HAON-ÉLŐ – DVSC vs. MTK Budapest 0-0 (0-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga huszonhetedik fordulójában a DVSC az MTK Budapest csapatát fogadta szombaton 18.30-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.

DVSC vs. MTK Budapest

0 – 0 (0 – 0)

HAON-LIVE – DVSC vs. MTK Budapest – 2017. 04. 15., 18.30
20:26 |

90+5. perc: Vége a mérkőzésnek. A Debrecen talán valamivel közelebb állt a győzelemhez, de ma igazából egyik csapat sem érdemelt volna győzelmet.
20:25 |

90+5. perc: Kolomoies lábában volt a vendégek győzelme, de addig töketlenkedett, amíg Ferenczi bele tudott nyúlni a lövésébe.
20:24 |

90+4. perc: Tőzsér jobb oldali szabadrúgása száll át mindenki feje fölött.
20:20 |

90+1. perc: Okuka tartotta fel Mengolót sárga lapot érően.
20:18 |

90. perc: Öt perc a ráadás.
20:16 |

86. perc: Utolsó csere a vendégeknél is: Okuka váltotta Bakit.
20:15 |

85. perc: Brkovics fejese csattant a lécen egy jobb oldali szögletet követően.
20:14 |

85. perc: Ferenczi lövését ütötte Feltscher elé Petkovic, de a venezuelai löketét is hárította bravúrral a kapus.
20:11 |

82. perc: Leonel Pontes kihasználja az utolsó csere lehetőségét is. Holman számára ért véget a mérkőzés, a helyén Feltscher folytatja.
20:09 |

80. perc: Handzic bólintott mellé egy beadást.
20:08 |

78. perc: Cserélnek a hazaiak is. Jovanovics jött le a pályáról,helyette a most debütáló Mengolo a gyepen.
20:07 |

78. perc: Újabb csere az MTK-ban: Borbélyt Katona váltotta.
20:05 |

76. perc: Holman próbálkozott egy emeléssel, de ez se lett jobb, mint az első félidei. A közönség füttyel jutalmazta.
20:04 |

74. perc: Sorjáznak a próbálkozások: ezúttal Osváth lökete akadt el a védőkben.
20:02 |

73. perc: Most Tőzsér próbálta meg célba venni a kaput, de a lövése talán még most is száll a debreceni légtérben.
20:01 |

72. perc: Könyves lapos lövését fogta Petkovic.
20:00 |

70. perc: Ismét egy kis foci: Handzic ballábas csavarása alig kerülte el az MTK kapujának hosszú sarkát.
19:57 |

A forduló többi mérkőzése jól alakult a debreceniek szempontjából: döntetlenezett a Gyirmót és a Mezőkövesd, míg a Diósgyőr pont nélkül maradt.
19:52 |

63. perc: Handzic gyenge próbálkozását mentette szögletre egy védő.
19:51 |

62. perc: Csere a hazaiaknál: Sukot váltotta Handzic.
19:50 |

60. perc: Sajnos szemernyit sem javult a játék színvonala a második félidőben.
19:50 |

60. perc: Osváthnak is villant a sárga.
19:49 |

59. perc: Baki kapott sárga lapot a vendégektől.
19:45 |

55. perc: Baki futott fel a vendégektől a jobb oldalon, de centerezése elszállt mindenki feje felett.
19:41 |

52. perc: Vadnai bal oldali beadása halt el Danilovics karjai között.
19:38 |

49. perc: Holman szép passza lesen találta Könyvest.
19:35 |

46. perc: Egyik edző sem cserélt a szünetben.
19:34 |

46. perc: A Loki kezdte a második játékrészt.
19:19 |

45+1. perc: Vége az első félidőnek. A Debrecen megy előre, de kevés az átütőerő a támadásaiban, míg az MTK a biztonságos védekezésre összpontosít.
19:17 |

45. perc: Egy perc hosszabbítás.
19:16 |

44. perc: Osváth küldött kapura egy nagyszerű lövést, de Petkovic szépen védett.
19:12 |

40. perc: Csere az MTK-nál: Vogyicska helyett Nikházi a pályán.
19:10 |

38. perc: Vogyicska maradt a gyepen a vendégektől, ápolás.
19:09 |

37. perc: Suk jobb oldali centerezése halt el a vendégek kapusának kezében.
19:04 |

32. perc: Végre valami: Könyves játszotta a bal lábára a labdát, és lapos lövése alig kerülte el a hosszú sarkot.
19:02 |

29. perc: A szöglet utáni kavarodás közepette Suk próbálkozott egy lökettel, de csúnyán "eltörte" a labdát.
19:00 |

28. perc: Suk elől mentettek szögletre a vendégek.
18:57 |

24. perc: Kolomoies lőtt az égbe egy ígéretes vendég helyzetet.
18:55 |

23. perc: Holman ballábas 22 méteres lövését ölelte magához Petkovic.
18:54 |

21. perc: Holman egy nagyon jó lehetőséget flegmázott el: az ötösről ballal a kapus ölébe emelte a labdát.
18:52 |

20. perc: Egy szép Osváth-Suk passzolgatás végére tett pontot egy vendég védő.
18:51 |

19. perc: Hivatalos nézőszám: 2363.
18:48 |

15. perc: A kezdeti lendület után valamelyest visszaesett a találkozó irama.
18:45 |

13. perc: Ezúttal Holman tört előre a bal szélen, de centerezése pontatlan lett.
18:42 |

10. perc: Filip lövésre szánta el magát, de jócskán célt tévesztett.
18:38 |

6. perc: Megint Suk nézett bánatosan a labda után Könyves bal oldali beadását követően.
18:36 |

4. perc: Torghelle perdített mellé kevéssel egy jobb oldali beadást.
18:35 |

2. perc: Könyves középre bombázott labdájáról maradt le ismét centikkel a koreai támadó.
18:34 |

1. perc: Megvan az első hazai helyzet: Ferenczi bal oldali beadásáról éppen, hogy lemaradt a berobbanó Suk.
18:32 |

1. perc: Az MTK kezdte a találkozót.
18:30 |

A Loki tiszta pirosban, míg az MTK kék színű mezben lép pályára.
18:30 |

A kezdősípszó előtt a betegség miatt télen visszavonuló dr. Horváth Zsoltot köszöntötték.
18:29 |

Hamarosan kezdődik a mérkőzés: igen családias hangulatban zajlik majd az összecsapás.
17:57 |

A rosszul futballozó és esélytelenül játszó DVSC szerdán este vereséget szenvedett idegenben. Úgy tűnt, a Loki elképzelés nélkül focizott, ennek következtében ki is kapott a borsodi Mezőkövesdtől.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2363 néző. V.: Erdős J. (Georghiou T., Márkus T.)

DVSC: Danilovics – Osváth, Szatmári, Brkovics, Ferenczi – Könyves, Jovanovic, Filip, Tőzsér – Holman – Suk. Vezetőedző: Leonel Pontes.

MTK Budapest: Petkovic, Baki, Grgic, Vogyicska, Torghelle, Kanta, Vadnai, Poór Patrik, Kolomoies, Borbély, Vass. Vezetőedző: Tamási Zsolt.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Baki az 59., Osváth a 60., Okuka a 90+1 percben.

Kiállítás: -.

Csere: Vogyicska helyett Nikházi a 40., Suk helyett Handzic a 62., Katona helyett Borbély, Jovanovics helyett Mengolo a 78., Holman helyett Feltscher a 82., Baki helyett Okuka a 86. percben.