HAON-ÉLŐ – DVSC-TEVA vs. Videoton 1-2 (0-1)

DVSC-TEVA vs. Videoton - © Fotó: Matey István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga tizennyolcadik fordulójában a DVSC-TEVA a Videoton csapatát fogadta szombaton 18.30-tól Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

DVSC-TEVA vs. Videoton FC

1 – 2 (0 – 1)

HAON-LIVE – DVSC-TEVA vs. Videoton – 2015. 12. 05., 18.30
20:43 | live

Debrecen - A DVSC-TEVA vs. Videoton (1-2) NB I-es mérkőzés után a két edző, Kondás Elemér és Horváth Ferenc értékelte a látottakat.

20:20 | live

Vége a meccsnek.
20:19 | live

90+3' Sidibe lőtt lesről.
20:18 | live

90+2' Soumah váltja Feczesint a Vidiben.

90+2' Szécsi beadása semmire sem jó.
20:17 | live

3 perc ráadás jön.
20:16 | live

89' Pontot menthetett volna a Loki! Balogh kanalazta közelről a labdát kapura, Danilovic estében belekapott, így nem ment be a játékszer!
20:11 | live

85' Zsidai tüzelt messziről, könnyedén védett a fehérvári kapus.

A jobbhátvéd folytathatja a játékot.
20:10 | live

84' Lázár maradt lenn a gyepen.
20:09 | live

Cserél a Videoton: Ivanovski váltja Suljicot.

82' Radosevicre rárontott egy támadó, erre kipasszolta szögletre a kapus a labdát...
20:08 | live

81' A kipattanóra Jovanovic mozdult rá, de lövése veszélytelen volt.
20:06 | live

79' Lázár lőtt 18 méterről, Danilovic védte a rövid sarkos lövést.
20:05 | live

Fogy az idő és a Loki esélye a pontok begyűjtésére.
20:02 | live

76' Cserél a Videoton: Gyurcsó helyett Géresi jön.
20:00 | live

74' Tiszát váltja Szécsi.
19:59 | live

Szécsi Márk készül beállni.

Brkovicsot ápolni kell.
19:58 | live

71' Hihetetlen a védelem, Brkovics ütközik a kapussal, aki kiejti a labdát, majdnem összejött egy kabaréba illő gól.
19:55 | live

69' Gól, 1-2! Feczesin játszott Kovácshoz, aki egy testcsel után a bal alsóba helyezett 12 méterről.
19:54 | live

68' Csere: Castillion helyett Coulibaly a pályán.

66' Gyurcsó szabadrúgását öklözte ki Radosevic.
19:50 | live

Sajnos Jovanovic a mezőny egyik leggyengébbje, ezúttal is ő adta el a labdát.
19:48 | live

61' Góóóóól, 1-1! Korhut vágta be a megítélt 17 méteres szabadrúgást a bal sarokba, Danilovic beleért, de nem tudott menteni.
19:46 | live

Megszólal a "Kondás takarodj" kórus...
19:45 | live

59' A szünetben beállt Zsidai sárgult be, Suljicot taposta meg.
19:44 | live

58' Radosevic jött ki rosszul, Gyurcsó ajtó-ablak helyzetben mellé lőtt!
19:43 | live

57' Gyurcsó és Feczesin is lemaradt egy jobb oldali beadásról.
19:42 | live

56' Tisza labdáját húzta le Danilovic.
19:39 | live

53' Gyurcsó kétszer is lőtt éles szögből, egyszer a kapus védett, második alkalommal pedig mellé bombázott.
19:36 | live

49' Korhut robbant rá a kipattanóra, ballal ellőtt a kapu előtt.
19:35 | live

A sarokrúgásból nem lett helyzet.
19:34 | live

48' Balogh húzta meg a szélt Fejes mellett, lövésébe beleléptek, szöglet.
19:31 | live

46' A Loki indította útjára a labdát.

A DVSC-ben Zsidai a pályán, Szakály Péter helyett jött.
19:30 | live

A Loki már kint van, jönnek a vidisták is.
19:23 | live

Többen úgy vélik, annak ellenére, hogy igyekszik a DVSC, mintha fásult lenne a társaság, kevés a játékosokban a hit.
19:17 | live

Végül csak egy percet hosszabbított Vad II, vége a félidőnek.
19:15 | live

2 perc hosszabbítás jön.

45' Sárga lap: Jovanovicot ütötte el Feczesin.
19:14 | live

44' Újabb lehetőség egy beívelés nyomán, de a lábak között elakadt a labda, majd szabadrúgás következett kifelé.
19:13 | live

43' Baloghot tüntették el az ötösön, a bíró szerint mehet tovább.
19:12 | live

42' Tisza beadása a lécről vágódott le, majdnem gól!

40' Baloghot lökték el látványosan, a sípszó elmaradt.
19:11 | live

Most jobb a Videoton.

