HAON-ÉLŐ – Európa Liga: DVSC-TEVA vs. SP La Fiorita 2-0 (1-0)

Európa Liga: DVSC-TEVA vs. SP La Fiorita
Európa Liga: DVSC-TEVA vs. SP La Fiorita - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó Európa Liga első selejtezőkörének visszavágóján a DVSC-TEVA az SP La Fiorita csapatát fogadta csütörtökön 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.

DVSC-TEVA vs. SP La Fiorita

2 – 0 (1 – 0)

HAON-LIVE – Európa Liga: DVSC-TEVA vs. SP La Fiorita – 2016. 07. 07., 18.00
19:49 | live

És itt a vége, vastaps szól a lelátóról, teljesen megérdemelten, a Loki 2-0-ra nyert, és 6-0-s összesítéssel továbbjutott.
19:47 | live

Letelt a rendes játékidő, 3 perc hosszabbítás következik.
19:46 | live

89' Zafferini is kapott egy sárgát, amiért lerántotta Szekulicsot.

88' Cangini helyett Righi a pályán.
19:39 | live

83' Guidi váltja Selvát.
19:35 | live

79' Cavalli kapott sárgát.
19:32 | live

76' Bollini is besárgult.
19:29 | live

73' Egy debreceni helyzet után végül Szekulics előtt kötött ki a labda, nem is tétovázott, egyből ráküldte, a kapufa mentette meg a vendégeket az újabb góltól.
19:26 | live

70' A vendégek is cserélnek: Parma helyett Cavalli a pályán.
19:25 | live

69' Tisza kapott sárgát, láthatóan nem ért egyet az ítélettel.

69' Holman a pálya szélén sántikál le, reméljük, nem súlyos a sérülése.
19:24 | live

68' Holman helyett Szekulics folytatja.
19:21 | live

66' Holman maradt lent, ápolni kell.
19:17 | live

61' Változtat Kondás Elemér: a csapatkapitány Szakály helyett Ferenczi érkezik a pályára.
19:16 | live

60' Cserélni fog a Loki, Ferenczi érkezik majd.
19:15 | live

58' Szépen csavarodott be Tisza pontrúgása, de Vivan a helyén volt, és ki tudta öklözni a labdát.
19:11 | live

56' Folyamatos a Loki-fölény, a vendégektől csak védekezésre tellik, nincs ötlet a játékukban.
19:10 | live

53' Szakály kapott remek passzt a középpályán, elindult, vezette a labdát, mikor már csak 20 méter volt hátra, oldalra passzolt Tiszának, aki pár csel után lőtt, a játékszer megpattant egy védőn. Szép támadás volt.
19:08 | live

51' Holman cselezgetett a 16-oson belül, kissé kisodródva lövésre szánta el magát, és milyen jól tette! Elcsavarta a hosszúba, 2-0!
19:04 | live

48' Tisza végzett el szabadrúgást, lövése Korhutot találta meg, aki kapásból rátűzte, a labda megpattant, és így tréfálta meg a vendégek kapusát - maradt az 1-0.
19:02 | live

46' Megkezdődött a második játékrész.

Szünetben cserélt a Loki, Djelmic helyett Mészáros Karol érkezett a pályára.
19:01 | live

A csapatok már a pályán, hamarosan kezdődik a 2. félidő.
18:47 | live

Itt a vége az első félidőnek, 1-0-ra vezet a DVSC.
18:46 | live

Letelt az első 45 perc, egy perc hosszabbítás következik.
18:45 | live

45' Szép szerelés Szatmáritól, taps a jutalma.
18:44 | live

44' Ezzel összesítésben már 6-0-ra vezet a DVSC, úgy tűnik, semmi sem veszélyezteti Kondás Elemér tanítványainak a továbbjutását.
18:41 | live

41' És megszületett a Loki vezető gólja, ami már régóta érett: Tisza Tibor került helyzetbe, gondolt egyet, és rátűzte jó 14 méterről - nem hibázott! 1-0!
18:35 | live

35' Újabb helyzet: Korhut beadását Jovanovic fejelte közelről mellé.
18:34 | live

Rengeteg hazai helyzet maradt ki eddig, szép támadásoknak nem vagyunk híján, de a gól hiányzik.
18:31 | live

32' A hivatalos nézőszám 12 ezer, régen látogattak ki ennyien a Nagyerdei Stadionba egy mérkőzésre.
18:29 | live

