HAON-ÉLŐ – Ligakupa: Győri ETO FC vs. DVSC-TEVA 2-1 (0-0)

Győr, Debrecen – A labdarúgó Liga Kupa középdöntőjében a DVSC-TEVA gárdája a Győri ETO FC vendégeként lépett pályára szerdán 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.

gyorieto100x100

Győr

2 – 1

DVSC

dvsc-logo
Győr, 2014.02.26. 17:00

Ön szerint mi lesz a Győri ETO - DVSC-TEVA ligakupa mérkőzés végeredménye?

• Szoros meccsen győz a DVSC (46%, 141 Votes)
  • Döntetlen (20%, 61 Votes)
  • Minimális különbséggel nyernek a hazaiak (18%, 56 Votes)
  • Több gólos Loki-diadal (9%, 28 Votes)
  • Fölényes győri siker (8%, 23 Votes)

Total Voters: 305

Loading ... Loading ...

HAON-LIVE - Ligakupa: Győri ETO FC vs. DVSC-TEVA 2014.02.26., szerda 17:00
18:49 | live

Vége a meccsnek, visszavágó jövő hét kedden Debrecenben.
18:47 | live

92' Tisza hagyta faképnél Liptákot, aki kegyetlenül felvágta, ez is sárga.

90' Spitzmüller körülményeskedett, labdáját elcsípték, végül Varga lövése ment kevéssel mellé a támadás végén.
18:45 | live

Három perc hosszabbítás jön.

A csere azt jelzi, nem feltétlenül rossz a Lokinak a 2-1-es vereség a jövő heti visszavágóra.
18:44 | live

89' Lejön a Loki legjobbja, Bódi, a helyére Vadnai Dániel áll.

88' Seydi beadása suhant el a kapus és Bódi között.
18:43 | live

87' Megjött a kedvük, most Strestik ágyúzott 25-ről, méterrel fölé.
18:42 | live

86' Rudolf újra: kapásból jobbal, majd eltörte a lécet!
18:41 | live

Kár érte, nem volt benne a gól most!
18:40 | live

84' Gól! Rudolf elé pattant a labda, aki egyből lőtt jobbal, a bal alsóba! 2-1
18:39 | live

83' Tisza adta vissza a kölcsönt keményen, sárga lapot érően.
18:38 | live

81' A bíró sípja sokadszor néma maradt, Kondás Elemér bekiáltotta, hogy fault, erre a játékvezető lefújta. A közönségnek persze ez nem tetszik.
18:34 | live

78' Dudás helyet Burgos jön be a győrieknél.

Támad az ETO, de a debreceni kontrák több veszélyt rejtenek.
18:31 | live

76' Most Ferenczi tekert rá egy szabadrúgást ugyanonnan, ahonnan Bódi gólt szerzett, kevéssel ment labdája a jobb felső fölé.
18:30 | live

Morozov nem adja fel, visszaállt a pályára.
18:28 | live

Morozovra rájár a rúd, megint ápolni kell.
18:27 | live

70' Brkovics támadta Dudást, a csatár elbukott, a védő meg sárgát kapott, kissé szigorúan...
18:24 | live

A második félidőben sokkal jobban játszik a Debrecen.
18:21 | live

66' Cserél a Loki, Tisza érkezik Kovács Ádám helyére.

65' Gyönyörű játék: Bódi beadását centikkel fejelte fölé Ferenczi.
18:18 | live

62' Trajkovic helyett Kronaveter jön.
18:16 | live

61' Mevoungou rántotta vissza Kovácsot, sárga lap.
18:15 | live

59' Seydi ollózott kapura 16-ról, gyengén mellé ment a labda.
18:13 | live

Felváltva támadnak a csapatok, nagy az iram most.
18:12 | live

57' Andric helyett Varga Roland a pályán.

Visszatérhet a Loki észt védője.

