Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 25. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Diósgyőri VTK együttesét fogadta szombaton 19:30-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!

Ön szerint mi lesz a DVSC. vs. DVTK mérkőzés végeredménye?

HAON-LIVE – DVSC vs. DVTK – 2019.03.16., 19.30
21:18 | live

És vége a mérkőzésnek. DVSC-DVTK 1-0.

21:17 | live

90+3' Loki bedobás a DVTK térfele közepén.
21:16 | live

A kapu elé tett labdát a védők kifejelték.

90+2' Csősz sárgát kapott. DVTK szabad jobb szélről 26 méterről.

90+1' A beadást Tőzsér vágta ki, Takács azonban a félpályán nem tudta megszelídíteni a labdát.
21:14 | live

3 perc hosszabbítás.

89' Tőzsér lövése a jobb keresztléc mellett zúgott el.
21:13 | live

Loki szabadrúgás a kaputól 33 méterre.

89' A DVTK játékosa tűzte kapura bal szélről 25 méterről. Nagy védett.
21:12 | live

87' Azért a DVTK védelme is igen jó, a Loki próbálkozott, de sem lőni, sem helyzetet kialakítani nem tudott a hazai csapat.
21:10 | live

Továbbra is a vendégek támadnak, a Loki masszívan védekezik.
21:09 | live

85' Távoli lövés a DVTK-tól, Nagy könnyedén fogta.
21:08 | live

84' DVTK szöglet. A kapu elé lőtt labdát a Loki védői kifejelték.
21:06 | live

A Loki védők kifejelték a labdát.

Szabad 40 méterre a kaputól.

Kinyik sárgát kapott, letalpalta a vendég játékost.

82' Varga lódult meg a félpályáról, 3 védő kísértre, 20 méterről a kapu mellé lőtt.
21:05 | live

81' Cserél a Loki, Szécsi le, Csősz fel.

78' DVTK csere. Juhar le, Bárdos fel.

21:01 | live

77' Szécsi megkerülős csellel rázta le a védőt, beadása viszont nem sikerült.
21:00 | live

76' Cserél a Loki. Bódi le, Varga fel.

75' Tőzsér a hosszúra lőtte a szögletet, de Antal jól jött ki, kitolta a labdát.
20:58 | live

74' Loki szöglet, Takács és Bódi közösen harcolták ki.
20:57 | live

73' Továbbra is DVTK az aktívabb, a Loki foggal-körömmel védekezik, most Haris szerelte a vendégjátékost a tizenhatoson belül.
20:54 | live

70' Tőzsér szögletét kifejelték a védők.

69' Loki kontra, Ferenczi lőtt 20 méterről kapura, Antal fölé tolta a labdát, szöglet.
20:52 | live

A szögletből ismét vendég helyzet, kétszer is lőhetek közelről, ismét a védőkben akadt el a labda.

67' Cserél a DVTK. Szabó le, Mihaljovic fel.
20:51 | live

Tajti kapu elé ívelt labdáját Nagy kifutva szögletre öklözte.

66' DVTK szabadrúgás a kaputól 31 méterre, Szécsi buktatott.
20:50 | live

65' Szécsi harcolt meg a labdáért, a bal oldalról beadta, de Takács lesen kapta a kapu előtt.
20:48 | live

64' A beívelt labdát kétszer is kapura tűzték, de a védőkben elakadt. Helyzet volt.
20:47 | live

DVTK szöglet, egy távoli lövés pattant meg egy védőn.

63' Cserél a Loki. Zsóri le, Takács fel.
20:46 | live

61' A Loki támadói rendre rosszul indítják társaikat, a hatékony DVTK védelmen nem tudják átjuttatni a labdát. Most Jovanovic nem tudta Szécsit indítani a tizenhatoson.
20:42 | live

58' Cserél a DVTK. Vernes le, Tajti fel.

58' Kezd magára találni a DVTK, pontosabban adogatnak, és Prosser majdnem elért egy beadást Nagy kapuja előtt.
20:40 | live

56' DVTK próbálkozás, nem érette meg egymást a két játékos, így a hazai csapat dobhatott.
20:39 | live

Ez a félidő egyértelműen a Lokié eddig. Harcosabbak, gyorsabbak, ötletesebbek az első félidőben mutatottnál.

54' Ezt a szabadrúgást Tőzsér végezte el, a kapu bal oldala felé rúgta, Nagy könnyen fogta.
20:37 | live

53' Harist könyökölték le a kaputól 28 méterre.
20:36 | live

Zúg a Loki B-közép biztatása.

