HAON-ÉLŐ – Ferencváros vs. DVSC 2-1 (0-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2017/2018-as szezonjának 15. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Ferencváros együtteséhez látogatott szombaton 15.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a Ferencváros vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Loading ... Loading ...

HAON-LIVE – Ferencváros vs. DVSC – 2017. 11. 04., 15.30
17:20 | live

Ferencváros-Debrecen 2-1

Még egy hazai szabadrúgásra futja 40 méterre a kaputól, de a labda elhagyja a pályát, a játékvezető pedig lefújja a mérkőzést.
17:19 | live

Loki támadást akasztanak meg a hazaiak a vendégtérfél közepén. Bőle elől Nagy szedi össze a beívelt labdát a kapuból kifutva.
17:17 | live

2 perc hosszabbítás.

90' Cserél a Ferencváros: Priskin le, Batik fel.
17:16 | live

89' Egy Loki támadás végén Fradi kontra, 25 méterről lövés, l Nagy kezében landolt a labda.
17:15 | live

88' A tizenhatoson belül elesett Bőle, műesésért sárgát kapott.
17:14 | live

87' Cserél a hazai csapat: Paintsil le, Bőle fel.
17:12 | live

86' Cserél a Loki. Varga le, Tisza fel.
17:11 | live

84' A végletekig kijátszották a védelmet, Jovanovic 3 méterről vert helyzetben lévő Dibusz mellett a hálóba lőtt.
17:10 | live

Szépít a Debrecen.

GGGÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLL
17:09 | live

81' Ismét hosszas passzolgatás a hazaiak tizenhatosa előtt, a jól záró védelem miatt nem jutottak lövéshez, helyzethez a vendégek. Majd a kontrából Böde egy az egyben Naggyal szemben, 7 méterről Nagynak gurítja a labdát, aki ahelyett, hogy felvenné, kipaskolja, Böde ismét Nagy kezébe gurítja.
17:06 | live

79' Végre eljutott a Loki a Fradi tizenhatosáig, ám ott egy pontatlan passzal akadt meg a támadása. Könyves labdáját nem érte el Ferenczi.
17:04 | live

77' Ismét küzdelem van a pályán, sok a szabálytalanság, igaz, kicsik, viszont megszakítják a játékot, helyzet egyik oldalon sincs.
17:02 | live

75' Előbb egy lövés 26 méterről, azt Ferenczi fejelte ki, majd Varga ismételt 25-ről, magasan a kapu fölé.
17:00 | live

73' Bódi is sárgát kapott, buktatta a szögletből kifejelt labdával hatalmas lendülettel meginduló hazai játékost a Loki térfél közepén.
16:59 | live

Tőzsér szabadrúgásába beleértek a hazaiak, sarokrúgás.

72' Lovrencsics sárgát kapott, Vargát vágta fel a kaputól 27 méterre.
16:57 | live

70' Tőzsér eltekerte a labdát a sorfal mellett, a sarokra tartó lövést Dibusz védte.
16:56 | live

69' Bényeit buktatták a kaputól 24 méterre.
16:54 | live

67' Megtört a jég, Loki helyzet volt. Előbb Takács lőhetett volna egy badás után 13 méterről, majd a kipasszolt labdát Jovanovic tűzte kapura 18 méterről, centikkel ment fölé.
16:51 | live

65' Tőzsér sárgát kapott egy csúnya becsúszás miatt a félpályán.

64' Továbbra is a hazaiak dominálnak, helyzetük azonban nincs.
16:49 | live

63' Cserél a Loki: Mengolo le, Takács fel.
16:48 | live

61' Jovanovic a kapu torkáig vezette a labdát, ott azonban már nem tudott lőni, szögletre pöckölték a labdát.
16:47 | live

Ferencváros-Debrecen 2-0

Egy szöglet után közelről pofozta a hálóba a labdát Priskin.
16:46 | live

60' Újabb Fradi gól.

