Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 32. fordulójában a DVSC a Budapest Honvéd csapatát fogadta szombaton 18.00-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Honvéd mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

HAON-LIVE – DVSC vs. Honvéd – 2017. 05. 20., 18.00
20:24 | live

A DVSC vs. Honvéd (2-5) NB I-es mérkőzés után a két edző, Leonel Pontes és Marco Rossi értékelte a látottakat.

19:53 | live

90+2' Itt a csattanó, Koszta kilőtte közelről a bal sarkot. 2-5!
19:52 | live

90+1' Verpecz védett egy éles szögből leadott Holender-lövést.
19:51 | live

Két percet hosszabbít a bíró.
19:50 | live

90' Ferenczi beadását húzta le Gróf könnyedén.
19:48 | live

88' Most Mengolo próbálkozott távolról, az övé sem ment sokkal kevésbé fölé, mint a Szuké.
19:45 | live

85' Szuk lőtt annyira fölé kapásból, hogy eltalálta az eredményjelző táblát. Az pedig jó magasan van.
19:43 | live

Úgy tűnik, ez eldőlt.
19:42 | live

82' Gól, 2-4! A jobb oldalról Nagy Gergő adott középre, és Eppel gyönyörű mozdulattal a jobb sarokba fejelt!
19:40 | live

Most ismét nagyon látszik az akarás a Lokin, de láthatóan mindkét csapat elfáradt.
19:36 | live

74' Nagy mentés, a lőni készülő Vasziljevics elől rúgta ki az utolsó pillanatban a labdát Jovanovic.
19:31 | live

Megjött a hazai közönség hangja, szurkol a stadion.
19:28 | live

68' Újabb debreceni sárga, Ferenczi buktatott hátulról, lap lett a jutalma.
19:27 | live

68' A gólszerző Szuk kapott sárga lapot.
19:26 | live

66' Góóól, már 2-3! Tőzsér bal oldali beadását Szuk fejelte közelről a hálóba!
19:25 | live

65' Holender lövését Verpecz hatástalanítja. A Honvéd kontráiban benne van a gól...
19:24 | live

64' Még egy vendég csere, Ikenne-King helyett Lovric a pályán.
19:23 | live

63' Szuk megpattant beadását Holman fejelte volna a hosszú sarokba, de egy védő testtel hárított.
19:22 | live

62' A Honvéd újabb cseréje: Gazdag helyett Vasziljevics jött be.
19:21 | live

61' A Loki is változtat, Osváth helyett Szuk áll be.
19:20 | live

60' Cserél a Honvéd: Lanzafame helyett Hidi Patrik a pályán.
19:19 | live

59' Gól, 1-3! Holman szabadrúgása kijött a kapufáról, a kapu előtt álló Jovanovic közelről a hálóba juttatta a labdát!
19:16 | live

Leült a meccs, a Loki csak kínlódik, a Honvéd pedig őrzi tetemes előnyét.
19:10 | live

50' Filip ment le az alapovonalig, beadását Mengolo sarkazta Gróf kezei közé.
19:09 | live

Sajnos a hitehagyottság látszik a Debrecenen, a honvédosok meg szinte már a győzelmet ünneplik.
19:05 | live

46' Elkezdődött a 2. félidő.

Még egy csere a Lokiban a szünetben: Filip jön Könyves helyett. Támadó helyett védekező középpályást hoz be Pontes.
19:04 | live

Danilovics megkapta a büntetését az edzőtől is, ugyanis a második félidőre Verpecz áll a kapuba.
18:52 | live

A levonulás közben Danilovics kapott egy sárgát.

45+3' Vége az első félidőnek.

45+2' Eppel hagyott ki egy nagy helyzetet, majd utána Danilovics összeugrott játékostársával, Ferenczivel. Teljes mentális összeomlás.
18:47 | live

45' Hatalmas helyzet maradt ki, szöglet után Könyves perdítését védte a gólvonalon Gróf!
18:45 | live

Továbbra is a vendégek dominálnak, ez a hajó elúszni látszik nagyon...
18:39 | live

37' Itt az újabb gombóc, 0-3! Megint kontra, Lanzafame adott ki a szélre Ikenne-Kingnek, aki centerezett, Koszta átvette és bevágta a hálóba a labdát közelről.
18:37 | live

