HAON-ÉLŐ – Európa Liga: DVSC-TEVA vs. Torpedo Zsodino

DVSC-TEVA vs. Torpedo Zsodino - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó Európa Liga második selejtezőkörének odavágóján a DVSC-TEVA a Torpedo Zsodino csapatát fogadta csütörtökön 18.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.

Labdarúgó Európa Liga, 2. selejtezőforduló, 1. mérkőzés

DVSC-TEVA vs. Torpedo Zsodino

1 – 2 (1 – 1)

HAON-LIVE – Európa Liga: DVSC-TEVA vs. Torpedo Zsodino – 2016. 07. 14., 18.30
20:22 | live

És itt a meccs vége, bár egyértelműen jobban játszott a DVSC, mégis a Torpedo Zsodino nyert 2-1-re.
20:19 | live

90+2' Mitől mentette meg Radosevic a Lokit! Kétszer is hatalmas bravúrral védett a debreceniek hálóőre.
20:18 | live

Letelt a rendes játékidő, négy perc hosszabbítás következik.
20:17 | live

90' Pavljukovec is sárgát kapott.
20:15 | live

89' 1-2. Egy szabadrúgás után Klopockij szerezte meg a vezetést a Zsodinónak.
20:14 | live

87' Varga kapott sárgát.
20:12 | live

85' Scserbo megsérült, Caliadka állt be a helyére.
20:11 | live

84' A kapujához szegezte a Loki a fehérorosz csapatot.
20:09 | live

82' Ferenczi János is kap pár percet, Holmannak pedig véget ért a játék.
20:08 | live

81' Radosevicsnek kellett nagyon nyújtózkodni, hogy kiüsse Scserbo lövését.
20:07 | live

80' Pavljukovec váltja Hacsaturjant.
20:05 | live

78' Egy szöglet után Szakály a kaputól tíz méterre fölé rúgta.
20:01 | live

74' Afanaszijev lövése csavarodott veszélyesen befelé, Jovanovic szögletre mentett.
19:58 | live

72' Ismét Takács került helyzetbe, de fölé durrantotta.
19:56 | live

69' Trapaska váltotta Zaginajlovot.
19:54 | live

68' Scserbo lépett oda nagyon csúnyán Vargának, örülhet, hogy megúszta sárgával.
19:53 | live

66' Szép támadást vezetett a szélen a Debrecen, Takács fejezhette volna be egy góllal az akciót, azonban csak az oldalhálót találta el.
19:50 | live

63' Ismét változtat Kondás Elemér: Mészáros Karol jött le, helyette Djelmic a pályán.
19:48 | live

62' Az elmúlt pár percben jobbára a középpályán folyt a játék.
19:43 | live

57' Castillion helyett Takács folytatja.
19:41 | live

55' Cserélni fog a Loki, Takács Tamás érkezik majd.
19:38 | live

52' Mészáros Karol szabálytalankodott, ő is sárgát kapott.
19:36 | live

49' Brkovics is besárgult.
19:34 | live

47' Gyemidovics lógott volna meg, de Jovanovic résen volt és megszerezte a labdát.
19:31 | live

46' Folytatódik a játék, Tisza Tibor indította el a játékszert az útjára.
19:30 | live

Megérkeztek a gárdák a pályára, indul a második játékrész.
19:17 | live

Itt az első félidő vége, 1-1 az állás.

45+2' Ismét nagy ziccer maradt ki: Mészáros Karol érkezett a kapu előtt, de kisodródva tudta csak elpöckölni, a kapus fogta.
19:15 | live

Letelt az első 45 perc, plusz kettő következik.
19:13 | live

43' Nyom a Loki, de eredménytelenül.
19:08 | live

38' Egyértelműen a DVSC akarata érvényesül, ám egyelőre nem igazán tudják kihasználni fölényüket Kondás Elemér tanítványai.
19:05 | live

36' A hivatalos nézőszám 6015.
19:02 | live

32' Holman állt oda a szabadrúgáshoz, és küldte meg remekül a labdát, nem sok hiányzott, azonban egy védő beleért.
19:01 | live

31' Szakály szöktette magát, de Sapoval a mezénél fogva visszahúzta, sárga lapot kapott érte.
18:59 | live

28' Újabb óriási Loki-helyzet maradt ki: Mészáros Karol csapott le egy beívelt labdára, Tisza elé pattant a labda, aki éles szögből csak középre tudta kanalazni, végül Fomicsev gyűjtötte be a játékszert.
18:55 | live

26' Tisza beívelése ezúttal senkinek sem volt jó, jöhet a Zsodino.

