HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Ferencváros vs. DVSC-TEVA 3-0 (1-0)

Magyar Kupa: Ferencváros vs. DVSC-TEVA
Magyar Kupa: Ferencváros vs. DVSC-TEVA - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján a DVSC-TEVA a Ferencváros csapatához látogatott szerdán 18.00-tól. Az első mérkőzés 0-0-s döntetlent hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Labdarúgó Magyar Kupa, elődöntő, 2. mérkőzés

Ferencváros vs. DVSC-TEVA

3 – 0 (1 – 0)

HAON-LIVE – Magyar Kupa: Ferencváros vs. DVSC-TEVA – 2016. 04. 13., 18.00
20:10 | live

Budapest, Debrecen - A Ferencváros vs. DVSC-TEVA (3-0) Magyar Kupa-elődöntő után a két edző, Thomas Doll és Kondás Elemér értékelte a látottakat.

19:55 | live

Már a hosszabbítás perceinek is vége, 3–0-ra győzte le a Fradi a Lokit, ezzel a fővárosiak lesznek ott a Magyar Kupa döntőjében.
19:54 | live

90' 3-0! Nagy Dominik 17-ről eleresztett egy bombát, a labda a kapufáról pedig a hálóba csapódott.
19:51 | live

89' Tisza tűzte rá, de Dibusz biztos kézzel fogta.
19:50 | live

88' Jovanovic sem marad ki a "buliból", ő is sárgát kapott.
19:47 | live

85' Lamah is kihagyott egy ajtó-ablak helyzetet.
19:46 | live

83' Nagy ziccer volt! Gyömbér tette vissza a labdát szélről, Leandro százszázalékos helyzetben fejelt fölé.
19:45 | live

83' Korhutnak is felmutatott egy sárga lapot a játékvezető.
19:42 | live

79' Újabb Gera-gól, 2-0. Pont középről, a kaputól 20 méterre végezhetett el szabadrúgást a Fradi, Gera jól helyezett, Radosevic nyújtózkodott, de hiába.
19:41 | live

78' Brkovics is sárgát kapott.
19:39 | live

77' Tisza 27 méterről elvégzett pontrúgása elakadt a sorfalban.
19:38 | live

75' Gyömbér sárgult be, miután Korhutot buktatta. A debrecenit ápolni is kell.
19:35 | live

73' Vladan Cukic is kap egy kis időt, Radó számára viszont véget ért a meccs.
19:33 | live

70' Kondás Elemér is változtat, Tisza Tibor érkezett Holman helyett.

70' Nem sok hiányzott az egyenlítéshez: Takács passzolt Djelmichez, aki pedig Vargához továbbította a játékszert, kicsivel ment csak mellé.
19:31 | live

68' Újabb Fradi-csere: Hajnal ment le, és Nagy Dominik folytatja.
19:26 | live

64' Gyömbér fejelt csúnyán fölé.
19:23 | live

61' Pintér nem tudja folytatni, Gyömbér Gábor érkezik a helyére.
19:20 | live

58' Holman kapott sárgát Radó fellökéséért.
19:18 | live

54' Lamah adott be, Bödének jó lett volna, de átengedte Radónak, aki viszont nem számított erre, így nem is ment a labdáért.
19:12 | live

50' A középpályán adogatott a Loki, majd Takács fejét keresték, de nem volt pontos a labda.
19:08 | live

46' Elindult a második játékrész.

Takács váltotta a szünetben Kulcsárt.

Folytatódik a mérkőzés.
18:51 | live

Vége az első félidőnek, 1-0-ra vezet a Ferencváros.
18:47 | live

Négy percet hosszabbítanak.
18:46 | live

44' Bár Hajnal szögletét Böde váltotta gólra, azonban a játékvezető nem adta meg, mert Böde testi fölényét kihasználva eltüntette Brokovicot a levegőben fejelés közben.
18:44 | live

42' Nem alakult ki komoly helyzet Korhut szabadrúgása után, továbbra is 1-0 az állás.
18:37 | live

36' Szabadrúgást végezhetett el a Fradi 25 méterről, Leandro csavarta rá, de a labda elkerülte a kaput.
18:35 | live

