HAON-ÉLŐ – Európa Liga: Rosenborg vs. DVSC-TEVA 3-1 (2-1)

Európa Liga: Rosenborg vs. DVSC-TEVA
Európa Liga: Rosenborg vs. DVSC-TEVA - © Fotó: dvsc.hu
Debrecen – A labdarúgó Európa Liga harmadik selejtezőkörének visszavágóján a DVSC-TEVA a Rosenborg csapatát fogadta 19:00-tól. Az első meccs 3-2-es norvég győzelmet hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Labdarúgó Európa Liga, harmadik selejtezőkör, visszavágó

Rosenborg BK vs. DVSC-TEVA

3 – 1 (2 – 1)

HAON-LIVE – Európa Liga: Rosenborg BK vs. DVSC-TEVA – 2015. 08.06., 19:00
20:50 | live

90+3' Itt a vége. 3-1-re nyert a Rosenborg, mely 6-3-as összesítéssel továbbjutott, a Loki pedig kiesett.
20:48 | live

90+2' Bódi is besárgult.
20:47 | live

90' Letelt a rendes játékidő, három perc ráadás jön.

89' És a végére még egy csere: Jensen ment le, és Solli kap pár percet.
20:45 | live

85' 3-1! Skjelvik ment el a szélen, lőtt, Verpeczen megpattant a labda, Vilhjálmsson pedig beletette a fejét, gól, 3-1.
20:38 | live

82' Midtsjö helyett Saeter folytatja.
20:33 | live

77' A Rosenborg is cserélt: Söderlund helyén Malec.
20:32 | live

77' Harmadik cserelehetőségét is kihasználta Kondás Elemér: Mihelic váltotta Sidibét.
20:29 | live

73' Egyértelműen a norvégok dominálnak, a debreceniek jobbára csak védekeznek.
20:22 | live

66' Mészáros csúszott be és szerelt.
20:21 | live

64' Jensen lőtt élesen a rövid sarok mellé.
20:19 | live

62' Újabb változtatás a Lokinál: Zsidai ment be és Balogh fejezte be a játékot.

20:18 | live

62' Egy újabb veszélyes szöglet: Helland ívelt középre, Eyjolfsson pedig nem sokat tévedett.
20:13 | live

56' Mikkelsentől kapott remek labdát Söderlund, aki 14 méterről a blokkba lőtt.
20:08 | live

52' Cserél a Debrecen, Morozov állt be Tisza helyett.
20:06 | live

50' Szöglettel jöhetett a Rosenborg, Verpecz ezt is kiütötte.
20:05 | live

48' Tíz emberre fogyatkozik a Loki. Máté kapta meg második sárgáját is, miután Hellandot buktatta.
20:02 | live

46' Megkezdődött a második félidő.

20:00 | live

A Rosenborg már a pályán, hamarosan folytatódik az összecsapás.
19:46 | live

Vége az első félidőnek, szünetben 2-1 az állás.

Közben letelt az első 45 perc.

45' Máté kapott sárgát.
19:43 | live

43' GÓÓÓL! Szépít a Loki, 2-1! Varga adott középre, Castillion levette, majd bevágta. 2-1.
19:40 | live

39' 2-0! Jensen maradt teljesen egyedül, megnézte a sarkot és becsavarta. 2-0.
19:38 | live

37' A gól kicsit megfogta a Lokit, a Rosenborg pedig nem nagyon erőlteti a játékot, hiszen 4-2-vel továbbjutásra áll.
19:34 | live

34' Szöglettel jöhettek a norvéhok, de a Loki védői felszabadítottak.
19:28 | live

27' Gól, 1-0-ra vezet a Rosenborg. Egy beívelést követően Söderlund fejelt, Verpecz csak belepiszkálni tudott. Ezzel már összesítésben 4-2 a norvégoknak. 1-0.
19:25 | live

25' És megint Verpecz tornászta ki a labdát.
19:24 | live

24' Verpecz tolt ki egy szögletet, újabb norvég sarokrúgás.
19:20 | live

20' Bódi jobbról, élesen leadott lövését hárította André Hansen.
19:19 | live

18' Nagy ziccerbe került a Rosenborg is. Verpecz védte bravúrral Söderlund lövését, majd Mészáros tisztázott.
19:16 | live

16' A hazaiak egyértelműen biztonsági focit játszanak, eddig helyzetük sem volt.
19:13 | live