Ferencváros-DVSC 1-0

58' Megszerzi a vezetést a Ferencváros. Egy kapu előtti kavarodásból Varga lőtt 5 méterről a Loki kapujába. Előtte volt két kapuralövés, azt még hárította Nagy, illetve a védők, Varga lövésénél azonban már verve volt a Loki védelme, nem lehetett kihagyni.
16:44 | live

57' Bödének szánt beadásra a Fradi 13-asa nem mozdult, lesen lett volna. Kirúgás, ám Nagy Sándor az oldalvonalon kívülre rúgta a labdát.
16:43 | live

56' A szabadrúgást Tőzsér fejelte ki, ám ismét a hazai csapat jöhet,egy-kéz passz és labdát veszít a Loki.
16:41 | live

55' Ferenczi sárgát kapott, csúnyán becsúszott Vargának a tizenegyesponttal egymagasságban, jobb oldalon.
16:40 | live

53' Varga beadását fülelte le Kinyik és indította Vargát, ám a Loki labdát vesztett a hazai térfél közepén. Pontatlanul játszik a Loki.
16:38 | live

A kifejelt sarokrúgást Varga lőtte rá 20 méterről, kellemetlenül, pattogósan, laposan a kapu mellé.

51' Jovanovic beadását szögletre vágták. Tőzsér ráérősen ballag elvégezni a sarokrúgást.
16:37 | live

50' Loki bedobás térfele közepén. Ahogy az várható volt, hatalmas lendülettel kezdi a félidőt a Fradi. A Loki nem tud átjönni a felezővonalon, helyzet azonban nincs. Jó a Loki védelme.
16:35 | live

49' Hazai szabadrúgás 35 méterről, Könyves szabálytalankodott. A beívelt labdát Bódi hozta ki.
16:33 | live

47' Pedroso lőtt fölé 20 méterről egy indítást követően. Piros fáklyák a hazai B-középben közben.
16:32 | live

Bódi elvégezte a kezdőrúgást.
16:31 | live

Kezdődik a második félidő.
16:17 | live

Ferencváros-DVSC 0-0

A szögletet Kinyik kifejelte, vége az első félidőnek.
16:16 | live

45' Fradi szabadrúgás az oldalvonal mellől 25 métere a kaputól, lerántásért kapták. A betett labdát nagy fölé ütötte, szöglet.
16:14 | live

43' A jobb oldalra áthúzódó Varga lőtt 22 méterről a kapu mellé és fölé.
16:13 | live

"Mindent bele!" - zúg a hazia B-közép.

Dibusz természetesen könnyedén védett.

41' Mengolo vezette be két védő kézé a labdát a tizenhatoson, az érkező Vargának nem passzolt, inkább lőtt, de nem érte el a labdát jól, így csak kapura tudott gurítani.
16:11 | live

Ezt meg kivezették a zöld-fehérek.

40' Loki szöglet, Mengolo harcolta ki. Majd újabb szöglet, mert már a belőtt labdát az alapvonalon túlra tolták a hazaiak.
16:08 | live

36' Nagy rosszul jött ki a kapuból, elgurították mellette a labdát 12 méterre a kaputól, ott érkező nem volt, Ferenczi szabadított fel.
16:06 | live

35' Paintsil tűzte rá a labdát 23 méterről, a lövés méterekkel a kapu fölé szállt. Előtte Fradi passzolgatás a tizenhatos körül.
16:03 | live

Továbbra is szorongat a Fradi.

A szögletet Ferenczi fejelte ki, majd Bényei vágta a mezőnybe.

32' Gorriaran lövéshez jutott a tizenhatos sarkáról, nagy bravúrral szögletre tolta az erős lövést.
16:00 | live

30' Térfelére szorult a Loki, de helyzet nincs.
15:58 | live

27' Küzdelem, mintsem játék a pályán. Pontatlanságok sokasága mindkét oldalon. Bedobások a pontatlan passzok miatt, apró szabálytalanságok tördelik a küzdelmet.
15:57 | live

24' Ellentámadásból komoly Fradi helyzet: Varga beívelt labdájára most volt érkező, de jött a kapus is, ő szerezte meg, miközben a berobbanó Fradi-játékos hatalmasat esett. Tizenegyest reklamáltak a hazaiak, ám kifelé lett szabadrúgás.
15:55 | live

23' Loki helyzet: Varga szerzett labdát a félpályánál,Mengolót indította, aki vissza Vargának, lövés helyett 14 méterről kipasszolt, a tizenhatoson előbb Tőzsér, utána Könyves nem lőtt, engedte tovább a labdát.
15:52 | live

21' Paintsil tört be az alapvonal mellett, Ferenczi jó ütemben becsúszva szögletre pöckölte a labdát. A sarokrúgást nagy előbb kiütötte, majd a beadásra jó ütemben kifutva a kaputól 10 méterre fogta a labdát.
15:51 | live

20' Hazai szöglet. Varga sarokrúgását előbb kifejelték, majd bedobásra csúsztatták a Loki játékosai.