51' Ferenczi lőtt 23 méterről kevéssel a kapu fölé, előtte Tőzsértől kapott jó passzt.
20:34 | live

Bódi lövése centikkel ment el a jobb kapufa mellett.

50' Loki szabadrúgás 22 méterre a kaputól, Harist kaszálták el lövés előtt.
20:33 | live

49' 40 méteres indítást Prosser lesen kapta a tizenhatoson.
20:32 | live

48' Loki szöglet, Ferenczi lőtt kapura 20 méterről szélről, ebbe lépett bele egy védő.
20:29 | live

A DVTK kezdi a második félidőt.
20:27 | live

És itt van a hazai csapat is.

A DVTK játékosai már megérkeztek a második félidőre, gyors bemelegítés után elfoglalják posztjaikat.

20:15 | live

Vége az első félidőnek.
20:14 | live

Ferenczi próbálkozott lövéssel 25 méterről, de csúnyán, legalább 10 méterrel a kapu fölé lőtt.
20:13 | live

44' Hatékony a DVTK ötvédős felállása, a Loki sem tud az ellenfél kapuja közelébe jutni, 20-25 méterre szerelik a támadásokat.
20:11 | live

42' Továbbra is a vendégek birtokolják a labdát, helyzetük nincs, a Loki masszívan védekezik a térfele közepén.
20:10 | live

Másik oldalon Bódi lövését öklözte ki Antal, majd ismét a vendég kapu elé került a labda, Zsóri próbált ollózni, sikertelenül.
20:09 | live

38' Szép egyéni akció végén a vendégjátékos 17 méterről laposan lőtt, Nagy fogta.
20:06 | live

37' Kinyik csent labdát, de Zsórit már nem tudta kiugrasztani, lesen lett volna a játékos.

36' Gyenge Loki próbálkozás halt el a tizenhatoson, Ferenczit szerelték, a vendégek sem jutnak közel Nagy kapujához, félpálya körül passzolgatnak.
20:02 | live

33' Loki szöglet. Bódi, Antal kiöklözte a labdát.

3600 néző hivatalosan.

32' Kinyik labdát vesztett a félpályán, pillanatok alatt a Loki tizenhatosánál volt a támadás, onnan Shestakov lőtt mellé.
19:58 | live

A szögletet kivágták a hazaiak, Shestakov 25 méterről fölé bombázott.
19:57 | live

28' Egyre veszélyesebben támad a DVTK. Egy beadásba Kinyik lépett bele, szöglet.
19:56 | live

27' A jó helyről elvégzett lövés elzúgott a sorfal és a kapu fölött is.
19:55 | live

26' Szatmári sárgát kapott, vendég szabad a tizenhatos sarkáról.

A Loki kontrákra épít. Ebből volt Bódinak lövőhelyzete, a gyenge lövést Antal könnyen védte. 22 méterről lőtt Bódi.
19:54 | live

25' A gól óta a vendégeknél van többet a labda, de a Loki kapuja közelébe sem tudnak jutni a masszív védelem miatt.
19:52 | live

22' Juhar eresztett meg egy lövést 18 méterről a kapu mellé, előtte hosszasan passzolgatott a vendégcsapat, keresve a védők mögé kerülés lehetőségét.
19:48 | live

18' És itt egy gyönyörű Loki gól! Tőzsér-Bódi-Zsóri-Ferenczi és Szécsi a labda útja. Kijátszották a vendégek védelmét Szécsinek 8 méterről csak be kellett passzolni a hálóba a labdát. DVSC-DVTK 1-0

19:46 | live

16' Prosser kapott jó indítást, viszont beadni nem tudta jól.
19:44 | live

Tőzsér szögletét Polgár fejelte a kapufa tövéből bedobásra.
19:43 | live

A Szögletből Szécsi indult volna meg, de a semmibe rúgta előre a labdát.
19:42 | live

13' Ismét egy vendég lehetőség, bal oldalról jött a beadás, a hosszún ismét nem volt érkező, viszont szögletet értek el.

