HAON-ÉLŐ – Edzőmérkőzés: DVSC-TEVA vs. FTC 2-3 (1-2)

DVSC-TEVA vs. FTC
DVSC-TEVA vs. FTC - © Fotó: Matey István
Debrecen – Felkészülési mérkőzést rendeztek csütörtökön Debrecen-Pallagon, méghozzá nem is akármilyet: a Loki a Ferencvárossal játszott 14 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Felkészülési mérkőzés

DVSC-TEVA vs. Ferencváros

2 – 3 (1 – 2)

HAON-LIVE – Felkészülési mérkőzés: DVSC-TEVA vs. Ferencváros – 2016. 02. 04., 14.00
15:51 | live

A második félidőben hiába támadott sokat a DVSC, és szorította be időnként a Ferencvárost, egyenlíteni nem sikerült, pedig megvoltak rá a lehetőségek.

90+2' Vége a mérkőzésnek.
15:50 | live

90+1' Sidibe és Pintér Ádám ugrott össze. Sidibe szerint utóbbi könyökölt.

89' Bal oldali szabadrúgást a berobbanó Coulibaly fejelte fölé.
15:45 | live

Az utóbbi percekben nyomasztó fölényben játszik a Loki.

85' Tisza bal oldali szabadrúgására jól érkezett Dibusz.
15:44 | live

84' Gera helyett Csukics a Fradiban.

83' Egy újabb Tisza-szöglet után kavarodás tizenhatoson belül, majd Brkovics húzta kapura a labdát, a kapus ismét mentett.

82' Tisza bal oldalról csavart be egy szögletet, ami után Sidibe az ötösről fejelt - Dibusz óriási bravúrral védett.
15:41 | live

80' Szépít a Loki! Tisza jobb oldali szabadrúgását az ötös sarkáról estében, félfordulatból rúgta a kapuba Brkovics. 2-3.
15:40 | live

Ezzel egyidőben a Loki is cserél: Holman helyett Ferenczi és Horváth helyett Tisza folytatja.

77' A Fradi ismét új erőt dob a pályára: Varga Roland helyett Busai érkezik, Lamah helyett pedig Lakatos szállt be.
15:34 | live

71' Változtatás a Lokinál is: Mészáros helyett Szatmári állt be.
15:32 | live

68' Cserék a vendégeknél: Nagy Ádám helyett Nagy Dominik, Hajnal helyett pedig Trinks a pályán.
15:30 | live

66' Hajnal végzett el egy 30 méteres szabadrúgást. A jól eltalált labdát Radosevic a kapufa tövéből ütötte ki.
15:24 | live

57' Már kettővel megy a Fradi. Radó 21 méteres lövése megpattant a menteni igyekvő védő lábán, és felpörögve, Radosevic fölött a kapuba hullott. 1-3.

56' Cserél a Loki: Lázár Pál helyett Djelmic, Szakály helyett pedig Sidibe jött be.
15:20 | live

53' Korhut a jobb oldalról, 22 méterről, szabadrúgásból csavart kapura, de Dibusz védett.

51' Korhut jobb oldali szöglete Holman fejéről került a kapu fölé.
15:12 | live

52' Szakály a bal oldalról, az alapvonaltól úgy 12 méterre végzett el szabadrúgást, de a beívelt labdát kifejelték a védők.
15:11 | live

49' Coulibaly iramodott meg a jobb oldalon, de a beadása elhalt a védőkben.
15:07 | live

46' Megkezdődött a második félidő.

Cserék a szünetben: Coulibaly folytatja Kulcsár helyett a Debrecenben, a Fradinál pedig Leandro érkezett Ramirez helyett.
15:00 | live

Ahogy arról a szerdai szurkolói ankéton szó esett, a DVSC-TEVA együttese szerződtette a bosnyák középpályást, Ognjen Djelmicet – a kontraktus három évre szól.

A 27 éves szélső 2015-ben 39 mérkőzésen lépett pályára a Zeljeznicar színeiben. Minden meccsen kezdő volt, 12 gólt ért el. A nemzetközi találkozókon is eredményes volt, betalált a Ferencváros és a Standard Liege kapujába – írta a Loki hivatalos honlapja. Pályafutása során egyébként összesen 162 mérkőzést játszott a boszniai élvonalban, 29 gólt szerzett, 19 gólpasszt adott. A fotón a Loki új szerzeménye Szilágyi Sándor cégvezető társaságában látható (forrás: dvsc.hu)

14:57 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
14:56 | live

45' A félpályánál Szakály és Lamah között volt egy kis nézeteltérés, amit a játékvezető simított el.
14:52 | live

41' Kulcsár cselezgetett a jobb oldalon a tizenhatoson belül, de ballábas lövése megpattant egy védőn, és így fölé szállt.

41' Szakály ívelt szabadrúgása után Korhut jobbal lőtt, de Dibusz védett.

40' Egy gyors debreceni kontra végén Horváth bal oldali beadása elszállt mindenki feje fölött.
14:51 | live

35' Hajnal 25 méterről ívelt a kapu elé egy szabadrúgást, de labdája Radosevic ölében halt el.
14:44 | live

Továbbra is főleg a középpálya közepén történnek az események, de inkább a Ferencváros akarata érvényesül.
14:43 | live

34' Dilaver a tizenhatos jobb sarkáról leadott lövése szállt kapu fölé.
14:38 | live

Az elmúlt 5-6 percben kiegyenlített mezőnyjáték folyt.
14:34 | live

23' Újabb FTC-helyzet: egy labdaszerzést követően Varga Roland Radó Andráshoz passzolt, akinek 16 méteres lövését a kapus nagy bravúrral hárította.

