HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Nyíregyháza Spartacus 5-0 (2-0)

Debrecen, Nyíregyháza – A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének második mérkőzésén a DVSC-TEVA a Nyíregyháza csapatát fogadta kedden 18.00-tól. Az odavágó 2-1-es debreceni sikert hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Labdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, 2. mérkőzés

DVSC-TEVA vs. Nyíregyháza Spartacus

5 – 0 (2 – 0)

HAON-LIVE – Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Nyíregyháza Spartacus – 2016. 03. 01., 18:00
19:49 | live

Vége a találkozónak, a Loki 7-1-es összesítéssel jutott tovább.
19:44 | live

86' Szokol helyett Kis Gergő a pályán.
19:43 | live

Tisza passzolt a középen kilépő Djelmichez, aki bevezette a labdát a 16-oson belülre és ballal kilőtte a jobb alsót!
19:42 | live

85' Góóóóóóól, 5-0!

84' Tisza duplázhatott volna, Lázártól kapott remek labdát, lőtt 12 méterről, ám beleléptek a lövésébe.
19:36 | live

78' Ferenczi téblábolt az ötösön, Ovszijenko védte a lövését.
19:35 | live

78' Csorba helyére Kapacina állt be a Szparinál.
19:31 | live

73' Horváth lőhetett volna gólt 10 méterről, de a labdája elakadt a kivetődő Ovszijenko testében.
19:29 | live

Tisza mindenkit beültetett a hintába, két védőt is elfektetett, majd ballal a jobb sarokba tekert!
19:28 | live

71' Góóóól, 4-0!
19:25 | live

68' Fordulásból lőtt Csorba, de gyengén és mellé is.
19:23 | live

65' A háromgólos Takács helyett Horváth Zsolt állt be.
19:20 | live

Úgy tűnik, Nagy lett a balhátvéd, Ferenczi pedig a bal oldali középpályás posztra lépett fel a Lokiban.
19:16 | live

59' Pálinkás perdített közelről, Verpecz vetődve kaparintotta meg a labdát.

58' Meglepő, Nagy Sidibe helyett áll be.
19:14 | live

A Lokinál Nagy Zoltán készül beállni, vélhetően Lázárt váltja majd.

56' Bódi elől mentettek az utolsó pillanatban.
19:10 | live

Takács lépett ki a leshatáron, kicselezte a kapust és éles szögből a hálóba gurított!
19:09 | live

52' Góóóóól, mesterhármas! 3-0.
19:07 | live

50' Váratlan húzás: Ramos ívelt kapura 45 méterről, fölé ment.
19:05 | live

48' Szatmári bombáz fölé 22 méterről.

46' Hatalmas ziccer, de kimarad! Takács csente el a labdát a kapus elől, az alapvonalról vissza gurított, de Tisza 12 méterről az üres kapu fölé lőtt.
19:03 | live

A Loki is cserélt a szünetben, Varga József jött be Jovanovic helyére.

46' Megkezdődött a 2. félidő.

Kint vannak a csapatok, egy csere van a vendégeknél, Pálinkás váltja Szécsit.
18:47 | live

Vége a félidőnek.
18:46 | live

44' Sidibe volt körülményes a kapu előtt, oda a helyzet.
18:44 | live

42' Djelmic gyűjtötte be a lepattanót, jobbal lőtt, Ovszijenko résen volt a rövid saroknál.
18:42 | live

39' Takács adott be a jobb szélről, Djelmic teljesen egyedül érkezett, 6 méterről mellé lőtt!
18:40 | live

Szép játék, Ferenczi ment el a bal szélen, centerezett, Takács az ötös sarkáról jobbal a bal sarokba perdített!
18:39 | live

37' Góóóóól, 2-0!
18:38 | live

36' Verpecz és Máté nem értették meg egymást, de megúszták gól nélkül, elszállt a labda a kapu előtt.
18:36 | live

33' Na végre futball! Bódi ugratta ki Sidibét, akinek közeli lövését védte a kapus, majd Bódi ismételt volna, de Ramos "felszedte az ütőjét" a lövés pillanatában.
18:34 | live

32' Djelmic beadása majdnem megtalálta Takácsot, éppen csak kicsúsztatták a csatár elől.
18:31 | live

28' Harsányi magas lábbal vitte el a labdát, Vad II kiszúrta ezt.
18:28 | live

26' Verpecz húzott le magabiztosan egy beadást, ez most a legizgalmasabb momentum...
18:25 | live

Takács már talpon.

Takács és Ramos ütköztek, a debrecenit ápolni kell.
18:24 | live

22' Nyíregyházi szabadrúgás után Sidibének kellett fejjel tisztáznia.
18:23 | live

2235 néző van a stadionban.

