HAON-ÉLŐ – DVSC-TEVA vs. Újpest 1-0 (0-0)

DVSC-TEVA vs. Újpest - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga harmincadik fordulójában a DVSC-TEVA az Újpest csapatát fogadta szombaton 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

DVSC-TEVA vs. Újpest FC

1 – 0 (0 – 0)

HAON-LIVE – DVSC-TEVA vs. Újpest – 2016. 04. 16., 18.00
20:19 | live

Debrecen - A DVSC-TEVA vs. Újpest (1-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Kondás Elemér és Nebojsa Vignjevics értékelte a látottakat.

19:52 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek. DVSC-TEVA vs. Újpest 1-0.
19:50 | live

90+1' Djelmic fekszik a földön, jön az orvosi stáb.
19:49 | live

Három perc hosszabbítás.

90' Loki-szöglet. Lázár a hosszún kapta a labdát, ám nem tudta magát átfűzni a védőkön.
19:48 | live

A sorfalról bedobásra pattant a labda.
19:47 | live

89' Loki-szabad 20 méterről, a kapuval szemből.

88' Djelmic még fektében is megverte egy csellel a védőjét, majd önzetlenül gurított Varga elé, aki nem lőtt 17-ről.
19:45 | live

Tisza becsavarta a labdát a kapu elé, onnan kivágták a védők, a lendületből érkező Djelmic eltörte a labdát.
19:44 | live

86' Litauszki sárgát kapott az előző jelenetért.

85' Mohl ment el 4 védő mellett nagy lendülettel, buktatták.
19:42 | live

84' Tisza rúgta fel Mohlt a félpályán. Mohl nagyon szenved, ápolják.

82' Gól, vezet a Loki! Tisza kapura rúgott egy szabadrúgást, a labda túljutott a védőkön, sőt, le is pattant a kapu előtt és akadálytalanul csapódott középmagasan a hálóba. 1-0.
19:40 | live

Lázár beadását követően Varga fejelt gyengén kapura 15 méterről.
19:39 | live

81' Vargát vágták fel a kaputól 45 méterre.

Tisza laposan a kapu elé adta a labdát, onnan kivágták a védők.
19:38 | live

80' Delmicet rúgták fel.

79' Tisza indítása a semmibe ment, csak lila mezesek voltak ott, ahová térfele közepéről előre vágta a labdát.
19:37 | live

78' Egy gyors ellentámadásból Brkovics mentette a labdát bedobásra a térfele közepén.
19:35 | live

76' Újpest-helyzet, az ötösre adott labdát Korhut éppen el tudta pöckölni a berobbanó vendégjátékos elől.
19:33 | live

Cserél a DVSC. Bódi le, Tisza fel.

75' A szabad játékos érintése nélkül bedobásra szállt a másik oldalon.

74' Újpest-szabadrúgás 33 méterről, szélről.
19:32 | live

73' Cserél az Újpest. Filkor le, Sankovic fel.
19:28 | live

70' Kabát kapta lesen a labdát.

69' Sorozatosan hosszúak a Loki indításai. Most Jovanovic labdájára nem ment Takács, mert felesleges volt.
19:27 | live

68' Loki-bedobás. Takács fejelte Mohlnak, aki a tizenhatoson elcselezte magát.
19:25 | live

Lencse le, Kabát fel, cserélt az Újpest.

67' Holman adott hosszú keresztlabdát Lázárnak, bedobás.

66' Lázár beadása nem jutott el Djelmicig. Előtte pontos passzokkal hozták fel a labdát.
19:23 | live

63' Jovanovic előtt lövési lehetőség, majd Bódi beadása Holmannak, aki egy csellel tisztára játszotta magát és lőtt - de fölé.
19:21 | live

Gyors labdaszerzés a hazai térfél közepén, Varga, majd pontatlan passzok sorozata. Végül ebből sem lett semmi.
19:20 | live

62' Jovanovic fájlalja a térdét, lebicegett, ápolják.
19:19 | live

60' Bódi cselezte be magát a tizenhatoson belülre, de egy vendég játékos belelépett a labdába, kiment az alapvonalon túlra, nem szöglet, hanem kirúgás, mutatta a partjelző.
19:18 | live

59' Egy visszapasszból Takácstól kapott Varga jó labdát, ám szabálytalanul vette át, kifelé szabadrúgás.
19:17 | live

57' Máté taposott oda egy vendég játékosnak, a játékvezető szóban figyelmeztette.
19:16 | live

Cserél az Újpest. Andric le, Diarra fel.
19:15 | live

57' Lencse kapu elé ívelését Brkovics fejelte ki az ötösről.
19:14 | live

56' Újpest-szabadrúgás 27 méterről.