35' Brkovics beadását Handzic fejelte mellé.
18:35 | live

Teljesen szétesett a Loki játéka, mintha nem hinnének a hazaiak már a pontszerzésben. A Honvéd roppant magabiztos.
18:32 | live

29' Majdnem itt a harmadik: Holender előtt suhant el a labda a kapu torkában.
18:27 | live

25' Gól, 0-2! Eppel kapott remek labdát az ellenfél térfelén, begyalogolt a tizenhatos környékére és higgadtan a bal sarokba lőtt!
18:25 | live

Nyugodtabban és jobban játszanak a vendégek.
18:24 | live

21' Holman léphetett volna ki egyedül, de lefülelték előle a labdát az utolsó pillanatban.
18:20 | live

18' Többet támad a Honvéd, a Loki most kontrából sem veszélyeztet.
18:19 | live

6328 néző van jelen a stadionban.
18:18 | live

Óriási sanszot hagyott ki a Debrecen.
18:16 | live

A szögletből a léc alá tartó labdát ismét a kapus hárítja.
18:15 | live

13' Holman kihagyja! A balra vetődő Gróf vetődve védte a lapos lövést!
18:14 | live

12' Holender vágta fel Könyvest, 11-es!
18:13 | live

11' Tőzsér szögletét fejelték ki bedobásra.
18:10 | live

7' Az első hazai lehetőség: Mengolo játszott Handzichoz, aki éles szögből a kapusba lőtt.
18:07 | live

A vendégek gyakran öt védővel játszanak ezen a találkozón, vagyis nehéz lesz őket feltörni.
18:06 | live

4' Gól, vezet a Honvéd! Koszta Márk cselezte be magát a bal oldalon, majd a tizenhatoson belülről ellőtte szépen a labdát Danilovics mellett. 0-1.
18:05 | live

A hírek szerint nagyjából ezren kísérték el a Honvédot.
18:03 | live

A hangulatra ezúttal sem lehet panasz, a kispesti szektor teljesen megtelt, de a debreceniek is szép számmal vannak jelen.

1' Elkezdődött a találkozó.

A meccs előtt átadták a szezon legjobb játékosának járó Zilahi-díjat, melyet Dusan Brkovics nyert el idén.
17:58 | live

Pályán az együttesek, tiszta pirosban a Loki, sárgában a Honvéd.
17:55 | live

A Honvéd kezdőcsapata:

A DVSC kezdőcsapata:

17:10 | live

Az OTP Bank Liga 32. fordulójában a Budapest Honvéd csapatát fogadja a DVSC 18 órától a Nagyerdei Stadionban.

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 32. forduló

Debreceni VSC vs. Budapest Honvéd

2 – 5 (0 – 3)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 6328 néző. V.: Farkas Á. (Georgiou T., Márkus T.).

Debreceni VSC: Danilovics – Osváth, Szatmári, Brkovics, Ferenczi – Jovanovic, Tőzsér, Mengolo – Handzic, Holman, Könyves. Vezetőedző: Leonel Pontes.

Budapest Honvéd: Gróf – Bobál, Kamber, Baráth – Holender, Gazdag, Nagy, Koszta, King – Eppel, Lanzafame. Vezetőedző: Marco Rossi.

Gólszerző: Koszta a 4. (0-1), a 37. (0-3) és a 90+2. (2-5), Eppel a 25. (0-2) és a 82. (2-4), Jovanovic az 59. (1-3), Szuk a 66. (2-3) percben.

Sárga lap: Danilovics a 45+3., Szuk és Ferenczi a 68. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Danilovics helyett Verpecz és Könyves helyett Filip a félidőben, Lanzafame helyett Hidi a 60., Osváth helyett Szuk a 61., Gazdag helyett Vasziljevics a 62., Ikenne-King helyett Lovric a 64. percben.

DVSC vs. Honvéd: győzni akarnak, hogy megnyugodhassanak

A DVSC jobbhátvédje, Osváth Attila úgy véli, hiába erős a Honvéd, a három pontra kell ráhajtaniuk.

DVSC vs. Honvéd – Változik a nagyerdei közlekedés

A május 20-án, szombaton 18 órától kezdődő DVSC – Budapest Honvéd FC bajnoki labdarúgó mérkőzés zavartalan lebonyolítása érdekében forgalomkorlátozás lesz a Nagyerdőn.