HAON-ÉLŐ – MOL Vidi FC vs. DVSC 1-1 (0-1)

Mol Vidi FC vs. DVSC - © Fotó: Kovács Péter
Debrecen, Felcsút – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 4. fordulójában a Debreceni VSC csapata a MOL Vidi FC együtteséhez látogatott pénteken 20.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a MOL Vidi FC vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – MOL Vidi FC vs. DVSC – 2018. 08.10., 20.00
22:25 | live

A MOL Vidi FC vs. DVSC (1-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Marko Nikolics és Herczeg András értékelte a látottakat.

21:53 | live

Vége a mérkőzésnek. Vidi vs. DVSC 1-1.
21:52 | live

90+3' Egy beadást Nagy jó érzékkel kifutva húzott le.

90+2' Nagy egy megpattant labdát éppen elcsípett az alapvonal előtt.
21:51 | live

90+1' Egyenlít a Vidi. 1-1. Tamás üresen kapta a labdát a kaputól 23 méterre, a tizenhatos baloldalán, lövése a hosszú felsőbe csapódott.
21:50 | live

Nagy nagyot védett, 9 méterről tűzte kapura a Vidi-játékos.
21:49 | live

89' Csak el a kaputól minél messzebb: a megszerzett labdát gyorsan kivágják a labdát a Loki-játékosok.
21:47 | live

A Loki jobb, akaratosabb, tudatosabb a védekezésben is.
21:44 | live

Avdijaj fejelte ki a labdát.

85' Vidi-szöglet; belekaptak egy beadásba a védők.
21:43 | live

83' Közben Bereczki kihagyta a meccs helyzetét. Még a kapust is kicselezte, de nem lőtt 10 méterről, megtolta a labdát, odaértek a védők, és szerelték. Bereczki meg elesett.
21:42 | live

A védelmet erősíti ezzel a cserével Herczeg András.

83' Varga K. le, Mészáros fel.

Tamás próbálkozott egy távoli lövéssel 27-ről, fölé.
21:41 | live

82' Tőzsér a gyors Loki-akció végén 17 méterről lőtt, a bal felsőbe tartó labdát védte a kapus.

81' Lazovics lövése elakadt a sorfalban, az ismétlést is kivágták a védők.
21:40 | live

80' Szabadrúgáshoz jutott a Vidi a kaputól 22 métere, Csősz taszajtotta meg az egyik Vidi-játékost, sárgát mutatott neki Kassai.
21:38 | live

Vidi-szabadrúgás 32 méterről: Lazovics tette a tizenegyesponton álló Juhász fejére a labdát, aki onnan a kapu fölé bólintott.

78' Kovács cselezte be magát (lám, milyen az élet, most említettük meg, hogy ilyenekbe nem bonyolódnak), majd 3 méterről lőtt, de a próbálkozás elakadt egy lábban, szöglet.
21:36 | live

Olyan érzés, mintha a Vidi nagyon vigyázna magára, nem bonyolódnak cselekbe, inkább passzolgatnak.

76' Jól működik a lestaktika a Lokinál. Most Lazovics ragadt bent.
21:34 | live

74' Scsepovics fordult le védőjéről a jobb oldalon, majd 30 méterről a kapu fölé lőtt vagy 6 méterrel.
21:33 | live

73' Loki-támadáskezdemény halt el a Vidi tizenhatosán. Cikos nem tudta átpasszolni a labdát az üresre futó Harisnak.
21:31 | live

71' Vidi-szöglet, Nagy kiöklözte a labdát.
21:30 | live

70' Csere: Bódi helyett Csősz folytatja.

Bódi az öltözőbe ment, egyelőre tíz emberrel a Loki.
21:29 | live

A Loki-térfél közepén Bódit könyökölték le. Lesétál a pályáról.
21:27 | live

68' Vidi-szabadrúgás a bal szélről: Kinyik fejelte ki a labdát az ötösről.

