HAON-ÉLŐ – DVSC vs. Puskás Akadémia 2-1 (1-0)

DVSC vs. Puskás Akadémia - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 12. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Puskás Akadémia FC együttesét fogadta szombaton 17 órától a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Puskás Akadémia mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – DVSC vs. Puskás Akadémia FC – 2018.10.27., 17.00
19:17 | live

A DVSC vs. Puskás Akadémia FC (2-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Benczés Miklós értékelte a látottakat.

18:51 | live

Vége a mérkőzésnek, egy góllal győzött a Loki. Debrecen - Puskás Akadémia 2-1.
18:50 | live

90+3' Könyvest szerelték a szögletzászlónál.
18:49 | live

90+2' Ismét a Puskás támad. A 16-osnál szerelték Szolnokit.

A beívelt labdát Nagy kiöklözte, de kifelé jöhet szabadrúgás lökés miatt.
18:48 | live

90+1' Ferenczi ismét jól blokkolta Latifi beadását, szöglet.

Három perc lesz a hosszabbítás.
18:47 | live

90' Egy Puskás-beívelés a tizenhatos területére, senkit nem érintett a labda, kirúgás.
18:46 | live

88' Bedobásokkal araszolgat előre a Loki, majd egy beadás Ferenczitől, de az nem érte el Avdijajt, elfejelték előle a labdát.
18:43 | live

86' Hatalmas Puskás-bedobás után kifelé jár szabadrúgás az ötösről, Harist lökték el.

85' Cserél a Loki: Bódi le, Csősz fel.
18:41 | live

Latifi szögletéből Kiss lőtt 17 méterről laposan sarokra, Nagy fogta.

83' Továbbra is sok a pontatlan passz a Lokinál, Könyveshez nem jutott el egy hosszú indítás.
18:40 | live

82' Loki-szabad a félpályáról. Bódi kapta a keresztlabdát, de szerelték a tizenhatosnál.
18:39 | live

81' Cserél a Puskás is. Mioc helyén Vega folytatja.
18:37 | live

79' Cserél a Loki: Varga K. le, Jovanovic fel.
18:36 | live

79' Latifi beállása után ismét a Puskás az aktívabb, gólhelyzetük nem volt.

75' Szöglet a Puskásnak, Latifi beadásába Ferenczi lépett bele.
18:31 | live

74' Cserél a Puskás: Osváth le, Latifi fel. Csatárt hoz be tehát Benczés Miklós.
18:30 | live

72' Varga Kevin hatalmas keresztlabdája a bal oldalon futó Bódinak, utóbbi a kapusba lőtt 13 méterről.
18:28 | live

70' Gól, újra vezet a Debrecen. 2-1. Tőzsér szöglete az ötösön megtalálta Avdijaj fejét, aki a hálóba fejelt.
18:27 | live

69' Cserél a Loki: Takács le, Avdijaj fel.
18:25 | live

67' Loki-tűzijáték Danilovics kapujánál: Varga, Könyves és Takács is lőtt, de a próbálkozások elakadtak a védőkben.
18:24 | live

66' Osváth belecsúszott a félpályán Bódiba, sárgát kapott.
18:23 | live

Egy látványos ollózás Arabulitól 10 méterre a kaputól. Nagy fogta.
18:22 | live

65' Kinyik kapott sárgát egy csúnya szerelésért.

64' Takács lőtt 12 méterről a kapusba egy gyors Loki-akció végén.
18:20 | live

62' Hihetetlenül pontatlanul játszik a Loki, közelről is pontatlanok a passzok, utána pedig csak szaladnak a labda után. Igaz, a vendégeknek sincs helyzetük, mert jó a hazai védelem.
18:19 | live

Takács kapott labdát a Puskás-térfél közepén, kapura vezette, cselezgetni kezdett 23 méterre a kaputól, elveszítette a labdát.
18:17 | live

60' Ismét ígéretes játékhelyzet, hosszú passzok a tizenhatos előtt, majd Tőzsér és Bódi nem értette meg egymást, a csapatkapitány Bódi mögé adta a lövésre felkínált labdát. (Fotó: Derencsényi István)
18:16 | live

58' Nagy lendülettel játszik a Loki, ám helyzet nincs, a Puskás minden játékosa a saját térfelén.
18:14 | live

56' Könyves kapott kitűnő mélységi passzt, lest fújt a játékvezető, pedig, vezethette volna kapura a labdát.
18:13 | live

55' Takács-Könyves-Varga a labda útja a tizenhatos előtt, Varga Kevin nem jutott lövéshez , szerelték.
18:11 | live

Megzavarta a gól a Lokit, pontatlanul játszanak.

