DVSC vs. Budapest Honvéd - © Fotó: Kovács Péter
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 17. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Budapest Honvéd együttesét fogadta szombaton 17.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Budapest Honvéd mérkőzés végeredménye?

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – DVSC vs. Budapest Honvéd – 2018.12.08., 17.00
19:19 | live

„Okosan és óriási lelkesedéssel játszottak a srácok”
A DVSC vs. Budapest Honvéd (2-0) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Supka Attila értékelte a látottakat.

18:49 | live

Vége a meccsnek. DVSC-Honvéd 2-0!
18:48 | live

Előbb Ferenczi, majd Kinyik lőtt kapura 20 méterről, kivágták a védők, illetve védett Gróf.
18:47 | live

+2' Loki szabadrúgás a felezővonalról.

+1' Egy átemeléssel akarta helyzetbe hozni Hollender Ngogot, de a jó ütemben kifutó Nagy fogta a labdát.
18:46 | live

2 perc hosszabbítás.

90' Cserél a Loki: Avdijaj le, Takács fel.
18:45 | live

89' Nagy birkózás a Honvéd szögletzászlója körül, végül a partjező szabálytalanságot látott, kifelé szabad.
18:43 | live

87' Avdijaj labdáját Szécsi passzolta előlre szélre, Jovanovic lesen volt.
18:42 | live

Avdijaj fejelte ki a szabadrúgást.

85' Honvéd szabadrúgás 35 méterre a kaputól.
18:41 | live

Közben csere a Lokinál. Bódi le, Jovanovic fel.
18:40 | live

85' Sárgát kapott Pávkovics.
18:39 | live

83' Banó-Szabó kapu elé tett labdáját Ngog nem érte el, túlpördült a fején.
18:38 | live

Debrecen - Budapest Honvéd 2-0!
18:37 | live

A betekert szögletet előbb kifejelték a védők, majd a második hullámban érkező Szécsi 6 méterről a hálóba bombázott.

Cserél a Loki: Kusnyir le, Kinyik fel.
18:36 | live

80' Bódi keresztlabdáját Ferenczi adta volna be, de szögletre mentettek a védők.
18:35 | live

Avdijaj fejelte ki a kapu elől a betekert labdát.

78' Holender elől a jó ütemben belépő Kusnyir szögletre mentett.
18:33 | live

Holender lőtt 17 méterről, a labda a blokkban akadt el.
18:32 | live

77' Varga beadásába léptek bele, bedobás, előtte szép labdaszerzés.

75' Ismét Loki kontra, Varga, Szécsi, Bódi a labda útja, Bódi lövését 13 méterről szögletre védte a kapus.

Bódi szabadrúgása lefelé csapódott ugyan, de a kapu fölött szállt el.

74' A kifejelt szögletre Varga startolt, csúnyán buktatták a kaputól 22 méterre.
18:31 | live

Szécsi szerzett labdát, végigvitte a tizenhatosig.

73' A szögletet kifejelték az ötösről a védők.
18:28 | live

72' A szöglet előtt Kusnyirt kell ápolni a tizenegyes ponton.
18:27 | live

Banó-Szabó elől Bódi szögletre pöckölte a labdát a kaputól 7 méterre.

70' A középre cselező Varga lőtt laposan, pattogósan 28 méterről, vetődve védett Gróf.
18:25 | live

69' Bódi a rövidre rúgta, onnan bedobásra fejelték.
18:24 | live

68' Loki szabadrúgás a kaputól 28, méterre jobb szélről.

67' Holender beadása után 10 méterre a kaputól fejesig jutott a vendégcsapat játékosa, a labda Nagy kapuja mellé ment.
18:23 | live

66' Vargát sodorták el, még a térfele közepén, mikor indult volna, előtte a tér, szabadrúgás. Szatmári szabadja elszállt a semmibe, jöhetnek a vendégek.
18:21 | live

64' Skvorc beadása jutott el az ötösön lévő Ngogig, nála felpattant a labda, lőni nem tudott, Varga szerelt.
18:19 | live

63' Ngog cselezte magát 10 méterre a kapuig, ott azonban elfogyott a lendület, szerelték.
18:17 | live

Bódi lövését kifejelték a kapu elől.

61' Loki szabad a bal oldalról 33 méterre az oldalvonal mellől.
18:16 | live

Tischler le, Ngog fel.

60' Cserél a Honvéd: Nagy le, Májer fel.
18:14 | live

58' Holender lövése levágódott a sorfalról.

Holender legurított labdája Gazdagig jut el a kaputól 26 méterre, őt szabálytalanul szerelték, szabad.
18:13 | live

57' Honvéd szabadrúgás a kaputól 33 méterre.

A tizenhatoson belül keresztbefutó Csősz kaparintotta meg a labdát és vágta előre a semmibe.

