HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Ferencváros 0-0

Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Ferencváros
Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Ferencváros - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a DVSC-TEVA a Ferencváros csapatát fogadta szerdán 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Labdarúgó Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés

DVSC-TEVA vs. Ferencváros

0 – 0

HAON-LIVE – Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Ferencváros – 2016. 03. 16., 18.00
20:14 | live

"Gólt kellett volna lőni, legalább egyet"

Debrecen - A DVSC-TEVA vs. Ferencváros (0-0) Magyar Kupa-mérkőzés után a két edző, Kondás Elemér és Thomas Doll értékelte a látottakat.
19:59 | live

Vége a meccsnek, 0-0 maradt az állás. A visszavágót április 13-án rendezik.
19:57 | live

Két perc hosszabbítás jön.
19:54 | live

90' A második félidőben rengeteg lehetősége volt a Lokinak.

Szakály bombázott 15 méterről a kapu fölé elemi erővel. Hatalmas helyzet volt ez is.
19:53 | live

89' Szöglet.

Tisza beadását a kapu torkából vágják ki!
19:52 | live

Tiszát állítja meg a partjelző intése lesen.

88' A Fradi tartja a labdát ismét.
19:51 | live

87' Kezezésgyanús helyzetben hozzák ki a zöldek a beadást.

A hosszúra Bódinak rúgta Tisza, aki lőtt, de szögletre mentettek egy belépéssel.
19:50 | live

86' Loki-szabad a térfél közepéről.
19:49 | live

Tisza kapu elé ívelésére jól jött Szakály, aki a tizenegyespontról fölé fejelt.

85' Bódit buktatták a kaputól 35 méterre.
19:48 | live

84' Bódi és Szakály hámozta át magát a védőkön, majd a beadás az egyik zöld játékosról bedobásra szállt.
19:47 | live

Jovanovic sárgát kapott Radó iménti buktatásáért.
19:46 | live

82' Mészáros lépett bele egy beadásba, szöglet a vendégeknek.
19:45 | live

Varga J. kapott sárgát egy szabálytalan szerelés miatt.

81' Horváth nagy szólója szélen, három körbeveszik és szerelik.
19:44 | live

80' Labdát szerez a Loki, most Tisza, viszont induló nincs a félpályától.

79' Csere a Fradiban is: Pintér le, Cukic fel. A csere cseréje jött fel, megsérült Pintér.
19:42 | live

Cserél a Loki. Holman le, Tisza fel.

78' Takácsot buktatták a kaputól 40 méterre.

77' Ha a Fradinál a labda, nem történik semmi, most egy beadást kísér haza három Loki-védő.
19:40 | live

76' Sok passzolgatás után Nagy gondolta meg magát és közepes erővel a hosszú felé lőtt, méterekkel a kapu mellé.
19:39 | live

A Fradi nem sieti el, passzolgat.

75' Thomas Doll csak idegeskedik, mutogat, kiabál.
19:38 | live

74' Az éles szögből elvégzett szabadrúgást Bódi ívelte be, a kapu elől kirúgták a zöldek a mezőnybe.

Ramirez kapott sárgát.

73' Horváth futotta meg a szélt, Bódi cselezte be magát középre, Vargának gurít, aki bombájába beleléptek 20-ról.
19:36 | live

72' Brkovics fejeli az égbe a labdát az ötösön a szögletből.
19:35 | live

Tizenhatossal egy magasságban bedobás a zöldeknek. Utána szögletet harcolnak ki.

71' Radosevics kirúgását szabálytalanul kezelik a fehérek, Fradi-szabad a félpályáról.
19:34 | live

70' Ramirez, Gera, Varga a labda útja a tizenhatos előtt, majd a visszapassz Ramireznek hosszú, kirúgás.
19:33 | live

69' Lecsillapodott a meccs. Csak a Loki ultrái vannak elemükben, dobolnak, énekelnek.
19:32 | live

68' Szép cselekkel hozta ki a labdát Brkovics, Szakály és Bódi.
19:31 | live

67' Cserél a Fradi. Böde le, Varga fel.
19:30 | live

66' Lassítja az ütemet a Fradi, csendesen passzolgatnak a felezővonal körül.
19:29 | live

65' Nagy került helyzetbe 6 méterrel a kapu előtt, Korhut keresztező szereléssel elsodorta előle a labdát, a zöld játékos természetesen hatalmasat esett.

A szögletet előbb kifejelték a védők, majd Bódi 25 méterről tekert a kapu elé, érkező nem volt, kirúgás.
19:28 | live

Tombol a Loki B-közép.

64' Takács verte meg a védőjét, begurítására azonban késve érkezett Bódi. Szöglet.

