Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 21. fordulójában a Debreceni VSC csapata az FTC együttesét fogadta szombaton 14 órától a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Fradi mérkőzés végeredménye?

15:51 | live

Végeredmény: Debrecen-Ferencváros 2-1

Vége a meccsnek.

Debrecen-FTC 2-1

Zsóri csodálatos gólt ragasztott a bal alsóba. Bódi beadását félollóval, háttal a kapunak belőtte.
15:50 | live

Vezet a Loki!

+4' Hatalmas GÓÓÓÓÓÓL
15:48 | live

Bódi szöglete a háló tetejére hullott.

+2' Loki szöglet.

+1' Dibusz mit összevéd ezen a meccsen! Tőzsér gyönyörű kiflijét jó ütemben érkezve öklözte ki.
15:47 | live

4 perc hosszabbítás.

90' Kharatin sárgát kapott, a kaputól 20 méterre vágta fel Varhát.
15:46 | live

A kifutó Nagy fogta a kapu elé ível labdát.
15:45 | live

89' Pávkovics is sárgát kapott, szabad a Fradinak 43 méterre a kaputól.

89' Zsóri tolta meg hosszan a labdát a bal szélen a tizenhatos magasságában, így nem tudta beadni.
15:44 | live

Kinyik szerelte a kaputól 22 méterre, utolsó emberként Botkát.
15:43 | live

Ez volt a harmadik cseréje a Lokinak.

87' Kinyik fel, Kusnyir le.
15:42 | live

86' Kusnyir sárgát kapott, visszarántotta a félpályán Nguent
15:41 | live

85' Ferenczi keresztezett a kapura törő Fradi játékost, szöglet. Hatalmas helyzet volt, a kaputól 5 méterre volt a fradis játékos.
15:40 | live

Debrecen-FTC 1-1

83' Tőzsér bevágta, a jobb oldalába a kapunak elemi erővel.
15:39 | live

Bódit megütötték a tizenhatoson belül, tizenegyes!
15:38 | live

82' Szabadrúgás, majd bedobás a Lokinak a Fradi térfelén, viszont a vendégek is jól védekeznek. Sőt szabálytalanul.
15:37 | live

Sárgát kapott Heister.

81' Szécsi le, Zsóri fel.
15:36 | live

Nagy öklözte ki a labdát.

Gorriaran szöglete, Szatmári kirúgta a beívelt labdát, ismét szöglet.

80' Fradi szöglet. Kusnyir lépett bele a beadásba.
15:35 | live

79' Hősiesen védekezik a Loki, ha kell, 3 lövésbe is beleléptek, majd Botka 23 méterről mellé lőtt.
15:33 | live

77' Cserél a Fradi: Lanzafame le, Nguen fel.
15:31 | live

75' Ferenczi-Bódi-Szécsi és már a 16-oson belül a labda, Szécsi azonban nem jutott lövéshez, így kirúgás.
15:30 | live

74' A Fradi szövögeti támadásait, de helyzetig nem jutnak el, a Loki egészen fent védekezik.
15:28 | live

Nincs folyamatos játék, bedobások, szabálytalanságok szakítják meg. A Ferencváros látványosan húzza az időt.
15:26 | live

69' Sok hibával játszik a Fradi, pontatlan átadások, stb, de a Loki nem tudja ezt kihasználni, a tizenhatos előtt elfogy a tudomány.
15:22 | live

66' Cserél a Fradi. Sigér le, Landro fel.
15:21 | live

Tőzsér küldte kapura a labdát, centikkel a bal kapufa mellett ment el.

65' Loki szabad a kaputól 25 méterre.

64' Takács a tizenhatosról nem lőtt, tolt még egyet a labdán, de akkor szerelték, előtte tetszetős Loki játék.
15:20 | live

63' Avdijaj le, Takács fel.

62' Nincs szerencséje a Lokinak, a hatalmas lendülettel játszó Loki tűz alá vette Dibusz kapuját, de vagy a kapus vagy a védők hárították a lövéseket.

15:18 | live

Előtte Lanzafame elől kotorta el a labdát Haris a kaputól 10 méterre.
15:17 | live

61' Cserél a Fradi. Frimpong le, Botka fel.
15:16 | live

Elment 3 perc az ápolással.
15:15 | live

Közben egy vendégjátékost ápolnak Dibusz kapuja előtt.

58' Szép cselek, ötletes játék a Loki részéről a Fradi tizenhatosa előtt, majd Bódi 20 méterről éppen a kapu mellé zúdította a labdát.
15:13 | live

Lepasszolta, majd a Loki játékosok szereltek.
15:12 | live

56' Fradi szabad, a kapuval szemben 30 méterre. Lanzafame

55' Nagy hatalmasat védett, kontrából indult a Fradi, Sigér 20 méterről laposan lőtt.
15:09 | live

53' Egy visszapasszból a tizenegyes pontról Lanzafame lőtt 18 méterről laposan, Nagy fogta.

