HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: MOL Vidi FC vs. DVSC

A székesfehérvári Futács Márkó (k) gólt szerez a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében megrendezett MOL Vidi FC - Debreceni VSC mérkőzésen a székesfehérvári MOL Arénában 2019. április 16-án. Jobbra a debreceni Tomás Kosicky. - © Fotó: MTI/Illyés Tibor
Debrecen – A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Debreceni VSC csapata a MOL Vidi FC együtteséhez látogatott szerdán 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés

MOL Vidi FC vs. Debreceni VSC

1 – 0

Ön szerint a MOL Vidi FC vagy a DVSC jut be a Magyar Kupa döntőjébe?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – Magyar Kupa: MOL Vidi FC vs. DVSC – 2019.04.16., 18.00
19:51 | live

90+5' Vége a mérkőzésnek. MOL Vidi FC vs. DVSC 1-0.
19:50 | live

90+4' Tőzsér szabadrúgása a kapu elé ment, Takács ballal lőtt, nem sokkal a kapu fölött szállt el a labda.
19:49 | live

90+3' Huszti sárgát kapott, felvágta az egyik Loki-játékost. Marko Nikolicsot elküldi a játékvezető a kispadtól, a hazai mester vitatkozik egy sort a bíróval.
19:48 | live

90+2' Tőzsér sárgát kapott, Pátkaival ütközött a félpályánál.
19:47 | live

Három perc a hosszabbítás.
19:45 | live

90' A sarokrúgást bedobásra fejelték a rövidről a hazaiak.

89' Beszorult a Vidi. Újabb szöglet, Ferenczi beadása után.

Tőzsér ívelésébe beleérnek, jöhet az ismétlés.
19:44 | live

88' Tőzsér szabadrúgása megpattan a sorfalon, szöglet.
19:43 | live

87' Juhász vágta fel Harist a kaputól 19 méterre, Juhász a második sárgával elhagyja a játékteret.
19:41 | live

85' Pávkovicsot buktatta Hadzsics a félpályán, de ebből a szabadrúgásból sem lett helyzet, nem tud a kapu közelébe kerülni a Loki, kivágták a védők.
19:40 | live

83' Juhász kapott sárgát.
19:39 | live

82' Hatalmas Vidi-helyzet: Kosiczky kifutott, de elvétette a labdát, az üres kapura azonban nem rúgta rá a csatár, Pátkainak akarta adni, de pontatlan volt a passz.
19:37 | live

82' Cserél a Loki is: Szécsi le, Haris fel.

81' Pátkai vette át bravúros mozdulattal a labdát a kaputól 6 méterre, de már nem tudta továbbítani.
19:36 | live

80' Vidi-bedobás, de előtte cserélnek a hazaiak. Futács le, Stopira fel.
19:35 | live

A másik oldalon Takács nem tudta megszelídíteni a labdát a kapu előtt, szerelték.

Nikolov beadását Pávkovics kézzel hárította a tizenhatoson belül, nem fújta be Farkas.
19:33 | live

Tőzsér beívelését Kovácsik simán lehúzza.

77' Loki-szöglet. Ez már a nyolcadik debreceni sarokrúgás.

77' A Vidi foggal-körömmel védekezik, beszorultak. A Lokinak nincs helyzete, csak a labdát járatja körbe a tizenhatos körül.
19:32 | live

76' Hadzsics futott keresztbe Kusnyir előtt, szabadrúgás.
19:31 | live

A szabadrúgás után Huszti adta volna be a labdát, de az alapvonalon túlra pattant tőle.
19:30 | live

73' Vidi-szabadrúgás a kaputól 35 méterre. Cserél a Vidi: Kovács le, Hodzsics fel.
19:26 | live

Ferenczi nem érte el egy labdát, hosszan szöktette magát, kirúgás.
19:25 | live

70' A rövid saroknál Vinicius vágta az alapvonalon túlra.

Takács elől szögletre fejelték a labdát. Minden hazai játékos a tizenhatoson belül.
19:24 | live

Bedobásra fejelték a szögletet.

Újabb sarokrúgás, Csősz harcolta ki.

68' Loki-szöglet: Bódi hosszúra betett labdáját kivágták a védők.
19:22 | live

66' Tamás Kusnyirt állította meg a Loki-térfél közepén, sárgát kapott.
19:20 | live

64' Kettős csere a Lokiban: Zsóri helyett Takács, Szatmári helyett pedig Kusnyir érkezik.
19:19 | live

63' Zsóri beadását Varga fejelte fölé.
19:18 | live

61' Kovács sárgát kap reklamálásért. Szatmári hátulról lépett be neki.
19:17 | live

A szöglet után a labda kikerült a kapu előteréből, Bódi úgy 25 méterről, hatalmas erővel ellőtte, Kovácsik éppen ki tudta ütni.
19:16 | live

60' Loki-szöglet, Varga elől piszkálták ki a labdát.
19:14 | live

Huszti szögletét Juhász fejelte a kapu fölé.