53' Takács kevergetett a 16-oson, tartotta a labdát, de nem lőtt és nem passzolt, szerelték.
18:09 | live

50' Egyenlít a Puskás. A frissen beállt Kiss Tamás átemelte 17 méterről a labdát Nagy fölött. 1-1.
18:06 | live

48' Beszorult a Loki. Nem tudnak labdát szerezni, a vendégek a középvonal és a tizenhatos között passzolgatnak. Majd egy hosszúra sikerült indítás és kirúgás.
18:05 | live

47' Szabadrúgás a vendégeknek 27 méterről, bal szélről, Tőzsér kifejelte a labdát az ötösről.

46' Arabuli 13 méterről lőtt, a kísérlet levágódott a védőkről.

46' A vendégek kezdték a játékot.
18:04 | live

Radó le, Kiss fel a szünetben a Puskásnál.
18:03 | live

A Loki játékosai már a pályán vannak, és érkeznek a vendégek is.
17:47 | live

Vége a félidőnek.

45+1' A Loki bedobással indul a térfelük közepéről, majd passzok középen, Tőzsér 23 méteres lövése kijött a védőkről.
17:45 | live

Egy perc a hosszabbítás.

45' Ismét Takács fejelte ki a sarokról betett labdát.

Balogh hatalmas lövése 15 méterről, Kinyik kifejelte szögletre.
17:44 | live

44' Ismét apró szabálytalanság miatt fújt a spori a Loki ellen. A közönségnek nem tetszik.

A szögletet kifejelték, majd Ferenczi törte el a labdát a kaputól 14 méterre. A vendégek kihozták a tizenhatoson belülről.
17:43 | live

43' Varga Kevin beadását a kapu torkából fejelték szögletre a vendégek.

42' Varga sárgát kapott a Lokiban, valószínűleg szövegért.
17:41 | live

Közben Tőzsér majdnem gólt fejelt, takács beadását 6 méterről kapura csúsztatta, Danilovics bravúrral védte.

41' A vendég cserejátékosok elindultak melegíteni.
17:39 | live

Ezt Takács fejelte ki az ötösről.

38' Puskás-szöglet. Radó labdája Pávkovics fejéről a mezőnybe ment, majd az ismétlésben egy lecsúszott kapura lövésbe Kusnyír ért bele, szöget.
17:36 | live

Bódi középre rúgott szabadját a kapus kiöklözte.

36' Könyvest rúgták meg egy csel után a tizenhatos sarkától 5 méterre.
17:35 | live

2814 fő a hivatalos nézőszám.

Arabuli közben a földön maradt egy ütközés után. A gyógystáb apályán. Az eset a Loki tizenhatosa előtt történt.
17:33 | live

32' Loki-szabadrúgás 40 méterről. Tőzsér labdáját Pávkovics fejelte keresztbe a a kapu előtt, majd Kinyik alapvonali visszapasszából a kaputól 5 méterre álló Könyveshez került, aki könnyedén rúgta a hálóba a labdát. 1-0, vezet a Loki.
17:32 | live

30' Hatalmas Puskás-helyzet: Varga centerezett labdáját Radó lőtte el, majd a védőről lepattanót Mioc tette kapura közelről, a második lövés mellé ment.
17:29 | live

29' Tőzsér a félpályáról indította a tizenhatos felé mozgó Vargát, a passz azonban hosszú lett, a kifutó Danilovics hamarabb odaért.
17:27 | live

26' Rengeteg passzolási hiba az elmúlt percekben mindkét oldalon, helyzet nem alakult ki, a vendégek lőttek 30 méterről magasan a kapu fölé.
17:25 | live

25' Urblik 23 méterről megeresztett bombáját fogta könnyedén Nagy.
17:23 | live

Tőzsér szögletét kifejelték az ötösről.

23' Tőzsér hatalmas szabadrúgását szedte ki a léc alól a kapus, szöglet.
17:21 | live

21' Arabuli lőtt 16 méterről laposan, Nagy könnyen fogta.

20' Szögletből Takács fejelt 5 méterről kapura, a kapus éppen elérte, bravúrral védett Danilovics.
17:20 | live

19' Takács szerzett labdát a térfele közepén, két szép csel, és a tizenhatosnál volt, ott nem értette meg magát a segítő Könyvessel, elbizonytalanodott, szerelték.
17:19 | live

18' Öli a játékot a Puskás, passzolgat a középpálya körül, majd hosszú indításokkal próbál a Loki-védők mögé kerülni. Eddig sikertelenül.
17:17 | live

16' Az utóbbi percek a vendégeké voltak, előbb a 16-ost passzolták körbe, majd Varga J. tett egy nagy kört a térfelük felé, végül egy rossz keresztlabda után bedobással jöhetett a Loki.
17:14 | live

14' Radó a hosszúra tekerte a labdát, méterekkel ment a kapu mellé, játékos nem volt a közelében.
17:13 | live

13' Puskás-szabad 28 méterre Nagy kapujától.