Bódi lőtte kapura a labdát, a lefelé csapódó kísérletet könnyen védte Balajcza.
19:13 | live

55' Vargát rúgták bokán a kaputól 34 méterre. Szabadrúgás.

54' Takács Mohlt terítette le a tizenhatos előtt, úgy tűnt, nem volt szándékos.
19:11 | live

53' Hazard beadását Korhut szögletre fejelte.

52' Higgadtan védekezik a vendég csapat, nem engedi a tizenhatos közelébe a Lokit, most többet birtokolják a labdát a hazaiak.
19:09 | live

50' Hatalmas gólhelyzet. Előbb Bódi lőtt 14 méterről, védett a kapus, majd Djelmic előtt volt lehetőség 16-ról, ő azonban eltörte a labdát.
19:08 | live

Brkovics 5 méterről fejelt a kapu mellé.

49' Korhut lövésébe tetet bele a lábát egy Újpest-játékos, szöglet.
19:07 | live

48' Holman cselezett el egy lövőhelyzetet, majd Bódihoz került a labda, aki csak bele tudott pöckölni.
19:05 | live

47' Lencse beadását Verpecz könnyen fogta.
19:04 | live

46' Filkor ment el Lázár mellet és lőtt a kapu mellé, de Lázár még beleért, szöglet.

46' A vendégek kezdték a második játékrészt.

A Loki is megérkezett.

Lassacskán kezdődik a második félidő. Az Újpest már a pályán van.
18:51 | live

48 perc "szenvedés" után 0-0 a meccs állása. Mindkét oldalon rengeteg hiba. A félidő elején mintha a Loki az öltözőben maradt volna. Djelmic beállását követően pörgött fel a hazai csapat és vált kiegyenlítettebbé a játék.
18:50 | live

Lefújta a félidőt a játékvezető.

Djelmic beadása nem jutott el Holmanhoz, aki a tizenegyespontra érkezett.
18:49 | live

45+3' Újpest-bedobás előtt szép Holman-szerelés a félpályánál.
18:48 | live

45+1' Jovanovic indult meg befelé, Korhutnak passzolt, aki 19 méterről lőtt a blokkba.
18:47 | live

Három perc a ráadás.

45' Hosszas passzolgatás után Jovanovic adott hosszú keresztlabdát Lázárnak, bedobás.
18:45 | live

Közben Bódi kapott sárgát egy buktatás miatt az ellenfél térfele közepén.

44' Máté 10 méterről pontatlanul passzolt a szélen lévő Lázárnak.
18:44 | live

43' Djelmic és Heris külön csatát vív szélen, most vendég bedobás lett a dolog vége.
18:43 | live

41' Brkovics avatkozott szépen a játékba, kikísért egy beadást Lencsével szemben.
18:42 | live

Djelmic szerzett labdát a kaputól 17 méterre, egy finom csel után laposan, nem túl erősen a kapu mellé lőtt néhány centivel.
18:41 | live

40' Djelmicet buktatta Heris a kaputól 37 métere szélen.
18:40 | live

39' Máté immár sokadik hosszú labdája, ezúttal Djelmic, nem látta értelmét az indításra startolni.
18:38 | live

37' Varga előbb csodálatosan szerelt a kaputól 10 méterre, majd könnyedén Lencsének passzolt, akinek beadását szögletre tolta lábbal.

Pontosabb lett a Loki játéka, Apró passzokkal hozták ki a tizenhatosuk területéről a labdát. Takács viszont nem boldogult két védővel a kapu előtt.
18:36 | live

35' Lencsét állította meg Máté a tizenhatoson belül, bedobás.

Korhut és hátvédtársai hosszas passzolgatása a felezővonal mentén, majd egy Bódi-lövés 25 méterről, amit Balajcza vetődve védett.
18:34 | live

34' Varga ellen szabálytalanság a felezővonalon.

33' Mintha élénkülne a Loki, az előbb Varga nyert egy test test elleni párharcot.

32' Djelmic egy percig gyötörte a lila mezest, bedobásra tudta csak vinni a vendég játékos.
18:32 | live

Horváth valószínűleg megsérült, sántikálva hagyta el a pályát.
18:31 | live

30' Cserél a Loki. Horváth le, Djelmic fel.