56' Egy ütközés után Morozovot kell ápolni.
18:09 | live

52' Hatalmas Loki-helyzet: a labda a kapu torkában érkező Bódi elé került, aki átengedte azt Bouadlának, a francia lövése egy védőről a jobb kapufára pattant!
18:07 | live

51' Egyenlített az ETO! Dudás csúnyán megforgatta Brkovicsot a tizenhatos sarkánál, majd a jobb felsőbe ágyúzott! 1-1
18:05 | live

49' Strestik akadályozta Verpeczet, szabadrúgás kifelé.
18:02 | live

47' Góóóóóóóól! A megítélt szabadrúgást Bódi 22 méterről jobbal a jobb felsőbe tekerte, a labda a lécről vágódott a gólvonal mögé! 0-1
18:01 | live

Seydi lépett volna meg, Lang lerántotta, sárga lap.

46' Elkezdődött a játék.
18:00 | live

Úgy tűnik, egyik mester sem cserélt.

Indul a második félidő.
17:47 | live

Vége az első félidőnek.

45' Króner bizonytalankodott, megelőzte őt Rudolf, aki közelről lőtt, de a védők tisztáztak.
17:45 | live

44' Kovács Ádám lőtt jobbal, 22-ről kapura, de blokkolták a labdáját. Talán a passz jobb lett volna.
17:43 | live

42' Szatmári vitatkozott a partjelzővel, a játékvezető hosszasan elbeszélgetett vele. Jobb oldali szöglet nyomán Strestik fejel közelről jócskán fölé.
17:41 | live

39' Győri szöglet után kavarodásban Mevoungou lőtt közelről, lepattant a labda, a hazaiak tizenegyest reklamáltak.
17:39 | live

Seydi egyedül vergődik elöl, nem kap használható labdát.
17:37 | live

36' Ferenczi szerzett labdát a felezőnél, vezetgette azt, majd céltalanul elrúgta...
17:35 | live

33' Völgyi bőrözte be Ferenczit, majd a becsúszó Szatmári tisztázott.
17:33 | live

Érdekes, hogy a Loki középpályáján vannak labdabiztos labdarúgók (Bódi, Selim), mégis előreívelt labdákkal operálnak a vendégek.
17:31 | live

30' Dudás szöglete után Völgyi került helyzetbe, kapura is fejelt, de előtte visszarántotta védőjét. Rúgás kifelé.
17:29 | live

28' Völgyi szöglete a lécről pattant a kapu mögé.
17:27 | live

27' Trajkovc kapott jó labdát a kaputól 14 méterre, de elpattant tőle, ezért a kapus tisztázott.
17:26 | live

25' Morozov ível előre - fölöslegesen.
17:23 | live

A Loki eddig semmilyen veszélyt nem jelentett a hazai kapura, csak védekezik.
17:22 | live

21' Andric forgolódott a tizenhatoson belül, majd Rudolf lőtt 17-ről laposan, Verpecz könnyen védett.
17:21 | live

20' Ferenczi tisztázott fejjel egy győri szöglet után.
17:18 | live

18' Strestik lövése vágódott le a hátvédekről, veszélyesen pattant, de Verpecz a helyén volt.
17:16 | live

15' Dudás nem vacakol, egyből tüzelt jobbal 16-ról, a védőkről kipattanó labdát pedig ballal rúgta rá, mellé ment.
17:13 | live

12' Ferenczi szögletét húzta le Kamenár.
17:11 | live

11' Morozov ívelt előre céltalanul.
17:10 | live

9' Rudolf elől Króner tisztázott.
17:08 | live

A debreceni kapus hangosan irányít, mintha kottából játszana a nem eléggé összeszokott védelem.
17:06 | live

5' Króner bizonytalankodott, majd üggyel-bajjal tisztázott, nem sokkal később Dudás kapáslöketét védte Verpecz.

Bódi három ember közt vitte el a labdát szép cselekkel.
17:04 | live

4' Lipták elől tisztázott felugorva Verpecz.
17:03 | live

3' Kovács vágta fel Rudolfot, amit utóbbi nehezményezett kissé.
17:02 | live

2' Bódit buktatták a félpályán.
17:01 | live

1' Az ETO kezdte a játékot.
17:00 | live

Térefelet választ a két csapatkapitány, Spitzmüller és Lipták.
16:59 | live

Jönnek a csapatok: tiszta zöldben a Győr, egységes piros szerelésben a Loki.
16:52 | live

A debreceni középpályás, Bódi Ádám szerint nyerni jöttek Győrbe.
16:49 | live

A meccs előtti napon Horváth Ferenc, a hazaiak trénere azt nyilatkozta: ez lesz az első tétmérkőzése az ETO edzőjeként, nem szeretne vereséggel nyitni.
16:48 | live

Bementek a két csapat játékosai az öltözőbe, negyedóra múlva kezdés.
16:47 | live

A meccsre 500 forint ellenében engedték be a nézőket, a vendégszektorban 15 perccel a kezdés előtt négy drukker foglal helyet.
16:45 | live

Erdélyi egyébként cserekapusként is nevezve van a találkozóra.

