Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga huszonnyolcadik fordulójában a DVSC a Haladás csapatát fogadta szombaton 18.00-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

DVSC vs. Swietelsky Haladás

4 – 2 (3 – 1)

HAON-LIVE – DVSC vs. Haladás – 2017. 04. 22., 18.00
20:33 | live

A DVSC vs. Swietelsky Haladás (4-2) NB I-es mérkőzés után a két edző, Leonel Pontes és Mészöly Géza értékelte a látottakat.

19:49 | live

Könyves bapasszát Szuk nem tudta levenni, szerelték a kapu előtt.

+3' Ferenczi beadását Könyves játszotta meg a kaputól 14 méterre, lövése a kapu fölé ment.
19:48 | live

+2' Szekulics lőtt 23 méterről méterekkel a kapu fölé.
19:47 | live

+1' Loki-szabadrúgás a térfele közepéről. Közben zúg a taps és a szép volt fiúk.

3 perc hosszabbítás.
19:46 | live

90' Schimmer beadását húzte le a Loki kapusa.

Majd 17 méterről egy rém gyenge lövés a kapu mellé, fölé.

89' Haladás-bedobás. Helyezkedés a tizenhatoson belül.
19:45 | live

Filip elfáradt labdavesztéséből jött a gól.
19:44 | live

A vendégek gólszerzője Tóth. A gyors kontra végén Tóth 15 méterről középmagasan, lőtte ki a hosszút. DVSC-Haladás 4-2
19:43 | live

Hali-kontra és gól.

87' Kicsit felpörgött a Loki, Szekulics lendületet hozott a csapatba.
19:42 | live

86' Szekulics elől éppen el tudták pöckölni a labdát a kaputól 13 métere, jó lövő helyzet volt.

85' Szuk éppen elérte a labdát az alapvonal előtt, beadására nem volt megfelelő érkező, viszont Könyvesnek sikerült szögletet kiharcolni.
19:40 | live

83' Könyves beadása magas volt a tizenegyes ponton lévő Szuknak.
19:39 | live

Cserél a Loki. Handzic le, Szekulics fel.

82' Tili-toli a pályán, mezőnyjáték, helyzet sehol nincs.
19:37 | live

Mészáros Karol vitte be a labdát a tizenhatoson belülre, 12 méterről, kicsit kisodródva lőtt, Danilovics lábbal védett.
19:36 | live

80' Szuk fordult le szépen ellenfeléről, beadására nem volt érkező.

Nagyon leült a meccs. Passzolgat a Loki, ha hibázik, támadgat a Hali, átütőerő nincs a játékában.
19:35 | live

79' Szuk lesen várta a beadást a tizenhatoson belül. Kifelé szabadrúgás.
19:34 | live

78' Loki bedobás a vendégtérfél közepén.

Szuk első megmozdulása szabálytalan volt, Egy bedobásnál odébb lökte ellenfelét, hogy a labdához jusson.
19:33 | live

77' Ferenczit buktatták a térfele közepén.
19:32 | live

76' Cserélt a Loki. Holman le, Szuk fel.

75' Egy beadás után a Hali támadója az ötös sarkáról vágta a kapu fölé.
19:31 | live

Cserél a Hali Jancsó le, Tóth fel.
19:30 | live

74' Lesen kapott labdát egy szombathelyi támadó.
19:29 | live

73' A szabadrúgás elszállt a kapu fölött.

72' Haladás szabadrúgás a tizenegyessel egy magasságban a bal szélről.
19:28 | live

71' Holman mesterien vette le a labdát a kaputól 15 méterre, ezzel lekészítette lövésre Jovanovicnak, akinek bombáját szögletre lábalta egy védő.
19:26 | live

70' Egy haladás beadást Danilovics védett látványosan.
19:25 | live

Tőzsér futotta meg a szélt, beadás helyett azonban gyengén lőtt a tizenhatosról, a másik oldalon volt üresen érkező debreceni játékos.

68' Hali-szabad 34 méterről, a beívelt labdát Jagodics fejelte mellél.
19:24 | live

Most Tőzsér szögletét Filip elől fejelték ki.
19:23 | live

67' A beívelt labdát szögletre vágták.

Tőzsér Mészáros fejére akarta varázsolni a szabadrúgást, a Loki hátvédje elől szögletre fejelték a labdát.
19:22 | live

66' Williams helyett Halmosi a pályán.

