HAON-ÉLŐ – DVSC vs. Kisvárda FC 3-1 (0-1)

Debrecen, Kisvárda – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 9. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Kisvárda FC együttesét fogadta szombaton 17 órától a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a portálunkon!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Kisvárda mérkőzés végeredménye?

HAON-LIVE – DVSC vs. Kisvárda FC – 2018. 09. 29., 17.00
18:50 | live

A végeredmény Debrecen-Kisvárda 3-1

Vége a meccsnek.

+3' Középen passzolgat a vendégcsapat, majd elindulnak a kapu felé, a tizenhatosról kivágták a hazaiak a labdát.
18:49 | live

+2' Varga vezette végig a labdát a pályán, a kaputól 10 méterre lövés helyet megállt, aztán a védőnek passzolta.
18:48 | live

+1' Takács lebiceg a pályáról.
18:47 | live

3 perc hosszabbítás.

90' Takács egy ütközés után került a gyepre a térfele közepén. Ápolni kell.
18:46 | live

89' Bódi labdát szerzett a félpályán, a tizenhatosig vezette, lövés helyett be szerette volna gurítani a kapu előtt lévő Vargának, de eladta a labdát.
18:45 | live

Loki szabad a kezdőkörből. Buktatták Könyvest.
18:44 | live

87' Labdázik a Loki, a Kisvárda B-közepe csendben van, a Lokié énekel.
18:42 | live

Debrecen-Kisvárda 3-1

A félpályánál Könyves szerzett labdát, indította Takácsot, aki a kapussal egy az egyben szemben, 13 méterről a kapus mellett elgurította a labdát és az a hálóban állt csak meg.
18:41 | live

84' Belőtte a harmadikat a Loki.
18:39 | live

Bódi az ötösre csavarta a labdát, Pavkovics a vállával találta csak el a labdát.
18:38 | live

Szabadrúgás a Lokinak 40 méterről.

81' Sárga lappot kapott kezezésért Ene.
18:36 | live

79' Visszaállt a Loki, a térfele közepén védekezik, egyelőre hatásosan.
18:35 | live

77' Várda szabad 38 méterről jobb szélről. A tizenhatosról Kusnyir kifejelte a labdát.
18:33 | live

Cserél a Várda: Negrut fel, Ilic le.

Cserél a Loki: Szécsi le Jovanovic fel.
18:32 | live

75' Szécsi sárgát kapott.

74'
Varga csent labdát a félpályán, kapura tört, 23 méterről lőtt, szöglet lett belőle, mert beleléptek a lövésbe.
18:30 | live

73' Kusnyir a pályán, közben a jobb oldalon a Loki térfele közepén kivezette a labdát a vendégcsapat játékosa.
18:29 | live

71' Kusnyirt kell ápolni, egy várdai játékossal startolt a labdára, amelyet egyik sem ért el, viszont nagyon összecsúszott a két játékos.
18:28 | live

70' Jefferson próbálkozott 30 méterről, Lövése elakadt Vargában.
18:25 | live

68' Horváth fejelt 6 méterről a kapu bal alsója felé, Nagy védett.
18:24 | live

67' Könyves vezette a labdát jobb oldalon kapura, beadását éppen nem érte el Varga.
18:23 | live

Debrecen - Kisvárda 2-1

Bódi csodálatosan szép szabadrúgása a felsőlécről vágódott ki, a kipattanó labdát Barna 12 méterről a kapuba lőtte.
18:22 | live

65' Vezet a Loki!
18:21 | live

64' Loki szabad a kaputól 18 méterre, a kapura törő Könyvest buktatták.
18:19 | live

Ügyesen fékezi a ritmust a Várda, hosszas passzolgatás után labdavesztés a tizenhatoson.
18:18 | live

61' Cserél a Várda: Gosztonyi le, Jefferson fel.

18:17 | live

60' Takács került gólhelyzetbe a kaputól 10 méterre, lövés helyett csak gurított, a kapu mellé.
18:15 | live

57' Szabad a vendégeknek 40 méterre a kaputól. Barna szabadja átszállt a játékosok fölött, kirúgás.
18:14 | live

Kijött a sündisznóállásból a Kisvárda.
18:13 | live

Debrecen - Kisvárda 1-1

A szögletből Takács az ötösről a kapuba fejelte a labdát.
18:12 | live

Misic le, Karasiuk fel.

55' A szögletből egyenlített a Loki.

A szögletet kivágták, Varga 20-ról kapásból lőtt, szögletre ment.

18:11 | live

54' Loki szöglet: Bódi szögletét a bal felső felé fejelte egy Loki játékos, a kapus szögletre ütötte.
18:10 | live

53' Kusnyir szerelte Andersont még a Loki térfél közepén.
18:09 | live

52' Hatalmas iramot diktál a Loki, a tizenhatoson belülre tud kerülni, de nincs lövőhelyzet, ott elfogy a lendület.
18:08 | live

51' Rados sárgalapot kapott, levette a cipőjét a pályán.
18:07 | live

2826 néző van a meccsen.
18:06 | live

50' Bódi eltekerte a labdát a bal kapufa mellett, veszélytelen lövés volt.