63' Minden labdáért hatalmas csata folyik, emiatt lehet sok passzhiba mindkét oldalon, illetve bedobás.
19:27 | live

62' Nagyon megy előre a Loki. Pontatlan passz azonban mindig becsúszik, most Horváth adta el a labdát.
19:25 | live

61' Holman indította Szakályt a szélen, a csapatkapitány azonban szerencsétlenül tolta meg a labdát, kirúgás.
19:24 | live

60' Dibusz mentett ismét Takács elől az ötösön, ez is helyzet volt.
19:23 | live

59' Szakály buktatta Nagyot, sárgát kapott.
19:22 | live

Sestak kapott labdát Brkoviccsal a nyomában, a Loki-védő utolérte, és Sestak csak a kapu fölé tudott emelni 12 méterről.
19:21 | live

Viszont nem sikerül a tizenhatoson belülre kerülni.
19:20 | live

57' Főleg a Loki akarata érvényesül most.

Nagyon jó iramú a meccs.

Radó a hosszú felé tette a labdát, érkező azonban nem volt, kirúgás.
19:19 | live

56' Fradi-szabadrúgás a kaputól 34 méterre.

55' Jovanovic szerzett labdát a tizenhatossal egy magasságban, majd hosszan szöktette magát, végül bedobás lett a Fradinak.
19:18 | live

53' Hatalmas Loki-helyzet egy gyönyörű támadás végén, és Dibusz-bravúr. Horváth került a védők mögé a szélen, beadását a tizenegyesponton kapta Takács, aki laposan lőtt, Dibusz védett.
19:16 | live

Bódi szerelte Ramirezt, Loki-bedobás a félpályánál.

51' Mészáros szerelte okosan, szépen Nalepát, ám a passza nem sikerült, jöhet a Fradi.
19:15 | live

50' Jovanovic és Bódi nem először nem értette meg egymást. Jovanovic röviden adta a labdát a gyorsan felfutó szélsőnek.
19:13 | live

49' Böde indult meg elemi erővel a kaputól 30 méterre, Varga okos belépéssel szerelte és gurított haza.

Közben Sestak lőtt 16 méterről laposan a kapufa mellé néhány centivel.

48' Doll nagyon ideges, folytatódik a Fradi játéka ott, ahol abbahagyták.
19:11 | live

47' Szép passzsorozat után Bódi adott hosszú labdát Jovanoivicnak a szélen. Kirúgás.
19:10 | live

46' Brkovics jó 25 méteres felívelését fejelték el Takács elől a tizenhatoson.
19:09 | live

46' A Loki indítja útjára a labdát.

A csapatok egyébként már a pályán vannak, előbb a Loki jött ki.

Cserél a Fradi. Lamah le, Pintér fel.
18:53 | live

Vége az első félidőnek.

45+1' A Loki is próbálkozik, viszont ők sem mennek semmire a vendég védőfallal.
18:52 | live

Egy perc lesz a hosszabbítás.

45' Fradi-támadás, ismét passzolgatás a védőfal előtt. A játékvezető sípja vet véget a próbálkozásnak.
18:50 | live

44' Nagy Ádám vágta fel Takácsot. A Loki-csatár lejött.
18:49 | live

43' A szögletet Szakály vágta ki az ötösről laposan.

42' Megint kezdi a Fradi a támadgatást, passzolgatnak a Loki-térfél közepén., majd Dilaver indult be, szögletre pöckölték előle a labdát.
18:47 | live

40' A Fradi nem tud mit kezdeni a Loki-védelemmel, hosszas passzolgatás után Bódi csent labdát a tizenhatos előtt.
18:46 | live

39' Ezek a Loki percei, látványos, lendületes akciókkal jönnek el a tizenhatosig, ott azonban blokkolják a lövést, illetve a beadást, ám ismét a fehérek jöttek a kipasszolt labdákkal.
18:44 | live

38' Bódi vélte villámnak Takácsot egy passzal, a Loki csatárnak esélye sem volt elérni az indítást.

37' Varga került lövőhelyzetbe a tizenegyesponton, 4 zöldmezes mellett azonban nem tudott ráfordulni.

36' Jovanovic szerzett labdát a kaputól 30 méterre, megtolta, de lövésébe beleléptek a tizenhatoson.
18:42 | live

Holman elől kotorják szögletre a labdát.

35' Takács bedobást harcol ki védőjével szemben a szögletzászló mellett.