Handzicot buktatták a kaputól 34 méterre.
19:21 | live

65' Ferenczi beadását fejelte haza úgy a Hali védő, hogy Királynak kapaszkodnia kellett.

Vélhetően megsérült Szatmári, lebicegett a pályáról.
19:20 | live

64' Cserél a Loki. Szatmári le, Mészáros fel.
19:18 | live

DVSC-Haladás 4-1

Egy elflegmázott labdalevételt szerzett meg Könyves a kaputól 27 méterre, a védőről lefordult, majd 17 méterről a laposan a hosszú alsóba lőtt.
19:17 | live

61' Gól, betalált a Loki!

60' Szatmári kísért az alapvonalon túlra egy hosszú indítást. Kirúgás.
19:16 | live

Sárgát kapott Bosnjak, a felezővonalon felrúgta Handzicot.
19:14 | live

58' Gyenge vendég próbálkozás a szélen, hosszan szöktette magát, kirúgás.
19:13 | live

Filip egyéni akciója a bal szélen, az alapvonaltól bement a tizenhatoson belülre, a bepasszt Jovanovic nem tudta átvenni a tizenegyes ponton, szerelték.
19:12 | live

56' Leült a meccs.

Másik oldalon kellemetlen, lapos lövést védett Danilovics.
19:11 | live

54' Jovanovictól kapott jó labdát a Hali-térfél közepén Holman, lendületesen a kapu felé, majd hosszan tolta meg a labdát, szerelték.
19:09 | live

Osváthot buktatták a saját tizenhatosán belül, kifelé szabadrúgás.

52' Eseménytelen percek, sok a passz, hiba, labdaeladás mindkét oldalon.
19:07 | live

51' Tőzsér ismét eltotojázott egy remek lövőhelyzetet a tizenhatoson. Lövőcselek, aztán szerelték.
19:06 | live

50' Támad a vendégcsapat, átadta a területet a Loki, 22 méterről ment a kapu mellé egy gyenge lövés.
19:05 | live

49' Danilovics védett szépen egy 12 méterről fejjel kapura küldött labdát. Közben sípolt a spori, lesen volt a Hali-játékos.
19:04 | live

48' Ráczot indították 40 méteres passzal, hosszú lett, Danilovics fogta.
19:03 | live

47' Félpályán passzolgat a Loki.

46' A Haladás kezdte a játékot, ám hamar labdát veszített.
19:02 | live

Cserélt a Haladás. Kiss B. helyett Kovács pályán.
19:01 | live

Kezdődik a második félidő.
18:46 | live

Vége az első félidőnek. DVSC-Haladás 3-1

+1' Filip szerzett labdát a kaputól 35 méterre, a tizenhatosig vitte, ott elfogyott a lendület, majd védőktől körbevéve gyengén emelt Király kezébe.
18:45 | live

1 perc hosszabbítás.

45' Holman visszajött. Hátul passzolgat a Loki.
18:43 | live

44' Holman biceg le a pályáról.

Láthatóan nagy fájdalmai vannak.

Holmant rúgták fel a középkörben, amikor kitörni készült. Wils vágta fel. Holmant ápolni kell.
18:42 | live

42' Nagyon küzd a Hali, egy beadást Brkovics fejelt ki.
18:40 | live

41' Tőzsér a kapu elé ívelt, Király ölében landolt a labda.

40' Osváthot fektették meg jobb szélen a kaputól 25 méterre, szabad.
18:39 | live

39' Osváth fülelt le egy passzt a hali kapuja előtt 20 méterrel, beadása Holmanhoz szállt, aki a kapu mellé fejelt 10 méterről, zavarta egy védő.
18:38 | live

38' Ferenczi kapott kitűnő keresztlabdát, majd a beadása hosszú lett, kirúgás.
18:37 | live

37' Jovanovic labdát szerzett a kapujától 20 méterre, majd előrevágta, induló persze nem volt.
18:36 | live

35' Okosan, taktikusan játszik a Loki, igaz, most labdát veszítettek, de hamar visszaszerzik.
18:34 | live

DVSC-Haladás 3-1

Holman kapott labdát 25 méterre a kaputól. Tere volt, vezette a labdát, majd 20 méterről bődületes erővel lőtt, a felső kapufán megpattant, onnan a gólvonal mögé csapódott.
18:33 | live

De még mekkora, atyaég!!!!!

