Debrecen, Mezőkövesd – A labdarúgó OTP Bank Liga tizenötödik fordulójában a DVSC a Mezőkövesd csapatát fogadta szombaton 15.30-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

DVSC vs. Mezőkövesd Zsóry FC

0 – 0

HAON-LIVE – DVSC vs. Mezőkövesd Zsóry FC – 2016. 11. 05., 15.30
18:24 | live

Debrecen, Mezőkövesd - A DVSC vs. Mezőkövesd (0-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Leonel Pontes és Pintér Attila értékelte a látottakat.

17:29 | live

Vége a mérkőzésnek. Debrecen vs. Mezőkövesd 0-0.

90+4' Castillion ellőtte az utolsó esélyt. 17 méterről a kapu mellé és fölé emelte a labdát.
17:28 | live

Szakály ment el a vendég térfél közepén egy labdával, elesett a kicselezett játékos, szabadrúgás a Mezőkövesdnek.
17:27 | live

90+3' Bobko beadását Tujvel fogta.
17:26 | live

90+2' Holman beadását vágták ki.

90+1' Vittek laposan, gyengén lőtt kapura 18 méterről, Tujvelnek ez nem volt feladat.
17:25 | live

4 perc lesz a hosszabbítás.
17:24 | live

Közben Diallo esett nagyot, lebiceg a pályáról. Jelzi a cserét, de a Kövesd már nem változtathat többet.
17:23 | live

88' Teljesen beszorult a Mezőkövesd. Filip lőtt 20 méterről, elakadt egy védőben a labda, és Vittek sem tudott már ismételni 13 méterről.
17:22 | live

87' Loki-szöglet, előtte Horváth elől mentettek.
17:21 | live

86' Cserél a Loki. Völgyi le, Bobko fel.
17:20 | live

85' Szokásos forgatókönyv, körbepasszolják a tizenhatost a Loki játékosai, aztán egy rossz passzból indulhatnak a vendégek, akiket a félpályán már szerelnek.
17:18 | live

84' Filip lőtt 30 méterről hatalmasat, a kapu fölé.

83' Mészáros beadását kifejelték a tizenhatoson belülről.
17:16 | live

82' Strestik Holmannal ütközött a félpályán, a fekete mezes játékos leballag.

81' Cserél a Mezőkövesd is. Mevoungou le, Egerszegi fel.
17:15 | live

Holman szép támadás végén lőtt 16 méterről, a kapus bravúrral védett.
17:14 | live

79' Cserél a Loki. Jovanovic le, Castillion fel.
17:12 | live

Mészáros kapott nagyon jó labdát a tizenhatoson belül, de ahelyett, hogy helyezte volna, kapásból a kapu mellé durrantott 14 méterről. Talán lett volna ideje máshogy dönteni.
17:11 | live

77' Nagyon leült a meccs, nincs kezdeményezés a hazaiak játékában, a vendégek csak várják a támadásokat.
17:09 | live

Nem mernek támadást kezdeményezni a hazaiak.

Fütyül a közönség a sok keresztbepassz láttán.
17:08 | live

74' Hosszú ideje csak passzolgat a Loki.
17:07 | live

73' Danilovics szépen jött ki és védte Strestik beadását egészen közelről.
17:06 | live

71' Vendég szabadrúgás a félpályáról, hátrafelé adják. Világosan látszik, a 0-0-ért jöttek a kövesdiek. A pálya teljesen felborult, egy-egy kontrán kívül ki sem mozdulnak a térfelükről. Még Diallo sem, aki a gólért lenne felelős.
17:05 | live

69' Holman lövése kipattant a sorfalról, Völgyi elé, majd Vittekhez került a labda, aki a kapu fölé fejelt 10 méterről.
17:04 | live

68' 17 méterről szabadrúgás a Lokinak. Kézzel (könyökkel) ütötte maga elé a labdát az egyik kövesdi játékos.
17:02 | live

67' Cserél a Loki. Mészáros Norbert le, Horváth fel.
17:00 | live

Kicsit meghűlt a vér a hazai drukkerekben, egy ellentámadás végén Gohér 20 méterről laposan lőtt, Danilovicsról felpattant a labda, ám nem jutott túl rajta.
16:59 | live

65' Mészáros Karol került helyzetbe egy indítás után, 13 méterről lőtt a felső felé, Tujvel védett.
16:58 | live

A másik oldalon Molnár volt lesen a labdaátvételkor.