56' Egy rossz fejelés után Szécsit kellett ápolni, majd ismét vendég támadás.
18:09 | live

53' Gyors Loki kontra: Szécsi vezette végig a labdát, a kaputól 10 méterre lövés helyett centerezett, Avdijaj nem érte el.

52' A hosszas adogatás után beadás, Kusnyir kivágja.
18:07 | live

51' Banó-Szabó beadása elszállt a kapu előtt, de ismét a Honvéd támad.

50' Bódi sárgát kapott, a játékvezető szerint nem engedte elvégezni a szabadrúgást.
18:06 | live

49' A második szöglet után fejes 6 méterről, Gróf hatalmas bravúrral védett. A 10 méterre álló Szécsi elé pattant a labda, aki fölé lőtt.

Újabb szöglet, a kapufa tövéből kifejelték.

48' Ismét Loki helyzet, Szécsi szerelt térfele közepén, kapura tört és lőtt 16 méterről, szögletre mentett egy védő.
18:05 | live

47' Csősz csent labdát a félpályán, Szécsit indította, aki be is tudta adni, érkező nem volt a Lokitól.
18:01 | live

A Loki kezdi a játékot.

Megérkeztek a csapatok.
17:46 | live

Vége az első félidőnek. DVSC-Honvéd 1-0
17:45 | live

45' Szécsi ment végig a jobb szélen, be is tudta adni a labdát, Varga elengedte, újabb érkező középen már nem volt.
17:44 | live

Csodálatos gól volt.
17:43 | live

44' ÉS GÓL!

43' Erdős a Lokinak befújt egy szabadot a kaputól 21 méterre.
17:42 | live

42' Két tizenhatos között pattogott a labda az elmúlt percekben, helyzet sehol sincs. A Honvéd többet birtokolja a labdát.
17:40 | live

39' Nagy lőtt 25 méterről, Nagy látványosan vetődve védett.
17:37 | live

1828 a hivatalos nézőszám.

36' Honvéd szabadrúgás a kaputól 27 méterre.
17:35 | live

34' Varga cselezett keresztbe a tizenhatos előtt jóval, majd 25-ről lőtt, a kapu mellé nem sokkal.
17:33 | live

Egyre lendületesebb a Loki, beszorulóban a Honvéd.

33' Avdijaj eresztett meg egy életerős lövést 18 méterről, Grófnak bravúr kellett a védéséhez.
17:32 | live

Sárgát kapott Csősz buktatásért.

30' Haris nagy szólója, 3 Honvéd játékost estetett meg és szélről betört a kapu elé, lövés helyett visszapasszolt, hátha érkezik a második hullámban valaki. Érkező nem volt.
17:30 | live

29' Loki szöglet, előtte Varga szolgálta ki Bódit egy bepasszal, a lövés leperdült egy védőről.
17:29 | live

28' Avdijaj-Varga a labda útja a félpályától az alapvonalig, a beadásra Bódi érkezett, aki 7 méterről gyengén a kapus lábára gurította a labdát.

26' Támadásban eljutott a Honvád a Loki tizenhatosáig, majd a feljebb tolt védelem térfelükre szorította vissza a fekete mezeseket. Küzdelem, sok passzolási hiba.
17:22 | live

22' Ferenczi beadását Szészi fejelte a kapu mellé 8 méterről. Előtte hosszas adogatás a vendégek térfelén.
17:20 | live

A beívelt labdát előbb Szatmári, majd Varga fejelte ki a kapu elől.

20' Újabb Honvéd szöglet, ezúttal Pávkovicsban akadt el és ment ki a labda.

18' Bódi szerzett labdát a térfele közepén, indította volna Avdijajt, aki inkább a félpályán várta a labdát. Végül Grófé lett a tizenhaton.
17:18 | live

17' Varga műesésért sárgát kapott. A tizenhatoson vetődött befelé. Előtte több bepasszkísérlet a Lokitól a büntető előteréből, de mindannyiszor kivágták a védők.
17:15 | live

15' Szöglet a Honvédnak. Átszállt a labda a fejek felett, majd Gazdag lőtte gyengén kapura.
17:14 | live

A vendégek többet birtokolják a labdát, a hazaiak a veszélyesebbek.
17:13 | live

13' Ferenczi szúrta kapura a labdát 27 méterról, a lapos, pattogó labda kijött Grófról, az érkező Szécsi oldalhálóba lőtte. Közben Erdős már sípolt kapustámadás miatt.

12' Avdijaj iramodott meg a szélen Bódi passza után, az alapvonalig vezette a labdát, beadni nem tudta, szerelték.
17:11 | live

11' Heffler beadását kifejelte Szatmári, de az érkező Hidiu elé került a labda, 20 méterről a kapu mellé lőtt.
17:09 | live

A beívelt labdát Gazdag fejelte a magasba, majd Ferenczi kivágta az ötösről.
17:08 | live

8' Honvéd szabadrúgás a tizenhatos sarkával egymagasságban szélen.