66' Harmadik cseréjét is kihasználta a Vidi: Pátkai le, Lazovics fel.
21:26 | live

66' Hosszú Vidi-akció, sok passzal, elveszett, majd visszaszerzett labdával, a végén szöglet. A sarokrúgást a kapu mellé fejelték 4 méterről.
21:23 | live

63' Loki-szöglet. Tőzsér betekerte a labdát, kifejelték az ötös sarkáról a védők.

62' Scsepovics vívott nagy csatát a tizenhatoson belül Szatmárival, majd Kassai sípszava megoldotta; lesen volt kék-piros játékos.
21:21 | live

61' Hosszas passzolgatás után Nikolov durrantott kapu fölé 26 méterről.
21:19 | live

59' Kezezésért Loki-szabadrúgás 40 méterre a kaputól. Kicsiben végezték el, majd Varga cselezte magát tisztára a tizenhatoson, bepassz helyett csúnyán mellé lőtt.
21:18 | live

58' Tamás beadását Haris blokkolta a kapu előtt, majd a labdával Tőzsér indult kifelé, de visszahúzták.
21:17 | live

Utána Bódi sárgát kapott egy visszahúzásért.
21:16 | live

56' Bódi előbb Negót etette meg a zászlónál, majd becselezte magát a kapu elé, ott azonban sem lőni, sem legurítani nem tudott.
21:15 | live

Csillapodott a Vidi-roham, a Loki tartja a labdát.

55' Egy szabadrúgás után Haris lőtt 18 méterről kapura, Varga belelépett a lövésbe, így a kapu mellé ment.
21:14 | live

Nego beadása elszállt a kivetődő Nagy hasa alatt, a túloldalon nem érte el egy Vidi-játékos sem, bedobás a Lokinak a zászló mellől.
21:12 | live

53' Tőzsér hatalmas lökete éppen elkerülte a kapu bal oldalát.

52' Harist rántották le egy szép egyéni akció végén a kaputól 25 méterre. Nikolov sárgát kapott.
21:11 | live

51' Pontatlan a Loki: Varga passzát Bódi nem érte el a félpályán. Jöhet a Vidi.
21:10 | live

50' Huszti szögletét a Loki-védők kirúgták, de közben szabálytalankodtak a hazaiak, szabadrúgás kifelé.
21:09 | live

49' Tamás beadásába Varga piszkált bele, szöglet.
21:08 | live

Tamás beadását Tőzsér vágta a kaputól jó messzire. Avdijaj reklamál is, hogy miért nem passzolt neki.
21:07 | live

46' Tamás hosszan indította játékostársát, kirúgás lett az első hazai támadás vége.
21:06 | live

A VIP-ben feltűnt Csányi Sándor és Marco Rossi is.

46' A Vidi kezdte a félidőt.
21:05 | live

Kettőt cserélt a Vidi. Hadzsics és Nikolov a pályán. Varga J. és Sós helyett jöttek.
21:03 | live

Megérkezett a Vidi, a játékoskijáróban feltűntek a fehér mezes debreceniek is.
20:52 | live

Erre azonban már nem volt idő, Kassai lefújta az első félidőt. A Loki a játékrész nagy részében nyújtott nagyszerű játékával vezet a Vidi ellen.
20:50 | live

Varga 30 méterről megeresztett lövése akadt el Szatmári lábában, és perdült bedobásra.
20:49 | live

Bereczkit Varga szerelte a kaputól 12 méterre. Egyéni akciója volt a csereként beállt Loki-játékosnak.
20:48 | live

Huszti szabadrúgását Szatmári kifejeli.

Szabadrúgás a hazaiaknak a kaputól 30 méterre.

A Loki feltolt védelemmel állja a rohamot.
20:47 | live

Haris visszajött, támad a Vidi.

Négy perc hosszabbítás.
20:46 | live

A Vidi-B-középnél egy molinó: MOL Vidi kiikszelve, Videoton kipipálva.
20:45 | live

Közben pótolják a folyadékveszteséget a játékosok.

44' Harist könyökölték le a középkörben, nagyot kiáltva, kifelé integetve csuklott össze. A pályán ápolják.
20:44 | live

43' Pontos beadás a hosszúra, Sós 7 méterről a kapu mellé fejelt.
20:43 | live

42' Nagy sárgát kapott időhúzásért.
20:42 | live

Nego beadására Huszti érkezett, a környékén nem volt védő, de nem találta el a labdát.
20:41 | live

41' Beszorult a Loki.

40' Nagyon felpörgött a Vidi, a Loki passzokkal lassítja a játékot, de helyzetük nincs.
20:40 | live

38' A végletekig kijátszották a Loki-védelmet, majd Huszti éles szögből, 12 méterről oldalhálót lőtt.
20:38 | live

Hősiesen védekezik a Loki, egyre veszélyesebben támad a hazai csapat. Most Kovács elől piszkálták ki a labdát.

36' Kovács lőtt közepes erővel a kapu jobb oldala felé, a hosszúra, Nagy vetődve védte.
20:36 | live

35' Barna is besárgult, szerelt egyet, Kassai szerint szabálytalanul. Ez a félpályán történt.
20:35 | live

33' Sós sárgát kapott, nem engedett elvégezni egy szabadrúgást a Loki-térfél közepéről.
20:32 | live

31' A kapu elé belőtt szabadrúgást Juhász fejelte 10 méterről a kapu fölé.
20:31 | live

30' Sóst tiporták el a bal szélen, a kaputól 30 méterre.
20:29 | live

Úgy 23 méterről tűzte rá az egyik Vidi-játékos, Nagy biztos kézzel fogta.
20:28 | live

27' Varga látványos cselekkel ment el a jobb szélen, beadását Bódi nem érte el, Kovácsik kaparintotta meg a kapuból kifutva.
20:27 | live

25' Scsepovics beadását Szatmári akasztotta meg, szöglet. Huszti sarokrúgását kivezették a kapu előteréből a Loki-játékosok.
20:25 | live

25' Gyors Vidi-kontra után Juhász 8 méterről laposan pörgette kapura a beadást, Nagy hatalmasat védett.
20:24 | live

Olyan a hangulat, mintha hazai meccs lenne a Debrecennek. Csak a Loki-drukkerek hangja hallatszik.
20:22 | live

A szabadrúgás érintés nélkül kiment az alapvonalon túlra.
20:21 | live

21' Buktatásért sárgát kapott Cikos, a félpályán történt az eset.
20:20 | live

19' Sós kapott jó ütempasszt Kovácstól, de a kifutó Nagy elkapta Sós elől a játékszert.
20:18 | live

17' Tőzsér pontosan tekerte be a szabadot a tizenegyespont környékére. Avdijaj a kapu fölé fejelt.

Megszólalt a Loki-tábor; dob, ének, úgy 50-en vannak.
20:17 | live

16' Szatmári látványos esernyőcsele után Loki-bedobás a félpályánál. Majd Harist rúgták meg a kaputól 28 méterre, bal szélen.
20:16 | live

A Loki jobban játszik, megérdemelt a vezetése.
20:15 | live

14' Loki-szöglettel folytatódott a meccs: Bódi szögletét előbb kivágták, majd újabb Loki-próbálkozás, amiből megszerzi a vezetést a Debrecen. 0-1. Varga Kevin kapta a labdát 26 méterre a kaputól, húzott rajta egyet, majd 24 méterről kilőtte a jobb alsót. Kovácsik hiába kapaszkodott.
20:13 | live

13' Cserél a Loki. Szécsi le, Bereczki fel.

Szécsi lebiceg a pályáról, a jobb combja belső részét fájlalja, taps a közönségtől.
20:12 | live

Szécsit ápolják a pályán, Bereczkit a kispadhoz intette Herczeg András.

A szabadrúgást Varga kivágta a mezőnybe. Az ismétlésben 23 méterről kilőtték a felső lécet, majd Nagy hátára pattant a labda, de mielőtt túljutott volna a gólvonalon, még elcsípte.
20:10 | live

10' Vidi-szabadrúgás jobb szélről, 32 méterre a kaputól.