63' Vittek futott lesre.
16:57 | live

62' Vendég ellentámadás, Diallo lesen kapta a beadást a tizenegyesponton.
16:56 | live

61' Jovanovic beívelését kifejelték.

60' Sekulicot buktatták a kaputól 30 méterre.
16:54 | live

A szöglet után Vittek nem tudott ráfordulni a lövésre, így csak pofozott egyet a labdán.

59' Loki-helyzet, Holman a földön, nem érte el a labdát az ötösön, a hátára esett.
16:53 | live

58' Strestik 30 méteres lövését fogta Danilovics.
16:52 | live

56' Brkovics szabálytalankodott a róla leforduló vendég támadóval szemben. A szabadrúgást kihozták a Loki-védők.
16:50 | live

55' A szabadrúgást kifejelték a fekete mezesek, a labda Holman elé került, aki 17 méterről fölé lőtt.
16:49 | live

54' Gohér kapott sárgát, Mészáros Karolt vágta fel.
16:48 | live

53' Szakályt kapták közre négyen, még mielőtt beadhatta volna szélről a labdát.
16:47 | live

Cserél a Kövesd. Kink le, Pauljevic fel.
16:46 | live

52' Holmant taposták meg a tizenhatossal egy magasságban, az oldalvonal mellett.

51' Jovanovic pöckölte a tizenhatoson belülre a labdát Mészáros Karol elé, őt azonban becsúszva szerelték.
16:45 | live

50' Ismét Loki-próbálkozások, de a tizenhatosig sem jutnak el, nincs átütőerő a Debrecenben.
16:44 | live

Holman lövését könnyen fogta Tujvel.
16:42 | live

48' Újabb Loki-szabad, ezúttal a kaputól 24 méterre.

47' Mészáros Karolt ütötték fejbe egy sikeres csele után, szabadrúgás befelé a térfél közepén.
16:41 | live

46' Elindult a második játékrész.
16:40 | live

A szünetben cserélt a Mezőkövesd. Molnár felment, Bacelic-Grigic lejött.
16:38 | live

Érkeznek a csapatok. Előbb a Debrecen, utána a vendégek. A Loki-szépe a kezdőrúgó.
16:24 | live

Hatalmas Loki-fölény, ígéretes helyzetek eddig a mérkőzésen, ám képtelenek eltalálni a kaput a hazaiak. A vendégek részéről inkább a kontrák jellemzőek, de ezek általában veszélytelenek.
16:22 | live

Vége az első félidőnek.

45+4' Holman bokáját koccantották össze, előtte 3 védőn verekedte át magát.
16:21 | live

45+3' Újabb Loki-helyzet. Most Tujvel tolta ki a labdát, az érkező Völgyi hatalmas erővel fölé bombázott 14 méterről.
16:20 | live

45+2' Holman játszotta magát tisztára, majd laposan a kapus kezébe lőtt.
16:19 | live

45+1' Tolódnak a vendégek, eredményesen, nem tudnak helyzetbe kerülni a hazaiak.
16:18 | live

4 perc hosszabbítás jön.

Völgyi pontosan a kapus kezébe adta a szabadrúgást. Gyenge lövés volt, beadásnak viszont értékelhetetlen.
16:16 | live

44' Holmant taposták meg a kaputól 35 méterre.
16:15 | live

42' Diallo meggyógyult, játékra jelentkezik.
16:14 | live

40' Diallo sérült meg a Loki-térfél közepén. Ápolni kell, hordágyon viszik le.
16:10 | live

Vittek próbált bemenni, viszont hosszan szöktette magát.

37' Ismét hosszú passzolgatássorozat a Kövesd térfelén, jól záró vendég védelem előtt.
16:08 | live

Holman a kapu fölé lőtte a szabadrúgást.
16:07 | live

35' Filip harcolt ki szabadrúgást a kaputól 22 méterre.
16:06 | live

34' Ismét Loki-szöglet, nagyon nyom a hazai csapat és helyzetek is vannak.

