HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVSC vs. Honvéd 3-1 (2-0)

DVSC vs. Honvéd
DVSC vs. Honvéd - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Debreceni VSC csapata a Budapest Honvéd együttesét fogadta kedden 17.30-tól a Nagyerdei Stadionban. Az első találkozó 0-0-s döntetlent hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, második mérkőzés

Debreceni VSC vs. Budapest Honvéd

3 – 1

Ön szerint ki jut tovább a DVSC vs. Budapest Honvéd Magyar Kupa-párharcból?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – Magyar Kupa: DVSC vs. Honvéd – 2018. 04. 03., 17.30
19:46 | live

A DVSC vs. Budapest Honvéd (3-1) Magyar Kupa-mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Supka Attila értékelte a látottakat.

19:23 | live

Vége a meccsnek, a négy között a Loki, 3-1-es összesítéssel!
19:22 | live

Loki-szögletekkel múlnak a percek.
19:21 | live

90+3' Bódit lökték el a tizenhatoson belül, de nincs büntető!
19:20 | live

Mintha már feladták volna a kispestiek.
19:19 | live

Négy perc hosszabbítás következik.
19:18 | live

89' Takács adott középre Jovanovichoz, aki 20-ról fölé vágta a labdát.
19:16 | live

88' Cserél ismét a Debrecen, Tabakovic helyett Takács a pályán.
19:13 | live

Most nagyon nyom a Honvéd, egymás után 3 szögletet is rúghatott.
19:11 | live

82' Könyves helyett Filip a pályán.
19:10 | live

82' Danilo perdítését fogta magabiztosan a kapus.
19:09 | live

Le is kell cserélni, úgy tűnik.
19:08 | live

80' Most Könyvest kell ápolni, a bokáját fogja fájdalmas arccal.
19:07 | live

79' Bódi csavarása ment el keresztben a kapu előtt.
19:06 | live

78' Danilo rúgott utána ellenfelének, sárga lap.
19:04 | live

76' Cserél a Loki: Varga helyett Mészáros jön.

75' Kukoc beadása okozott kisebb gondot Kosickynek, de végül begyűjtötte a labdát a kapus.
19:01 | live

72' Megint Eppel fejjel! Közeli labdáját bravúrral ütötte ki a kapus.
18:58 | live

Folytatni tudja a debreceni csatár is.
18:57 | live

Ezúttal Tabakovicot ápolják.

68' Gól, 3-1! Jobb oldali beadásból Eppel fejelt szép mozdulattal a bal alsó sarokba!
18:56 | live

67' Ezúttal Kukoc próbálkozott, futtából mellé lőtt 18 méterről.
18:54 | live

66' Danilo ajtó-ablak helyzetből lőhetett 12 méterről, csúnyán fölé.
18:53 | live

63' Pölöskei helyett Lukács a Honvédban.
18:51 | live

62' Góóóóóóól, 3-0! Bódi tüzelt távolról, felpattant a védőn és az aláhulló labdát Könyves közelről a hálóba továbbította!
18:50 | live

61' Könyves visszapasszát Tőzsér rúgta rá, szögletre pattant.
18:48 | live

59' Most Jovanovic fekszik a földön, a derekát fájlalja.
18:47 | live

Agresszívebb Honvéd jött ki a szünet után, de a Loki felvette a kesztyűt.

58' Itt a válasz. Tabakovic kapásból durrantott rá 16 méterről, alig ment el a felső sarok fölött.
18:46 | live

57' Danilo tüzelt éles szögből, Kosicky védett a rövid saroknál.
18:44 | live

55' Kispesti lehetőség: Eppel lőtt kapura védője mellett, de gyatrán mellé ment a labda.
18:42 | live

54' Bódi beadását mentették fejjel szögletre a kapu torkában.
18:38 | live

50' Könyves Norbert visszaállt.
18:37 | live

Lesántikál a pályáról.

47' Könyves kapott rúgást, a földön fekszik, ápolják.
18:34 | live

46' Elkezdődött a 2. félidő.

Jönnek a csapatok. Kettőt cserélt a Honvéd: Ikenne-King helyett Danilo, Holender helyett Kukoc a pályán.
18:20 | live

Vége a félidőnek.

45' Varga tüzelt jobbról, 12 méterről, a kapusnak kapaszkodnia kellett, hogy védjen.
18:19 | live

44' Könyves lépett ki, átemelte a kapuson a labdát, az a kapu mellé szállt, a berobbanó Varga nem tudta elrúgni már.
18:17 | live

43' Remek játék volt! Tőzsér játszott Bódihoz, aki beadott a jobb szélről, Tabakovic pedig a jobb kapufára fejelt!
18:14 | live

39' Ezúttal Tabakovic veszélyeztetett fejjel, de aláhulló labdáját a kapus biztosan fogta.
18:12 | live

38' Góóóóól, 2-0! Könyves lépett ki a védők vonalából, és laposan elpasszolta a kivetődő kapus mellett a labdát! (Fotó: Derencsényi István)

37' Jobb oldali szabadrúgás után Kamber fejelt fölé.
18:09 | live

A hivatalos nézőszám 1542 fő.