A gól óta megnyugodott a meccs.
18:20 | live

18' Szatmárinak kellett mentenie a berobbanó csatár elől, előtte Szécsi lőtt kevéssel mellé.
18:19 | live

Egy előrevágott labdára Takács Tamás rajtolt rá, megelőzte Ovszijenkót, elhúzta mellette a játékszert és higgadtan a kapuba helyezett.
18:18 | live

16' Góóóóól, 1-0!
18:15 | live

13' Tisza lőtt 16-ról, de a labdája saját társát, Takácsot kapta telibe.
18:13 | live

10' Ramos volt brutális, de megúszta lap nélkül.
18:10 | live

7' Ramos adott középre, Harsányi előtt azonban elsuhant a labda.
18:05 | live

3' Az első próbálkozás: Tisza lőtt távolról fölé.
18:04 | live

Jókora füst gomolyog a pálya fölött, egy füstbombának köszönhetően.
18:03 | live

A DVSC játékosai gyászszalagot viselnek a karjukon.
18:02 | live

1' Elkezdődött a mérkőzés.

Az elhunytak negyedik társa jelenleg súlyos sérülésekkel kórházban fekszik.
18:01 | live

A DVSC játékosai, Varga, Kulcsár és Szakály mécsest gyújtanak a három fiatal fiú emlékére a szurkolótábor előtt.
18:00 | live

Kint vannak a csapatok, térfélválasztás és indulhat a találkozó, Vad II játékvezetése mellett.

A debreceni ultrák és a vendégek is szép számban képviseltetik magukat a találkozón. A meccs előtt megemlékezést tartottak a hétvégén balesetben elhunyt három Loki-drukker emlékére.
17:55 | live

Az odavágóhoz hasonlóan ezúttal is tiszta fehérben játszik majd a Loki és piros-kék szerelésben a Spartacus.
17:54 | live

A vendégeknél öt alapember hiányzik majd eltiltás, illetve sérülés miatt: Rubus, Törtei, Pölöskey, Kostic és Rezes.
17:47 | live

A másik oldalon Varga József azt nyilatkozta, nem becsülik le a vendégeket, azonban itthon is feltétlenül a győzelem a céljuk.
17:46 | live

A vendégek játékosa, Rezes László, aki a Lokiból került a Szpariba, elmondta, egyáltalán nem adták fel a párharcot, igyekeznek meglepetés okozni a Hajdúságban ma este.
17:45 | live

Napközben esett az eső Debrecenben, a pálya tehát csúszós lesz, estére pedig kellemetlen hideg lett és feltámadt a szél, azaz nem éppen ideális futballidő van.
17:44 | live

A hazaiak kecsegtető helyzetének köszönhetően Kondás Elemér meg is rotálta csapatát a bajnoki meccseken megszokott összeállításhoz képest, hiszen Verpecz került a kapuba, a két belső védő Máté és Szatmári lett, először kap szerepet a télen a DVTK-tól igazolt Takács Tamás és most első ízben kezd a szintén új fiú, Ognjen Delmic.
17:42 | live

Előnyből futhat neki a DVSC-TEVA a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágójának a Nyíregyháza Spartacus ellen a Nagyerdei Stadionban, ugyanis a hajdúságiak 2-1-re legyőzték az ősi riválist a nyírségi odavágón.
14:31 | live

Debrecen - A lokisták nem bízzák el magukat, de hazai pályán is meg akarják verni a Nyíregyházát.

Nyíregyháza - Ha kedd, akkor kupa! A Nyíregyháza Spartacus a hét második napján a Loki vendége lesz a Nagyerdei Stadionban.

14:30 | live

Debrecen - Labdarúgó mérkőzés miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz 2016. március 1-jén Debrecenben.

Labdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, 2. mérkőzés

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2235 néző. V.: Vad II. István (Bozó Zoltán, Farkas Balázs)

DVSC-TEVA: Verpecz, Szatmári, Tisza, Ferenczi, Lázár, Djelmic, Máté, Takács, Sidibe, Bódi, Jovanovic. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Nyíregyháza Spartacus: Ovszijenko, Ramos, Zofcak, Csorba, Abdouraman, Szécsi, Rakovic, Szokol, Szalai, Harsányi, Farkas. Vezetőedző: Mátyus János.

Gólszerző: Takács a 16. (1-0), a 37. (2-0) és az 52. (3-0) percben, Tisza a 71. (4-0), Djelmic a 85. (5-0) percben.

Sárga lap: -.

Kiállítás: -.

Csere: Szécsi helyett Pálinkás és Jovanovic helyett Varga a félidőben, Sidibe helyett Nagy az 58., Takács helyett Horváth a 65., Csorba helyett Kapacina a 78., Szokol helyett Kis a 86. percben.

Magyar Kupa: Ön szerint a Nyíregyháza Spartacus vagy a DVSC-TEVA jut tovább a negyeddöntőből?