Lázár indítására Horváth nem is mozdult, meg sem próbálta megszerezni a labdát.
18:30 | live

Újabb bedobás, Bódi rúgta fenéken az egyik vendégjátékost, onnan pattant ki a labda.

29' Loki-bedobás a tizenhatossal egy magasságban.
18:29 | live

27' Annyira lassúak a debreceniek, hogy szinte fáj a lilák fürgeségét látva. Most Horváthot előzte meg ismét Heris a szélen.
18:27 | live

Jovanovic indítása volt hosszú Takácsnak, a labdát könnyen fogta a kapus.

26' Horváth veszített labdát, a vendégek beadását Brkovics fejelte bedobásra.
18:26 | live

A Loki-védelem azonban még a tizenhatos előtt megállítja őket.

25' Felborult a pálya, az Újpest egyszerűen jobban akar, vezetik támadásaikat.
18:24 | live

23' Máté sárgát kapott, szerelés helyett bokán rúgta az egyik lila mezes játékost.
18:23 | live

Fütyül a közönség.

22' Hatalmas Újpest-helyzet: egy beadást követően Lencse robbant a kapu elé és 4 méterről a kapufa mellé lőtt.

Beszorulóban a Loki a sorozatos labdavesztések miatt.
18:22 | live

21' Megszerzi a labdát a Loki, ám két passz után eladja, pontatlan a játékuk.
18:21 | live

20' A kapu elé ívelés után a labda szélre került, majd Lencse keresztlabdája szállt ki az oldalvonalon túlra.
18:20 | live

Korhut lépett oda keményen Andricnak, szabadrúgás.

3247 a hivatalos nézőszám.

Holman indította Bódit, Bódi elcsípte a labdát az alapvonal előtt, majd a visszapasszból Horváth nem tudott lőni, bedobásra mentettek.
18:18 | live

17' Hosszas passzolgatás után Máté hosszan indította Holmant, kirúgás.
18:16 | live

Cserélt a Loki: Szakály le, Lázár fel.

15' Varga elől piszkálták bedobásra a labdát 17 méterről a kapura.

14' Loki-szabadrúgás 40 méterről, A kapu elé érkező Takács kicselezte a kapust., ám kisodródott, inkább kiadta Horváthnak, akinek beleléptek a lövésébe.
18:14 | live

13' Szakály egy esés után átadta a kapitányi karszalagot Máténak, nem tudja tovább folytatni a játékot, a vállát fájlalja. Nem jó előjel a későbbiekre nézve.
18:13 | live

11' Sorozatos labdavesztés a Lokinál, előbb Szakály, majd Bódi a félpályánál. Egy gyors ellentámadás után az egyik újpesti játékos 16 méterről lőtt laposan, közepes erővel kapura, Verpecz könnyen fogta.
18:12 | live

11' Lencse szögletét Heris bokázta a kapu mellé 6 méterről.
18:11 | live

Andric beadásába tette bele a lábát Korhut, szöglet.

Bedobások itt is, ott is, de a Loki térfelén.

10' A lilák fürgébben mocorognak, igaz sok pontatlanság van a játékukban.
18:10 | live

9' Tapogatózó játék, egyik kapu sem forog veszélyben.
18:09 | live

Szakály visszajött, hosszú indítását Bódi nem érte el a tizenhatos előtt.

8' Hatalmas a hangulat a vendégszektorban.
18:08 | live

7' Egy gyors ellentámadást Máté akasztott meg a tizenhatoson.
18:07 | live

Szakály lemegy a pályáról.

Szakály keresztező szereléssel vitte el a labdát Andric elől. A csapatkapitány a szerelés közben rosszul esett, a karját, vállát fájlalja, pályán ápolják.
18:06 | live

5' Lencse elől bedobásra tisztázott a Loki-védelem a tizenhatossal egy magasságban.
18:04 | live

3' Filkor a kezdőkörben, ápolásra szorul. Máté tiporta le a fiatal játékost.

Korhut nem érte el Máté keresztlabdáját, de a szerelő újpesti rossz helyre passzolt, Holman 18 méterről gyengén lőtt kapura.
18:03 | live

2' Ismét Loki-bedobás a félpályáról, ám ezúttal ellenfélhez ment.
18:02 | live

Holman jutott lövéshez a kaputól 12 méterre, kísérletét azonnal blokkolták.

