HAON-ÉLŐ – DVSC-TVP vs. Kisvárda 24-24 (13-12)

Debrecen, Kisvárda – A női kézilabda NB I. 2017/18-es szezonjának 25. fordulójában a DVSC-TVP a Kisvárda együttesét fogadta pénteken 18 órától a Hódosban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!

Női kézilabda NB I., 25. forduló

DVSC-TVP vs. Kisvárda

24 – 24 (13 – 12)

A lefújás után a DVSC vezetése ajándékokkal kedveskedett a távozó játékosoknak Arna Sif Palsdottir, Csáki Viktória, Hajduch Csenge, Hársfalvi Júlia, Horváth-Pásztor Bettina, Karina Jezsikava, Lajtos Nóra, és Sirián Szederke kapott egy-egy virágcsokrot illetve képmontázst.

Mindkét tábor megtapsolja a kedvenceit.

60′ Palsdottir lövése fölé megy, így a vége egy igazságosnak mondható 24-24.

HAON-LIVE – DVSC-TVP vs. Kisvárda – 2018. 05. 18., 18.00
19:35 | live

60' Egy másodperccel a vége előtt szabaddobáshoz jut a Loki.
19:33 | live

Feszült a hangulat a pályán és a lelátón is, egy-egy bírói döntést nehezen viselnek a felek.
19:32 | live

60' Vendég időkérés.

59' Deszpotovics szépen kilőtte a jobb alsót, 24-24.
19:31 | live

59' Harmadik időkérését is elégeti a DVSC.

59' Óriási gól Dmitrovictól, 23-24.
19:26 | live

55' Időt kért a hazai csapat.

55' Orbán egyenlít, 23-23.
19:25 | live

54' Palsdottir szép átlövésből, 23-22.
19:24 | live

54' Karacs a szélről, 22-22.
19:22 | live

52' Deszpotovics rohant végig a pályán, 22-21.
19:21 | live

51' Sorozatban ítélik a büntetőket a Kisvárda javára, Triscsuk gólra is váltja, 21-21.
19:20 | live

51' Grigel is hozzászólt a mérkőzéshez, 21-20.
19:19 | live

49' Palsdottir gyötörte gólig magát, ismét egyenlő, 20-20.

49' Újabb hétmétereshez jutott a Kisvárda, de Radojevic büntetőjét Horváth-Pásztor hárította.
19:17 | live

48' Időkérés a vendégeknél.
19:16 | live

48' Milanovic beállóból, 19-20.
19:13 | live

46' Radojevic hétméteresből, 19-19.
19:12 | live

45' Újra Hajduch, 19-18.
19:11 | live

44' Felpörögtek a csapatok Triscsuk felugrásból, 18-18.

43' Hajduch középről lő gyönyörűen a várdai kapuba, 18-17.
19:10 | live

43' Dmitrovic gyorsan egyenlít, 17-17.
19:09 | live

42' A pár perces gólcsendet Palsdottir töri meg beállóból, 17-16.
19:05 | live

39' Büntető a Kisvárdának, a bírók szerint belül védekeztek a debreceniek. Triscsuknak sem remeg meg a keze, 16-16.
19:04 | live

38' Karacs pihen két percre a vendégektől.
19:03 | live

Mindkét tábor előtt le a kalappal, biztatják becsülettel a kedvenceiket.
19:02 | live

37' Hajduch szép labdaszerzés után vitte végig, 16-15.

36' Orbán volt eredményes a jobb szélről, 15-15.
19:00 | live

34' Csáki keveredett a beálló helyére, 15-14.
18:58 | live

33' Grigel újabb hibátlan büntetője, 14-14.