Nem véletlenül élteti a kapust a vendégszektor.
18:41 | live

34' Bódi lőtt be egy labdát a tizenegyes köré, ott Varga tolta meg a jobb alsó sarok felé, Dibusz azonban bravúrral védett.
18:40 | live

33' Jovanovicnak pakoltak oda nagyon egy sikeres csel után a kaputól 25 méterre.
18:39 | live

32' Holman szerzett labdát az alapvonalnál, majd Korhut indította volna a csapattársát, csak ahová passzolt, zöldek voltak.
18:38 | live

31' Böde harcolt meg egy labdáért a kaputól 22 méterre Szakállyal és Holmannal, majd a lövése a kapu fölött szállt el.
18:37 | live

30' Korhut ellen szabálytalankodtak a kaputól 30 méterre.
18:36 | live

29' Takács kapott Horváthtól labdát a tizenegyesponton, de a védőtől nem tudott kapura fordulni, szerelték.
18:35 | live

Böde gurított üres területre a tizenhatoson belülre, de Lamah későn kapott észbe, a kapusé lett a labda.
18:34 | live

28' Böde passzát fülelte le Korhut Sestak előtt a tizenhatos előterében.
18:33 | live

26' Gera is sárgát kapott, Holmant buktatta csúnyán a felezővonalon.

Holman sárgát kapott egy buktatásért: Nagy Ádámot vágta fel a kaputól 40 méterre.
18:32 | live

25' Horváth ment el szép csellel védője mellett, majd Takács mögé adta a labdát, a fiatal csatár a kaputól 20 méterre volt.
18:31 | live

25' Doll élénken gesztikulálva magyaráz övéinek. Ismét a kaputól távol passzolgat a zöld-fehér csapat, jól működik a Loki-védelem.
18:30 | live

Újabb Loki-helyzet, Egy szép beadás után Horváth az ötösről a kapu fölé fejelt, a meccs eddigi legnagyobb helyzete volt.

23' Takács adta be egészen kisodródott helyzetből, Holman azonban csak az égbe tudta fejelni a labdát a tizenegyesponton.
18:29 | live

22' Dilavert szerelte Horváth a tizenhatos sarkán.
18:28 | live

Közben volt egy lesgyanús helyzet a Fradinak, az ötössel egy vonalban álló játékvezető jelezte, hogy Dilaver lesen vette le a labdát.
18:27 | live

20' Támad a Loki, a tizenhatosig eljutnak, ott azonban következik a labdakezelési hiba.
18:25 | live

19' Korhut indította Horváthot, akit egy remek ütemcsellel megelőzött Ramirez, és már a társának passzolt.

18' Agresszívabb a Loki, Jovanovic tért ölelő keresztlabdáját Horváth nem tudta lekezelni, fejese az alapvonal mögé szállt.
18:24 | live

4208 a hivatalos nézőszám.

Bódi csavarta a kapu elé, Brkovics fejese azonban centikkel a felső léc fölött szállt el.
18:23 | live

17' Loki-szabadrúgás a kaputól 37 méterre.

16' Horváth-Holman-Takács a labda útja a tizenhatosról befelé, Takács azonban ismét nem tudja levenni a bejátszott labdát, a melléről lopja le Dibusz.
18:22 | live

15' Böde és Mészáros külön csatája most Bödének eredményezett bedobást.
18:21 | live

Kijött a szorításból a Loki, már áthozzák a labdát a félpályán, ott viszont most Bódi veszítette el azt egy labdakezelés közben.

14' A két tábor közösen szidja az MLSZ-t.
18:20 | live

13' Nalepa indította volna Bödét jó 40 méteres passzal, de az végül hosszú lett.
18:19 | live

Érdekes, a vendégszektoron kívül is vannak vagy 50-en a Fradi-drukkerek, elválasztatlanul a Loki-szurkolóktól.
18:18 | live

11' Sestak és Korhut párharcát egy passz erejéig a Loki játékosa nyerte, ám a felezővonalnál ismét labdát veszítettek. Közben Sestakot ápolni kellett a pályán.
18:17 | live

10' Előbb Horváth adott középre, a kifutó Dibusz öklözött, a 20 méterre lévő Holman elé került a labda, aki a kapu fölé lőtt, senki nem zavarta.
18:16 | live

9' Átszállt a fejek felett a labda, de a Fradié maradt. A másik oldalon bedobással jöhetnek majd a vendégek.
18:15 | live

8' Radosevics kirúgását a félpályán stoppolják a vendégek. Gera beadását Mészáros vágta szögletre az ötösről.
18:14 | live

7' Előbb Brkovics fejelte ki a labdát a tizenhatosig, majd a pattogó játékszert egy Fradi-játékos próbálta látványos ollózó mozdulattal kapuba juttatni, de nagyon mellé ment a kísérlet.
18:13 | live

6' Beszorulóban a Loki, a tizenhatosán védekezik a csapat. És megvan az első szöglet is, egy begurításba léptek bele a fehérek.
18:12 | live

5' Horváth csent labdát a tizenhatoson, ám a félpályán ólálkodó Takács ismét nem tudta lekezelni, szerelték.
18:11 | live