32' Vittek nem tudott lőni, szöglet a vége.
16:05 | live

Játéktéren kívül ápolják Strestiket.
16:04 | live

30' Most Strestik feküdt el a pályán. Egyelőre nem tudni, mi történt vele. A spori nem fújt, labda sem volt a közelében.
16:03 | live

Szakály indult meg a szélen, középre cselezte magát, majd laposan lőtt, Tujvel bravúrral hárította a 20 méterről leadott bombát.
16:02 | live

29' Holman indítását Vittek átvette a kaputól 20 méterre, lefordult, védője azonban utolérte és ígéretes helyzetben szerelte.
16:01 | live

28' Olvadozik a Loki-fölény. Egyre bátrabban játszik a Mezőkövesd.
16:00 | live

Felkelt a kövesdi játékos, Loki-támadással folytatódhat a meccs.

Mevoungou fekszik a pályán, a fejét fájlalja, az előbb Szakály szerelte.
15:58 | live

25' Támadgat a Loki, de a tizenhatos közelébe egyelőre nem jutnak a hazaiak.
15:56 | live

24' Filip a félpályáról osztogatott volna labdát, induló nem volt az ívelésére.

23' Vendég kontra, Strestik lőtt centikkel a kapu fölé 20 méterről.
15:55 | live

22' Indult a kapu elé mindenki, miközben Jovanovic kapta meg a labdát a kaputól nem messze, lövése a kapu fölött szállt el.
15:54 | live

21' Holmant lökte el két kézzel szélen az egyik vendég védő.

20' Strestik indította volna Diallót a Loki-térfél közepén, ám nem értette meg egymást a két játékos, nem mozdult az indításra, kirúgás.
15:52 | live

A Loki többet birtokolja a labdát, viszont nincsenek helyzetei, masszív a vendégek védelme.

18' Filip ívelését Mészáros Karol ismét nem érte el. Kirúgás.
15:51 | live

17' Jovanovic és Kink rúgott össze a szélen a vendég térfél közepén. Kinket ápolni kell.
15:49 | live

16' Hosszú passzolgatás után Vittek villant, lefordult védőjéről a tizenhatoson, ám két hátvéd rögtön közrekapta, szerelték.
15:48 | live

15' Diallo egy újabb Loki-szögletet hatástalanított.
15:46 | live

14' Diallo fejelte ki a kapu elé tekert labdát.

Holman beívelésébe piszkáltak bele a védők, a másik oldalról jöhet újabb szöglet.
15:45 | live

13' Loki-szöglet. Szakályt előzték meg egy indításnál.

12' Hatalmas védés Danilovicstól, A szöglet Kinkhez került, aki kapásból lőtt 10 méterről, a Loki kapusa hatalmas bravúrral hárított.
15:44 | live

11' Strestik beadását fejelték szögletre a Loki-védők.
15:43 | live

10' Völgyi tette a kapu előterébe szélről a labdát, Vitteknek magas volt, Mészáros Karolnak hosszú, kirúgás.
15:42 | live

9' Loki-helyzet: Mészáros Karol piszkált bele egy beadásba a tizenegyesponton, Jovanovic tette középre a labdát. Előtte Holman szép cselekkel ment át a vendég védőkön.
15:41 | live

8' A másik oldalon Vittek fejelt a 16-osról Mészáros Karol elé, a szlovák támadó azonban már lesen volt.
15:40 | live

7' Diallo lesen kapta a labdát a kaputól 25 méterre, ígéretes indítást fújt le a bíró.
15:39 | live

6' Mészáros Karol ismét nem érte el Jovanovic indítását, ezúttal a védő volt a gyorsabb.
15:38 | live

5' Völgyi gondolt egyet, és lőtt egy nagyot 40-ről, a jobb alsóba tartó labdát Tujvel vetődve védte.
15:37 | live

4' Strestik esett össze a pályán, Filip piszkált oda, de nem volt szabálytalanság.
15:36 | live

A kapu elé ívelt szabadrúgást gyengén fejelték a tizenegyespontról a kapu közepe felé. Danilovicsnak nem okozott gondot.
15:35 | live

3' Strestiket vágták fel a Loki-térfél közepén, előtte Filipet etette meg.
15:34 | live

Közben hátul passzolgatnak a vendégek.