19' Varga Kevin mutatott be egy csodálatos cselt a hazai B-közép előtt, a védő elesett Varga mögött, beadása azonban gyenge volt, három ferencvárosi közé gurította a labdát.
15:49 | live

18' Ívelgetnek befelé a hazai támadók, viszont a tizenhatoson belül csak pirosmezest talál a labda, a Loki azonban nem tud érdemben felszabadítani, mert kipasszaik pontatlanok.
15:46 | live

15' Most a zöld-fehérek passzolgattak hosszasan a Loki térfélen, majd Varga beadása lett hosszú, kirúgás.
15:45 | live

13' Hosszas passzolgatás után Bényeit buktatják a kaputól 40 méterre. Szabadrúgás befelé. Tőzsér kapu elé tett labdáját Bényei készítette le fejjel lövésre Jovanovicnak az ötösről, ám a Loki 77-ese nem érte el, felszabadítottak a hazaiak.
15:41 | live

10' Böde lépett ki Kinyik mögül egy beadásra, a labda azonban hosszú volt, hatalmasat esett a tizenegyes ponton, kirúgás.
15:40 | live

A Fradi nem találja a rést, lődözik félpályáról előre a labdát, induló nincs, mert jó a vendég védelem emberfogásos taktikája.
15:39 | live

8' Kombinatívabb játékot mutat ellenfelénél a Loki, szép támadás végén Bódi lőtt 24 méterről a kapu fölé.
15:37 | live

6' Ferenczi csent labdát a félpályán, okosan indította Mengolót, aki becselezte magát az ötösig, tovább pöckölte a labdát, ám nem volt érkező. Ő maga nem jutott lövéshez, három védő vette körül.
15:36 | live

4' Lovrencsics beadását Böde elől Bényei fejelte Nagy kezébe az ötösről. Látható, hogy Bödére ketten is vigyáznak, Kinyik és Mészáros fogja két oldalról a Fradi 13-asát.
15:34 | live

2' A szögletet bedobásra vágták. Majd ismét bedobás a szögletzászló mellől. A bedobás után a jól záró hazai védelem hibára késztette a Loki támadót, bedobás a hazaiaknak.
15:32 | live

1' Mengolót buktatták a jobb szélen 30 méterre a kaputól. Tőzsér kapu elé ívelését szögletre fejelték.
15:31 | live

A hazaiak kezdik a mérkőzést.
15:30 | live

Füstbe burkolózott a hazai B-közép, zöld és fekete füst kering a vérmes szurkolók között.
15:29 | live

Leandro díjat kap abból az alkalomból, hogy az Újpest elleni bajnoki mérkőzése volt a 150. NBI-es meccse. Tudni kell, hogy Leo részese volt a Loki 8-9 évvel ezelőtti sikereinek.
15:28 | live

Érkeznek a játékosok. A Loki tiszta pirosban, a hazaiak zöld-fehér keresztbecsíkos felsőben, a többi szerelés zöld.
15:27 | live

Rázendítettek a Loki-drukkerek is dobbal, tapssal, stb., azonnal fütty a stadion többi részéből.
15:26 | live

Néhány perc múlva kezdődik a mérkőzés. A hazai B-közép hangpróbát és ugrálópróbát tart. A hangosbemondós férfi tüzeli a közönségét. Nincs teltház, de talán 85-90 százalékban megtelt az aréna.
15:20 | live

A sast a kapufáról csábította magához az ötösre érkező madárszelídítő. Majd teljesen kiürül a pálya.

Kiürült a küzdőtér, csupán egy zöld-fehér zsámoly maradt. És már meg is van, hogy miért: Copfos férfi zöld-fehér gúnyában szaladgál a pályán, és nem hiába, berepült a Fradi-sas. Nem akar leszállni a zsámolyra helyezett húsra. Inkább a Fradi-drukkerek előtti kapu felső lécét választotta - erre irtózatos hangerővel "Hajrá Fradi"-ba törnek ki a drukkerek.
15:15 | live

Majd vidámra, hangosra, fülsértően artikuláltra vált a hang: bemutatják a hazai csapat tagjait.
15:14 | live