GGGGGGGÓÓÓLLLLLLLLLLLL

33' Szabadrúgás kifelé a tizenhatosról, Danilovics labdáját a vendégek kaparintották meg.
18:32 | live

A labdát vendég játékos érintette utoljára, ezért kirúgás.
18:31 | live

31' Brkovics vetődött bele egy beadásba, Hali kirúgás.
18:30 | live

30' Loki szöglet. Rövid, lapos Holman szögletet, Loki játékos talpalta az alapvonalon kívülre.
18:28 | live

28' Bosnjak szerelte Filipet a Haladás térfele közepén, Filip utánarúgott, szóbeli figyelmeztetés.
18:27 | live

27' Jagodics rúgta le Handzicot a felezővonalon.
18:26 | live

DVSC-Haladás 2-1

Filip visszapassza a tizenegyespontról az érkező Holmannak, aki laposan 13 méterről lőtt a hosszúba.
18:25 | live

26' Vezet a Loki!

DVSC-Haladás 1-1

24' Egyenlített a Hali. Jovanovic ismét labdát vesztett, most a tizenhatoson, Williams 17 méterről kapásból a jobb alsóba hatalmas gólt ragasztott Danilovics kapujába.
18:24 | live

Handzic szállt bele hátulról Mészárosba, megúszta szóbeli figyelmeztetéssel, a félpályánál.
18:22 | live

23' A Hali rendre előrébb végezné el a bedobást, most is visszarendelte a játékvezető.
18:21 | live

Király hajtja, űzi a csapatot, menjenek feljebb, ne húzódjanak a kapu elé.

A kapu elé tett labda hosszú volt, hazai bedobás.
18:20 | live

21' Hali szabad 38 méterről.

20' Próbálkozik a Hali, elkombinálták a támadást, sok volt a passz, Loki bedobás a tizenegyessel egy magasságban.
18:19 | live

2039 a hivatalos nézőszám.

19' Szatmári sárgalapot kapott. Bosnjakot szerelte szabálytalanul a vendégek térfele közepén.
18:18 | live

18' Loki-szöglet. Hatalmas Király-bravúr. a beívelt labdát Szatmári 4 méterről fejelte kapura, Király reflexből védett.
18:17 | live

DVSC-Haladás 1-0

Holman szép csellel tisztázta magát a kapu előtt 10 méterre az alapvonalnál, a második hullámban érkező Handzic pontos passzt kapott, aki laposan a kapu bal oldalába bombázott. Esélye nem volt sem a védőknek, sem Királynak.
18:16 | live

16' GÓL! Vezet a Loki
18:15 | live

15' Filip gyenge beadását szelídítették meg könnyedén a tizenegyes ponton a védők.

14' Kezdődnek a hibák, ponttalan passzok a Lokinál. Handzic labdáját csenték el a félpályánál, az indítás lesen találta a Hali-támadót.
18:12 | live

A Loki már a térfelén letámadja a Halit, de legkésőbb a félpályán labdát szerez.
18:11 | live

12' A szögletzászló mellől beíveléssel próbálkoztak a vendégek, a labda a háló tetején landolt.

11' Handzic érte be Bosnjakot a Loki-térfél közepén, szabálytalanul szerelte. A beívelt szabadot a Loki védők vágták bedobásra a kapu elől.
18:10 | live

10' Bosnjakot szerelte Szatmári a tizenhatos előtt, közben szabálytalanság is volt, kifelé szabad.
18:09 | live

9' Könyves beadását egy védő fejelte fel a kapu előtt, Holman nem fért a lehulló labdához, Király könnyen szedte össze a labdát.
18:08 | live

8' Holman tiporta le egy labdalevétel közben a tizenhatos sarkán az ellenfelet, kifelé szabadrúgás.
18:07 | live

7' Lassítja a meccset a Hali, érzik, erősen kezdett a Loki. A bedobást hosszan készítik elő.
18:06 | live

6' Könyves ment el a szélen, 26 méterről nem sokkal lőtt a kapu mellé.