21' Újra vezet a Ferencváros. Egy debreceni védelmi hiba miatt Hajnal Tamás ki tudott ugrani a védők között, a kifutó Radosevic mellett áttette a teljesen szabadon érkező Varga Rolandnak a labdát, aki 6 méterről az üres kapuba passzolt. 1-2.
14:28 | live

Két információ a Loki háza tájáról: Bódi a mai meccset bokasérülés miatt kihagyja, és Takács Tamás sem játszik, ő pihenőt kapott.

17' Szakály bal oldali ívelését Holman csúsztatta kapura, de Dibusz védeni tudott.

13' Jovanovic 20 méterről lőtt laposan, de a lövése célt tévesztett.
14:22 | live

12' Varga Roland nyolc méterről kilőtte a kapufát, de kifelé pattant a labda.

11' 1-1, Horváth Zsolt egyenlített. Félpályánál megszerzett labdával iramodott meg Horváth a bal oldalon. Kényszerítőzött Holmannal, és a visszakapott labdát bal oldalról, úgy 10 méterről, elegánsan gurította a kapuba.
14:18 | live

7' Vezet a Ferencváros, 0-1. Jobb oldalon vezetett támadást a Fradi, aminek a végén, egy centerezés után, Varga Roland talált a hálóba.
14:16 | live

Eddig a vendégeknél van többet a labda.

2' Bal oldali Ferencváros-akció, a végén belsővel Lamah a bal alsó sarok mellé lőtt.
14:11 | live

A találkozót Takács János vezeti.
14:10 | live

1' Elindult a mérkőzés.
14:04 | live

Egy kicsit csúszik a kezdés időpontja, a két csapat még melegít.
14:01 | live

A két csapat összeállítása:

DVSC: 22 Radosevic – 13 Lázár, 17 Mészáros, 25 Brkovics, 69 Korhut – 77 Jovanovic, 33 Varga J., 8 Holman, 55 Szakály – 88 Horváth Zs., 70 Kulcsár

Cs: 87 Verpecz István, 10 Tisza Tibor, 11 Ferenczi János, 16 Djelmic Ognjen, 18 Máté Péter, 26 Sidibe Ibrahima, 37 Kinyik Ákos, 39 Coulibaly Adamo

FTC: 90 Dibusz – 66 Dilaver, 7 Nalepa, 17 Pintér, 77 Ramírez – 99 Nagy Á., 20 Gera Z. – 97 Varga R., 15 Hajnal, 24 Lamah – 10 Radó

Cs: 55 Jova Levente, 14 Nagy Dominik, 16 Leandro, 2 Busai Attila, 30 Csukics Vladan, 25 Trinks Florian, 67 Lakatos István
13:29 | live

Debrecen - Kedden virradóra kifeszített molinón üzentek az ultrák a DVSC-nek, szerdán pedig a Loki-ankét keretein belül történt egy-két pengeváltás a klub vezetése és a szurkolótábor között. Ennek apropóján körbekérdeztük a debrecenieket, mennyire érdekli őket a helyi futballélet.

Debrecen - Több év után rendezett a DVSC-Teva szurkolói ankétot, ahol a Loki Szurkolók Egyesülete (LOSZ) nevében Pethe Tamás tolmácsolta a tagok által összeállított kérdéseket Szima Gábor klubelnöknek.

13:28 | live

Debrecen - Csütörtökön délután 14 órától felkészülési mérkőzést játszik a Loki Pallagon, az ellenfél a Ferencváros lesz. Az összecsapást élőben közvetítjük portálunkon. Ön szerint mi lesz a meccs végeredménye?

13:27 | live

Debrecen - Sokan balhéra számítottak, de teljesen normális mederben folyt a szurkolói ankét.

Debrecen - A DVSC-TEVA csütörtökön edzőmérkőzést játszik a Ferencvárossal – azonban Budapest helyett Debrecenben csapnak össze a felek.

Debrecen-Pallag. V.: Takács János.

DVSC-TEVA: 22 Radosevic – 13 Lázár, 17 Mészáros, 25 Brkovics, 69 Korhut – 77 Jovanovic, 33 Varga J., 8 Holman, 55 Szakály – 88 Horváth Zs., 70 Kulcsár

Cs: 87 Verpecz István, 10 Tisza Tibor, 11 Ferenczi János, 16 Djelmic Ognjen, 18 Máté Péter, 26 Sidibe Ibrahima, 37 Kinyik Ákos, 39 Adamo Coulibaly.

Vezetőedző: Kondás Elemér.

Ferencváros: 90 Dibusz – 66 Dilaver, 7 Nalepa, 17 Pintér, 77 Ramírez – 99 Nagy Á., 20 Gera Z. – 97 Varga R., 15 Hajnal, 24 Lamah – 10 Radó.

Vezetőedző: Thomas Doll.

Gólszerző: Varga R. a 7. (0-1) és a 21. (1-2), Horváth Zs. a 11. (1-1), Radó a 60. (1-3), Brkovics a 80. (2-3) percben.

Sárga lap: -.

Kiállítás: -.

Csere: Kulcsár helyett Coulibaly és Ramirez helyett Leandro a félidőben, Lázár helyett Djelmic és Szakály helyett Sidibe az 59., Nagy Á. helyett Nagy D. és Hajnal helyett Trinks a 68., Mészáros helyett Szatmári a 71., Varga R. helyett Busai és Lamah helyett Lakatos, valamint Holman helyett Ferenczi és Horváth helyett Tisza a 77., Gera helyett Csukics a 84. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA - Ferencváros edzőmérkőzés végeredménye?