33' Dimitrovic lőtt szép gólt a hazai kapuba, 13-14.
18:56 | live

31' Triscsuk hetesből, 13-13.
18:55 | live

31' A vendégek kezdték a második félidőt.
18:52 | live

A találkozó szünetére is jutottak ünnepi pillanatok, az ifjúsági III. osztály Észak-keleti csoportjában bajnoki címet szerző Loki játékosai vehették át az aranyérmeiket.
18:42 | live

30' Grigel a bal alsót választja ismét, 13-12.
18:41 | live

30' Időntúli heteshez jutott a Loki, Deszpotovicsot nem tudták megállítani
18:40 | live

29' Deszpotovics gyorsan egalizál, 12-12.

29' Triscsuk szerencsésen megpattanó lövésével, 11-12.
18:36 | live

27' Most a vendégek mestere érezte úgy, hogy érdemes időt kérnie.
18:35 | live

26' Milanovic a fél hazai csapattal a nyakában is eredményes, 11-11.

26' Grigel válaszol ugyancsak hetesből, 11-10.
18:34 | live

25' Triscsuk nem tud hibázni hétméteresből, 10-10.
18:30 | live

24' Vida Gergő kért időt, hogy a félidő hajrájára új instrukciókkal lássa el csapatát.
18:29 | live

23' Hétméteres a vendégeknek: Triscsuk nem hibázza el, 10-9.
18:28 | live

22' Deszpotovics második találatával, 10-8.
18:25 | live

19' Ismét Vantara-Kelemen villant, 9-8.

19' Nem akar leszakadni a vendégcsapat, Milanovic góljával, 8-8.

18' Vantara-Kelemen betörésből lőtte ki a balalsót 8-7
18:21 | live

15' Egyből válaszolt a Kisvárda: Orbán volt eredményes, 7-7.

15' Grigel a bal alsóba lőtte, 7-6.
18:20 | live

14' Hetes a Lokinak, Siriánt rántották le.

14' A Kisvárda sikeres akciója, 6-6.

12' Hajduch: 6-5.
18:19 | live

11' Deszpotovics: 5-5.
18:18 | live

10' Újabb kisvárdai gól, 4-5

9' Válaszol a Várda: 4-4.
18:14 | live

8' Rögtön kihasználja a Loki az emberelőnyt: Sirián volt eredményes, 4-3.
18:12 | live

8' Újabb két perc a vendégeknél, ezúttal Umanets pihen.
18:11 | live

7' Khakunova egyenlít, 3-3.
18:09 | live

5' Radojevic magabiztosan, 3-2.

5' Hétméterest harcolt ki a Kisvárda.
18:08 | live

4' Csáki biztos kézzel értékesíti a megítélt büntetőt, 3-1.
18:07 | live

4' Karacs kezd két perccel a vendégektől.

3' Triscsuk gyorsan válaszol: két lábról Horváth-Pásztor hóna alatt lő a kapuba, 2-1.
18:06 | live

3' Hajduch rögtön duplázik, 2-0.
18:05 | live

2' Hajduch Csenge nyitotta a gólok sorát, 1-0.
18:04 | live

Mindkét tábor azonnal rákezdett a biztatásra.

1' A Loki kezdte a találkozót.
18:01 | live

Az év közönségdíjasa Sirián Szederke, míg az év felnőtt játékosa Jelena Deszpotovics lett.
18:00 | live

A mérkőzés előtt a klub és a város vezetői felköszöntötték a felnőtt csapat legjobb játékosát, a közönségdíjast, valamint az év ifjúsági és serdülő játékosát.
17:55 | live

Megkezdődött a csapatok bemutatása, az illemet betartva a vendégekkel kezdik.
17:53 | live

A Loki tiszta pirosban, míg a Kisvárda tiszta feketében játszik majd.

Gyülekeznek a nézők, egyelőre nem fenyeget a teltház.

Fotó: Derencsényi István
Debrecen - Több játékos is utoljára lép pályára piros-fehérben a Hódosban péntek este, mikor is a Kisvárda érkezik. Utolsó hazai bajnokijára készül ebben az idényben a DVSC-TVP együttese. Érzelmes találkozóra van kilátás, hiszen tudható, hogy több játékos – Csáki Viktória, Hajduch Csenge, Hársfal...