58' Kezezés miatt hazai szabadrúgás 40 méterre a kaputól. Nego beadását szögletre fejelték a Loki-védők.
19:13 | live

Szécsi szabadrúgása elszállt a kapu előtt.

57' Zsórit vágta fel Hadzsics a félpályán, sárgát kapott.
19:11 | live

54' Bódi szabadrúgását kivágták, a lecsorgót Ferenczi lőtte rá, Kovácsik fogta.
19:09 | live

53' Vargát buktatta Nikolov a bal szélen, ő is sárgát kapott.
19:08 | live

52' Zsóri tartott rá Kovácsik lábára, sárgát kapott. Zsóri bizonygatja, hogy nem ért a kapushoz.
19:06 | live

Nikolov kapu elé ívelése a tizenegyesponton Viniciust találta meg, de ő lesen volt.
19:05 | live

49' Kovácsot sodorta el Csősz a szélen, szabadrúgás. Csősz sárgát kapott.
19:04 | live

Tőzsér passzolt Szécsinek, aki 15 méterről gyengén lőtt kapura, nem találta jól el a labdát.

48' Loki-szöglet: Bódi rövidre lőtt labdáját bedobásra pattintották a védők.
19:03 | live

47' Huszti gyönyörű mozdulattal lőtt 18 méterről, Kosicky védett.
19:02 | live

46' A Loki kezdte a második játékrészt. Csere nincs egyik csapatnál sem.
19:01 | live

Megérkeztek a csapatok a második félidőre.
18:47 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
18:46 | live

Egy perc lesz a hosszabbítás.
18:45 | live

Tőzsér lőtt fölé.

45' Loki-szabadrúgás a kaputól 16 méterre. Vinicius lökte Zsórit.

44' Az elmúlt percekben élénk játék folyt a két tizenhatos között, helyzet nélkül.
18:42 | live

41' Kovács indítása után Pávkovics lefutotta Futácsot, de a Vidi-játékos a tizenhatoson belül lerántotta Pávkovicsot. Kifelé szabadrúgás.
18:40 | live

A sarokrúgás nem volt jó senkinek, Nego pedig kiengedi a játékszert a másik oldalon.
18:39 | live

39' Tőzsér lövése megpattant egy hazai játékoson, szöglet.

37' Zsórit szabálytalanul szerelte Vinicius a tizenhatoson. Sárgát kap a védő, a Loki pedig szabadrúgást szűk 17 méterre a kaputól.
18:38 | live

Zsóri folytatni tudja a játékot.
18:35 | live

35' Közben Zsórit kell ápolni, Viniciust szerelte szabálytalanul, de a Loki-játékos sérült meg.
18:34 | live

33' Huszti pattogós lövése méterekkel ment mellé.
18:33 | live

32' Nikolovnak pakolt oda Ferenczi a kaputól 26 méterre. Szabadrúgás.
18:30 | live

28' Loki-próbálkozás, de Bódi beadására nem volt érkező, majd a Vidi lekontrázta a vendégeket, viszont a végét elaprózták, visszaértek a védők. De gólhelyzet alakult ki: előbb Nego lőhetett volna 10 méterről, a labdát azonban lepasszolta Futácsnak, aki 12 méterről durrantott rá, a kapus viszont hatalmas bravúrral védett.
18:27 | live

26' Szabadrúgás a Vidinek a bal oldalon, az oldalvonal mellől, a kaputól 30 méterre. Huszti ívelte be a labdát, Juhász fejelt a kapura 12 méterről mellé.
18:24 | live

Bódi lövésébe Huszti tette bele a lábát, a második hullámban Varga próbálta beadni, de a kapu előterében csak Kovácsik volt.
18:23 | live

24' Vargát vágta fel Nego a kaputól 23 méterre. Szabadrúgás.
18:22 | live

22' Zsóri szerzett labdát a kapuja előtt, Szécsi, Tőzsér, majd Varga volt a labda útja, Varga 20 méterről lőtt, de a próbálkozás elakadt egy védőben.
18:21 | live

A szabadrúgást a hosszúra ívelték, Tamás visszafejelte, Nego lövésébe beleléptek, szöglet.
18:20 | live

19' Sárga lapot kap Szatmári egy szabálytalan szerelésért. Szabadrúgás 30 méterre a kaputól.
18:19 | live

18' Hatalmas kapufát lőtt Varga Szécsi átadásából, a kipattanó labdát Ferenczi tűzte rá 23 méterről, ezt védte Kovácsik. Ígéretes akció volt.
18:18 | live