Ismét hatalmas fütty, hozzá unott hang a hangszórókból, az egyik sarokból viszont taps és éljen: bemutatják a Loki kezdőcsapatának tagjait.
15:11 | live

A mérkőzésre tartva a 4-es főúton a főváros közelében több Fradi-szurkolói busszal is találkoztunk. Az egyik mellett Pilisen a lámpánál álltunk 1-2 percet, és igen jól hallhatóan a mérkőzésre hangoltak a bent zöld-fehér sálakat lengető utasok.
15:09 | live

Még egy mondat a hazai B-középről: a kapu mögötti lelátó kerítésén hosszú transzparens a következő felirattal: A pokol lassan, de biztosan megérkezett... Megérkeztünk!
15:07 | live

A Loki posztonkénti összeállítása: Nagy - Kinyik, Mészáros, Bényei, Ferenczi - Jovanovic, Tőzsér, Varga, Bódi - Mengolo, Könyves
15:04 | live

Közben a Fradi B-közép, szerintem vannak vagy 3500-an, elhallgatott, egy ember hangosbemondón kéri őket a sportszerű drukkolásra és arra, hogy ha vége a meccsnek, egy darabig még maradjanak a helyükön.

A vendégdrukkerekről: Úgy százan álldogálnak a számukra a sarokban kijelölt szektorban. Előttük, a kerítésen két aprócska molinó, no meg, és ez érdekes, a magyar trikolor, amelynek fehér színben Isaszeg felirat olvasható.
15:02 | live

A játékvezetői ötös is a pályán, na ők is kaptak füttyöt, de hamar abbamaradt.

A Fradi B-közép szinte teljesen tele, távolról nézve döntően fekete, majd kisebb részben fehér és zöld szín dominál az ott lévőkön. Hosszú idő után ez az első meccs, ahová a Fradi B-közép teljes létszámban kint lehet. Érthető a meccsre kiéhezett drukkerek reakciója a pályán történtekre. A tiszta pirosban melegítésre először megérkező debrecenieket óriási füttyel fogadták. A vendég játékosok integetéssel üdvözölték a hazaiak drukkereit. Amikor a Fradi játékosai jöttek, ők tapsot, ovációt és zászlólengetést kaptak; lehet, még a dobok is megszólaltak, bár a torkokból jövő hang elnyomta a hangszert.
14:57 | live

Köszöntöm a HAON látogatóit a Groupama Arénából, ahol bő félóra múlva elkezdődik az FTC-DVSC NBI-es bajnoki labdarúgó mérkőzés. A szervezők teltházra számítanak, most, 17.57-kor úgy 40 százalékig telt meg az impozáns sportlétesítmény.

Budapest, Groupama Aréna, 19125 néző. V.: Andó-Szabó S. (Berke B., Takács J.).

Ferencvárosi TC: Dibusz, Spirovski, Garbellotto, Lovrencsics, Böde, Botka, Blazic, Gorriaran, Paintsil, Priskin, Varga R.  Vezetőedző: Thomas Doll.

Debreceni VSC: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Mészáros N., Ferenczi – Varga K., Jovanovic, Tőzsér, Bódi – Mengolo, Könyves. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Varga R. (1-0) az 58., Priskin (2-0) a 60., Jovanovic (2-1) a 84. percben.

Sárga lap: Ferenczi az 55., Tőzsér a 65., Lovrencsics a 72., Bódi a 73., Bőle a 88. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Mengolo helyett Takács a 63., Varga K. helyett Tisza a 86., Paintsil helyett Bőle a 87., Priskin helyett Batik a 90. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

Pirosban: Kinyik Ákos
Debrecen - A Loki védője, Kinyik Ákos szerint a válogatott támadóval meggyűlhet a bajuk a szombati találkozón. Komoly értékmérő vár a DVSC együttesére szombaton 15.30-tól (élőben a Hajdú Online-on) a Groupama Arénában, a piros-fehérek ellenfele bajnoki tabella listavezetője, a Ferencváros lesz. ...

Fotó: Matey István
Debrecen - Immáron hagyománnyá vált, hogy a Loki futballcsapata, a Grand Casino és az Ideamed közös játékgyűjtést szervez nehéz sorsú gyermekek számára. A bejelentéssel egy időben, csütörtökön a DVSC játékosaival találkozhattak a Reménysugár Gyermekotthon nebulói (képünkön egyikük Takács Tamással). ...