39' Kovács vitte hosszan kapura a labdát, lövését védte Radosevic, majd Gyurcsó is tüzelt, a kapus ismét nagyot védett!
19:07 | live

A DVSC gyömöszöli betömörülő ellenfelét, nem sok sikerrel. A Vidi kontrázik.
19:06 | live

Mindketten tudják folytatni.

35' Ápolás: Feczesint és Szakályt is orvosi ellátásban részesítik.
19:05 | live

A nézők egy része azt mondja, korábban az ilyen meccseken ekkorra már gólokkal vezetett a Loki. Most a Vidi élt a lehetőséggel, a DVSC nem.
19:02 | live

Meg kell hagyni, szép kontra volt!

31' Gól, 0-1! Feczesin ugratta ki Gyurcsót, aki a kapuig futott és a bal alsóba lőtt.
18:58 | live

28' Brkovics volt lesen.

27' Tisza-szabadrúgás: Danilovic védte a rövid sarkos lövést.
18:56 | live

25' Újabb debreceni sárga: Sidibe rúgta meg Suljicot.
18:54 | live

23' Radosevic futott ki a kapuból, sután ütötte ki a labdát, Suljic pedig fölé bombázott.
18:52 | live

22' Tisza szögletét Sidibe fejelte közelről alig fölé, a kapus is beleért.
18:51 | live

21' Juhász vitte földre Castillilont, megért volna egy sárgát.

Befutottak a fehérvári drukkerek is, akár hangpárbaj is kialakulhat.
18:48 | live

17' Tisza szabadrúgását kifejelték a védők, szöglet.
18:46 | live

15' Hatalmas helyzet: Castillion 12 méteres löketét védte lábbal a kapus, majd Sidibe fejelt mellé.
18:45 | live

A sarokrúgás veszélytelen.
18:44 | live

14' Szakályról vágódott le Suljic lövése, szöglet.

Most rákezdtek dalukra a debreceni ultrák, futballhangulat támadt egyből a stadionban.
18:42 | live

12' Sok volt a csel, Tisza kevergetett, de kisodródott végül az alapvonalon túlra.
18:41 | live

10' Korhut keménykedett, sárga lapot ért az eset.
18:40 | live

9' Balogh és Szakály bonyolította túl a támadást, oda a lehetőség.
18:38 | live

7' Gyurcsó adott középre, Lázár fejelte ki a labdát.
18:37 | live

6' Hatalmas ziccer: Tisza adott középre, de Castillion mögé centerezett, így mentettek a védők.
18:36 | live

5' Korhut adta el a labdát, de az ellenfél támadója is pontatlan volt, nem lett belőle helyzet.
18:33 | live

2' Tisza szabálytalankodott, szóbeli feddést kapott a bírótól.
18:31 | live

1' Elkezdődött a meccs.

Roppant kevesen vagyunk, 2000-2200 néző lehet a Nagyerdei Stadionban.
18:30 | live

Piros-kékben a Videoton.
18:28 | live

Jönnek a csapatok. Tiszta fehérben a Loki.
18:27 | live

A debreceni jobbhátvéd, Lázár Pál vélhetően sokat csatázik majd az emberével, Asmir Suljic még az Újpest focistájaként bizonyította a Loki ellen, remek futballista.
18:25 | live

Vége a bemelegítésnek, hamarosan kezdődik a mérkőzés.
18:22 | live

A korábbi meccsekhez hasonlóan a sérült Varga, illetve Zsidai helyett Jovanovic játszik majd szűrőként.

Kellemetlen, nyirkos időben kerül sor a forduló egyik rangadójára, a DVSC-TEVA-Videoton mérkőzésre. A hazaiaknál ezúttal a Sidibe-Castillion csatárpáros indul majd csatába, ez a kettős régen nem kezdett már a Lokiban együtt. Adamo Coulibaly csak a kispadon kapott helyet.
17:41 | live

Debrecen - Tisza Tibor szerint jó erőkből áll a Videoton, de hazai pályán mindenképp a győzelem a céljuk.

17:40 | live

Debrecen - Szakály Péter: nem vagyunk hasra esve a saját teljesítményünktől.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 18. forduló

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2100 néző. V.: Vad II. István (Tóth II. Vencel, Medovarszki János)

DVSC-TEVA: Radosevic, Lázár, Balogh, Mészáros, Brkovics, Sidibe, Tisza, Szakály, Korhut, Jovanovic, Castillion. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Videoton FC: Danilovic, Nego, Fejes, Gyurcsó, Pölöskei, Feczesin, Kovács, Pátkai, Lang, Juhász, Suljic. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Gólszerző: Gyurcsó a 31. (0-1), Korhut a 61. (1-1), Kovács a 69. (1-2) percben.

Sárga lap: Korhut a 10., Sidibe a 25., Feczesin a 45., Zsidai az 59. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Szakály helyett Zsidai a félidőben, Castillion helyett Coulibaly a 68., Tisza helyett Szécsi a 74., Gyurcsó helyett Géresi a 76., Suljic helyett Ivanovski a 82., Feczesin helyett Soumah a 90+2. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA vs. Videoton mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)