Az első percek a hazaiaké volt, most viszont a vendégek birtokolják többet a labdát. Inkább a mezőnyben passzolgatnak, a Loki már a saját térfelén letámadja őket.
19:41 | live

11' Az első helyzet a DVTK-é. A bal oldalról belőtt labdára a hosszúra éppen nem ért oda egy vendég játékos.
19:39 | live

9' Körülményesen szövögetett DVTK támadás akadt el Szatmári jó becsúszásán, majd a másik oldalon Ferenczi került lövő helyzetbe a kaputól 15 méterre, de sem irányítani, sem erőt adni a lövésbe nem tudott.
19:36 | live

7' A kapura lőtt labdát Nagy kiöklözte a mezőnybe.
19:35 | live

6' DVTK szabadrúgás a bal oldalon az alapvonal mellől a kaputól 25 méterre.
19:34 | live

5' Előbb Bódi adta be a labdát jobb oldalról, a védők kifejelték, majd Haris próbálkozott, Antal fogta a labdát.
19:33 | live

4' A DVTK támadása akadt el a Loki térfele közepén, körülményesen passzolgattak, eladták a labdát.
19:31 | live

2' Bódi a hosszúra tekerte a labdát, de Antal jó ütemben öklözte ki a labdát Szatmári feje elől.
19:30 | live

1' Zsórit rántották le a tizenhatos sarkától 3 méterre bal oldalon, szabadrúgás a Lokinak.

A hazaiak kezdik a találkozót.
19:28 | live

A Loki tiszta fehérben, a vendégek tiszta pirosban. Zúg a Hajrá Diósgyőr, a Loki-tábor csendben szemléli a történéseket.
19:26 | live

Néhány perc és kezdődik a találkozó. A játéktér már percek óta kiürült, sőt a füvet is fellocsolták. És felhangzik a Loki induló, érkeznek a csapatok.
19:15 | live

Mindeközben a DVSC játékosai befejezték a melegítést, DVTK játékosai még a kapuralövést gyakorolják. A nézőtér nem nagyon akar telni.

A hazai csapat kezdő tizenegyébe bekerült Zsóri Dániel ás Aleksandar Jovanovic. A kispadon kapott helyet Varga Kevin és Takács Tamás is. A Lokiban játszik a néhány héttel ezelőtt bokasérülést szenvedett Bódi Ádám is. Mégpedig a kezdőcsapatban.
19:11 | live

A DVTK szektorában mintegy százan vannak már, míg a Loki B-középben valamennyivel kevesebben. A vendégdrukkerek már hangpróbát is tartottak, míg a lokisták csendesen üldögélnek.
19:10 | live

A forduló előtt a tabellára tekintve látható, hogy a házigazda a 3., míg a vendégcsapat a 10. helyen tanyázik. Ez, valamint a két csapat korábbi mérkőzései a DVSC győzelme mellett szól. A DVTK ellen azonban nem mehet biztosra egyik csapat sem, hiszen a miskolci gárda bárki ellen tud meglepetést okozni. Főleg a mostani helyzetében, hiszen a DVTK a kiesés elől menekül, míg a Loki a dobogón szeretne megtapadni.
19:04 | live

Szűk félóra és kezdődik a Nagyerdei Stadionban az OTP Bank Liga keleti rangadója, a DVSC-DVTK mérkőzés. Már mindkét csapat a pályán van, sőt, Berke Balázs vezetésével a játékvezetői ötös is testgyakorlatokkal készül a meccsre.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3600 néző. V.: Berke B. (Takács J., Lovas L.).

Debreceni VSC: Nagy S. – Kinyik, Szatmári, Pávkovics, Ferenczi – Tőzsér, Haris, Jovanovic, Bódi – Szécsi, Zsóri. Vezetőedző: Herczeg András.

Diósgyőri VTK: Antal – Brković, Karan, Polgár – Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Hasani, Juhar – Prosser, Vernes. Vezetőedző: Fernando Fernández.

Gólszerző: Szécsi (1-0) a 18. percben.

Sárga lap: Szatmári a 26., Kinyik a 82., Csősz a 90+2. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Vernes helyett Tajti az 58., Zsóri helyett Takács a 63., Szabó helyett Mihaljovic a 67., Bódi helyett Varga a 76., Juhar helyett Bárdos a 78., Szécsi helyett Csősz a 81. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Debrecen - Zsóri Dániel a hét közben a kupában is betalált, és túl van az "egygólos" támadó tituluson. Minden debreceni drukker emlékezik rá, hogy a DVSC fiatal támadója, Zsóri Dániel valósággal berobbant a köztudatba, miután a hosszabbításban győztes gólt ollózott a Ferencváros hálójába. A csatá...