32' Radosevic védett nagyot kétszer is: előbb Radó löketét tolta fölé, majd Lamah lövését öklözte oldalra.
18:33 | live

32' Az emberhátrányban lévő DVSC jobbára csak védekezik, nem nagyon tudnak támadást építeni Szakályék.
18:30 | live

28' Hajnal szögletébe Gera tudott belecsúsztatni, veszélyes volt.
18:23 | live

21' Gera végezte el magabiztosan a 11-est, vezet a Fradi. 1-0.
18:22 | live

21' Horváth Zsoltot cseréli le Kondás Elemér, érkezik Radosevic.
18:21 | live

19' Sakk-matt helyzetben tört kapura Böde, akit Verpecz buktatott. A játékvezető büntetőt ítélt, ráadásul ki is állította Verpeczet.
18:17 | live

16' Az első negyedórában inkább a fővárosiak akarata érvényesült, a Debrecen nem nagyon tudta megtartani a labdát.
18:13 | live

12' Szabadrúgással jöhetett a Loki, Korhut beívelésére Holman érkezett, de lesen volt.
18:12 | live

10' Lamah szabálytalankodott, de megúszta sárga nélkül.
18:11 | live

9' Radó adott be középre, de a labda senkinek sem volt jó.
18:08 | live

6' Egy szép akció végén Hajnal ugratta ki jól Ramírezt, aki visszapasszolt az érkező Bödéhez, de a befejezés nem volt pontos, a labda jó fél méterrel elkerülte a kaput.
18:05 | live

3' Hajnalt állították meg lesen, egyelőre nem estek egymásnak a csapatok.
18:02 | live

1' Elindult a derbi, a Fradi kezdte a játékot.
18:01 | live

Az összecsapást Karakó Ferenc vezeti, segítői Erős és Georgiu.
18:00 | live

A DVSC piros szerelésben, az FTC fehérben játszik majd.
17:59 | live

Érkeznek a csapatok a pályára, a bemutatás után rövidesen kezdődik a találkozó.
17:58 | live

Egy hiányzója van a Lokinak, Sidibe sérülés miatt továbbra sem játszhat.
17:52 | live

A meccs a döntőbe kerülésről dönt, így egészen biztosan mindkét csapat kellő motiváltsággal lép majd pályára, egy kiélezett derbire van kilátás.
17:50 | live

Április 2-án a bajnokság 28. fordulójában 2-1-re győzött a Loki Debrecenben, így a Fradi nyilván revánsra készül.
17:48 | live

Szűk egy hónapja, a Nagyerdei Stadionban 0-0-ra végeztek a felek.
17:47 | live

Hamarosan kezdődik a Ferencváros-DVSC Magyar Kupa-elődöntő visszavágója.
17:09 | live

Debrecen - A Loki kapusa, Verpecz István élni tudott a hirtelen jött lehetőséggel és magabiztosan teljesít.

Debrecen - Mészáros úgy véli, a csapat védekezése rendben volt Pakson.

Labdarúgó Magyar Kupa, elődöntő, 2. mérkőzés

Budapest, Groupama Aréna. V.: Karakó Ferenc (Erős Gábor, Georgiou Theodoros)

Ferencváros: Dibusz, Radó, Böde, Hajnal, Leandro, Pintér, Gera, Lamah, Nalepa, Dilaver, Ramirez. Vezetőedző: Thomas Doll.

DVSC-TEVA: Verpecz, Holman, Djelmic, Mészáros, Brkovics, Varga, Szakály, Korhut, Kulcsár, Jovanovic, Horváth. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Gera a 21. (1-0) és a 79. (2-0), Nagy a 90. (3-0) percben.

Sárga lap: Holman az 58., Gyömbér a 75., Brkovics a 78., Korhut a 83., Jovanovic a 88. percben.

Kiállítás: Verpecz a 19. percben.

Csere: Horváth helyett Radosevic a 21. percben, Kulcsár helyett Takács a félidőben, Pintér helyett Gyömbér a 61., Hajnal helyett Nagy a 68., Holman helyett Tisza a 70., Radó helyett Cukic a 73. percben.

Ön szerint melyik csapat jut be a Magyar Kupa döntőjébe?