13' Szélről végezhetett el szabadrúgást a Debrecen, Bódi lövése azonban elszáguldott mindenki előtt.
19:10 | live

9' Egy védelmi hibát használt ki Castillion, aki kiugrott a védők szorításából, de csak belepiszkálni tudott Hansen kapus mellett a labdába, ami így nem ért célt.
19:08 | live

8' Tisza kavargatott középen, majd Sidibéhez passzolt, aki kissé kivárt, utána lőtt, de addigra odaértek a védők. Helyzet volt.
19:06 | live

4' Bódi eresztett el egy lövést jó húsz méterről, a labda elszáguldott a kapu mellett.
19:04 | live

4' Egyelőre egyik csapat sem támadta le a másikat, bár azért látszik, a Loki intenzívebben rohamozza a hazai kaput.
19:01 | live

1' A máltai Clayton Pisani vezeti a visszavágót.
19:00 | live

1' A Loki tiszta piros szerelésben, a Rosenborg fehér felsőben és fekete alsóban játszik.

1' Megkezdődött a meccs, a Rosenborg kezdte a játékot.

Nagy érdeklődés közepette fogják lejátszani a találkozót a felek.
18:51 | live

Tegnap este szakadó esőben edzett Trondheimben a Loki, mely így legalább erre is felkészülhetett. Ha minden igaz, most nincs csapadék Trondheimben, és kellemesnek mondható, 21 fok van.
18:41 | live

Nem utazhatott el a Lokival a csapatkapitány, Szakály Péter, akinek hétvégén, a Honvéd ellen beszakadt a combhajlítója, valamint Dusan Brkovics is itthon maradt, mivel harmadik sárgáját is begyűjtötte.
18:34 | live

A DVSC kezdőcsapata: Verpecz – Jovanovic, Mészáros, Máté, Korhut – Bódi, Varga J., Tisza – Balogh, Castillion, Sidibe. Vezetőedző: Kondás Elemér. Cserék: Radosevic (kapus), Mihelic, Morozov, Szécsi, Szilvási, Ferenczi, Zsidai

A Rosenborg kezdőcsapata: An. Hansen – Svensson, Björdal, Eyjolfsson, Skjelvik – Jensen, Selnaes, Midtsjö – Helland, Söderlund, Mikkelsen. Vezetőedző: Kare Ingebrigtsen. Cserék: Al. Hansen (kapus), Dorsin, Gamst Pedersen, Saeter, Solli, Vilhjálmsson, De Lanlay
18:33 | live

Megvannak a kezdőcsapatok is, Kondás Elemér igen erős összeállításban küldi csatába tanítványait, Tisza, Balogh, Castillion és Sidibe is kezd.

Debrecen - Bódi Ádám úgy véli, jobban be kell osztani erejüket és nem szabad területet hagyni a Rosenborgnak.

18:31 | live

Hamarosan kezdődik a Rosenborg-DVSC-TEVA Európa Liga selejtező visszavágója. Mint ismert, a Loki hazai pályán múlt csütörtökön 3-2-re kikapott a norvégoktól, így nehéz helyzetben várják a második meccset a debreceniek.
18:20 | live

Debrecen - Tisza Tibor szerint a meccs képe alapján pozitívan kell értékelniük az egy pontot.

Rosenborg BK vs. DVSC-TEVA

Trondheim, Lerkendal Stadion. V.: Clayton Pisani (Alan Camilleri, Edward Spiteri)

Rosenborg BK: An. Hansen – Svensson, Björdal, Eyjolfsson, Skjelvik – Jensen, Selnaes, Midtsjö – Helland, Söderlund, Mikkelsen. Vezetőedző: Kåre Ingebrigtsen.

DVSC-TEVA: Verpecz – Jovanovic, Mészáros, Máté, Korhut – Bódi, Varga J., Tisza – Balogh, Castillion, Sidibe. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Söderlund a 27. (1-0), Jensen a 39. (2-0), Castillion a 43. (2-1), Vilhjálmsson a 85. (3-1) percben.

Sárga lap: Máté a 45. és a 48., Bódi a 90+2. percben.

Kiállítás: Máté a 48. percben.

Csere: Tisza helyett Morozov az 52., Balogh helyett Zsidai a 62., Sidibe helyett Mihelic és Söderlund helyett Malec a 77., Midtsjö helyett Saeter a 82., Jensen helyett Solli a 89. percben.

Ön szerint a DVSC vagy a Rosenborg jut tovább a párharcból?