HAON-ÉLŐ – DVSC vs. MOL Vidi FC 0 – 1 (0 – 1)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 15. fordulójában a Debreceni VSC csapata a MOL Vidi FC együttesét fogadta vasárnap 17.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. MOL Vidi FC mérkőzés végeredménye?

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – DVSC vs. MOL Vidi FC – 2018. 11. 25., 17.00
18:55 | live

Végeredmény: DVSC - Vidi 0-1

Vége a mérkőzésnek. Előtte még Takács lábában volt az egyenlítés. A kapuval szemben 7 méterre labdát kapott, négyen rögtön körbevették, innen nem tudott lőni.

18:53 | live

Kis szöglet után Kovács gurított kapura, Nagy védett.

Kovács adott jó passzt Berecznek a kaputól 6 méterre, Szatmári becsúszva szerelt. Szöglet.
18:51 | live

Ferenczi cselezte magát lövőhelyzetig a kaputól 15 méterre, onnan laposan mellé lőtt.
18:50 | live

4 perc a hosszabbítás.

90' Cserél a Vidi: Scepovic le, Kovács fel.
18:49 | live

Szabad a kaputól 38 méterre jobb oldalról.

89' Pávkovics sárgát kapott, a szélen elfutó Negót buktatta.
18:48 | live

88' Kusnyir beadását bal oldalról Avdijaj nem tudta irányba fejelni, a feje érintésével mesze a kapu mellett elhagyta a játékteret a labda.
18:46 | live

A labdát a Loki játékosai a tizenhatosról kihozták.

87' Szabadrúgás 35 méterre a kaputól.

Negot ápolni kell.

86' Negot futtatta le Haris, szerelte, a játékvezető szerint lerántotta, Haris sárgát kapott.

18:44 | live

84' Két Loki védő futotta a Vidi támadót a bal szélen, a hazagurítást Nagy rúgta a mezőnybe.
18:42 | live

82' Nikolov le Berecz fel a Vidiben.
18:41 | live

81' Ferenczi lövésébe tette bele a lábát egy védő, szöglet.
18:40 | live

80' Haris ugratta ki Avdijajt a tizenhatoson belül, a Loki csatára megcsúsztatta a labdát az ötösön, de a kapus ismét védett.
18:38 | live

78' Kettős csere a Lokiban: Barna le, Ferenczi fel; Varga le, Jovanovic fel.
18:37 | live

77' Az előbb még fetrengő Nego hamar lábra kapott, sőt, villámgyorsan megfutotta a bal szélt, kisodródva a kapu mellé lőtt 16 méterről.
18:35 | live

75' Kusnyir és Nego a félpályán ütközött, mindkét játékost ápolni kell.
18:34 | live

Közben Takács lőtt 22 méterről a kapu fölé, igaz, három védő is zavarta.

74' A vendégek látványosan húzzák az időt, bedobást, kirúgást, szabadrúgást igen lassan végzik el.
18:32 | live

73' Egy szabadrúgásból - 40 méterre Nagy kapujától - Nego lökött a tizenhatoson belül, mielőtt megszerezte a labdát. Kifelé szabad.
18:31 | live

72' Pontatlan passzok a Lokinál, Most Szatmári ajándékozta oda a labdát az ellenfélnek a félpályán.
18:30 | live

A szöglet a hosszú felé ment, Juhász nem tudott erőt és irányt adni a labdának, kirúgás.

70' Negot megelőzve Pávkovic szögletre tolta a labdát.
18:29 | live

68' Cserél a Vidi. Hodzic le, Milanov fel.
18:27 | live

67' Folyamatosan a Vidi térfelén a labda, Foggal-körömmel védekezik a hazai csapat, emiatt nincs igazi helyzet.
18:25 | live

Tőzsér szögletét kivágták, majd ismétlés 20 méterről, a lövés a kapu fölé szállt.

65' Barnát becsúszva szerelték, szöglet,
18:24 | live

Varga rossz passzt adott, bedobás a vendégeknek, amit komótosan végeznek el, tompítva a Loki lendületét.

Nagyon megy a Loki előre.

63' Egy visszagurításból Tőzsér lőtt 15 méterről, Kovácsik ismét bravúrral védett.

18:23 | live

62' Takácsot buktatta a félpályánál Nikolov, sárgát kapott.
18:20 | live

60' Tőzsér a tizenhatosról tolta tovább Takácsnak a labdát, aki 10 méterről a kapu bal sarka felé tekert, Kovácsik védett.
18:19 | live

59' Szécsi helyett Takács a pályán.
18:17 | live

Bódi hosszúra tekert labdáját a kapus öklözte ki.

58' Varga beadását szögletre tolták a védők lábbal.

Loki szabad, Harist rúgták meg, 38 méterre a kaputól.
18:16 | live

Átvette az irányítást a Loki, bátrabban, gyorsabban játszik ellenfelénél.
18:15 | live

Kapura rúgta, a rövidre alsóba tartó labdát Kovácsik védte.