2' Hangosak a vendég drukkerek.

1' Jovanovic indította hosszan Mészáros Karolt, kirúgás az első Loki-próbálkozás végén.
15:33 | live

1' A Loki kezdte a mérkőzést.
15:32 | live

Érkeznek a csapatok a pályára. A Loki piros-fehérben, a vendégek tiszta feketében, a játékvezetők sárga-fekete-sárgában.
15:26 | live

A Mezőkövesd az előző három bajnoki mérkőzését megnyerte, a Loki az egy héttel ezelőtti bajnokin idegenben győzött Gyirmóton. Semmi esetre sem ígérkezik könnyű mérkőzésnek egyik csapat számára sem.
15:24 | live

A stadionban egyelőre nagyon kevés néző van. A vendégek "vérmesei" molinókkal, dobokkal felszerelkezve, míg a hazai B-közép szektora egyelőre üres.
15:23 | live

A mérkőzés végén akár helyet is cserélhet a tabellán a DVSC és a Mezőkövesd, persze ehhez a Loki győzelmére van szükség. A labdarúgó NB I. 15. fordulójában a Debrecen a Mezőkövesdet látja vendégül. A két csapat a tabella 6. és a 7. helyét foglalják el úgy, hogy a vendégek egy ponttal előzik meg a hétszeres magyar bajnokot.
15:16 | live

Cserék a vendégeknél:

Dombó, Egerszegi, Nicorec, Molnár G., Pauljevics, Vosahlik, Sós.
15:14 | live

A Mezőkövesd kezdőcsapata:

14:55 | live

A hazai padon ma ők foglalnak helyet:

Verpecz, Szatmári, Nagy Z., Djelmic, Bobko, Horváth Zs., Castillion.
14:53 | live

A DVSC kezdőcsapata:

Danilovics - Jovanovic, Mészáros N., Brkovics, Völgyi - Filip, Szekulics - Mészáros K., Holman, Szakály - Vittek.
14:15 | live

Mezőkövesd - Szombaton délután Debrecenben küzd a pontokért a Mezőkövesd Zsóry FC NB I-es labdarúgó­csapata.

14:14 | live

Debrecen - A remek formába lendülő Mezőkövesd ellen nem számíthat sétagaloppra a DVSC szombaton délután.

Mezőkövesd - Sorozatban harmadszor nyert a labdarúgó NB I-ben a Mezőkövesd Zsóry FC gárdája.

14:13 | live

Debrecen - Az utolsó három bajnoki mérkőzését megnyerő Mezőkövesd Zsóry SE lesz a DVSC vendége szombaton.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 15. forduló

DVSC vs. Mezőkövesd Zsóry FC

0 – 0

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2385 néző. V.: Iványi Zoltán (Ring György, Buzás Balázs).

DVSC: Danilovics – Jovanovic, Mészáros N., Brkovics, Völgyi – Filip, Szekulics – Mészáros K., Holman, Szakály – Vittek. Vezetőedző: Leonel Pontes.

Mezőkövesd Zsóry FC: Tujvel – Vági, Hudák D., Szeles, Devecseri – Mevoungou – Kink, Bacelic-Grgic, Strestík, Gohér – Diallo. Vezetőedző: Pintér Attila.

Gólszerző: -.

Sárga lap : Gohér az 54. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Bacelic-Grgic helyett Molnár a félidőben, Kink helyett Pauljevic az 52., Mészáros N. helyett Horváth a 67., Jovanovic helyett Castillion a 79., Mevoungou helyett Egerszegi a 81., Völgyi helyett Bobko a 86. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Mezőkövesd mérkőzés végeredménye?

• Egy találattal lesz jobb a Loki (37.82%, 59 szavazat)
  • Simán nyer a Debrecen (28.85%, 45 szavazat)
  • Szoros meccsen viszik el a vendégek a három pontot (17.95%, 28 szavazat)
  • Döntetlen (10.26%, 16 szavazat)
  • Fölényes mezőkövesdi győzelem születik (5.13%, 8 szavazat)

Összes szavazó: 156

Loading ... Loading ...

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2016/2017-es szezonban?

Eredmények megtekintése

Ön szerint hányadik helyen végez a Mezőkövesd Zsóry FC a 2016/2017-es szezonban?