A szögletet kivágták a védők.

12' Újabb Puskás-szöglet, előbb blokkolták a lövést 15-ről, majd az ismétlésbe Kusnyír nyúlt bele.
17:11 | live

Az első 10 perc egyértelműen a Lokié volt, a vendégek alig hagyták el a térfelüket.
17:10 | live

9' Loki-helyzet, a tizenegyespontra balról belőtt labdát éppen nem érte el Bódi, az utolsó pillanatban pöckölte el az érkező védő.
17:09 | live

Tőzsér a hosszúra lőtte be a labdát, onnan a kapu mellé fejelték a hazai játékosok.

8' Mioc sárgát kapott, elkaszálta Ferenczit a Puskás-térfél közepén, jobb szélen.
17:08 | live

A rövidre érkező labdát ismét szögletre vágták a hazaiak. Majd a második, immár magasan beadott labdát Nagy fogta.
17:07 | live

7' Urblik lőtt 22 méterről, Tőzsér és Kusnyír lábán irányt változtatott a próbálkozás, szöglet.
17:06 | live

5' Az ellentámadás Vargától indult, a kapu elé belőtt labda elszállt mindenki feje fölött, majd a másik oldalon Pávkovics kivezette azt a büntetőterületről.
17:05 | live

4' Hatalmas Loki-helyzet, Tőzsér beadását 3 méterről Könyves a kapu mellé fejelte.
17:03 | live

2' Baloghig nem jutott el egy keresztlabda, Kusnyír a tizenhatosról hazafejelte.
17:02 | live

1' Gyors passzok a kezdés után, majd Könyves és Varga K. nem értette meg egymást, előbbi rossz helyre passzolt, a vendégek dobhatnak a térfelük közepéről.
17:01 | live

1' A Loki kezdte a mérkőzést
16:58 | live

Érkeznek a csapatok a mérkőzésre. A Loki tiszta pirosban, míg a Puskás sárga felsőben és kék alsóban.
16:47 | live

A Puskás Akadémia kezdőcsapata:

A DVSC kezdőcsapata:

14:15 | live

A Puskás Akadémia együttesét fogadja a Loki a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában szombaton 17 órától, a helyszín a Nagyerdei Stadion.

2 – 1 (1 – 0)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2814 néző. V.: Farkas Á. (Ring Gy., Farkas B.).

Debreceni VSC: Nagy S. – Kusnyír, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi – Varga K., Haris, Tőzsér, Bódi – Takács, Könyves. Vezetőedző: Herczeg András.

Puskás Akadémia FC: Danilovics – Szolnoki, Hegedűs J., Poór – Osváth, Varga J., Mioc, Urblík, Balogh B. – Radó, Arabuli. Vezetőedző: Benczés Miklós.

Gólszerző: Könyves (1-0) a 32., Kiss T. (1-1) az 50., Avdijaj (2-1) a 70. percben.

Sárga lap: Mioc a 8., Varga K. a 42., Kinyik a 65. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Radó helyett Kiss T. a félidőben, Takács helyett Avdijaj a 69., Osváth helyett Latifi a 74., Varga K. helyett Jovanovic a 79., Mioc helyett Vega a 81., Bódi helyett Csősz a 85. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Szécsi Márk (88) kiélezett találkozóra számít a Puskás ellen
Debrecen - A Puskás Akadémia látogat a Nagyerdei Stadionba szombaton 17 órától. A DVSC játékosa, Szécsi Márk, aki épp a Puskástól érkezett kölcsönbe a Lokihoz, lapunknak elmondta: kiélezett találkozóra számítanak, de feltett szándékuk győzni. A Fradi-verő Puskás Akadémia látogat vasárnap 17 órátó...

Lokisták öröme Bódi csodagólja után
Debrecen - Ritka futballcsemegében lehet részünk a szombaton délután öt órakor kezdődő DVSC-Puskás Akadémia élvonalbeli labdarúgó mérkőzésen. Nemcsak az előző forduló, hanem talán a bajnokság első harmadának legszebb góljait szerző két játékos és legutóbb győztes csapataik szállnak harcba egymáss...