HAON-ÉLŐ – DVSC vs. Puskás Akadémia 3-0 (1-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 2017/2018-as szezonjának 10. fordulójában a DVSC csapata a Puskás Akadémia együttesét fogadta szombaton 18.00-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Puskás Akadémia mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – DVSC vs.Puskás Akadémia – 2017. 09. 23., 18.00
19:53 | live

A zsinórban ötödik győzelmét arató DVSC jövő héten az Újpest otthonában lép pályára.
19:52 | live

Vége a meccsnek, 3-0-ra nyert a Loki.

93' Egy szabadrúgás után Molnár fejese a kapufán csattant.
19:50 | live

Kisebb tumultus alakult ki a pályán.

92' Diallo kapott sárgát.

91' Jovanovic helyére Csősz érkezik.

19:49 | live

Három percet húznak rá a csapatok.
19:48 | live

90' Varga Kevint Tisza Tibor váltja.

19:47 | live

87' Márkvárt helyett Molnár Gábor érkezett.

19:44 | live

86' Tőzsér hatalmas gólt lőtt szabadrúgásból, 3-0-ra vezet a Loki.

19:42 | live

84' Zsidai távoli átlövését üggyel-bajjal védte Nagy Sándor.
19:41 | live

Könyves első gólját szerezte az idei szezonban.
19:40 | live

82' Megduplázta az előnyét a Loki, Könyves egy szögletet követően vette be Hegedüs kapuját.

82' Könyves lövését védte bravúrral Hegedüs.
19:38 | live

80' Könyves nem tudta megtréfálni Hegedüst.
19:36 | live

78' Tabakovic helyét Takács Tamás veszi át.

19:35 | live

Hordágyon viszik le Tabakovicot a pályáról.
19:34 | live

Áll a játék, a csatárt vizsgálják.

Tabakovic maradt a földön.
19:32 | live

74' Újabb csere a Puskásnál: Szécsi Márk Latifit váltotta.

19:27 | live

68' Tőzsér szabadrúgása után Mevoungou tisztázott.
19:24 | live

66' Könyves lőtt a tizenhatos közeléből, a labdát Hegedüs kitenyerelte.

66' Prosser helyére Zsidai László érkezett.
19:20 | live

61' Ferenczi tesztelte Hegedüst, aki védte a Loki-játékos próbálkozását.
19:19 | live

60' Ezúttal Jovanovic tüzelt, Hegedüsnek nem kellet védenie.
19:15 | live

3241 néző látogatott ki a Nagyerdei Stadionba.
19:14 | live

56' Könyves gondolt egy merészet, távoli lövése nem okozott galibát a felcsútiaknak.
19:09 | live

51' Lafiti ugyan gólt szerzett, de szabálytalankodott, így a Loki jöhet szabadrúgással.
19:06 | live

48' Balogh lapos lövését védte Nagy.
19:04 | live

Egyik mester sem cserélt a szünetben.
19:03 | live

A vendégek kezdték a második játékrészt.
18:50 | live

Varga Kevin a harmadik gólját szerezte a szezonban.
18:49 | live

Vége az első félidőnek, a Loki 1-0-ra vezet.
18:48 | live

Egy percet hosszabbít a játékvezető.

44' Bódi adta a passzt Vargának, aki ballal lőtte ki Hegedüs kapujának bal alsó sarkát.
18:47 | live

44' Megszerezte a vezetést a Loki, Varga Kevin talált be.
18:40 | live

37' Csúnya szabálytalanság után Osváth kapott sárgát.
18:36 | live

33' Tabakovic fejjel tette le a labdát Varga elé, akinek balosa mellé ment.
18:35 | live

32' Tőzsér 18 méterről tüzelt, kísérlete nem talált kaput.
18:30 | live

28' Latifi kb. 20 méterről vette célba Nagy Sándor kapuját, de kísérlete mellé ment.
18:26 | live