9' Szécsi futott versenyt Negóval, végül előbbi érte el a labdát az alapvonal előtt, visszatette lövésre Bódinak, aki 20 méterről lőtt, a bal alsóba tartó labdát a kapus fogta.
20:09 | live

8' Vidi-szöglet. A hosszúra belőtt labdát bedobásra fejelték a védők.
20:07 | live

7' Tőzsér tette a kapu elé 22 méterről a labdát, beinduló nem volt, előtte hosszas passzolgatás a Vidi tizenhatosa körül.
20:06 | live

5' Varga kapott labdát jobb szélen, beadása azonban az égbe szállt, kirúgás.
20:05 | live

Közben Harist gyalulták le a középvonal közelében, de kis lábadozás után talpra állt.
20:04 | live

4' Avdijaj labdát szerzett középen, de jobb szélre adott passza hosszú volt Cikosnak.
20:03 | live

2' Kovács Szécsit húzta vissza a középkörben. A kis szabadrúgás után Avdijaj cselezte be magát a tizenhatoson belülre, szélre passzolt Bódinak, aki 15 méterről laposan a kapu közepén álló Kovácsik ölébe lőtt.
20:01 | live

1' A Loki kezdte a játékot.

Tőzsér és Juhász zászlót cserél, majd jön a kézfogás a játékvezetőkkel (Kassai, Georgiou, Szécsényi).
20:00 | live

A Loki tiszta fehérben, a hazaiak piros-kék-piros szerelésben.

Érkeznek az „aranylábú gyerekek” a pályára. Az AC/DC kemény taktusait felváltja a diszkóritmusú Vidi-induló.
19:57 | live

A stadionban nagyon kevés néző van. Talán 600-700-an lehetünk. A Loki-szektorban úgy kéttucatnyian beszélgetnek. A Vidi-B-középben is körülbelül annyian lehetnek. Egy érdekes feliratú molinó lóg a korláton - Roli: szeretném megkapni a mezedet szülinapom van ma.
19:50 | live

Közben befejeződött a melegítés mindkét csapatnál. A Vidi összeállításában érdekesség, hogy a múlt idényben még a DVSC-ben futballozó, és nemrégiben Székesfehérvárra igazolt Sós Bence kezdőként lép most pályára.
19:49 | live

Egy színes, fényes nyomású kiadvány jött ki a mérkőzésre. A borítóján a malmői gólja után társai gratulációját fogadó Nego. Az angol és magyar nyelvű anyagban Marko Nikolics vezetőedző kifejti, hogy minden pontra szükségük van a bajnokságban. Debreceni kollégám, Herczeg András az elmúlt szezonban is remek munkát végzett, nem sokon múlott a DVSC nemzetközi szereplése - méltatta a Vidi edzője a Lokit.
19:43 | live

A Vidi kezdőcsapata:

Kovácsik - Nego, Juhász R., Vinícius, Tamás K. - Varga J. - Pátkai, Huszti - Kovács I. - M. Scsepovics, Sós.

A DVSC kezdőcsapata:

Nagy S. - Cikos, Kinyik, Szatmári, Barna - Tőzsér - Varga K., Haris, Bódi, Szécsi M. - Avdijaj.
19:42 | live

A Lokiban a múlt heti, DVTK ellen győzelmet aratott gárda kapott ismét bizalmat Herczeg András vezetőedzőtől.
19:41 | live

Most sem feltartott kézzel jöttek a Vidi ellen, felkészültek a játékukból - nyilatkozta a meccs előtt Bücs Zsolt edző. Hogy mire lesz elég, illetve mennyire lesznek fáradtak a Vidi-játékosok, majd kiderül.