Jelenleg a bemelegítés zajlik, a pályaedzők vezénylik a gyakorlatokat, Erdélyi Miklós kapusedző pedig Verpecz Istvánt melegíti be.

A mérkőzésre a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Pintér Attila is kíváncsi volt, pár perce érkezett meg a stadionba.

A Ligakupa nyolcaddöntőjének első mérkőzését rendezik ma délután a győri ETO Parkban, ahol remek idő, kifogástalan játéktér és egyelőre mintegy 300 néző fogadja a csapatokat.
21:28 | live

A mérkőzést Becséri Dániel vezeti, asszisztensei Ring György és Tóth II. Vencel lesznek, a tartalék játékvezető pedig Gaál Gyöngyi.

Labdarúgó Liga Kupa nyolcaddöntő

Győri ETO FC vs. DVSC-TEVA

2 – 1   (0 – 0)

Győr, 1.500 néző. V.: Becséri D. (Ring Gy., Tóth II. V.).

Győri ETO FC: Kamenar – Svec, Mevoungou, Dudás, Nikola, Rudolf, Völgyi, Lipták, Lang, Andric, Strestik. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Csere – kispad: Pogacsics, Stanisic, Varga, Kronaveter, Nicorec, Burgos, Dinjar

DVSC-TEVA: Verpecz – Króner, Morozov, Szatmári, Brkovic, Kovács, Bódi, Bouadla, Spitzmüller, Ferenczi, Seydi. Vezetőedző: Kondás Elemér

Csere – kispad: Erdélyi, Karikás, Vadnai, Király, Kovács, Tisza

Gólszerző: Bódi (0-1) a 47., Dudás (1-1) az 51., Rudolf (2-1) a 84. percben.

Sárga lap: Lang a 46., Mevoungou a 61., Brkovics a 70., Tisza a 83., Lipták a 92. percben.

Kiállítás:

Csere: Trajkovic helyett Kronaveter a 62., Kovács Á. helyett Tisza a 66., Dudás helyet Burgos a 78., Bódi helyett Vadnai a 89. percben.

Labdarúgó NB I – Hét televíziós meccsel indul a szezon
A labdarúgó OTP Bank Liga első idei fordulójának nyolc találkozójából hetet lehet majd látni a M1-en, a Sport 1-en és a Sport 2-n.

Eb-selejtezők Debrecenben?
A magyar labdarúgó-válogatott a szeptemberben kezdődő Eb-selejtezősorozatban várhatóan Debrecenben és az Üllői úton játszhatja majd a hazai mérkőzéseit – tájékoztatta az országos sportnapilap internetes portálját Sztancsik Tamás, a nemzeti csapat sajtófőnöke.

Bódi: „indul a most mutasd meg!”
A DVSC középpályása szerint remek alkalom a Ligakupa-meccs, hogy visszaverekedje magát a kezdőbe.

Ön szerint mi lesz a Győri ETO – DVSC-TEVA ligakupa mérkőzés végeredménye?
Szerda délután játssza a 2014-es év első tétmérkőzését a Loki, a debreceniek a Győri ETO vendégeként lépnek pályára a Ligakupa nyolcaddöntőjében. A találkozót a Hajdú Online 17 órától élőben közvetíti. Ön mit tippel a meccs végeredményére?

A debreceni ultrák visszatérnek! Újra lesz hangulat a Loki-katlanban!
Az Ultras Debrecen 1994 csoport közleményt adott ki a Facebook-on, ahol arról tájékoztatják a sportkedvelőket, hogy újfent tőlük lesznek hangosak a stadionok!

„Nem fogadkozni kell, hanem felkészülni”
Verpecz István nem tartja rossznak az Eb-selejtezős csoportunkat, de nem szeretne semmit megígérni.