23' Gyors bedobás után Varga került helyzetbe, a lövését hárította Hegedüs, a kipattanót pedig Bód lőtte mellé.
18:22 | live

Az elmúlt percekben főleg a Loki térfelén zajlik a játék.
18:20 | live

18' Prosser beadását húzta le Nagy.
18:17 | live

15' Könyves próbálta helyzetbe hozni Tabakovicot, de a vendégek kapusa résen volt.
18:16 | live

A felcsútiaknál csereként léphet pályára Danilovic, Zsidai és Szécsi Márk. Mindhárom játékos korábban szerepelt a Debrecenben.
18:14 | live

12' Tőzsér végzett el egy szabadrúgást kb. 30 méterről, lövése elkerülte a kapu jobb felső sarkát.
18:12 | live

Komolyabb helyzetet nem láthatott a publikum az első tíz percben.
18:10 | live

8' A meccs első szögletét a Loki végezheti el.
18:07 | live

A vendégeknél kezdőként kapott lehetőséget Osváth Attila, aki az előző szezonban még a DVSC-t erősítette.
18:04 | live

1' A meccs első lövése Prosser nevéhez köthető.

18:03 | live

Megkezdődött a mérkőzés.

18:02 | live

A debreceniek piros, míg a felcsútiak kék mezben fognak futballozni.
18:01 | live

Megérkeztek a játékosok a pályára.
17:58 | live

A Lokinak eddig jól ment a Puskás ellen a bajnokságban. A két csapat hétszer találkozott az NB I-ben, két döntetlen mellett ötször nyert a hajdúsági együttes.
17:54 | live

A mérkőzés játékvezetője Erdős József lesz.
17:52 | live

Íme a vendégek kezdője: Hegedüs Lajos, Márkvárt Dávid, Ulysse Diallo, Prosser Dániel, Balogh Balázs, Jonathan Heris, Patrick Mevoungou, Vanczák Vilmos, Liridon Latifi, Josip Knezevic, Osváth Attila.
17:48 | live

A DVSC ezzel a kezdőcsapattal fut ki a pályára: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Szatmári, Ferenczi – Bódi, Jovanovic, Tőzsér, Varga K. – Könyves, Tabakovic.
17:47 | live

Az OTP Bank Liga 10. fordulójának egyik rangadóját Debrecenben rendezik: a Loki a Puskás Akadémiát látja vendégül. Mindkét csapat remek formában várja a meccset, hiszen a cívisvárosiak, valamint a felcsútiak is megnyerték a legutóbbi négy bajnokijukat.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3241 néző. V.: Erdős J. (Farkas Á., Gyarmati T.).

DVSC: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Szatmári, Ferenczi – Bódi, Jovanovic, Tőzsér, Varga K. – Könyves, Tabakovic. Vezetőedző: Herczeg András

Puskás Akadémia: Hegedüs, Márkvárt, Diallo, Prosser, Balogh, Jonathan, Mevoungou, Vanczák, Latifi, Knezevic, Osváth. Vezetőedző: Pintér Attila

Gólszerző: Varga (1-0) a 44., Könyves (2-0) a 82., Tőzsér (3-0) a 86. percben .

Sárga lap: Osváth a 37., Diallo a 92. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Prosser helyett Zsidai a 66., Lafiti helyett Szécsi a 74. Tabakovic helyett Takács a 78., Márkvárt helyett Molnár a 87., Varga helyett 90., Jovanovic helyett Csősz a 92. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

A Loki vezetőedzője, Herczeg András bátor játékot vár el játékosaitól
Debrecen - A két legjobb formában lévő csapat, a Loki és a PAFC ad egymásnak randevút a Nagyerdei Stadionban. Vélhetően még nem vívott a semleges nézők körében ekkora érdeklődésre számot tartó mérkőzést a DVSC és a Puskás Akadémia, mint amilyet szombaton 18 órától játszik a két fél a Nagyerdei St...

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .