HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Szeged 3-0 (2-0)

Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Szeged
Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Szeged - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján a DVSC-TEVA a Szeged csapatát fogadta szerdán 13:00-tól. Az első mérkőzés gól nélküli döntetlent hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Labdarúgó Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó

DVSC-TEVA vs. Szeged 2011

3 – 0 (2 – 0)

HAON-LIVE – Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Szeged 2011 – 2015. 11. 18., 13:00
14:47 | live

Vége a meccsnek, továbbjutott a Loki 3-0-val.
14:46 | live

90+1' Horváth labdáját Coulibaly kapásból a lécre vágta!
14:44 | live

Kettő perc hosszabbítás jön.
14:40 | live

86' Góóóól, 3-0! Horváth indult meg egyedül a bal oldalon, kicselezte védőjét és a kapu közepébe helyezett!
14:36 | live

83' Ferenczi beadását Coulibaly csúsztatta kevéssel mellé.
14:34 | live

Eseménytelenül telnek a percek most.
14:29 | live

76' Bódi Ádám helyett Berdó Péter a Lokiban.

Próbálkozik a Szeged, azonban nem sok vizet zavar a kapu előtt.
14:25 | live

70' Ferenczi szögletét Coulibaly fejelte fölé az ötösről.
14:21 | live

67' Castilliont Adamo Coulibaly váltja.
14:19 | live

65' Brkovics adta el a labdát, Szabó Péter meglódult, kicselezte a kapust, de a labdáját Szatmári a gólvonalról mentette.
14:17 | live

A melegítő Coulibalynak szól a taps a nézőtéren.
14:15 | live

62' Király vágta fel Szécsit, sárga lap.
14:13 | live

59' Szép jelenet: Ferenczi 18 m-es szabadrúgása centikkel ment el a bal kapufa mellett.
14:12 | live

58' Csere: Jovanovicsot váltja Szakály Péter, Germán helyett pedig Kovács Balázs érkezik.
14:11 | live

56' Szatmári elvétette a beadást, a mögötte érkező Geiger melléről a lécre vágódott a labda!
14:10 | live

Szakály készül beállni.

55' Bereczki esett nagyot az ötösön, de a bíró sípja néma maradt.
14:02 | live

48' Horváth beadását fejelték ki Castillion elől szögletre.
14:00 | live

46' Folytatódik a meccs.

Szabó Péter jött be Berde helyett, Geiger pedig Oláh Lórántot váltotta a Szegedben.
13:58 | live

Jönnek a csapatok a folytatásra, rögtön kezdődik a 2. félidő.
13:45 | live

Vége az első félidőnek.
13:43 | live

Lázár beadását a berobbanó Szécsi, a kapust megelőzve a hálóba továbbította 2 méterről.
13:42 | live

43' Góóól, 2-0!
13:39 | live

40' Szöglet után Brkovics fejelt fél méterrel mellé középről.
13:36 | live

37' Távoli kísérlet: Lázár vágta fölé 20 méterről.
13:35 | live

35' Castillion cselezte be magát az ötösön belülre, de labdájára senki sem érkezett.
13:33 | live

33' Valamivel aktívabb a Szeged támadójátéka a gól után, de teljesen veszélytelenek a vendégek.
13:29 | live

Hosszabbítás már biztosan nem lesz.
13:27 | live

28' És erre itt a góóóól! 1-0! Bódi ívelt be szabadrúgást jobbról, az élesen csapódó labda Farkas Márkról pattant a saját kapujába!

27' Leült a meccs irama.
13:24 | live

Kondás Elemérnek fogytán a türelme, hangos bekiabálásokkal próbálja ösztönözni a fiait.
13:20 | live

20' Furcsa jelenet, Horváth átvette a labdát az ötösön, lövés helyett azonban elpasszolta a játékszert.
13:18 | live

18' Bódi érkezett a kipattanóra, lapos lövése nem okozott gondot Molnár kapusnak.
13:16 | live

17' Ismét egy szép akció, ezúttal Horváth verte meg védőjét, beadását Castillion csúsztatta mellé 8 méterről.
13:15 | live

15' Szécsi lőhetett középről tisztán, de szinte eltörte a labdát.
13:10 | live

10' Az eddigi legnagyobb lehetőség maradt ki! Lázár beadását Castillion senkitől sem zavartatva fejelte centikkel mellé 7 méterről.
13:08 | live

9' Loki-helyzet: Szécsi kapta középen Horváthtól a labdát, de mire átvette, szerelték.
13:06 | live

7' Bódi szögletét fejelte fölé Szatmári 5 méterről.
13:02 | live

3' Távoli lövés: Bódi bombázott két méterrel fölé 17-ről.
13:01 | live

2' Horváth beadását fejelték szögletre a védők. A sarokrúgást követően Castillion fejelt fölé kevéssel.

1' Elindult a mérkőzés.
12:59 | live

Lázár Pál viseli a kapitányi karszalagot a mai meccsen a DVSC-ben.
12:57 | live

Jönnek a futballisták, tiszta fehérben a Loki, kék-feketében a Szeged.
12:54 | live

Nagyjából 200-an foglalhatnak helyet a lelátón.
12:53 | live

A csapatok bementek az öltözőbe, hamarosan indul a meccs.
12:45 | live

Az évszakhoz képest nagyszerű időben, azonban egyelőre meglehetősen gyér érdeklődés mellett kezdődik hamarosan a Magyar Kupa-visszavágó. A játékosok a bemelegítést végzik a kivűlről megfelelőnek tűnő gyepszőnyegen.
12:15 | live

Debrecen - A DVSC-TEVA a Szegedet fogadja a kupában, a tét a legjobb nyolc közé jutás.

12:14 | live

Debrecen - Egyöntetű a debreceni futballisták véleménye: az Európa-bajnokságon való szereplés óriási motivációval bír.

Labdarúgó Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó

Debrecen, Nagyerdei Stadion. V.: Karakó Ferenc (Albert István, Szpisják Zsolt)

DVSC-TEVA: Radosevics, Szatmári, Ferenczi, Lázár, Bereczki, Brkovics, Bódi, Szécsi, Jovanovics, Horváth, Castillion. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Szeged 2011: Molnár, Tóth, Oláh, Balogh, Germán, Farkas, Berde, Achim, Zabari, Király, Veszelinov. Vezetőedző: Klausz László.

Gólszerző: Farkas (öngól) a 28. (1-0), Szécsi a 43. (2-0), Horváth a 86. (3-0) percben.

Sárga lap: Király a 62. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Berde helyett Szabó P. és Oláh helyett Geiger a félidőben, Jovanovics helyett Szakály és Germán helyett Kovács az 58., Castillion helyett Coulibaly a 67., Bódi helyett Berdó a 76. percben.

Ön szerint a DVSC vagy a Szeged jut tovább a Magyar Kupa következő fordulójába?