Holman elől bedobásra pöckölték a labdát.
18:01 | live

1' A Loki kezdte a játékot.
18:00 | live

Megemlékeznek arról, hogy Bódi is és Korhut is 150. alkalommal lépett pályára az NB I-ben. Egy-egy festményt kaptak.
17:59 | live

Mindkét csapat megérkezett a pályára. A vendégek tiszta lilában, a Loki tiszta fehérben.
17:54 | live

A tabellára tekintve látszik, hogy mindkét csapatnak nagyon kellene a győzelem. A Loki 45 ponttal harmadik, az Újpest a debreceniek mögött egy ponttal lemaradva a negyedik. Bármelyik csapat győz, nagy lépést tesz a végső dobogós helyezés felé.
17:52 | live

A pálya kiürült, a nézőtér lassan telik. A piros-fehér B-középben néhányan üldögélnek. Itt ma nem ígérkezik vérmes drukkolás.
17:49 | live

A szpíker bemondja, hogy 3 dal következik, amelyik mindegyike potenciális Loki-induló.

Ebben a bajnokságban már két alkalommal találkozott egymással a Loki és az Újpest. Mindkét alkalommal 1-1 lett a végeredmény.
17:48 | live

A Loki kapuját Verpecz védi, úgy tűnik, Radosevics nem alakított akkorát a Fradi elleni 75 percében, hogy visszavédte volna magát a kezdőbe. Máté ismét kezdő, a jobbhátvéd Jovanovic, bal oldalon Korhut a védő, középen van még Brkovics. A csapat többi tagja nem meglepetés. Holman, Takács, Bódi, Varga, Szakály, Horváth.
17:44 | live

A pálya közepén a kezdőkört tökéletesen lefedő bankreklám, így a játékvezetők (élükön Vad II-vel) a felezővonal mentén végzett bemelegítő futásukkal kénytelenek megkerülni a molinót.
17:42 | live

Megjött az újpesti drukkerek hangja, énekelnek, dobolnak, a vezérdrukker háttal a pályának adja az ütemet, vezényli, hogy mikor ki szólaljon meg.
17:41 | live

Az idő ideális a sportra, most ugyan borongósra fordult, de talán jobb is, hogy nem tűz az április közepi nap. Talán a szél zavarhatja majd a csapatok játékát.
17:40 | live

Az Újpest drukkerei kimolinózták a szektoruk elejét, csak hogy otthon érezzék magukat. Ha ez így marad, akkor a hangulatot tekintve a csapat is otthon érezheti magát. Ugyanis a Loki B-középnek még nyoma sincs.
17:38 | live

Dübörög a zene a Nagyerdei Stadion hangszóróiból az NB I 30. fordulójának rangadója kezdete előtt 20 perccel. A csapatok a pályán melegítenek, a nézők még a stadionon kívül lehetnek, mert nagyon üresek a lelátók. Csupán a lila szektorban vannak a terület nagyságához képest sokan, úgy hatvanan.
17:11 | live

Debrecen - Tisza Tibor győzelmet vár korábbi klubja, a szintén a dobogóra pályázó Újpest ellen.

17:10 | live

Debrecen - Szombaton 18 órától kezdődő DVSC-TEVA – Újpest FC labdarúgó bajnoki meccs zavartalan lebonyolítása érdekében forgalomkorlátozás lesz a Nagyerdőn.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 30. forduló

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3247 néző. V.: Vad II. István (Kelemen Attila, Márkus Tamás)

DVSC-TEVA: Verpecz, Holman, Máté, Takács, Brkovics, Bódi, Varga, Szakály, Korhut, Jovanovic, Horváth. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Újpest FC: Balajcza, Heris, Litauszki, Windecker, Hazard, Lencse, Mohl, Kecskés, Andric, Cseke, Filkor. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics.

Gólszerző: Tisza a 82. (1-0) percben.

Sárga lap: Máté a 23., Bódi a 44., Litauszki a 86. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Szakály helyett Lázár a 15., Horváth helyett Djelmic a 30., Andric helyett Diarra az 57., Lencse helyett Kabát a 67., Filkor helyett Sankovic a 73., Bódi helyett Tisza a 75. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA vs. Újpest mérkőzés végeredménye?

• Egy góllal lesz jobb az Újpest (38.46%, 5 szavazat)
  • Szoros meccsen győz a DVSC (23.08%, 3 szavazat)
  • Döntetlen (23.08%, 3 szavazat)
  • Simán nyer a Debrecen (15.38%, 2 szavazat)
  • Fölényes vendégsiker (0.00%, 0 szavazat)

Összes szavazó: 13

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)