4' A Fradit továbbra sem engedi kapuja előterébe a Loki, a félpálya körül passzolgatnak.
18:10 | live

3' Takács kapott remek labdát a kapu előtt, ám a védő zavarta, nem tudta megszelídíteni a játékszert, a kifutó Dibusz könnyedén szedte fel azt.
18:08 | live

1' Egyelőre középen gurigázik a vendég csapat. A Loki egészen térfele közepére tolta fel a védelmét.
18:07 | live

1' A Fradi kezdte a mérkőzést.
18:06 | live

Mindkét ultratábor rázendített, a Fradi a hangosabb, ott dob is szól.
18:05 | live

A csapatok gyászszünetet tartanak a nemrég elhunyt korábbi szövetségi kapitány, Verebes József emlékére.
18:02 | live

Érkeznek a csapatok. A hazai együttes tiszta fehérben, a vendégek zöld-fehér csíkos felsőben, zöld alsóban és zöld sportszárban.
18:01 | live

Közben sokan érkeztek, telik a stadion, szűk négyezren lehetünk kezdés előtt a Nagyerdei Stadionban.
17:55 | live

De talán erre a mérkőzésre felszívják magukat a piros-fehérek és Kondás Elemér is kidolgozta a hathatós taktikát a zöld-fehérek ellen.

Tudni kell még, hogy a hazai kupát a Fradi eddig tizenegyszer, a DVSC hatszor hódította el. A jelenleg is zajló bajnokságban a Loki kétszer találkozott a Ferencvárossal és mind a kétszer 3-0-s vereséget szenvedett. Tehát a kilátások nem túl biztatóak a debreceniekre nézve. No meg az elmúlt két bajnokin sem muzsikált valami fényesen a Loki.
17:52 | live

A Loki talán a legerősebb kezdőjével áll ki a Fradi ellen, ahol ugyancsak a legjobbak vannak a pályára lépő tizenegyben. Tehát mindkét gárda nagyon komolyan veszi a mérkőzést.
17:51 | live

Az öltözőben vannak a csapatok.

Érdekesség, amikor bemondták az Újpest-Békéscsaba 2-0 eredményt, a zöld-fehérek hangos fújolásba kezdtek.
17:50 | live

A Loki ultrái szám szerint kicsit többen vannak, a molinók most kerülnek ki a kerítésre.
17:49 | live

A B-közepek azért csak telnek. A zöld-fehérek vannak vagy százan, kint a molinók, köztük egy "13. Böde pápa lőj gólt" felirat is.
17:48 | live

A játékosok a bemelegítés végén tartanak már, kapura lövöldözik a labdát. A Fradi oldalán sokan álldogálnak a pálya szélén, néha utasításokat kiabálnak a játékosoknak. A Loki oldalán a két pályaedző dirigál a tizenhatos mellett.
17:46 | live

Azt hinné az ember, hogy egy DVSC-Ferencváros mérkőzésre csak kijönnek legalább annyian, mint egy Honvéd elleni meccsre. De negyedórával a mérkőzés kezdete előtt ezer-ezerháromszáz néző lehet a Nagyerdei Stadionban a Loki-Fradi Magyar Kupa-elődöntő odavágóján.
14:30 | live

Debrecen - Ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Debrecenben március 16-án 12 órától a Magyar Kupa-elődöntő miatt.
14:29 | live

Debrecen - A tumultus elkerülése végett érdemes elővételben megvenni a szerda este hat órakor kezdődő DVSC-TEVA-Ferencváros Magyar Kupa-mérkőzés jegyeit interneten, vagy a Nagyerdei Stadionban található DVSC ajándékboltban.

Debrecen - A Ferencváros elleni Magyar Kupa-összecsapáson akarják feledtetni a hétvégi kisiklást a lokisták.

Labdarúgó Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés

0 – 0

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 4208 néző. V.: Iványi Zoltán (Buzás Balázs, Medovarszki János)

DVSC-TEVA: Radosevics, Holman, Mészáros, Takács, Brkovics, Bódi, Varga J., Szakály, Korhut, Jovanovic, Horváth. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Ferencváros: Dibusz, Radó, Sestak, Böde, Gera, Lamah, Nalepa, Leandro, Dilaver, Ramirez, Nagy. Vezetőedző: Thomas Doll.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Holman a 25., Gera a 26., Szakály az 59., Ramirez a 73., Varga J. a 81., Jovanovic a 82. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Lamah helyett Pintér a félidőben, Böde helyett Varga R. a 67., Holman helyett Tisza a 78., Pintér helyett Cukic a 79. percben.

Ön szerint melyik csapat jut be a Magyar Kupa döntőjébe?