34' Jovanovic tálalt egy labdát Bódi elé, de a középpályás futtából nem találta el.
18:03 | live

Jobbára mezőnyjáték folyik, nem sok szép megoldást látni.
18:00 | live

26' Ikenne-King cselezte ki szép mozdulattal Bódit, beadását kivágták.
17:59 | live

24' Veszélyesen csavarodott be a debreceni szöglet, ám elsuhant mindenki előtt a kapu torkában.
17:57 | live

Feltűnő, hogy a honvédos Eppel rengeteget reklamál.
17:54 | live

19' Horváth öklözött ki egy hazai szögletet.
17:51 | live

16' Nagy kispesti lehetőség maradt ki: egy lecsorgó labdát Lanzafame középről, 15 méterről alig lőtt a jobb felső sarok fölé!
17:47 | live

13' Ikenne-Kinget lökték meg picit, derültséget keltett, hogy ezért lapot reklamált.
17:46 | live

Most kijött a DVSC a szorításból, párszor el is jutott a kapuig, de helyzete nem volt.
17:44 | live

9' Kicsit most beszorította ellenfelét a Honvéd, de a Loki becsülettel harcol, ezért ziccerük eddig nem volt a vendégeknek.
17:41 | live

Megvan a remek kezdés, talán ezzel megnyugodhat a házigazda. (Fotó: Derencsényi István)
17:39 | live

5' Góóóóóól, vezet a Loki! Könyves kapott egy remek labdát, beverekedte magát vele a tizenhatoson belülre, a védőről és a kapusról is elé pattant a labda, majd a támadó begyalogolt vele a hálóig! 1-0.

4' Tabakovicot rúgták meg hátulról, de nincs lap.
17:37 | live

3' Kosickynek akadt dolga, lehúzott egy mély beadást, majd Könyves lőtt kapásból kevéssel mellé.
17:35 | live

1' A Honvéd kezdte a meccset.
17:32 | live

Jönnek a csapatok, tiszta pirosban a Loki, sárga szerelésben a Honvéd.
17:28 | live

Érdekesség, hogy mindkét együttes pihenteti az állandó kezdő kapusát, a Lokiban Nagy Sándor helyett Kosicky véd, a Honvéd kapuját Gróf helyett Horváth András őrzi majd.
17:26 | live

Most mondták be a stadionban, hogy a mérkőzés technikai okok miatt 5 perccel később kezdődik.
17:24 | live

Kb. 30-40 vendégszurkoló foglal helyet a szektorában.
17:23 | live

A gyep állapota is megfelelőnek látszik, pedig vasárnap még rengeteg eső hullott a játéktérre.
17:22 | live

Pedig az időjárásra nem lehet panaszunk, hiszen kellemes hőmérséklet és napsütés várja a csapatokat.

Családias hangulatban kezdődik hamarosan a DVSC-Honvéd összecsapás, nagyjából 500-an vannak jelenleg a Nagyerdei Stadionban.
16:31 | live

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Budapest Honvéd csapata látogat a Nagyerdei Stadionba, hogy megmérkőzzön a DVSC-vel. Az első meccs 0-0-s döntetlent hozott.

3 – 1 (2 – 0)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 1542 néző. V.: Vad II. I. (Ring Gy., Varga Zs.).

Debreceni VSC: Kosicky, Bényei, Kinyik, Szatmári, Barna – Varga K., Jovanovic, Tőzsér, Bódi – Könyves, Tabakovic. Vezetőedző: Herczeg András.

Budapest Honvéd: Horváth – Baráth, Lovric, Heffler, Ikenne-King – Holender, Kamber, Gazdag – Lanzafame, Pölöskei, Eppel. Vezetőedző: Supka Attila.

Gólszerző: Könyves az 5. (1-0), a 38. (2-0) és a 62. (3-0), Eppel a 68. (3-1) percben.

Sárga lap: Danilo a 78. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Ikenne-King helyett Danilo és Holender helyett Kukoc a félidőben, Pölöskei helyett Lukács a 63., Varga helyett Mészáros a 76., Könyves helyett Filip a 82., Tabakovic helyett Takács a 88. percben.

Fotó: Kovács Péter
Debrecen - A DVSC kapusa, Nagy Sándor nem tartja rossz teljesítménynek az idegenbeli pontszerzést. A Szombathelyi Haladás vendégeként lépett pályára szombaton a DVSC az OTP Bank Liga 24. fordulójában. A Loki igen rossz sorozatot tudhat maga mögött a bajnokság tavaszi szakaszában, hiszen mindössze...

Debrecen, Szombathely – A Haladás vs. DVSC (1-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Michal Hipp és Herczeg András értékelte a látottakat. Herczeg András: Izgalmas mérkőzés volt, az első félidőben jobban játszottunk, meg tudtuk tartani a labdát. A második játékrészben a Haladás ránk jött, de a mérk...