Tőzsér szabadrúgását kifejelték a kapu elől, sőt kifelé szabad, mert egy Fradi játékos elesett a tizenegyes ponton.
15:08 | live

52' Avdijajt lehúzták a jobb oldalon a kaputól 28 méterre.
15:07 | live

50' Kusnyir beadása eljutott Szécsiig, aki a kaputól 8 méterre volt, de gyengén rúgta meg a labdát, Dibusz védett.
15:06 | live

49' Bódi szögletét Dibusz kitornázta a bal felsőből.
15:05 | live

48' Szécsit vágták fel a kaputól 40 méterre. Bódi szabadrúgását szögletre rúgták.
15:04 | live

47' Bódi szabadrúgását megcsúsztatták, de Dibusz hatalmasat védett.
15:03 | live

46' Ferenczi adott kötényt a Fradi védőnek, aki felvágta a Loki játékost a kaputól 27 méterre bal szélen.
15:01 | live

Azt a játékrészt a Loki kezdi.

A játékosok már a pályán vannak, kezdődik a második félidő.
14:46 | live

Debrecen-Ferencváros 0-1

Vége a félidőnek.

Kharatin fejelte gyengén 5 méterről kapura, Nagy védte.

+1' Fradi szöglet még itt a félidő végén. Természetesen Lanzafame.
14:45 | live

Egy perc hosszabbítás.

A Loki drukkerek szerint nem, hangot is adnak véleményüknek.
14:44 | live

44' Harisnak sikerült kapura fordulnia a kaputól 10 méterre, majd térdre esett, a játékvezető továbbengedte a játékot. A vendég védő szerinte szabályosan szerelt.
14:43 | live

Haris 15 méterről elemi erővel lőtt kapura. Dibusz talán beleért, de a spori szerint nem, kirúgás.
14:42 | live

43' Dibusz mit fogott meg!
14:40 | live

Bódi szabadrúgása a kapu elé szállt, onnan kihozták a vendég védők.
14:39 | live

40' Loki szabadrúgás a kaputól 35 méterre, Bódit buktatták.
14:38 | live

38' Varga és Ferenczi csodálatos csellel etette meg a védelmet a szélen, a beadás azonban már Dibuszé lett.
14:36 | live

Bódi szöglete hatalmas kiflit leírva a kapu másik oldalán hagyta el a játékteret.
14:35 | live

36' Szécsi ment el a bal szélen, beadását a kapu elől tolták szögletre a védők.
14:34 | live

Haris és Gorriaran is sárgát kapott a kakaskodásért.

36' Gorriaran buktatta Harist a Loki tizenhatosa előtt, a vendégjátékosnak állt feljebb, a játékvezető tett rendet.
14:32 | live

32' Megélénkült a Loki, lendületesebben játszik, a Fradit már a saját térfelén letámadja, helyzetig nem de lövésig eljutott, Varga lőtt 25 méterről a kapu fölé.
14:30 | live

7002 szurkoló a hivatalos nézőszám.

Szatmári kifejelte a labdát, a kaputól 22 méterre egy játékoshoz került, majd Dvalin a kaputól 13 méterre megpattant és a labda a kapu bal oldalába vágódott.

És vezet a Fradi.
14:28 | live

29' Ferencváros szöglet a bal oldalról. Onnan is Lanzafame végzi el.
14:27 | live

27' Egy hosszú indítást Nagy még a tizenhatoson belül és Petriak előtt elcsípett.
14:25 | live

Tőzsér szögletét Dibusz kiöklözte.

26' Első Loki szöglet, Varga harcolta ki.
14:24 | live

25' ismét Lanzafame szöglete, amit Szatmári fejelt a mezőnybe ezúttal.

24' Bedobásokkal jön előre a Loki, de a félpályánál labdát veszítenek, a vendég csatár 20 méterről lőtt, Nagy védett, szöglet.
14:22 | live

22' Fradi szabad a félpályáról, de úgy tűnik, megbecsülik a labdát, keresztbe passzolgatnak a félpálya körül.
14:21 | live

21' 16-oson belül lövéshez jutottak a vendégek, de mintha földbe rúgott volna a vendégjátékos, erőtlenül lőtte a kapu mellé a labdát.
14:19 | live

20' A Fradinál a labda szinte állandóan, de a tizenhatosig sem tudnak eljutni, nagyon masszív a védelem.
14:16 | live

16' Kusnyir nagyon odalépett egy fradistának a Loki térfél közepén, a játékvezető szóban figyelmeztette is, szabad a Fradinak.
14:14 | live

15' Tőzsér indította még a térfeléről Szécsit, de a Loki-csatár lesen vette át a labdát.
14:13 | live

13' Néhány perc változatos mezőnyjáték után a Loki lépett fel támadólag, előbb Avdijaj nem tudott megszelídíteni egy labdát a tizenhatos sarkán, majd Harist szerelték a tizenhatos előtt.
14:08 | live

8' Sihnevic ment el a bal szélen, beadását 3 méterről tűzték kapura, Nagy hatalmas bravúrral védett.
14:06 | live

