzsics a 65., Elek helyett Hadzsics a 72., Jovanovic helyett Csősz a 80., Varga K. helyett Zsóri a 83., Haris helyett Takács a 86. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Debrecen - Varga Kevinék szombaton a Vidi vendégei lesznek, és szeretnének veretlenül távozni. Két hétig szüneteltek az OTP Bank Liga küzdelmei, ugyanis a magyar válogatott két Európa-bajnoki selejtezőt is lejátszott az elmúlt napokban a szlovákok, illetve a horvátok ellen. A DVSC két győztes baj...

Debrecen - Egy hét bajnoki szünetet követően folytatódik a hajsza az OTP Bank Ligában és a Magyar Kupában egyaránt. A DVSC először a címvédő Mol Vidi otthonában lép pályára szombaton este fél nyolctól. A mérkőzésre elővételben már kaphatók az 1500 forintos vendégbelépők a www.meccsjegy.mlsz.hu we...