Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2017/2018-as szezonjának 28. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Vasas együttesét fogadta szombaton 17.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC. vs. Vasas mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – DVSC vs. Vasas FC – 2018. 04. 28., 17.00
19:18 | live

A DVSC vs. Vasas (2-3) NB I-es mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Michael Oenning értékelte a látottakat.

18:53 | live

Vége e meccsnek, nyert a Vasas. A végeredmény 2-3.
18:52 | live

90+4' Az utolsó lehetőség: Kinyik lövése saját társáról pattant fölé.
18:50 | live

90+2 Szatmári lőtt elhamarkodottan fölé.
18:48 | live

Négy perc hosszabbítás jön.

90' Sárga lap: Vogyicska durvult.
18:46 | live

89' Tisza szabadrúgását majdnem a saját kapujába fejelte Vaskó.
18:45 | live

88' Barczit Pavlov váltja a Vasasban.
18:44 | live

86' Tisza rúghatott szabadot 18-ról, egy méterrel fölé tekerte a labdát.
18:41 | live

84' Góóóóól, 2-3! Takács közeli lökete még kipattant a kapusról, de érkezett Tabakovic, és 3 méterről a kapuba fejelt!
18:40 | live

83' Tisza lövése pattant kevéssel mellé egy védőről.
18:39 | live

81' Góóóól, 1-3! Tisza beadását Tabakovic csúsztatta közelről a hálóba!
18:37 | live

79' Cserél a Vasas: Risztevszkit Vaskó váltja.

79' Bedobás után Sós elé került a labda, aki 16-ról kevéssel fölé lőtt.
18:36 | live

78' Filip elöl rúgták ki a labdát a kapu torkában.
18:35 | live

77' Tisza bombázta el centikkel a labdát a kapu előtt, cimbalomszögből.
18:34 | live

76' Ádám ütötte meg Bényeit, volt már egy sárgája ezért a másodikkal kiállították.
18:33 | live

A Vasas már nem akar focizni, a DVSC pedig nem tud többet felmutatni, ezért unalomba fulladt a meccs.
18:28 | live

71' Egerszegi életerős lövését kellett fölé ütnie Nagynak.

70' Vogyicska emelt 17-ről kapura, de jócskán fölé ment.
18:25 | live

67' A Vasas veszélyeztetett, Vida közeli pörgetése a rövid sarok mellé szállt.
18:23 | live

66' Most Sós próbálkozott fejjel, de ezt is könnyedén védte Nagy Gergely.

65' Tisza szögletét Filip fejelte közelről, de gyengén a kapus kezébe.
18:18 | live

60' Tabakovic lőtt kapura közelről, de levágódott a labdája.
18:15 | live

57' Barnát Tabakovic váltja, Szivacskit Vogyicska.

57' Tőzsér mellett elesett az ellenfél, Kassai sárgát adott a debreceninek ütésért.
18:13 | live

Majd jelzi, hogy nem tudja folytatni, csere lesz.

Már vissza is jön a vasasos.

Áll a játék, Szivacskit kell ápolni.
18:10 | live

52' Cserél a Loki: Tisza váltja Mengolót.
18:09 | live

51' Góóóól, 0-3! Bal oldali beadásból Vít Benes talált a hosszú saroknál a hálóba!
18:08 | live

51' Barna csúszott be, a labdát és a lábat is eltalálta, sárga lap!
18:06 | live

49' Bényeit tüntették el a tizenhatoson belül, de elmaradt a büntető.
18:05 | live

47' Vida Máté rúgta meg Filipet, sárga lapot kapott érte.
18:03 | live

46' Elkezdődött a második félidő.
18:02 | live

A Loki már kint van a gyepen, a Vasas még az öltözőben.

17:47 | live

45' Kapu előtti kavarodás után a kapus végül a földön fekve elcsípte a labdát a hazaiak elöl.
17:43 | live

43' Ádám Martin volt túl heves, sárgát kapott érte.
17:42 | live

42' Majdnem szépített a Loki! Jovanovic nagy lövését védte Nagy, a kipattanóra Takács startolt rá, a kapus felpattant és elütötte előle a játékszert.
17:41 | live

40' Újra Tőzsér-Sós összjáték, most a középpályás labdája eljutott a kapuig, a kapus lábbal védett nagyot!
17:39 | live

39' Tőzsér remek labdájával került nagy helyzetbe Sós, de lesen volt.
17:36 | live

36' Sós Bence lőtt kapura, labdáját blokkolták a tizenhatoson belül.
17:33 | live