Tőzsér szabadrúgása.

55' Sárgát kapott Vinicius. Harist rúgta meg a kaputól 25 méterre, szélről.

18:14 | live

53' Scepovic lőtt 18 méterről laposan pattogósan kapura nem túl erősen. Nagynak nem okozott gondot a védés.
18:12 | live

52' Szécsi etette meg Negót a tizenhatos sarkán, majd hosszan tolta meg a labdát.
18:10 | live

50' Haris visszagurításából Tőzsér perdített 14 méterről alányesve, Kovácsik kapaszkodott, de elérte.
18:08 | live

49' Tőzsér indított volna valakit a félpályáról, de a tizenhatos körül senki sem volt.

48' Fiolát szerelte Varga becsúszva a szögletzászló mellett, bedobás.

Füst is előkerült.
18:06 | live

46' Egy-egy támadás mindkét oldalon, veszélytelen befejezéssel. Közben a Loki B-középben vörös fáklyák világítanak látványosan.

Vége az első félidőnek.

+1' Kusnyir ment el a szélen. Beadását nem érte el Avdijaj, a kifutó kapus fogta a labdát.

17:47 | live

Egy perc hosszabbítás.

45' Bódi esett el gyanús körülmények között a tizenhatoson. Indította még Szécsit, aki nem érte el a labdát, kirúgás.

17:44 | live

43' Tőzsér cselezte tisztára magát a kaputól 17 méterre, lövés helyett oldalra passzolta Bódinak, akinek badásába beleléptek.
17:42 | live

DVSC-Vidi 0-1

Nego szerzett szemfülesen labdát a tizenhatos sarkán, elhúzta a kapus mellett, majd nagy erővel 10 méterről az üres kapuba lőtt.

40' Vezet a Vidi.
17:41 | live

39' Avdijaj kapott 40 méteres indítást, szerelte a védő, ő lerántotta, kifelé szabad, a tizenhatos sarkától.
17:39 | live

2922 néző.
17:36 | live

35' Varga indította Avdijajt látványosan két védő között, lest intett a partjelző.
17:35 | live

34' Fiola beadását Nego nem találta el a labdát a kaputól 8 méterre, Nagy fogta.
17:34 | live

A beívelt labdát kifejelték, majd Bódi indította Szécsit, beadását kivágták.
17:33 | live

32' Tőzsér tekerte kapura, Kovácsiknak bravúr kellett a védéshez.

17:32 | live

30' 23 méterről szabadrúgáshoz jut a Loki, Vargát szerelték szabálytalanul.
17:31 | live

Előbb kiegyenlítetté vált a játék, utóbb már a vendégek dominálnak.
17:30 | live

29' Kigurigázta a Vidi a Lokit, aztán felső kapufán csattant egy ártatlannak tűnő beadás.
17:29 | live

A szöglet Stopiráról ment ki, kirúgás.

27' Hadzic került helyzetbe és lépéselőnybe a védőkkel szemben, 10 méterről a kapu mellé pöckölte a labdát, Nagy beleért, szöglet.
17:27 | live

25' Scepovic táncoltatta meg a Loki védőket a tizenhatoson belül, majd lefordulva 15 méterről Nagy kezébe lőtt.
17:25 | live

Negot ápolják a pályán.

24' Barna kapott sárgát egy becsúszás miatt a térfele közepén. Nego esett össze.
17:23 | live

22' Két perce a Loki térfelén a labda, passzolgatnak, nem tudnak helyzetbe kerülni a vendégek.

Az első 20 perc a Lokié volt egyértelműen, helyzetei voltak a hazaiaknak.
17:21 | live

Közben Harist kellet ápolni a tizenhatoson, a szabadrúgás közbeni kavarodásban a földre került.

Tőzsér szabadrúgását a hazaiak kivágták, az ismétlésben Bódi lőtt gyengén és laposan 23 méterről.
17:20 | live

Szabad 23 méterről szélről.

19' Hodzic kapott sárgát, a mellette elmenő Kusnyirt visszahúzta.
17:17 | live

16' Barna szerzett labdát a térfele közepén, majd az ellenfél térfele közepén indította Szécsit, aki az alapvonalnál lesen kapta a labdát.
17:15 | live

14' Félpályáról szabadrúgásból Varga kapott nagy labdát a szélen, a tizenhatosról, éles szögből csúnyán mellé lőtte.
17:14 | live

13' Vidi szabad bal oldalról 35 méterről, a Loki kifejelte bedobásra.
17:13 | live

12' Gyors kontrát vitt végig a Vidi, a végén Hadzic a tizenegyespontról nem találta el a labdát, a felperdülő labdát Nagy fogta.
17:12 | live

Az újrázásban Pátkai külsővel a kapu elé tekerte, a berobbanó játékos 10 méterről a kapu mellé fejelte.
17:11 | live

Nikolov szögletét Nagy öklözte ki.