Kitűnő hangulat a stadionban, mindkét B-közép dobol, énekel.
17:07 | live

7' Hatalmas küzdelem, helyzet egyik oldalon sincs, a két tizenhatos között folyik a játék a Loki helyzet óta.
17:06 | live

4' Hatalmas Loki helyzet maradt ki. Szatmári labdát csent a félpályán, Avdijajt ugratta ki, aki szélre passzolt Vargának, Varga az alapvonalról a kapu elé, ahol Szécsi 3 méterről a kapu mellé lőtt.
17:04 | live

3' Egészen fent védekezik a Loki, a vendégek a félpálya vonalában adogatnak, keresik a rést, a beívelési lehetőséget.
17:01 | live

Bano-Szabó átemelte a sorfalon a labdát, a kifutó Nagynak könnyű zsákmány volt.

1' Kispest szabadrúgás 32 méterről.
17:00 | live

A vendégek kezdenek.
16:59 | live

Megérkeztek a csapatok a pályára. A Loki tiszta fehérben, a Honvéd tiszta feketében, amit piros csík tör meg oldalt.
16:52 | live

Mindkét csapat, illetve Erdős József vezetésével a játékvezetői ötös is az öltözőkben már.
16:51 | live

Posztonként a következő a Loki felállása: Nagy - Ferenczi, Szatmári, Pávkovics, Kusnyir - Haris, Csősz, Bódi, Varga - Szécsi, Avdijaj.
16:48 | live

Az MTK elleni összeállításon annyit változtatott Herczeg András vezetőedző, hogy Barna helyett Ferenczi kezd.

A mérkőzés előtt a vendégek 28 ponttal a 3. helyen, a hazaiak 4 egységgel lemaradva a 7. helyen tanyáznak a tabellán. A DVSC a múlt héten a fővárosban győzött az MTK ellen, hétközben pediga Vasast verte ugyancsak a fővárosban - tehát kedvező előjelekkel vághat a Honvéd elleni találkozónak.
16:45 | live

A lelátó szinte teljesen üres. Kivétel talán a két B-közép szektor, ahol a hely mennyiségéhez mérten nagyobb a szurkolói sűrűség. A vendégdrukkerek vannak többen, énekelnek, skáláznak, előrevetítve a találkozó hangulatáát. Velük szemben a Loki B-középben üldögélő két tucat ember egy molinó mögött.
16:44 | live

Hideg, szitáló eső, pára, tehát focira cseppet sem ideáilis idő a Nagyerdei Stadionban, ahol bő negyedóra múlva kezdődik az OTP Bank Liga 17. fordulójában a DVSC - Budapest Honvéd összecsapás. Mindkét csapat a bemelegítésének végéhez közeledik, éppen a kapusokat tesztelik közelebbi és távolabbi lövésekkel.

Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion, 1828 néző. V.: Erdős J. (Takács J., Nagy R.).

Debreceni VSC: Nagy – Ferenczi, Szatmári, Pávkovics, Kusnyir – Haris, Csősz, Bódi, Varga – Szécsi, Avdijaj. Vezetőedző: Herczeg András.

Budapest Honvéd: Gróf, Hidi, Gazdag, Batik, Holender, Heffler, Banó-Szabó, Kamber, Skvorc, Tischler, Nagy. Vezetőedző: Supka Attila

Gólszerző: Bódi a 44., Szécsi a 81. percben.

Sárga lap: Varga a 17., Csősz a 30., Pávkovics a 85. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Nagy helyett Májer, Tischler helyett Ngog a 60., Kusnyir helyett Kinyik a 80., Bódi helyett Jovanovic a 85., Avdijaj helyett Takács a 90. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Nagy Sándor ezúttal lehetőleg gól nélkül szeretné lehozni a meccset
Debrecen - „Nyerni kell!” – ezzel a kijelentéssel kezdte a DVSC kapusa, Nagy Sándor, mikor arról érdeklődtünk nála, mire számítanak szombaton a Honvéddal szemben. És valóban, amennyiben a Loki szeretne feljebb zárkózni a tabellán, feltétlenül be kellene húznia a szombaton 17 órakor kezdődő (élőbe...

Fotó: dvsc.hu
Debrecen - Távozik a DVSC-től Ezequiel Calvente, akivel közös megegyezéssel bontottak szerződést pénteken. A spanyol középpályás 2018 nyarán igazolt a Lokihoz, amelynek színeiben 4 mérkőzésen lépett pályára, és egy gólt szerzett, még az első fordulóban, a Puskás Akadémia otthonában – számolt be ...