HAON-ÉLŐ – Ferencváros vs. DVSC-TEVA 1-1 (1-0)

Budapest, Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában a DVSC-TEVA a Ferencvárosi TC csapatához látogatott vasárnap 16:30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

HAON-LIVE - Ferencváros vs. DVSC-TEVA – 2015. 05. 10., 16:30
18:25 | live

Vége a meccsnek.
18:24 | live

92' Gera és Varga is sárgát kapott, összeakaszkodtak a szögletnél.
18:23 | live

Kettő perc hosszabbítás jön.

Bódi ívelt szabadrúgást bal oldalról, 17 méterről és a labda Dibusz fölött a léc alá vágódott!
18:22 | live

89' Góóóóóóóól! 1-1!
18:21 | live

89' Nagy Dominik kapott lapot, felrúgta Szakályt.
18:18 | live

85' Verpecznek kellett kiöklöznie a labdát a befutó Nagy elől.
18:14 | live

82' Sidibét tarolta le Pavlovic, sárga lap!
18:11 | live

79' Varga Roland helyett Nagy a Fradiban.
18:08 | live

76' Balogh helyett Tisza jön a Lokiban.
18:07 | live

74' Lamah tekerte volna kapura a labdát, de elvétette a bal sarkot.
18:03 | live

71' Bódi Ádám lőtt 28-ról, meglehetősen fölé.
18:02 | live

70' Szakály lőhetett volna kecsegtető helyzetben, azonban lezárták előtte e területet.
17:59 | live

67' Sidibe fejelte el a labdát a jobb helyzetben lévő Bódi elől.
17:58 | live

66' Nagy Zoltánt Sidibe váltja.
17:55 | live

63' Varga Roland ívelt a kapu fölé egy szabadrúgást.
17:54 | live

62' Thomas Dollt élteti a nép, népszerű a Fradi edzője.
17:50 | live

57' Itt az újabb sárga, ezúttal Dilaver kapta.
17:46 | live

53' Mihelic szabálytalankodott Gerával szemben, sárga lap.
17:45 | live

52' Balogh fektetett el két védőt az ötös környékén, a lövése levágódott.
17:44 | live

51' Böde esett el a tizenhatoson belül, de nem volt büntető.
17:38 | live

46' Jovanovic rúgta rá 18-ról, alaposan fölé ment.
17:36 | live

Jönnek a csapatok, indul a 2. félidő.
17:21 | live

45+3' Vége a félidőnek.

Varga ívelését Nalepa fejelte mellé.
17:17 | live

3 percet hosszabbít a bíró.

45' Ramirez beívelését Lamah fejelte futtából fölé.
17:16 | live

43' Verpecz jött ki a kapujából, Gerára ütötte a labdát, de a védők tisztáztak.
17:14 | live

41' Bódit gyalulta le Dilaver, ápolni kell.
17:11 | live

39' Varga Roland fejelt középről, 12 méterről, alaposan mellé.
17:10 | live

37' Cserél a Fradi: Gyömbér jön Cukic helyett.
17:09 | live

36' Ramirez lövése vágódott le.
17:06 | live

32' Cukic rúgta meg csúnyán Vargát, sárga lappal a tarsolyában, megúszta a kiállítást.
17:01 | live

28' Sarokrúgást követően Jovanovic lőtte fölé a labdát.
17:00 | live

28' Pavlovic fejelt bele Mihelic veszélyes lövésébe, szöglet.
16:59 | live

26' Lamah szögletét Gera csúsztatta alig fölé.

A DVSC eddig nem sok veszélyt jelent a kapura.
16:57 | live

22' Varga fordult le és lőtt 12 méterről, Dibusz védett.
16:52 | live

19' Gól! A Nagy Zoltán mellett felugró Pavlovic fejelt a hálóba a szöglet után. 1-0

16:49 | live

16' hatalmas helyzet, Böde az ötösről kapura lőtt, Verpecz védett, majd a Loki kapusa az ismétlést is hárította.
16:48 | live

14' Cukic kezezett, így jutott a hálóba a labda, sárga lap.
16:44 | live

12' Cserélni kényszerül a Loki, Bouadla megsérült, Mihelic váltja.

11' Varga szabadrúgását Pavlovics húzta volna kapura, Verpecz kivetődött, a játékvezető pedig szabadrúgást ítélt kifelé.
16:42 | live

9' Brkovics szerelt becsúszva az ötösön, nagy mentés volt.
16:41 | live

8' Bódi tekert középre, a hátvédek kifejelték a labdát.
16:38 | live

5' Baloghot szerelték a védők, mielőtt kapura fordult volna.
16:36 | live

Egyelőre fogást keresnek egymáson a felek.
16:34 | live

1' Elkezdődött a meccs.
16:32 | live

Tiszta fehérben a Fradi, vörös felszerelésben a DVSC.
16:30 | live

Szűk fél ház van a Groupama Arénában.
16:27 | live

A hazaiak mestere, Thomas Doll gyors és agresszív játékot vár az övéitől, Kondás Elemér pedig a hatékony helyzetkihasználásban látja a siker titkát.
16:26 | live

A Ferencváros a tervek szerint hátrom csatárral áll fel, vélhetően komoly nyomást szeretnének helyezni a Lokira.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 27. forduló

1 – 1 (1 – 0)

Budapest, Groupama Aréna. 10500 néző. V.: Andó-Szabó Sándor (Tóth II., Ring Gy.)

Ferencvárosi TC:  Dibusz – Dilaver, Pavlovic, Nalepa, Ramírez – Somalia, Csukics – Varga R., Gera, Lamah – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll.
Cserék: Jova (kapus), Bönig, Batik, Lauth, Nagy Dominik, Gyömbér, Haris.

DVSC-TEVA:Verpecz – Nagy Z., Brkovics, Mészáros N., Korhut – Varga J. – Jovanovic, Se.Bouadla, Szakály P., Bódi – Balogh N. Vezetőedző: Kondás Elemér
Cserék: Slakta (kapus), Mihelic, Ferenczi J., Ludánszki, Sidibe, Tisza, Berdó.

Gólszerző: Pavlovic (1-0) a 19., Bódi (1-1) a 89. percben.

Sárga lap: Cukic a 14., Mihelic az 53., Dilaver az 57., Pavlovic a 82. , Nagy Dominik a 89., Gera és Varga a 92. percben.

Kiállítás:

Csere: Bouadla helyett Mihelic a 12., Cukic helyett Gyömbér a 37., Nagy Zoltán helyett Sidibe a 66., Balogh helyett Tisza a 76. percben.

Ön szerint mi lesz a Ferencváros - DVSC-TEVA mérkőzés végeredménye?