10' Egy beadásba lépett bele Szatmári, szöglet.
17:10 | live

9' Haris cselezte magát lövőhelyzetig a kaputól 14 méterre, lövése laposan ment, Kovácsik fogta.
17:08 | live

7' Avdijaj csúsztatta meg 7 méterről a labdát, a kapus könnyen fogta.
17:07 | live

6' Nego lőtt 23 méterről messze a kapu mellé és fölé.

5' Hatalmas Loki helyzet, Avdijaj indította Szécsit, aki éppen nem érte el a labdát a kaputól 12 méterre, a kifutó Kovácsik jó ütemben rúgta el a labdát.

17:06 | live

4' Előbb Haris nem fért a labdához a kaputól 10 méterre, két védő akadályozta, majd Avdijaj futott lesre a kaputól 24 méterre.
17:04 | live

A venterezett labdát Avdijaj fejelte ki az ötösről.

3' Pávkovics a tizenhatoson belül szögletre rúgta a labdát a támadó elől.
17:02 | live

1' Kusnyír ugratta ki Avdijajt 30 méteres passzal. Avdijaj a tizenhatoson belül nem érte el a labdát, Kovácsik kifutva védett.

A Loki kezdi a mérkőzést.
17:01 | live

Egy ifjú pár tűnt fel a pályán, vőlegény és menyasszony a megfelelő öltözetben. Rácz Zsolt és Ráczné Sós Szimonetta az ifjú pár, ők a kezdőrúgók.
16:59 | live

A Loki tiszta pirosban, a Mol-Vidi Világoskék alsóban és felsőben.

Érkeznek a csapatok a pályára. Bódit köszöntik először, aki 200. NBI-es mérkőzésén lépett pályára a Mezőkövesd ellen.
16:50 | live

A két csapat eddig 75 alkalommal mérkőzött meg egymással az NBI-ben. 30 Vidi, 30 DVSC győzelem mellett 15 döntetlen az eddigi mérleg.
16:49 | live

A Nagyerdei Stadionban egyébként elég kevés a néző. Úgy másfélezren lehetünk a kezdés előtt szűk negyedórával. A vendég szektorban tízen vannak, a Loki B-középben úgy ötvenen ácsorognak.
16:47 | live

A hazai csapat befejezte a melegítést, öltözőben már a játékosok. A Vidi kezdő tizenegyének tagjai éppen pacsiznak a kapura lövések után, majd levezetésként, gyorsasági és fordulási gyakorlatot mutatnak be.
16:46 | live

A Loki a DVTK elleni vesztes (1-0-ra kikapott Miskolcon) mérkőzése után kicsit átalakított kezdő tizeneggyel kezdi a mérkőzést. A hátvéd Kinyik sárgalapos eltiltását tölti helyette Szatmári lesz a védelemben. Könyves sérült, helyette Avdijaj a csatár. Elől az ő társa Szécsi.
16:43 | live

Még húsz perc és kezdődik az OTP Bank Liga 15. fordulója záró mérkőzésének, a Nagyerdei Stadionban, ahol a DVSC a Mol-Vidit fogadja. A csapatok már javában melegítenek a pályán. A Loki játékosai éppen a kapusukat teszteli, a vendégek éppen passzolgatnak.

Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion, 2922 néző. V.: Iványi Z. (Farkas Á., Takács J.).

Debreceni VSC: Nagy, Szatmári, Pávkovics, Tőzsér, Barna, Haris, Varga, Bódi, Kusnyir, Avdijaj, Szécsi. Vezetőedző: Herczeg András.

MOL Vidi FC: Kovácsik, Dos Santos, Fiola, Hadzic, Nego, Hodzic, Pátkai, Nikolov, Tavares, Juhász, Scepovic. Vezetőedző: Marko Nikolic.

Gólszerző: Nego (0-1) a 40. percben.

Sárga lap: Hodzic a 19., Barna a 24., Vinicius az 55., Nikolov a 62., Haris a 86., Pávkovics a 89. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Szécsi helyett Takács az 59., Hodzic helyett Milanov a 68., Barna helyett Ferenczi, Varga helyett Jovanovic a 78., Nikolov helyett Berecz a 82., Scepovic helyett Kovács a 90. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Fotó: Kovács Péter
Debrecen - Egy elismerést már besöpört a héten a Loki szakvezetője, vasárnap a Vidi ellen újabbra készül. Az idei Megye Napja alkalmából Hajdú-Bihar Megye Önkormányzatának Kovács Pál-díjában részesült csütörtökön Herczeg András, a DVSC vezetőedzője. Ez az elismerés adományozható az aktív vagy a v...

Debrecen - Nehéz megmérettetés előtt áll a DVSC labdarúgócsapata! November 25-én, vasárnap délután öt órától a bajnoki címvédő Videoton érkezik a Nagyerdei Stadionba. A székesfehérvári együttes az előző szezonban a Ferencváros előtt nyerte meg az OTP Bank Ligát, ennek köszönhetően indulhatott a B...