49' Loki szabad buktatásért 17 méterre a kaputól.

48' Takács beadása a kaputól 8 méterre lévő Könyvesnek, bohócot csinál a védelemből, és az egyetlen rossz pillanatban lőtt, a védő lábába.
18:03 | live

46' Takács cselezte be magát a tizenhatoson belülre, 13 méterről lőtt, védőben akadt el a labda.

Félidő: DVSC - Kisvárda 0-1

Vége a félidőnek, a lefújás előtti pillanatban Szécsi és Anderson ütközése miatt a földön maradtak.
17:47 | live

+2' A langaléta kisvárdai kapus könnyedén fogta meg a sarokrúgást.
17:46 | live

A tizenegyespont környékére emelt labdát a védők szögletre fejelték.

+1' Loki szabad a kaputól 37 méterre Varga buktatása miatt.

2 perc hosszabbítás.
17:45 | live

Harist buktatták a félpályánál, Horváth volt, sárgát kapott.

45' Bódi csent labdát a kaputól 20 méterre, pillanatok alatt két védőt kicselezve lövőhelyzetbe került, a lövést a kapus védte.
17:43 | live

43' Meddő hazai fölény, a kapu közelébe nem tud kerülni a hazai csapat. Fel-felhangzik a nézőtérről a K...a gyenge.
17:41 | live

41' Anderson kapott jó labdát a bal szélen, a beadása a kapu mögé szállt.
17:40 | live

40' Pávkovics szerelte könnyedén Horváthot a tizenhatos előtt.
17:39 | live

39' Varga lőtt 30 méterről, vetődve védett a kapus.

39' Állandósult Loki fölény, igazi helyzet azonban nincs annak ellenére, hogy a kapuja elé szorult a Kisvárda.
17:38 | live

38' Misic sárgát kapott, a félpályánál megrúgta Harist.
17:36 | live

36' Előbb Bódi kevergetett a tizenhatos sarkán, 3 vendégjátékossal már nem bírt, majd a Várda támadását a félpályánál akasztották meg a hazaiak, Vargához került a labda, aki 26 méterről a kapu mellé lőtt.
17:34 | live

Horváth maradt lent az előbb a földön.
17:33 | live

33' Csősz sárgát kapott, ütközött egy vendégjátékossal a várdaiak térfele közepén. A fehérmezes játékos a földön, ott ápolják.
17:32 | live

32' Varga került lövőhelyzetbe a kaputól 10 méterre, elesett, majd Bereczki ment az alapvonalig, ott elpöckölték a labdát előle.
17:30 | live

30' Várda szabad a félpályáról, a tizenhatoson lévő Horváthig nem jutott el a labda, Pávkovics kifejelte.
17:28 | live

28' Várda próbálkozás, a Loki térfele közepéig jutottak el, ott az oldalvonalon kívülre ment a labda.
17:27 | live

Bereczki szerzett labdát a vendég térfél közepén, a védővel a nyomában vezette kapura a labdát, 13 méterről lőtt, elakadt a keresztező védőben.
17:26 | live

26' Kinyik cselezett ki két védekező vendégjátékost, a kapu elé emelt 24 méterről, érkező nem volt, kirúgás.

25' Másfél perc előkészület után sikerült kirúgnia a labdát a Várda kapusának, akkor is Loki játékoshoz ment, viszont a támadásból a jól védekezők miatt nem lett semmi.
17:25 | live

23' A kifutó Várda kapusát támadta Bódi, a kapus a kaputól 18 méterre volt, a labda Szécsihez került, aki 25 méterről a védők fölött kapura lőtt. A labda a kapuháló tetejére esett, a kapus csak ekkor ért vissza.
17:21 | live

21' Nyom a Loki, Bódi cselezte be magát a jobb oldalon a tizenhatoson belülre, aztán a tömörülő védők miatt sem lőni, sem passzolni nem tudott, elcsorgott tőle a labda.
17:20 | live

20' Kusnyir szögletet harcolt ki, beadásába csúsztak be.
17:18 | live

18' A hazai drukkerek is megszólaltak, bár a vendégeké még mindig hangosabb. Loki próbálkozás ismét, a Várda minden játékosa a kapu előtt.
17:17 | live

17' A Loki nagyobb sebességre kapcsolt, a védelem tengelye mögé tudott jutni Varga, beadása nem sikerült, a visszazárók kihozták a kapu előteréből a labdát.
17:15 | live

15' Bódi átemelte a labdát a sorfal fölött, a közepes erejű, jól helyezett lövést a kapus fogta.
17:14 | live

13' Szécsi vezette kapura a labdát 25-ről, 17 méterre a kaputól buktatták. Lucas sárgát kapott. Loki szabad.
17:12 | live

