HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVSC vs. Honvéd 3-1 (2-0)

DVSC vs. Honvéd
DVSC vs. Honvéd - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Debreceni VSC csapata a Budapest Honvéd együttesét fogadta kedden 17.30-tól a Nagyerdei Stadionban. Az első találkozó 0-0-s döntetlent hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, második mérkőzés

Debreceni VSC vs. Budapest Honvéd

3 – 1

Ön szerint ki jut tovább a DVSC vs. Budapest Honvéd Magyar Kupa-párharcból?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

3 – 1 (2 – 0)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 1542 néző. V.: Vad II. I. (Ring Gy., Varga Zs.).

Debreceni VSC: Kosicky, Bényei, Kinyik, Szatmári, Barna – Varga K., Jovanovic, Tőzsér, Bódi – Könyves, Tabakovic. Vezetőedző: Herczeg András.

Budapest Honvéd: Horváth – Baráth, Lovric, Heffler, Ikenne-King – Holender, Kamber, Gazdag – Lanzafame, Pölöskei, Eppel. Vezetőedző: Supka Attila.

Gólszerző: Könyves az 5. (1-0), a 38. (2-0) és a 62. (3-0), Eppel a 68. (3-1) percben.

Sárga lap: Danilo a 78. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Ikenne-King helyett Danilo és Holender helyett Kukoc a félidőben, Pölöskei helyett Lukács a 63., Varga helyett Mészáros a 76., Könyves helyett Filip a 82., Tabakovic helyett Takács a 88. percben.

Debrecen - A DVSC kapusa, Nagy Sándor nem tartja rossz teljesítménynek az idegenbeli pontszerzést. A Szombathelyi Haladás vendégeként lépett pályára szombaton a DVSC az OTP Bank Liga 24. fordulójában. A Loki igen rossz sorozatot tudhat maga mögött a bajnokság tavaszi szakaszában, hiszen mindössze...

Debrecen, Szombathely – A Haladás vs. DVSC (1-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Michal Hipp és Herczeg András értékelte a látottakat. Herczeg András: Izgalmas mérkőzés volt, az első félidőben jobban játszottunk, meg tudtuk tartani a labdát. A második játékrészben a Haladás ránk jött, de a mérk...