Holman csent labdát a félpályánál, egyedül indult lépéselőnyben a szélen, a támadásban beérte őt Handzic, aki nem érte el a beadást a tizenhatoson belül.
18:05 | live

5' Williamset szerelte Brkovics a félpályán, majd hazaadta Danilovicsnak.
18:04 | live

4' Hangja van a Loki drukkereknek is. Ferenczi hosszan szöktette magát a bal szélen. Kirúgás.
18:03 | live

Bosnjak bedobása után a Loki dobhatta szögletzászló után.
18:02 | live

3' Handzicot buktatták a kaputól 23 méterre, kifelé szabad, úgy látszik a Loki csatára volt szabálytalan.
18:01 | live

Másik Handzic helyzet: Osváth beadása jobb oldalról, Handzic estében a jobb kapufa mellé lőtt a tizenegyes pontról.

1' Handzic majdnem megszerezte a vezetést. A tizenhatoson kapott labdát, egyedül tört kapura, 12 méterről a kapusba lőtt.
18:00 | live

A Loki kezdi a játékot. A Hali B-közép rázendített.
17:58 | live

Érkeznek a csapatok. Piros alsó és felső, valamint fehér sportszárban a Loki, zöld felsőben, valamint fekete alsóban és sportszárban a Hali.
17:53 | live

Közben a pályát locsolják, nyilván ez kell a pálya állapotának optimalizálásához.

A Loki ebben a bajnokságban már kétszer mérkőzött a Szombathelyi Haladással. Mindkét alkalommal (először itthon, majd idegenben, akkor Sopronban) 1-0-ás vereséget szenvedett a debreceni csapat. Az idegenbeli mérkőzésen alig-alig jutott szóhoz a szombathelyi csapat, ám a Loki kritikán aluli helyzetkihasználásának eredményeként nem szerzett gólt. A Haladás pedig a második félidő elején egy gyors kontrából megszerezte a vezetést, amit sikerült megőriznie a meccs végéig.
17:50 | live

A Loki összeállításában az előző mérkőzésekhez képest annyi a változás, hogy Szuk helyet Handzic a kezdőben.
17:48 | live

A stadionban ismét nagyon kevesen vannak, talán érdekes lehet, hogy a Haladást mintegy kéttucat drukker kísérte el a mérkőzésre, a Loki B-középben pedig legalább ötvenen kuporognak fekete ruhában. Molinók kint, az ellenfél szurkolóinál lengenek a zöld-fehér zászlók.

17:00 | live

A DVSC labdarúgócsapata zsinórban immár a harmadik hétvégi mérkőzését vívja hazai pályán, a Nagyerdei Stadionban. A Loki szombaton 18 órától a Haladást fogadja az OTP Bank Liga 28. fordulójában.

16:57 | live

Újabb két évig támogatja, összesen 600 millió forinttal a Haladás VSE labdarúgócsapatát a Swietelsky Vasúttechnika Kft. - az egy plusz egy évre szóló szponzori szerződést pénteken írták alá Szombathelyen.
16:55 | live

Negyedórával a DVSC-Haladás NB I-es labdarúgó mérkőzés kezdete előtt éppen kiürül a játéktér, a játékosok befejezték a bemelegítést, öltözőbe vonulnak a csapatok, a játékvezetők.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2039 néző. V.: Berke Balázs (Buzás Balázs, Medovarszki János)

DVSC: Danilovics – Osváth, Szatmári, Brkovics, Ferenczi – Jovanovic, Filip, Tőzsér – Holman, Handzic, Könyves. Vezetőedző: Leonel Pontes.

Swietelsky Haladás: Király, Schimmer, Wils, Jagodics, Bosnjak, Kiss B., Iszlai, Jancsó, Mészáros, Williams, Rácz. Vezetőedző: Mészöly Géza.

Gólszerző: Holman (1-0) a 16., Jovanovic (1-1) a 24., Holman (2-1) a 26., Holman (3-1) a 33., Könyves (4-1) a 61., Tóth (4-2) a 87. percben.

Sárga lap : Szatmári a 19., Bosnjak a 59. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Kiss B. helyett Kovács a 46., Szatmári helyett Mészáros a 64., Williams helyett Halmosi a 66., Jancsó helyett Tóth az 75., Holman helyett Szuk a 76., Handzic helyett Szekulics a 82. percben

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Haladás mérkőzés végeredménye?