30' Újabb DVSC-helyzet, érik a vezető találat...
18:28 | live

28' Gyönyörű akciót épített fel a Loki: Holman indította szélen Szakályt, aki a védőt átjátszva vezette a labdát, majd passzolt középre, csak épp nem volt érkező játékos.
18:26 | live

26' Castillion tűzte rá, Vivanról kipattant a labda, de az érkező Tisza fölé bombázta.
18:25 | live

25' Castillion cselezgetett, amivel kiérdemelte a hazai szurkolók elismerését.
18:24 | live

24' Már talpon a korábbi klasszis, a debreceni drukkerek sportszerűen meg is tapsolják.
18:23 | live

24' Tommasi és Varga összefejelt, előbbi lent maradt, ápolásra szorul.

23' Úgy tűnik, túl hosszúnak és értelmetlennek tartották volna az idegenbeli túrát a La Fiorita drukkerei Debrecenbe, egyetlen fanatikus sem kísérte el a vendégeket.
18:20 | live

20' Az utóbbi percekben a Loki tizenhatosánál folyt a játék, de komolyabb helyzet nem alakult ki a DVSC kapuja előtt.
18:13 | live

14' Sárgát kapott Andy Selva.

11' Sokan kilátogattak a mérkőzésre, már-már a régi hangulatot idézi a szurkolás is.
18:09 | live

9' Folyamatos nyomás alatt tartja a Loki a vendégek kapuját, több helyzet is adódott a debreceniek előtt, eddig állja a sarat a San Marinó-i együttes.
18:08 | live

8' Tisza tűzte rá jó húsz méterről, a vendégek kapusa csak kiöklözni tudta.
18:06 | live

5' Nyom a Loki, Djelmic próbálkozhatott kétszer is beadással, mindkét esetben tisztáztak a védők.
18:05 | live

4' Korhut bal oldali beadása nem sikerült igazán jól.
18:04 | live

Elképesztő hangulat van a stadionban, az ultrák odateszik magukat.

3' Damiano Tommasi lapos, életerős lövése suhan el a bal kapufa mellett, Radosevics nem ért hozzá.
18:01 | live

1' Elindult a találkozó, a vendégek kezdték a játékot.
18:00 | live

A Debrecen fehér felsőben és piros nadrágban játszik, az SP La Fiorita narancs felsőben és fehér alsóban lép pályára.
17:59 | live

A drukkerek folyamatosan érkeznek a lelátókra, de azért vannak még szabad helyek.
17:58 | live

Sokan vannak a Nagyerdei Stadionban, ahová erre a meccsre ingyen juthatnak be a szurkolók.
17:17 | live

Debrecen - Minden adott a jó szórakozáshoz, verhető ellenfél és ingyenes belépés a Nagyerdei Stadionba.

17:16 | live

Debrecen - Különleges fociestét szerveznek csütörtökön a Loki-szurkolók számára. A program két helyszínen zajlik: a kedvencek a Nagyerdei Stadionban és a Víztorony színpadán szerepelnek. Fellép a Loki, valamint Korhut, Balogh és Holman szólista.

Labdarúgó Európa Liga, 1. selejtezőforduló, visszavágó

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 12000 néző. V.: Sztavrosz Mantalosz (Michael Karsziotisz, Sztilianosz Colakisz)

DVSC-TEVA: Radosevics, Szatmári, Holman, Tisza, Djelmic, Brkovics, Varga, Szakály, Korhut, Jovanovic, Castillion Vezetőedző: Kondás Elemér.

SP La Fiorita: Vivan, Bugli, Parma, Selva, Martini, Bollini, Rinaldi, Tommasi, Gasperoni, Cangini, Zafferani. Vezetőedző: Luigi Bizzotto.

Gólszerző: Tisza a 41. (1-0), Holman az 51. (2-0) percben.

Sárga lap: Selva a 14., Tisza a 69., Bollini a 76., Cavalli 79., Zafferini a 89. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Djelmic helyett Mészáros Karol a félidőben, Szakály helyett Ferenczi a 61., Holman helyett Szekulics a 68., Parma helyett Cavalli a 70., Selva helyett Guidi a 83. percben, Cangini helyett Righi a 88. percben.

Ön szerint továbbjut a Loki az Európa Liga első selejtezőköréből?