A rövidre jött szögletbe Pávkovics fejelt bele, a kapu mellé szállt a labda.
18:17 | live

17' Tőzsér bombázott laposan 26 méterről, Vinicius lábán megpattant a labda, szöglet.
18:16 | live

Tőzsér beívelését Nego hozza ki, Pávkovics szerelte, majd veszélytelenül lőtt 16 méterről a kapu mellé.
18:14 | live

14' Szép Loki-támadás: Szácsi ugratta ki társát a kaputól 30 méterre, aztán egy kemény belépővel szerelt a Vidi.
18:13 | live

12' Gyors kontra a Lokitól, Varga kevin kisodródva nem tudta jól beadni a labdát. Kovácsik könnyen fogta.
18:11 | live

Huszti végezte el a jobb oldali szögletet, a kapujából kifutó Kosicky mellől fejelték fölé a hazaiak.
18:09 | live

10' Nego beadása megpattant egy védőn, szöglet.
18:08 | live

8' A gól óta acélosabban védekezik a Loki, a tizenhatos előtt már megállítják a támadásokat. A meccset egyértelműen a hazai csapat irányítja.
18:07 | live

6' Kovács szerzett labdát a térfele közepén, gyors indítás a szélen, a beadást Pávkovics vette le a tizenhatoson.
18:04 | live

3' Vezet a Vidi. Egy baloldali támadás végén beadás Tamástól, Futács pedig 6 méterről fejelt Kosicky kapujába. 1-0.
18:03 | live

2' Loki-támadás: Szécsi hosszan szöktette a szélen Vargát, aki nem érte el a labdát, kirúgás.
18:02 | live

1' Tamás nem ért el egy 40 méteres keresztlabdát, a Loki bedobással jöhet előre.
18:01 | live

1' A hazaiak kezdték a meccset.
18:00 | live

A Loki hatszoros Magyar Kupa-győztes, a MOL Vidi, még Videoton néven 2006-ban nyerte meg egyszer a sorozatot.
17:59 | live

Pályán a csapatok, tiszta fehérben a Debrecen, piros-kékben a MOL Vidi.
17:49 | live

A MOL Vidi FC kezdőcsapata:

Kovácsik - Nego, Juhász, Vinícius, Tamás - Nikolov, Pátkai, Hadzic, Huszti - Kovács, Futács.

A DVSC kezdőcsapata:

Kosicky - Kinyik, Szatmári, Pávkovics, Ferenczi - Varga K., Tőzsér, Csősz, Bódi - Szécsi, Zsóri.
16:45 | live

MOL Vidi FC vs. DVSC összecsapást rendeznek kedden 18 órától a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében. A párharc első felvonását a székesfehérvári MOL Aréna Sóstóban játsszák.

1 – 0 (1 – 0)

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó. V.: Farkas Á. (Vígh-Tarsonyi G., Szalai B.).

MOL Vidi FC: Kovácsik – Nego, Juhász, Vinícius, Tamás – Nikolov, Pátkai, Hadzic, Huszti – Kovács, Futács. Vezetőedző: Marko Nikolics.

Debreceni VSC: Kosicky – Kinyik, Szatmári, Pávkovics, Ferenczi – Varga K., Tőzsér, Csősz, Bódi – Szécsi, Zsóri. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Futács a 3. (1-0) percben.

Sárga lap: Szatmári a 19., Vinicius a 37., Csősz a 49., Zsóri az 52., Nikolov az 53., Hadzsics az 57., Kovács a 61., Tamás a 66., Juhász a 83. és a 87., Tőzsér a 90+2., Huszti a 90+3. percben.

Kiállítás: Juhász a 87. percben.

Csere: Zsóri helyett Takács és Szatmári helyett Kusnyir a 64., Kovács helyett Hodzsics a 73., Futács helyett Stopira a 80., Szécsi helyett Haris a 82. percben.

Debrecen - A DVSC a bajnoki címvédő Vidi otthonában játszik Magyar Kupa-elődöntőt kedden. Három nappal a szombati, Budapest Honvéd elleni idegenbeli bajnoki mérkőzés (1–1) után ismét pályán a Debrecen: a hajdúságiak a bajnok Vidivel csapnak össze kedden 18 órától a Magyar Kupa elődöntőjének első ...

Csősz (jobb szélen) szerezte a Loki legutóbbi gólját
Debrecen - A Budapest Honvéd ellen lépett pályára szombaton a DVSC idegenben – emlékeztet rá a dvsc.hu. A találkozó 5. percében a hazaiak szereztek vezetést, de még a szünet előtt egyenlített a Loki Csősz Richárd góljával, több találat nem esett. A középpályás a teljesítményének köszönhetően beke...