6' Bódi ugratta ki a félpályáról Szécsit, aki egy szép esernyőcsellelel becsapta védőjét, centerezett, de ott csak Fradi játékos volt.
14:05 | live

5' Bódi beadását Varga érte el bal oldalon a kaputól 12 méterre, gyenge lövését Dibusz kiöklözte.
14:04 | live

4' Fradi szabad 30 méterről jobb oldalról. Lanzafame szabadját Pávkovics fejelte ki a kapu elől.
14:03 | live

3' Lanzafame szerzett labdát a félpályán, lendületesen vezette a labdát kapura, majd lepasszolta a jobb oldalon érkező Kharatinnak, aki a védőktől szorongatva 20 méterről laposan, gyengén lőtt kapura. Nagy védett.
14:02 | live

2' Hosszas előkészület, passzolgatás után Lovrencsics beadását Pávkovics vágta mezőnybe az ötösről, majd az ismételt beadás messze túl szállt az alapvonalon.
14:00 | live

A Fradi kezdi a mérkőzést.
13:59 | live

A Loki B-középben piros-fehér drapériák, szerpentinek repülnek a pályára, a vendégdrukkereknél zöld-ezüst szín fénylő drapériák és füst.
13:57 | live

És megszólalt a Loki-induló, érkeznek a csapatok. A vendégek zöldben, felül fehér csíkokkal, a DVSC tiszta fehérben.

Néhány perc és kezdődik a mérkőzés. A Fradi drukkerei énekelnek, ugrálnak, a Lokisták is rázendítettek.
13:54 | live

A Loki összeállítása: Nagy - Ferenczi, Szatmári, Pávkovics, Kusnyir - Haris, Bódi, Tőzsér, Varga - Szécsi, Avdijaj
13:53 | live

Kinyik és Takács a cserepadon kapott helyett.
13:52 | live

A Lokiban vannak változások a Kisvárda elleni meccshez képest. A kapus Nagy Sándor meggyógyult, Herczeg András vezetőedző őt nevezte a kezdőbe. Haris Attila és Avdijaj Albion is kezdőben.
13:49 | live

A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott az Újpesttel az előző fordulóban, míg a Loki Kisvárdán súlyos, 3-0-ás vereséget szenvedett Kisvárdán. A Debrecenieknek égetően fontos lenne a győzelem, vagy legalábbis el kellene kerülni a vereséget, így esélye van megtapadni a 3-4. helyen. Míg a Ferencváros lendületben van. Ezek alapján jóiramú mérkőzés várható.
13:47 | live

A vendégszektoron kívüli lelátók is szépen telnek, a Loki B-középben is vannak már vagy kétszázan, a molinók is kint vannak. Ők még nem, de a vendégcsapat drukkerei már tartottak hangpróbát. Ez alapján kitűnő hangulat várható a mérkőzésen.
13:46 | live

Megtelt a lelátó - a vendégszektorban a DVSC-Ferencváros bajnoki labdarúgó mérkőzésen a Nagyerdei Stadionban. Hamarosan kezdődik az összecsapás.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 7002 néző. V.: Berke B. (Pintér Cs., Szilasi Sz.).

Debreceni VSC: Nagy S. – Kusnyír, Szatmári, Pávkovics, Ferenczi – Varga K., Haris, Tőzsér, Bódi – Szécsi, Avdijaj. Vezetőedző: Herczeg András.

Fradi: Dibusz, Lovrencsics, Frimpong, Dvali, Heister, Sigér, Haratin, Gorriaran, Lanzafame, Petrjak, Sinhevich. Vezetőedző: Rebrov Sergii.

Gólszerző: Dvali (0-1) a 29., Tőzsér (1-1) a 83., Zsóri (2-1) a 90+4. percben.

Sárga lap: Haris és Gorriaran a 36., Heister a 81., Kusnyir a 86., Pávkovics a 89., Kharatin a 90. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Frimpong helyett Botka a 61., Avdijaj helyett Takács a 63., Sigér helyett Landro a 66., Lanzafame helyett Nguen a 77., Szécsi helyett Zsóri a 81., Kusnyir helyett Kinyik a 87. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Debrecen - A debreceniek szombaton délután a Ferencvárost fogadják a bajnokság 21. fordulójában. Meglehetősen pocsék teljesítménnyel hangolt a Loki a szombaton 14 órától kezdődő, FTC elleni bajnoki rangadóra. Mint arra minden hajdúsági szurkoló jól emlékszik, a Debrecen egy hete sima, 3–0-s veres...

Debrecen - Igazi rangadónak ad otthont a Nagyerdei Stadion szombaton 14 órától, hiszen az éllovas Ferencváros érkezik Debrecenbe az OTP Bank Liga 21. fordulójában. A zöld-fehérek kilenc ponttal a Videoton előtt állnak az élen, a 2018-2019-es szezonban eddig mindössze három vereséget szenvedtek. L...