33' És Mengolo újra visszatér a pályára.
17:32 | live

Megint a Loki csatára esett nagyot, ismét ápolják.
17:31 | live

Szerencsére Mengolo tudja folytatni a játékot.
17:29 | live

30' Most Mengolo maradt lenn, ápolni kell.
17:28 | live

3214 néző van hivatalosan a stadionban.
17:26 | live

Teljes zavar a vendéglátóknál, semmi elképzelés nincs a játékukban.
17:24 | live

24' Gól, 0-2! Egerszegi kapta a labdát a tizenhatos előtt, megnézte a jobb alsó sarkot, majd laposan jobbal oda is lőtte!
17:21 | live

21' Tőzsér lapos lövése vágódott ki a védő lábáról, majd Sóst állították meg lesen.
17:18 | live

18' Takács ment el a bal szélen, de hosszan szöktette magát, odalett a lehetőség.
17:17 | live

Csendesen csordogálnak a percek, pedig a hazaiaknak ritmust kellene váltaniuk.
17:15 | live

15' Bényei startolt rá a kipattanó labdára, de csúnyán fölé vágta a felpattanó játékszert.

15' Csere, Takács jön Könyves helyett.
17:14 | live

A debreceni csatár valószínűleg nem tudja folytatni.
17:13 | live

13' Könyvest kell ápolni, le is ballag a pályáról.
17:12 | live

Ez a gól hidegzuhany volt a javából, de nem volt teljesen előzményektől mentes. A Loki nem találja a ritmust és nagyon sok hibával játszik.
17:09 | live

9' Ez viszont már érvényes, 0-1! Egerszegi kapott a bal oldalról teljesen üresen labdát, 12 méterről egyből a sarokba pörgetett!

8' A debreceni kapuba került a labda, miután Nagy kiejtette a szöglet nyomán, azonban Risztevszki lesen állt, így maradt a 0-0. A Vasas-játékos reklamált, sárga lapot kapott.
17:06 | live

Egyelőre eléggé kocogós a tempó.
17:04 | live

5' Mengolót ugratták ki, de védője szépen fedezte a labdát előle a tizenhatoson belül, oda a lehetőség.
17:02 | live

A Loki lépett fel kezdeményezőbben, de még csak mezőnyjáték folyik.
17:00 | live

1' A Vasas kezdte a játékot.
16:58 | live

Szól a DVSC-induló, meccshangulat van!

Kassai játékvezetővel az élen jönnek a felek, a Loki tiszta pirosban, a Vasas szürke szerelésben.
16:57 | live

A DVSC a 4., a Vasas az utolsó, 12. helyen áll jelenleg a bajnokságban.
16:56 | live

Hamarosan jönnek az együttesek.

A Vasas kezdőcsapata:

Nagy G. - Risztevszki, Benes, Burmeister - Hangya, Egerszegi, James, Vida - Barczi, Ádám, Szivacski.

A DVSC kezdőcsapata:

16:54 | live

A vendégek kispadján ott ül a játékos-pályaedző Ferenczi István, aki korábban focizott a Lokiban is.
16:52 | live

A hazaiak nélkülözni kénytelenek az eltiltott Varga Kevint, valamint a sérült Ferenczit és Bódit.

Kiváló időben, ideális körülmények között rendezik meg a DVSC-Vasas NB I-es találkozót, reméljük, a lelátókon is sokan lesznek ma.
14:33 | live

A labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában a Vasas együttese látogat Debrecenbe. A találkozó 17 órakor kezdődik a Nagyerdei Stadionban.

2 – 3 (0 – 2)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3214 néző. V.: Kassai V. (Márkus T., Varga G.).

Debreceni VSC: Nagy S. – Bényei, Szatmári, Kinyik, Barna – Jovanovic, Tőzsér, Filip, Sós – Mengolo, Könyves. Vezetőedző: Herczeg András.

Vasas FC: Nagy G. – Risztevszki, Benes, Burmeister – Hangya, Egerszegi, James, Vida – Barczi, Ádám, Szivacski. Vezetőedző: Michael Oenning.

Gólszerző: Egerszegi a 9. (0-1) és a 24. (0-2), Benes az 51. (0-3), Tabakovic a 81. (1-3) és a 84. (2-3) percben.

Sárga lap: Risztevszki a 8., Ádám a 43. és a 76., Vida a 47., Barna az 51., Tőzsér az 57., Vogyicska a 90. percben.

Kiállítás: Ádám a 76. percben.

Csere: Könyves helyett Takács a 15., Mengolo helyett Tisza az 52., Barna helyett Tabakovic és Szivacski helyett Vogyicska az 57., Risztevszki helyett Vaskó a 79., Barczi helyett Pavlov a 88. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

Takács Tamás
Debrecen - A Vasas együttese a bennmaradásért, a DVSC a dobogó harmadik fokáért harcol a szezon végén. A múlt heti, felcsúti kupa- és bajnoki mérkőzések után szombaton 17 órától ismét hazai pályán játszhat a Loki: a hajdúságiak az utolsó helyen álló, de még simán bennmaradható Vasast fogadják a N...