25' Ságát kapott Pankovec.
18:54 | live

23' 1-1! Szinte a semmiből egyenlítettek a vendégek. Zaginajlov találta el remekül a labdát jó húszról, Radosevics tehetetlen volt.
18:52 | live

22' Mi maradt ki?! Castillion érkezett középen, tökéletes labdát kapott, de két méterről valahogy mégis sikerült kihagynia. Kár érte.
18:47 | live

18' Tisza végzett el szabadrúgást, szépen kanyarodott befelé, épp Szakály fejére, azonban a fehérorosz hálóőr ezúttal a helyén volt.
18:44 | live

14' Zagynajlovot lökték fel, nem komoly a sérülés.
18:42 | live

12' Szakályt buktatták a 16-os mellett, Tisza végezte el a pontrúgást, Varga érkezett a labdára, de nem tudott ráfordulni a kapura.
18:41 | live

11' Hamar rendezték a sorokat a vendégek a korán bekapott gól után, az utóbbi percekben kiegyenlített játék folyt a pályán.
18:36 | live

7' Jovanovic volt könnyelmű a kapu előtt, majdnem megbosszulta magát.

5' Holmant rúgták fel, szabadrúgással jöhetett a Loki, ezt most fogta Fomicsev.
18:32 | live

2' GÓL! 1-0, vezet a Loki. Tisza tűzte kapura, a labda eltört, és megtréfálta a vendégek kapusát.
18:30 | live

1' A hazai drukkerek a Himnuszt éneklik.

1' Elkezdődött a találkozó, a Zsodino hozta játékba a labdát. A Loki tiszta fehér, míg a Zsodino fekete szerelésben játszik.
18:27 | live

Összesen 12 szurkoló kísérte el a fehérorosz csapatot.
18:26 | live

Érkeznek az együttesek a pályára.
18:22 | live

A bemelegítésnek már vége, a gárdák levonultak az öltözőkbe, hamarosan kezdődik a DVSC-TEVA - Torpedo Zsodino Európa Liga-selejtező.
18:20 | live

Az idő is a kegyeibe fogadja a csapatokat talán, bár felhős az ég, de nem esik, és még a nap is süt.
18:19 | live

Szépen gyűlnek a nézők a Nagyerdei Stadionban, úgy tűnik, ezúttal is sokan kíváncsiak a Lokira.
17:40 | live

Debrecen - Aki kilátogat a bajnoki nyitányra, olcsóbban vásárolhat a Loki Shopban, és a Grand Casino is megvendégeli.

17:39 | live

Debrecen - A jövőben három luzitán szakember dolgozik a DLA-n, emellett infrastrukturális fejlesztések is várhatóak.

Debrecen - Egyértelműen nehezebb párharcra számítanak a debreceniek, mint a La Fiorita ellen.

Labdarúgó Európa Liga, 2. selejtezőforduló, 1. mérkőzés

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 6015 néző. V.: Leontiosz Trattu (Michael Szoteriu, Szotirisz Viktorosz)

DVSC-TEVA: Radosevics, Holman, Tisza, Mészáros N., Brkovics, Mészáros K., Varga, Szakály, Korhut, Jovanovic, Castillion. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Torpedo Zsodino: Fomicsev, Cseljadinszkij, Klopotszkij, Pankovec, Sapoval, Kacsaturjan, Lutsevics, Scserbo, Zaginajlov, Afanaszijev, Demidovics. Vezetőedző: Igor Kriusenko.

Gólszerző: Tisza a 2. (1-0), Zaginajlov a 23. (1-1), Klopockij a 89. (1-2) percben.

Sárga lap: Pankovec a 25., Sapoval a 31., Brkovics a 49., Mészáros K. az 52., Scserbo a 68., Varga a 87., Pavljukovec a 90. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Castillion helyett Takács az 57., Mészáros K. helyett Djelmic a 63., Zaginaljov helyett Trapaska a 69., Hacsaturjan helyett Pavljukovec a 80., Holman helyett Ferenczi a 82., Scserbo helyett Caliadka a 85. percben.

Ön szerint a DVSC-TEVA vagy a Torpedo Zsodino jut tovább az Európa Liga 3. körébe?