A Loki sem panaszkodhat az ebben az idényben begyűjtött pontok tekintetében. Győzelem idegenben a Puskás Akadémia ellen, majd döntetlen otthon a Zsóryval szemben, szombaton pedig szép és főleg eredményes játékkal ugyancsak három pont a DVTK ellenében.
19:40 | live

A játék talán kiélezett küzdelmet hozhat. Bár az utóbbi években a Loki nemhogy győzni nem tudott a Videoton ellen, de még döntetlenre sem futotta. Sem idegenben, sem otthon. Ha a tabellára tekintünk, láthatjuk, hogy a DVSC a 3. pozíciót foglalja el, míg a Pancho Arénában albérletben lévő Vidi az ötödik. Igaz, a hazaiak egy meccsel kevesebbet játszottak. A keddi, Malmö elleni Bajnokok Ligája-selejtezője miatt kihagyta a múlt hétvégi fordulót a Vidi. Idegenben 1-1-es döntetlent értek el a székesfehérváriak a svédek ellen, ami igencsak hízelgő eredmény a jövő keddi visszavágóra. A szűk fél óra múlva kezdődő bajnoki meccset is a Malmö elleni keddi visszavágó miatt játsszák péntek este.
19:35 | live

Ha már a gyepnél tartunk: az bizony eléggé hiányos a pálya északi térfelén. Ott nagy területeken, például a tizenhatoson belül, vannak egészen barnás részek, ahol alig-alig nő fű. A déli pályaoldal mondhatni rendben. A pálya minősége minden bizonnyal nem befolyásolja majd a játékot.
19:32 | live

Kellemes hőmérsékletű időben melegítenek a csapatok az OTP Bank Liga 4. fordulójának kezdete előtt Felcsúton, a Pancho Arénában, ahol a Mol Vidi FC látja vendégül a DVSC csapatát. Már mindkét együttes a pályán van, melegítenek a meccsre. A Loki kicsivel hamarabb jött ki, ők már a futógyakorlatoknál tartanak, míg a Vidi a gimnasztikát nyomja a gyepen.
18:14 | live

A labdarúgó OTP Bank Liga 4. fordulójában MOL Vidi FC vs. DVSC mérkőzést rendeznek Felcsúton, a Puskás Akadémia Pancho Arénában. A találkozó 20 órakor kezdődik.

1 – 1 (0 – 1)

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna. V.: Kassai V. (Georgiou T., Szécsényi I.).

MOL Vidi FC: Kovácsik – Nego, Juhász R., Vinícius, Tamás K. – Varga J. – Pátkai, Huszti – Kovács I. – M. Scsepovics, Sós. Vezetőedző: Marko Nikolics.

Debreceni VSC: Nagy S. – Cikos, Kinyik, Szatmári, Barna – Tőzsér – Varga K., Haris, Bódi, Szécsi M. – Avdijaj. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Varga K. (0-1) a 14., Tamás (1-1) a 90+1. percben.

Sárga lap: Cikos a 21., Sós a 33., Barna a 35., Nagy S. a 42., Nikolov az 52., Bódi az 56., Csősz a 80. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Szécsi helyett Bereczki a 13. percben, Varga J. helyett Hadzsics és Sós helyett Nikolov a félidőben, Pátkai helyett Lazovics a 66., Bódi helyett Csősz a 71., Varga K. helyett Mészáros a 83. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Fotó: Kovács Péter
Debrecen - Mint ismert, a DVSC a MOL Vidi FC elleni idegenbeli bajnokiját augusztus 10-én, pénteken este nyolc órától játssza a Pancho Arénában. A vendégjegyeket elővételben kedvezményesen a meccsjegy.mlsz.hu oldalon lehet megvásárolni. A mérkőzés napján a felcsúti stadion kapui és a vendégpénztá...

Debrecen - A Pancho Arénában 20 órakor kezdődik majd a találkozó - számolt be a klub hivatalos honlapja. A DVSC eredetileg szombaton 17 órakor vendégszerepelt volna a bajnok MOL Vidi FC otthonában az OTP Bank Liga 4. fordulójában. A székesfehérváriak Bajnokok Ligája-szereplése miatt kéréssel f...