12' Varga keverte meg a védelmet a kaputól 13 méterre, nem volt lövőhelyzete, balra passzolt, Szécsi lövése 10 méterről elakadt egy védőben.
17:11 | live

11' A gól után a védelemre helyezi a hangsúlyt a Várda, tömörül a tizenhatoson belül.
17:09 | live

Debrecen - Kisvárda 0-1

9' Megszerzi a vezetést a Kisvárda. Egy beadás után az üresen maradt Horváth 4 méterről a kapu közepébe emelte a labdát.
17:08 | live

8' Bódi lőtt 10 méterről a kapu mellé, előtte Varga és Vári ütközött a tizenhatos sarkánál. Sárga lapot kapott Vári.
17:07 | live

6' Egy labdaeladás után a Várda vezetett támadást, de a bal szélről a keresztlabdára nem volt érkező a kapu előtt, kirúgás.
17:06 | live

5' Vendég szabad 30 méterről, jobb oldalról. Ilic kapu elé ívelte a labdát, a kifutó Nagy elöklözte, közben lökték. Kifelé szabad az ötös sarkáról.
17:04 | live

4' Mindkét csapatnál jól működik a védelem, a kapu közelébe nem engedik a támadókat, a két tizenhatos közötti mezőnyjáték lüktet.
17:02 | live

2' Bódi látta meg 17 méterről a tizenhatoson belül lévő Szécsit, adta a csatárnak, aki az alapvonalon túlra vezette a labdát.
17:01 | live

A Loki kezdte a meccset.
17:00 | live

A Vendégszektorban a szabolcsi piros-fehérek molinókkal, hangos Kisvárda kiáltással biztatják kedvenceiket. A Loki B-középben egyelőre csend, bár vannak úgy 60-an.
16:58 | live

Érkeznek a csapatok. A Loki tiszta pirosban, a vendégek tiszta fehérben.
16:53 | live

Nagy - Kinyik, Pávkovics, Barna, Kusnyir - Haris, Varga, Bódi, Csősz - Szécsi, Bereczki.
16:52 | live

Élvezetes, kiélezett meccsre van remény most. A játékosok már befejezték a melegítést, így a játéktér kiürült. A Debrecen eddig tétmeccsen nem látott összeállításban kezd.
16:50 | live

A két csapatnak ez az első összecsapása az élvonalban. A Kisvárda jó, míg a Loki gyengébb szériában van. A debreceni csapat augusztus eleje óta nem nyert az OTP Bank Liga mérkőzésen, míg a Kisvárda a kezdeti gyengélkedés után Dajka mester irányítása mellett szinte szárnyakat kapott.
16:48 | live

Hiába ült el a szél, hiába sütött ki a Nap, az embereknek nem jött meg a kedve a szabadtéri programokra, jelzi ezt, hogy a Nagyerdei Stadionban nagyon kevesen vannak a DVSC-Kisvárda NBI-es bajnoki labdarúgó mérkőzés kezdete előtt tíz perccel.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2826 néző. V.: Kassai V. (Szőts G., Urbán E.).

Debreceni VSC: Nagy S. – Kusnyír, Pávkovics, Kinyik, Barna – Bódi, Csősz, Haris, Varga K. – Szécsi, Bereczki. Vezetőedző: Herczeg András.

Kisvárda FC : Felipe, Anderson, Ene Vári, Protics, Gosztonyi, Lucas, Misic, Melnik, Ilics, Horváth. Vezetőedző: Dajka László.

Gólszerző: Horváth (0-1) a 9., Takács (1-1) az 55. percben, Barna (2-1) a 65., Takács (3-1) a 84. percben.

Sárga lap: Vári a 8., Lucas a 13., Csősz a 33., Misic a 38., Rados az 51., Szécsi a 75., Ene a 81. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Bereczki és Csősz helyett Könyves és Takács a félidőben, Misic helyett Karasiuc az 55., Gosztonyi helyett Jefferson a 61., Szécsi helyett Jovanovic, Ilic helyett Negrut a 75. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Herczeg András és tanítványai mindenképp le akarják győzni a Kisvárdát
Debrecen - Győzelemre törne az újonc Kisvárda ellen a Loki szombaton a Nagy­erdei Stadionban. Az NB I-es újonc Kisvárda együttesét fogadja szombaton 17 órától a Nagyerdei Stadionban a DVSC. A Loki vezetőedzője, Herczeg András lapunknak elmondta: – Egy jó gárda lesz az ellenfelünk, mely duzzad a...

Fotó: Kovács Péter
Debrecen - Pénteken délelőtt tartották a Magyar Kupa hetedik fordulójának sorsolását a Magyar Labdarúgós-szövetség székházában. Az élvonalbeli együttesek csak a főtábla első körében kapcsolódtak be a küzdelmekbe, ahol még 128 csapat volt versenyben. A 64 fős mezőnybe minden, az OTP Bank Ligában s...